Wyniki: Silesia O-Cup - Etap 3


Etap 3

Chorzów   2019-06-29
 rank: 1,10  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-06-28 Pokaż
Etap 2  2019-06-29 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 1:23:47 ZIELCZYŃSKI Mieczysław Atomy 00750 1930 M85
5 44:09 BARTKOWIAK Edward WKS Grunwald Poznań 00925 1948 M75
7 52:08 ŻESŁAWSKI Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1967 M55
1 40:02 NOWAK Remigiusz KS Hades Poznań 00907 1972 M45
DidNotFinish 3:20:00 MAJEWSKI Marek PUKS Młode Orły 03343 1977 M45
18 1:18:05 ŚWIERCZYŃSKI Hubert KOS BnO Szczecin 02361 1988 M35
9 53:20 DOBROWOLSKI Jakub KU AZS UMCS Lublin 03828 2003 M18
2 19:13 PACHUCKI Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 04395 2007 M14
8 22:36 CHODLEWSKI Szymon KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03603 2008 M14
11 26:57 CHACHURSKI Mieszko UNTS Warszawa 04193 2007 M14
4 38:54 KROCHMAL Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 00075 1958 K65
5 1:12:34 BACZULIS Magdalena KOS BnO Szczecin 03744 1977 K40
6 37:45 PERFIKOWSKA Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K18
1 33:41 LEŚNIAK Matylda UKS Kometa Gliwice 03406 2004 K16
11 43:04 POLEWKA Julianna UKS Kometa Gliwice 02461 2006 K16
2 17:45 PODGÓRSKA Marta KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03611 2007 K14
7 21:44 ŚMIGIELSKA Weronika MKS Metalowiec Łódź 04371 2008 K14
9 22:02 BOŻEK Ewelina UKS Azymut Siedliska 04359 2007 K14
10 25:10 ŚMIGIELSKA Martyna MKS Metalowiec Łódź 04372 2008 K14
1 14:20 SŁOŃSKA Antonina WKS Wawel Kraków 03190 2007 K12
2 45:14 GOLINOWSKI Paweł 10BKPanc/Azymut Mochy 02892 1979 M45
4 42:22 MALIK DANUTA Indywidualnie 1972 DUET
DidNotFinish 3:20:00 KNAŚ Ewelina F-team 1985 K10
5 20:38 FITRZYK Magdalena Patria Młynne K14
6 20:46 NOWAK Zofia KS Hades Poznań 03702 2008 K14
3 22:32 PODGÓRSKA Gabriela KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 04164 2009 K12
4 22:38 WÓJTOWICZ Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K12
2 18:06 WYSOCKA Michalina MKS MOS 04012 2010 K10
3 18:55 STANIEC Julia MKS MOS 04346 2008 K14
8 21:56 PORADA Jagoda UKS Reflex Rybnik 2008 K14
12 27:58 HYLA Natalia Indywidualnie 2008 K14
13 28:13 VALYAVKA Viktoriya Cardinal 2008 K14
MissingPunch 3:20:00 ZELEK Martyna Patria Młynne K14
13 48:49 WRZYSZCZ Weronika Orlik Rajbrot K16
3 30:07 LAMPARSKA Maja WKS Wawel Kraków 03832 2005 K16
4 32:51 PUŁCZYŃSKA Hanna WKS Wawel Kraków 03193 2005 K16
5 33:18 KRZYŻOSTANEK Patrycja UKS Grom Sokolniki 03838 2005 K16
7 33:58 MICHNO Marta WKS Wawel Kraków 03937 2005 K16
8 34:54 LECHOWSKA Agata KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03609 2005 K16
10 42:26 KURTYCZ Natalia WKS Wawel Kraków 04021 2005 K16
14 1:01:32 DOMAGAŁA Emilia UKS Grom Sokolniki 03835 2005 K16
DidNotFinish 3:20:00 SZOSTAKOWSKA Marianna PUKS Młode Orły 04713 2006 K16
1 28:53 NOWAK Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K14
14 30:02 MIELKO Zuzanna UKS Azymut Siedliska 04362 2008 K14
15 33:16 SIERKOWSKA Marta UKS Azymut Siedliska 04360 2007 K14
16 39:36 SUDAK Oliwia UKS Azymut Siedliska 04361 2007 K14
MissingPunch 3:20:00 DOBROMILSKA Izabela UKS Azymut Siedliska 04381 2007 K14
DidNotFinish 3:20:00 GŁĄB Karolina v UKS Azymut Siedliska 04728 2007 K14
DidNotFinish 3:20:00 DZIERŻENGA Simona UKS Sparta Czyżowice 04614 2007 K14
DidNotFinish 3:20:00 OLEJNIK Jaśmina Biegun 03938 2008 K14
2 29:47 NIESSNER Pola WKS Wawel Kraków 03651 2007 K16
5 36:36 ZELEK Klaudia Patria Młynne K18
3 43:54 SROKA Małgorzata Patria Młynne K20
DidNotFinish 3:20:00 KOZŁOWSKA Olga Patria Młynne 02271 2001 K20
2 45:17 TURKA Marite Taka 1990 K20
3 45:58 KOZŁOWSKA Wiktoria Patria Młynne 02269 1999 K21E
5 55:05 NIGBOR-FOGEL Katarzyna Carbon Paws 1989 K21E
6 55:44 KARLOVÁ Eva SKOB ostrava 1985 K21E
7 1:08:15 CIBIS Anna Carbon Paws 1989 K21E
8 1:17:27 ŚMIESZEK Julia indywidualnie 2000 K21E
DidNotFinish 3:20:00 CZERWIENIEC Marlena v UKS Azymut Siedliska 1990 K21E
4 1:22:06 ZIMOLĄG Magdalena Indywidualnie 1979 K45
DidNotFinish 3:20:00 MADEJA Aleksandra MGB 1976 K45
DidNotFinish 3:20:00 MADEJA Aleksandra Indywidualnie K45
8 1:05:20 SIEDLECKA Marta Indywidualnie 1971 K50
10 1:15:35 HYLA Bogumiła Indywidualnie 1974 K50
1 33:22 DENYSENKO Tamara Cardinal 1961 K50
6 46:11 ZENCHENKO Tamara Indywidualnie 1960 K60
7 55:55 WOJARSKA Kamilla Bielsko-Biała O-Team 1960 K60
2 33:45 SOLOVEVA Elena PionerSK 1958 K65
1 44:31 SIKOROVA Marie Banik Ostrava OKD 1948 K65
1 14:33 BAŁAZIŃSKI Antoni Patria Młynne M10
3 17:33 JANAS Aleksander UKS Kometa Gliwice 04515 2009 M10N
4 18:56 MARSZAŁEK Dawid UKS Kometa Gliwice 04148 2010 M10N
5 20:08 KURNYTA Dawid Patria Młynne M10N
6 21:00 ZELEK Filip Patria Młynne M10N
DidNotFinish 3:20:00 JURCZYK Paweł v UKS Sparta Czyżowice 2009 M10N
MissingPunch 3:20:00 CHEŁMECKI Filip Orlik Rajbrot M12
5 20:29 PERFIKOWSKI Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M14
6 21:01 ŚWITAŁA Michał UNTS Warszawa 03798 2007 M14
7 22:28 PIÓRO Dawid UKS Azymut Siedliska 04408 2007 M14
1 17:01 CHODLEWSKI Antoni KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03602 2008 M12
2 57:37 GALICZ Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 M10
3 38:15 BIZIUK Halina UMKS Orkan Ostróda 01154 1957 K65
5 58:22 OLBRYCHT Anna OLBnO 00229 1956 K65
1 32:27 WYSOCKA Jolanta UKS Kometa Gliwice 02181 1956 K60
2 35:17 CZERKAWSKA Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 K60
3 36:40 PARFIANOWICZ Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K60
5 45:37 BUGAJ Teresa WKS Wawel Kraków 03313 1968 K60
2 45:04 GORCZYCA Magdalena KS Hades Poznań 03306 1971 K50
3 45:22 TOPÓR Monika WKS Wawel Kraków 03372 1970 K50
5 51:11 WYSOCKA Joanna MKS MOS 01400 1971 K50
7 59:15 WÓJTOWICZ Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K50
9 1:14:24 POLEWKA Beata UKS Kometa Gliwice 02460 1971 K50
DidNotFinish 3:20:00 LAMPARSKA Iwona RCI Kraków 04272 1973 K50
1 38:51 NOWAK Beata UKS Azymut 45 00144 1973 K45
2 58:48 SŁOŃSKA Bogusława WKS Wawel Kraków 03655 1976 K45
3 1:00:23 JANAS Irena UKS Kometa Gliwice 04514 1977 K45
DidNotFinish 3:20:00 OLEJNIK Ewa Biegun 04120 1976 K45
1 41:58 BULTROWICZ Agnieszka KS Hades Poznań 00944 1977 K40
3 46:53 MARSZAŁEK Maria UKS Kometa Gliwice 04147 1974 K40
6 1:15:29 KUŹMA Elżbieta BKS Wataha Warszawa 04579 1984 K40
2 41:30 ZBROJA-NOWAK Justyna KS Hades Poznań 00915 1980 K35
3 44:56 PACHNIK Małgorzata MKS Paulinum/23 pa 01177 1993 K35
1 40:45 KAŹMIERCZAK Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K21E
2 41:47 POGODA Kinga UKS Kometa Gliwice 02490 2002 K20
4 45:17 LEŚNICKA Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K20
5 47:45 POLEWKA Aleksandra UKS Kometa Gliwice 02462 2002 K20
6 49:07 DZIERWA Hanna KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 02057 2001 K20
7 51:49 WÓJCIK Natalia WKS Wawel Kraków 02992 2002 K20
1 41:30 SŁOŃSKA Zofia WKS Wawel Kraków 03191 2002 K18
3 35:34 ZIELIŃSKA Oliwia PUKS Młode Orły 03217 2003 K18
4 36:27 FILIPIAK Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K18
7 50:37 ŻMIJ Karolina The Vipers 04511 2004 K18
8 59:02 NOWAK Maria KS Hades Poznań 02922 2003 K18
DidNotFinish 3:20:00 KWIECIEŃ Paulina PUKS Młode Orły 04492 2004 K18
4 20:00 DOMAGAŁA Jakub UKS Grom Sokolniki 04388 2008 M14
10 26:17 MORDARSKI Oskar Patria Młynne M14
15 34:58 JUSZCZAK Antoni Patria Młynne M14
MissingPunch 3:20:00 BOŁOZ Sebastian Patria Młynne M14
MissingPunch 3:20:00 HEC Patryk Orlik Rajbrot M14
DidNotFinish 3:20:00 DUPLAK Maciej Patria Młynne M14
DidNotFinish 3:20:00 KRÓL Maksymilian Patria Młynne M14
14 34:05 KOLORZ Dominik UKS Sparta Czyżowice 04622 2007 M14
16 35:45 KIERSZTYN Jakub UKS Azymut Siedliska 04431 2008 M14
13 31:36 PRZEGON Krzysztof UKS Azymut Siedliska 04733 2007 M14
12 31:21 VOJVODIK Eduard SKOB Ostrava 2006 M16
16 42:35 JAWORSKI Piotr MATRIX 2005 M16
17 52:32 TĂMAS Lucas C.S. NORD Baia Mare M16
20 1:12:06 BAŁAZIŃSKI Karol Patria Młynne M16
1 29:52 BJOLEK Michal SKOB Frýdek-Místek 2003 M16
3 53:35 ANTOŃ Mateusz 1LO ŻORY 2001 M20
MissingPunch 3:20:00 BOJKO Sebastian UKS Azymut Siedliska 2002 M20
4 45:48 STALKA Adam AKInO Kraków 1995 M21E
6 52:49 BRYCH Miłosz Indywidualnie 1998 M21E
7 53:43 BIJOK Marcin InO SCI 1986 M21E
8 59:16 PAGAIME Levi ADFA 1987 M21E
9 1:00:48 KROCHMAL Adam UNTS Warszawa 02400 1986 M21E
2 44:14 BERZINS Kristaps Taka 1992 M35
10 49:58 WOJARSKI Michał Wieliczka O-Team 01107 1990 M35
12 53:15 WALUGA Ireneusz Gymcity AR M35
14 1:03:21 BLUZA Łukasz indywidualnie 1976 M35
17 1:17:08 WYBRANIEC Wojciech Indywidualnie 1990 M35
1 48:38 COTE JACQUES Philippe Accro O Sport 1980 M35
2 58:04 KUTKIEWICZ Marcin RCI Kraków 1980 M40
5 1:02:07 VOJVODIK Martin SKOB Ostrava 1974 M40
7 1:29:16 ŁASKI Tomasz MKS Metalowiec Łódź 04691 1981 M40
MissingPunch 3:20:00 NYCKOWIAK Bartosz indywidualnie M40
DidNotFinish 3:20:00 KOSIŃSKI Kamil KOSA TEAM 1981 M40
DidNotFinish 3:20:00 DRĄŻEWSKI Łukasz Indywidualnie 01761 1981 M40
3 47:36 STANNY Kuba InO SCI, 13ŚBOT 1979 M45
6 54:07 MAREK Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 1978 M45
7 54:11 ZUGAJ Robert www.ciaglebiec.pl 1978 M45
9 57:49 ŻMIJ Jacek The Vipers 1975 M45
12 1:05:15 BADARYCZ Piotr Indywidualnie 1975 M45
13 1:09:31 MICHNOL Kamil Indywidualnie 1978 M45
14 1:18:57 ZIMOLĄG Sebastian Indywidualnie 1978 M45
15 1:20:33 PASTECKI Marcin Carbon Paws 1983 M45
16 1:21:06 LEWANDOWSKI Piotr ATZ Racibórz 1975 M45
17 1:35:22 BJOLEK Lukáš SKOB Frýdek-Místek 1976 M45
DidNotFinish 3:20:00 MATURA Grzegorz Sąsiedzi 1975 M45
4 53:51 KUJDA Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1979 M45
5 53:59 KRZYŻOSTANEK Jarosław UKS Grom Sokolniki 02547 1973 M45
8 57:47 MARSZAŁEK Waldemar UKS Kometa Gliwice 04146 1973 M45
10 1:00:05 PERFIKOWSKI Piotr UMKS Kwidzyn 04190 1976 M45
DidNotFinish 3:20:00 TKACZUK Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M45
1 44:19 NOWAK Jacek UKS Azymut 45 00143 1976 M40
3 1:02:00 JANAS Sebastian UKS Kometa Gliwice 04512 1974 M40
6 1:05:53 DOMAGAŁA Andrzej UKS Grom Sokolniki 04573 1980 M40
DidNotFinish 3:20:00 MARKOWSKI Marcin UKS Kometa Gliwice 00631 1981 M40
3 44:39 DUDEK Wojciech PUKS Młode Orły 01171 1994 M35
4 45:06 JANKOWIAK Paweł Chyże BnO 04208 1989 M35
5 45:23 SOKALSKI Dariusz KU AZS WAT Warszawa 00715 1984 M35
7 45:51 JURCZYK Maciej UKS Sparta Czyżowice 02064 1998 M35
8 47:49 GALICZ Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M35
9 49:12 FILIPIAK Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M35
11 53:06 BORGIEL Jarosław UKS Sparta Czyżowice 01766 1997 M35
13 58:13 KURYJ Marek RCI Kraków 03252 1978 M35
15 1:13:11 JAROSZEK Jakub Team360 01736 1998 M35
1 42:39 JURCZYK Tomasz UKS Sparta Czyżowice 01936 1994 M21E
3 38:54 MICHALAK Kacper UNTS Warszawa 02980 2001 M20
1 44:37 HYLA Damian UKS Kometa Gliwice 03332 2001 M18
2 31:16 MULLER Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M18
3 34:22 WÓJTOWICZ Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M18
4 34:26 BARTOS Zbigniew UKS Orientuś Łódź 02127 2003 M18
5 35:18 ŻESŁAWSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 03200 2004 M18
6 38:53 KAWALA Patryk KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03635 2004 M18
3 26:25 WÓJCIK Paweł WKS Wawel Kraków 02991 2005 M16
4 27:27 ŻESŁAWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 03201 2005 M16
5 27:39 MARSZAŁEK Patryk UKS Kometa Gliwice 03823 2005 M16
7 27:59 BULTROWICZ Tymoteusz KS Hades Poznań 03700 2006 M16
9 29:34 STOPCZYŃSKI Bartosz BKS Wataha Warszawa 04093 2006 M16
10 30:58 MIŚKÓW Krzysztof KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 04165 2005 M16
14 40:11 JANOWSKI Filip KS Spójnia Warszawa 03506 2005 M16
18 59:19 CZYSZKOWSKI Igor UKS Azymut Siedliska 04729 2006 M16
19 1:11:03 KARDASZ Jakub UKS Azymut Siedliska 04356 2006 M16
MissingPunch 3:20:00 MNICH Marcin UKS Azymut Siedliska 04731 2006 M16
MissingPunch 3:20:00 WAŁCZUK-PIECH Wiktor UKS Azymut Siedliska 04358 2006 M16
DidNotFinish 3:20:00 RABIEGA Kamil v UKS Azymut Siedliska 04355 2005 M16
2 26:09 LISIAK Adam UKS Orientuś Łódź 03049 2005 M14
3 43:37 GAVRILOV Igor OK Komenda M50
4 44:09 GUTAK Mykhaylo Azymut Kalusz M50
8 47:26 MASTELA Rafał OB Havířov 01759 1973 M50
10 48:31 TĂMAS Relu C.S. SPRIA Baia Sprie M50
12 49:25 MOROŃ Artur Strefa Byków 1974 M50
19 1:04:10 KURZEJA Artur Geodezja AK 1973 M50
20 1:08:02 SZAJNA Robert WKS Wawel Kraków 1972 M50
22 1:14:41 VALIQUETTE Martin Ramblers 1970 M50
23 1:15:59 JAWORSKI Mariusz MATRIX 1973 M50
MissingPunch 3:20:00 RAPINCZUK Jan BdsUOT Warszawa 1974 M50
1 41:59 URBANIAK Krzysztof PZOS M50
4 45:06 HOLEC Honza SKOB Ostrava 1967 M55
5 48:53 WYSOCKI Romuald CSWIiChem Wrocław 1968 M55
10 1:04:23 ŚMIESZEK Robert indywidualnie 1965 M55
11 1:06:01 KRÓL Adrian Indywidualnie 1966 M55
MissingPunch 3:20:00 WEISSMAN Shaul Indywidualnie 1966 M55
4 47:53 KLIMASZ Józef Szarotki RZESZÓW 00186 1962 M60
8 1:07:09 JÓZEF Kłos UKS Azymut Pabianice 1963 M60
9 1:12:12 DENKOWSKI Wojciech Indywidualnie 1963 M60
MissingPunch 3:20:00 LUŽNÝ Ladislav OB Havířov 1960 M60
5 47:35 GRIGOR Costan C.S. NORD Baia Mare M65
6 47:54 SOLOVEV Mikhail PionerSK 1956 M65
8 51:51 FIJOR Waldemar SKARMAT Toruń C32001 1958 M65
14 58:46 SIDOROV Sergey Indywidualnie 1959 M65
15 1:21:38 PRZYBYŁA Bogusław KU AZS WAT Warszawa 1959 M65
2 31:32 HELMUT Härtelt SSV Planeta Radebeul 1951 M70
5 41:31 WILSON Gordon Bennelong Northside 1951 M70
1 33:10 RAILIMO Matti SOC Heinola 1948 M70
2 38:15 SIKORA Miroslav Banik Ostrava OKD 1948 M75
DidNotFinish 3:20:00 DVOŘÁK Vlastimil Banik Ostrava 1949 M75
2 48:09 BOLANOWSKI Czesław UKS Orientuś Łódź 1936 M85
DidNotFinish 3:20:00 OLEJNIK Tomasz Biegun 1967 OPEN
3 39:39 WASILEWSKI Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M75
4 42:25 KMIECIŃSKI Józef PUKS Młode Orły 00069 1947 M75
4 37:47 ŁAPANOWSKI Jacenty KU AZS WAT Warszawa 00190 1950 M70
6 54:05 WYSOCKI Andrzej UKS Kometa Gliwice 02697 1951 M70
1 30:27 PARZEWSKI Jerzy KU AZS WAT Warszawa 00072 1952 M65
2 41:46 KROCHMAL Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 00076 1959 M65
3 43:47 PIETRUSIŃSKI Marek KS Artemis 01323 1956 M65
7 51:03 WIERCIŃSKI Piotr MKS Metalowiec Łódź 01105 1956 M65
10 51:52 SYPUŁA Sławomir UNTS Warszawa 00748 1958 M65
11 51:56 SKONIECZNY Andrzej KInO Orientop 02979 1957 M65
12 56:07 OLBRYCHT Janusz OLBnO 00228 1955 M65
1 41:21 KRYJOMSKI Jerzy KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 00963 1958 M60
3 46:45 WOJARSKI Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 01121 1960 M60
6 58:38 POLEWSKI Dariusz Jedynka 04258 1961 M60
7 1:00:36 CZERKAWSKI Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M60
2 44:52 NIESSNER Piotr WKS Wawel Kraków 02725 1963 M55
3 44:23 SŁOŃSKI Marek WKS Wawel Kraków 03192 1969 M55
6 49:46 JURCZYK Piotr UKS Sparta Czyżowice 02928 1969 M55
8 55:24 FORYSTEK Józef WKS Wawel Kraków 02080 1966 M55
9 57:16 OLAS Jacek UKS Orientuś Łódź 00422 1969 M55
12 1:07:28 JAMROZIK Krzysztof WKS Wawel Kraków 04266 1969 M55
13 1:13:55 JANOWSKI Piotr KS Spójnia Warszawa 01527 1965 M55
6 46:37 WÓJCIK Grzegorz WKS Wawel Kraków 03195 1974 M50
7 47:18 WIŚNIEWSKI Paweł Wiśniewski 02932 1974 M50
9 47:39 GORCZYCA Jacek KS Hades Poznań 03305 1971 M50
11 48:53 DOBROWOLSKI Piotr KU AZS UMCS Lublin 02972 1973 M50
13 49:48 POLEWKA Tomasz UKS Kometa Gliwice 00301 1973 M50
14 50:41 PORADA Robert UKS Reflex Rybnik 02084 1972 M50
16 55:50 TOPÓR Marek WKS Wawel Kraków 03371 1973 M50
17 56:00 FILIPIAK Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M50
18 56:29 MOSSAKOWSKI Przemysław Indywidualni 01758 1960 M50
21 1:08:34 LISIAK Paweł UKS Orientuś Łódź 03251 1974 M50
1 37:37 PIETKIEWICZ Waldemar WKS Grunwald Poznań 01084 1943 M75