Wyniki: Silesia O-Cup - Etap 2


Etap 2

Katowice   2019-06-29
 rank: 1,10  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-06-28 Pokaż
Etap 3  2019-06-29 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
3 24:31 PARZEWSKI Jerzy KU AZS WAT Warszawa 00072 1952 M70
3 29:32 JURCZYK Piotr UKS Sparta Czyżowice 02928 1969 M55
2 32:31 GOLINOWSKI Paweł 10BKPanc/Azymut Mochy 02892 1979 M45
5 46:40 DOMAGAŁA Andrzej UKS Grom Sokolniki 04573 1980 M40
17 58:44 ŚWIERCZYŃSKI Hubert KOS BnO Szczecin 02361 1988 M35
7 29:34 KAWALA Patryk KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03635 2004 M18
21 54:04 WAŁCZUK-PIECH Wiktor UKS Azymut Siedliska 04358 2006 M16
2 29:09 WYSOCKA Jolanta UKS Kometa Gliwice 02181 1956 K65
3 27:27 CZERKAWSKA Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 K60
6 54:14 KUŹMA Elżbieta BKS Wataha Warszawa 04579 1984 K40
DidNotFinish 3:20:00 KWIECIEŃ Paulina PUKS Młode Orły 04492 2004 K18
2 17:11 PODGÓRSKA Marta KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03611 2007 K14
13 27:53 SIERKOWSKA Marta UKS Azymut Siedliska 04360 2007 K14
4 39:04 MALIK DANUTA Indywidualnie 1972 DUET
7 21:26 FITRZYK Magdalena Patria Młynne K14
3 17:38 ŚMIGIELSKA Weronika MKS Metalowiec Łódź 04371 2008 K14
5 19:25 STANIEC Julia MKS MOS 04346 2008 K14
6 20:47 BOŻEK Ewelina UKS Azymut Siedliska 04359 2007 K14
8 22:59 ŚMIGIELSKA Martyna MKS Metalowiec Łódź 04372 2008 K14
1 13:57 SŁOŃSKA Antonina WKS Wawel Kraków 03190 2007 K12
3 18:37 WÓJTOWICZ Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K12
4 20:36 PODGÓRSKA Gabriela KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 04164 2009 K12
1 13:22 WYSOCKA Michalina MKS MOS 04012 2010 K10
10 25:46 ZELEK Martyna Patria Młynne K14
12 26:49 PORADA Jagoda UKS Reflex Rybnik 2008 K14
14 29:46 VALYAVKA Viktoriya Cardinal 2008 K14
16 34:55 HYLA Natalia Indywidualnie 2008 K14
14 26:56 WRZYSZCZ Weronika Orlik Rajbrot K16
4 21:39 ZELEK Klaudia Patria Młynne K18
6 31:14 KOZŁOWSKA Olga Patria Młynne 02271 2001 K20
8 35:32 SROKA Małgorzata Patria Młynne K20
2 29:57 KOZŁOWSKA Wiktoria Patria Młynne 02269 1999 K20
3 33:10 NIGBOR-FOGEL Katarzyna Carbon Paws 1989 K21E
4 37:21 TURKA Marite Taka 1990 K21E
5 38:55 CIBIS Anna Carbon Paws 1989 K21E
7 58:08 ŚMIESZEK Julia indywidualnie 2000 K21E
DidNotFinish 3:20:00 CZERWIENIEC Marlena v UKS Azymut Siedliska 1990 K21E
5 53:35 ZIMOLĄG Magdalena Indywidualnie 1979 K45
DidNotFinish 3:20:00 MADEJA Aleksandra MGB 1976 K45
DidNotFinish 3:20:00 MADEJA Aleksandra Indywidualnie K45
7 42:51 SIEDLECKA Marta Indywidualnie 1971 K50
9 47:46 HYLA Bogumiła Indywidualnie 1974 K50
1 25:25 DENYSENKO Tamara Cardinal 1961 K50
6 35:20 ZENCHENKO Tamara Indywidualnie 1960 K60
7 42:30 WOJARSKA Kamilla Bielsko-Biała O-Team 1960 K60
1 26:08 SOLOVEVA Elena PionerSK 1958 K60
4 31:44 BIZIUK Halina UMKS Orkan Ostróda 01154 1957 K65
5 45:38 OLBRYCHT Anna OLBnO 00229 1956 K65
4 29:03 PARFIANOWICZ Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K60
2 33:25 NOWAK Beata UKS Azymut 45 00144 1973 K50
3 33:38 WYSOCKA Joanna MKS MOS 01400 1971 K50
5 40:08 WÓJTOWICZ Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K50
6 41:24 TOPÓR Monika WKS Wawel Kraków 03372 1970 K50
8 43:39 POLEWKA Beata UKS Kometa Gliwice 02460 1971 K50
DidNotFinish 3:20:00 LAMPARSKA Iwona RCI Kraków 04272 1973 K50
1 33:00 GORCZYCA Magdalena KS Hades Poznań 03306 1971 K45
3 41:22 JANAS Irena UKS Kometa Gliwice 04514 1977 K45
4 44:50 SŁOŃSKA Bogusława WKS Wawel Kraków 03655 1976 K45
DidNotFinish 3:20:00 OLEJNIK Ewa Biegun 04120 1976 K45
1 34:03 BULTROWICZ Agnieszka KS Hades Poznań 00944 1977 K40
3 40:12 MARSZAŁEK Maria UKS Kometa Gliwice 04147 1974 K40
4 48:14 BACZULIS Magdalena KOS BnO Szczecin 03744 1977 K40
1 35:49 PACHNIK Małgorzata MKS Paulinum/23 pa 01177 1993 K35
2 39:57 ZBROJA-NOWAK Justyna KS Hades Poznań 00915 1980 K35
1 35:49 KAŹMIERCZAK Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K21E
2 29:23 LEŚNICKA Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K20
3 29:57 SŁOŃSKA Zofia WKS Wawel Kraków 03191 2002 K20
4 30:05 POGODA Kinga UKS Kometa Gliwice 02490 2002 K20
5 30:52 DZIERWA Hanna KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 02057 2001 K20
7 33:54 WÓJCIK Natalia WKS Wawel Kraków 02992 2002 K20
1 28:12 POLEWKA Aleksandra UKS Kometa Gliwice 02462 2002 K18
2 21:19 ZIELIŃSKA Oliwia PUKS Młode Orły 03217 2003 K18
3 21:29 FILIPIAK Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K18
5 22:12 PERFIKOWSKA Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K18
7 28:23 ŻMIJ Karolina The Vipers 04511 2004 K18
8 35:07 NOWAK Maria KS Hades Poznań 02922 2003 K18
1 19:48 LEŚNIAK Matylda UKS Kometa Gliwice 03406 2004 K16
2 16:24 NOWAK Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K16
3 16:43 NIESSNER Pola WKS Wawel Kraków 03651 2007 K16
4 17:52 LECHOWSKA Agata KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03609 2005 K16
5 18:33 PUŁCZYŃSKA Hanna WKS Wawel Kraków 03193 2005 K16
6 19:36 KRZYŻOSTANEK Patrycja UKS Grom Sokolniki 03838 2005 K16
7 19:38 MICHNO Marta WKS Wawel Kraków 03937 2005 K16
9 21:05 DOMAGAŁA Emilia UKS Grom Sokolniki 03835 2005 K16
10 21:18 KURTYCZ Natalia WKS Wawel Kraków 04021 2005 K16
11 22:19 POLEWKA Julianna UKS Kometa Gliwice 02461 2006 K16
DidNotFinish 3:20:00 SZOSTAKOWSKA Marianna PUKS Młode Orły 04713 2006 K16
1 15:06 LAMPARSKA Maja WKS Wawel Kraków 03832 2005 K14
11 26:41 NOWAK Zofia KS Hades Poznań 03702 2008 K14
15 32:58 MIELKO Zuzanna UKS Azymut Siedliska 04362 2008 K14
17 37:48 SUDAK Oliwia UKS Azymut Siedliska 04361 2007 K14
18 38:56 DOBROMILSKA Izabela UKS Azymut Siedliska 04381 2007 K14
DidNotFinish 3:20:00 OLEJNIK Jaśmina Biegun 03938 2008 K14
DidNotFinish 3:20:00 GŁĄB Karolina v UKS Azymut Siedliska 04728 2007 K14
DidNotFinish 3:20:00 DZIERŻENGA Simona UKS Sparta Czyżowice 04614 2007 K14
3 30:10 KROCHMAL Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 00075 1958 K65
1 29:38 SIKOROVA Marie Banik Ostrava OKD 1948 K65
2 12:41 KURNYTA Dawid Patria Młynne M10N
3 14:27 JANAS Aleksander UKS Kometa Gliwice 04515 2009 M10N
4 15:25 BAŁAZIŃSKI Antoni Patria Młynne M10N
6 18:52 ZELEK Filip Patria Młynne M10N
DidNotFinish 3:20:00 JURCZYK Paweł v UKS Sparta Czyżowice 2009 M10N
2 14:40 MORDARSKI Oskar Patria Młynne M14
13 24:35 HEC Patryk Orlik Rajbrot M14
14 25:40 JUSZCZAK Antoni Patria Młynne M14
16 33:16 BOŁOZ Sebastian Patria Młynne M14
DidNotFinish 3:20:00 DUPLAK Maciej Patria Młynne M14
DidNotFinish 3:20:00 KRÓL Maksymilian Patria Młynne M14
12 23:42 VOJVODIK Eduard SKOB Ostrava 2006 M16
13 24:27 JAWORSKI Piotr MATRIX 2005 M16
18 36:00 TĂMAS Lucas C.S. NORD Baia Mare M16
20 45:54 BAŁAZIŃSKI Karol Patria Młynne M16
1 23:49 BJOLEK Michal SKOB Frýdek-Místek 2003 M16
1 36:15 ANTOŃ Mateusz 1LO ŻORY 2001 M18
4 1:01:11 BOJKO Sebastian UKS Azymut Siedliska 2002 M20
5 36:09 STALKA Adam AKInO Kraków 1995 M21E
6 36:20 BIJOK Marcin InO SCI 1986 M21E
7 36:48 BRYCH Miłosz Indywidualnie 1998 M21E
8 46:00 KROCHMAL Adam UNTS Warszawa 02400 1986 M21E
9 47:04 PAGAIME Levi ADFA 1987 M21E
6 37:27 BERZINS Kristaps Taka 1992 M35
9 38:27 WALUGA Ireneusz Gymcity AR M35
10 38:50 WOJARSKI Michał Wieliczka O-Team 01107 1990 M35
14 40:40 BLUZA Łukasz indywidualnie 1976 M35
16 54:42 WYBRANIEC Wojciech Indywidualnie 1990 M35
1 36:49 COTE JACQUES Philippe Accro O Sport 1980 M35
2 39:44 KUTKIEWICZ Marcin RCI Kraków 1980 M40
3 42:01 VOJVODIK Martin SKOB Ostrava 1974 M40
6 49:50 ŁASKI Tomasz MKS Metalowiec Łódź 04691 1981 M40
3 36:43 JANKOWIAK Paweł Chyże BnO 04208 1989 M35
4 36:47 DUDEK Wojciech PUKS Młode Orły 01171 1994 M35
7 37:45 FILIPIAK Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M35
8 37:55 GALICZ Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M35
11 39:05 BORGIEL Jarosław UKS Sparta Czyżowice 01766 1997 M35
12 39:59 KURYJ Marek RCI Kraków 03252 1978 M35
13 40:05 JAROSZEK Jakub Team360 01736 1998 M35
DidNotFinish 3:20:00 SOKALSKI Dariusz KU AZS WAT Warszawa 00715 1984 M35
1 34:45 JURCZYK Tomasz UKS Sparta Czyżowice 01936 1994 M21E
1 29:36 MICHALAK Kacper UNTS Warszawa 02980 2001 M20
3 36:49 HYLA Damian UKS Kometa Gliwice 03332 2001 M20
2 26:08 WÓJTOWICZ Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M18
3 26:45 BARTOS Zbigniew UKS Orientuś Łódź 02127 2003 M18
4 27:00 ŻESŁAWSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 03200 2004 M18
5 27:53 MULLER Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M18
8 36:30 DOBROWOLSKI Jakub KU AZS UMCS Lublin 03828 2003 M18
2 19:42 BULTROWICZ Tymoteusz KS Hades Poznań 03700 2006 M16
3 19:49 STOPCZYŃSKI Bartosz BKS Wataha Warszawa 04093 2006 M16
4 19:54 MARSZAŁEK Patryk UKS Kometa Gliwice 03823 2005 M16
5 20:02 WÓJCIK Paweł WKS Wawel Kraków 02991 2005 M16
10 21:50 ŻESŁAWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 03201 2005 M16
11 22:10 MIŚKÓW Krzysztof KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 04165 2005 M16
14 26:03 CZYSZKOWSKI Igor UKS Azymut Siedliska 04729 2006 M16
15 28:13 JANOWSKI Filip KS Spójnia Warszawa 03506 2005 M16
17 31:28 KARDASZ Jakub UKS Azymut Siedliska 04356 2006 M16
19 42:18 MNICH Marcin UKS Azymut Siedliska 04731 2006 M16
DidNotFinish 3:20:00 RABIEGA Kamil v UKS Azymut Siedliska 04355 2005 M16
1 18:48 LISIAK Adam UKS Orientuś Łódź 03049 2005 M14
3 15:51 PERFIKOWSKI Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M14
4 16:31 PIÓRO Dawid UKS Azymut Siedliska 04408 2007 M14
5 16:33 ŚWITAŁA Michał UNTS Warszawa 03798 2007 M14
6 16:35 DOMAGAŁA Jakub UKS Grom Sokolniki 04388 2008 M14
10 19:13 PACHUCKI Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 04395 2007 M14
11 19:16 CHACHURSKI Mieszko UNTS Warszawa 04193 2007 M14
12 20:36 CHODLEWSKI Szymon KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03603 2008 M14
15 26:34 KOLORZ Dominik UKS Sparta Czyżowice 04622 2007 M14
17 36:28 PRZEGON Krzysztof UKS Azymut Siedliska 04733 2007 M14
18 45:38 KIERSZTYN Jakub UKS Azymut Siedliska 04431 2008 M14
1 12:27 CHODLEWSKI Antoni KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03602 2008 M12
1 12:10 MARSZAŁEK Dawid UKS Kometa Gliwice 04148 2010 M10
2 49:14 GALICZ Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 M10
2 36:33 JURCZYK Maciej UKS Sparta Czyżowice 02064 1998 M35
DidNotFinish 3:20:00 DRĄŻEWSKI Łukasz Indywidualnie 01761 1981 M40
DidNotFinish 3:20:00 JARY Paweł Indywidualnie 1984 M40
3 33:52 ZUGAJ Robert www.ciaglebiec.pl 1978 M45
7 34:54 STANNY Kuba InO SCI, 13ŚBOT 1979 M45
8 35:01 ŻMIJ Jacek The Vipers 1975 M45
9 35:15 MAREK Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 1978 M45
10 38:37 MICHNOL Kamil Indywidualnie 1978 M45
13 40:12 BADARYCZ Piotr Indywidualnie 1975 M45
14 40:44 ZIMOLĄG Sebastian Indywidualnie 1978 M45
15 40:51 PASTECKI Marcin Carbon Paws 1983 M45
16 45:16 LEWANDOWSKI Piotr ATZ Racibórz 1975 M45
17 52:34 BJOLEK Lukáš SKOB Frýdek-Místek 1976 M45
DidNotFinish 3:20:00 MATURA Grzegorz Sąsiedzi 1975 M45
1 28:58 GUTAK Mykhaylo Azymut Kalusz M45
6 32:13 GAVRILOV Igor OK Komenda M50
10 33:34 TĂMAS Relu C.S. SPRIA Baia Sprie M50
12 33:58 MASTELA Rafał OB Havířov 01759 1973 M50
15 37:28 KURZEJA Artur Geodezja AK 1973 M50
17 37:59 SZAJNA Robert WKS Wawel Kraków 1972 M50
18 38:31 MOROŃ Artur Strefa Byków 1974 M50
20 39:54 RAPINCZUK Jan BdsUOT Warszawa 1974 M50
22 42:17 JAWORSKI Mariusz MATRIX 1973 M50
MissingPunch 3:20:00 VALIQUETTE Martin Ramblers 1970 M50
2 29:24 URBANIAK Krzysztof PZOS M50
7 32:36 WYSOCKI Romuald CSWIiChem Wrocław 1968 M55
8 32:49 HOLEC Honza SKOB Ostrava 1967 M55
11 40:31 WEISSMAN Shaul Indywidualnie 1966 M55
12 41:17 ŚMIESZEK Robert indywidualnie 1965 M55
7 36:48 JÓZEF Kłos UKS Azymut Pabianice 1963 M60
8 39:14 KLIMASZ Józef Szarotki RZESZÓW 00186 1962 M60
10 44:50 DENKOWSKI Wojciech Indywidualnie 1963 M60
MissingPunch 3:20:00 LUŽNÝ Ladislav OB Havířov 1960 M60
3 24:10 SOLOVEV Mikhail PionerSK 1956 M65
8 28:08 GRIGOR Costan C.S. NORD Baia Mare M65
9 29:40 FIJOR Waldemar SKARMAT Toruń C32001 1958 M65
11 33:13 SIDOROV Sergey Indywidualnie 1959 M65
12 1:12:25 PRZYBYŁA Bogusław KU AZS WAT Warszawa 1959 M65
2 22:31 WILSON Gordon Bennelong Northside 1951 M65
4 24:34 HELMUT Härtelt SSV Planeta Radebeul 1951 M70
4 25:49 PIETRUSIŃSKI Marek KS Artemis 01323 1956 M65
5 26:04 OLBRYCHT Janusz OLBnO 00228 1955 M65
6 26:22 KROCHMAL Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 00076 1959 M65
10 31:12 WIERCIŃSKI Piotr MKS Metalowiec Łódź 01105 1956 M65
MissingPunch 3:20:00 SYPUŁA Sławomir UNTS Warszawa 00748 1958 M65
2 29:10 WOJARSKI Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 01121 1960 M60
2 23:46 KRYJOMSKI Jerzy KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 00963 1958 M60
6 35:52 POLEWSKI Dariusz Jedynka 04258 1961 M60
9 41:19 CZERKAWSKI Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M60
1 28:50 NIESSNER Piotr WKS Wawel Kraków 02725 1963 M55
4 29:45 SŁOŃSKI Marek WKS Wawel Kraków 03192 1969 M55
5 31:47 ŻESŁAWSKI Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1967 M55
6 32:05 FORYSTEK Józef WKS Wawel Kraków 02080 1966 M55
9 33:59 JAMROZIK Krzysztof WKS Wawel Kraków 04266 1969 M55
10 37:12 OLAS Jacek UKS Orientuś Łódź 00422 1969 M55
13 46:25 JANOWSKI Piotr KS Spójnia Warszawa 01527 1965 M55
2 29:23 NOWAK Remigiusz KS Hades Poznań 00907 1972 M50
4 31:34 GORCZYCA Jacek KS Hades Poznań 03305 1971 M50
5 31:42 PORADA Robert UKS Reflex Rybnik 02084 1972 M50
7 32:28 FILIPIAK Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M50
8 32:37 DOBROWOLSKI Piotr KU AZS UMCS Lublin 02972 1973 M50
13 34:41 TOPÓR Marek WKS Wawel Kraków 03371 1973 M50
14 36:21 POLEWKA Tomasz UKS Kometa Gliwice 00301 1973 M50
16 37:32 WÓJCIK Grzegorz WKS Wawel Kraków 03195 1974 M50
19 39:33 MOSSAKOWSKI Przemysław Indywidualni 01758 1960 M50
23 43:27 LISIAK Paweł UKS Orientuś Łódź 03251 1974 M50
4 34:17 KRZYŻOSTANEK Jarosław UKS Grom Sokolniki 02547 1973 M45
5 34:28 KUJDA Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1979 M45
6 34:48 WIŚNIEWSKI Paweł Wiśniewski 02932 1974 M45
11 39:19 MARSZAŁEK Waldemar UKS Kometa Gliwice 04146 1973 M45
18 54:13 PERFIKOWSKI Piotr UMKS Kwidzyn 04190 1976 M45
DidNotFinish 3:20:00 MAJEWSKI Marek PUKS Młode Orły 03343 1977 M45
DidNotFinish 3:20:00 TKACZUK Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M45
1 29:13 NOWAK Jacek UKS Azymut 45 00143 1976 M40
DidNotFinish 3:20:00 MARKOWSKI Marcin UKS Kometa Gliwice 00631 1981 M40
MissingPunch 3:20:00 JANAS Sebastian UKS Kometa Gliwice 04512 1974 M40
4 24:34 ŁAPANOWSKI Jacenty KU AZS WAT Warszawa 00190 1950 M70
2 18:05 RAILIMO Matti SOC Heinola 1948 M75
3 19:52 SIKORA Miroslav Banik Ostrava OKD 1948 M75
6 29:28 DVOŘÁK Vlastimil Banik Ostrava 1949 M75
2 24:56 BOLANOWSKI Czesław UKS Orientuś Łódź 1936 M85
1 16:35 WOŁOWCZYK Krzysztof UNTS Warszawa 1995 OPEN
1 18:21 PIETKIEWICZ Waldemar WKS Grunwald Poznań 01084 1943 M75
4 24:12 BARTKOWIAK Edward WKS Grunwald Poznań 00925 1948 M75
5 24:24 KMIECIŃSKI Józef PUKS Młode Orły 00069 1947 M75
1 17:58 WASILEWSKI Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70
6 32:33 WYSOCKI Andrzej UKS Kometa Gliwice 02697 1951 M70
1 47:45 ZIELCZYŃSKI Mieczysław Atomy 00750 1930 M85