Wyniki: Silesia O-Cup - Etap 1


Etap 1

Bytom   2019-06-28
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Pozostałe etapy
Etap 3  2019-06-29 Pokaż
Etap 2  2019-06-29 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
9 49:13 WIŚNIEWSKI Paweł Wiśniewski 02932 1974 M50
3 48:48 WYSOCKA Joanna MKS MOS 01400 1971 K50
7 1:00:54 DZIERWA Hanna KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 02057 2001 K20
12 30:02 NOWAK Zofia KS Hades Poznań 03702 2008 K14
9 51:33 WIERCIŃSKI Piotr MKS Metalowiec Łódź 01105 1956 M65
2 56:46 KUJDA Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1979 M45
3 44:04 JANKOWIAK Paweł Chyże BnO 04208 1989 M35
2 39:09 MULLER Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M18
16 57:24 MNICH Marcin UKS Azymut Siedliska 04731 2006 M16
2 54:00 GALICZ Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 M10
8 1:20:33 PERFIKOWSKI Piotr UMKS Kwidzyn 04190 1976 M45
MissingPunch 3:20:00 MALIK DANUTA Indywidualnie 1972 DUET
3 24:13 VALYAVKA Viktoriya Cardinal 2008 K14
6 25:45 ZELEK Martyna Patria Młynne K14
11 29:58 FITRZYK Magdalena Patria Młynne K14
16 32:11 PORADA Jagoda UKS Reflex Rybnik 2008 K14
17 37:03 HYLA Natalia Indywidualnie 2008 K14
DidNotFinish 3:20:00 ZUGAJ Aleksandra www.ciaglebiec.pl 2008 K14
5 34:35 WRZYSZCZ Weronika Orlik Rajbrot K16
1 37:47 ZELEK Klaudia Patria Młynne K16
4 48:26 SROKA Małgorzata Patria Młynne K20
DidNotFinish 3:20:00 KOZŁOWSKA Olga Patria Młynne 02271 2001 K20
1 48:19 TURKA Marite Taka 1990 K20
3 1:44:32 CIBIS Anna Carbon Paws 1989 K21E
4 1:54:30 NIGBOR-FOGEL Katarzyna Carbon Paws 1989 K21E
MissingPunch 3:20:00 ŚMIESZEK Julia indywidualnie 2000 K21E
DidNotFinish 3:20:00 KOZŁOWSKA Wiktoria Patria Młynne 02269 1999 K21E
DidNotFinish 3:20:00 CZERWIENIEC Marlena v UKS Azymut Siedliska 1990 K21E
4 1:02:20 MARSZAŁEK Hanna InO SCI 1978 K40
MissingPunch 3:20:00 ZIMOLĄG Magdalena Indywidualnie 1979 K45
DidNotFinish 3:20:00 MADEJA Aleksandra Indywidualnie K45
5 57:18 TOPÓR Monika WKS Wawel Kraków 03372 1970 K50
7 1:23:25 WÓJTOWICZ Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K50
1 38:28 NOWAK Beata UKS Azymut 45 00144 1973 K45
2 1:19:30 SŁOŃSKA Bogusława WKS Wawel Kraków 03655 1976 K45
3 1:41:21 JANAS Irena UKS Kometa Gliwice 04514 1977 K45
DidNotFinish 3:20:00 OLEJNIK Ewa Biegun 04120 1976 K45
1 50:52 BULTROWICZ Agnieszka KS Hades Poznań 00944 1977 K40
3 1:00:21 ZBROJA-NOWAK Justyna KS Hades Poznań 00915 1980 K40
6 1:59:29 KUŹMA Elżbieta BKS Wataha Warszawa 04579 1984 K40
MissingPunch 3:20:00 BACZULIS Magdalena KOS BnO Szczecin 03744 1977 K40
2 59:21 MARSZAŁEK Maria UKS Kometa Gliwice 04147 1974 K35
3 1:01:14 KAŹMIERCZAK Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K35
1 46:49 PACHNIK Małgorzata MKS Paulinum/23 pa 01177 1993 K21E
2 44:49 POGODA Kinga UKS Kometa Gliwice 02490 2002 K20
3 45:39 POLEWKA Aleksandra UKS Kometa Gliwice 02462 2002 K20
5 48:52 LEŚNICKA Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K20
6 52:07 WÓJCIK Natalia WKS Wawel Kraków 02992 2002 K20
1 42:39 SŁOŃSKA Zofia WKS Wawel Kraków 03191 2002 K18
2 42:11 FILIPIAK Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K18
3 49:15 LEŚNIAK Matylda UKS Kometa Gliwice 03406 2004 K18
4 51:24 PERFIKOWSKA Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K18
5 52:18 ZIELIŃSKA Oliwia PUKS Młode Orły 03217 2003 K18
6 54:09 ŻMIJ Karolina The Vipers 04511 2004 K18
8 1:02:09 NOWAK Maria KS Hades Poznań 02922 2003 K18
DidNotFinish 3:20:00 KWIECIEŃ Paulina PUKS Młode Orły 04492 2004 K18
2 32:28 NOWAK Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K16
3 32:36 KRZYŻOSTANEK Patrycja UKS Grom Sokolniki 03838 2005 K16
4 34:03 LECHOWSKA Agata KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03609 2005 K16
6 37:27 PUŁCZYŃSKA Hanna WKS Wawel Kraków 03193 2005 K16
7 38:18 LAMPARSKA Maja WKS Wawel Kraków 03832 2005 K16
9 39:04 KURTYCZ Natalia WKS Wawel Kraków 04021 2005 K16
10 40:57 DOMAGAŁA Emilia UKS Grom Sokolniki 03835 2005 K16
12 44:40 MICHNO Marta WKS Wawel Kraków 03937 2005 K16
13 52:12 POLEWKA Julianna UKS Kometa Gliwice 02461 2006 K16
DidNotFinish 3:20:00 SZOSTAKOWSKA Marianna PUKS Młode Orły 04713 2006 K16
1 28:19 NIESSNER Pola WKS Wawel Kraków 03651 2007 K14
2 22:46 PODGÓRSKA Marta KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03611 2007 K14
4 24:37 ŚMIGIELSKA Martyna MKS Metalowiec Łódź 04372 2008 K14
7 25:57 BOŻEK Ewelina UKS Azymut Siedliska 04359 2007 K14
9 27:44 ŚMIGIELSKA Weronika MKS Metalowiec Łódź 04371 2008 K14
10 28:45 STANIEC Julia MKS MOS 04346 2008 K14
13 31:02 DOBROMILSKA Izabela UKS Azymut Siedliska 04381 2007 K14
14 31:38 MIELKO Zuzanna UKS Azymut Siedliska 04362 2008 K14
15 31:59 SIERKOWSKA Marta UKS Azymut Siedliska 04360 2007 K14
18 43:33 SUDAK Oliwia UKS Azymut Siedliska 04361 2007 K14
DidNotFinish 3:20:00 OLEJNIK Jaśmina Biegun 03938 2008 K14
DidNotFinish 3:20:00 GŁĄB Karolina v UKS Azymut Siedliska 04728 2007 K14
1 13:54 SŁOŃSKA Antonina WKS Wawel Kraków 03190 2007 K12
3 26:31 PODGÓRSKA Gabriela KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 04164 2009 K12
4 27:34 WÓJTOWICZ Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K12
2 24:10 WYSOCKA Michalina MKS MOS 04012 2010 K10
4 50:57 POLEWKA Beata UKS Kometa Gliwice 02460 1971 K50
MissingPunch 3:20:00 HYLA Bogumiła Indywidualnie 1974 K50
MissingPunch 3:20:00 SIEDLECKA Marta Indywidualnie 1971 K50
1 35:33 DENYSENKO Tamara Cardinal 1961 K50
4 41:47 ZENCHENKO Tamara Indywidualnie 1960 K60
2 37:18 SOLOVEVA Elena PionerSK 1958 K65
1 41:31 SIKOROVA Marie Banik Ostrava OKD 1948 K65
2 18:32 BAŁAZIŃSKI Antoni Patria Młynne M10N
4 23:26 ZELEK Filip Patria Młynne M10N
5 23:35 JANAS Aleksander UKS Kometa Gliwice 04515 2009 M10N
6 29:27 KURNYTA Dawid Patria Młynne M10N
MissingPunch 3:20:00 CHEŁMECKI Filip Orlik Rajbrot M10N
2 18:38 MORDARSKI Oskar Patria Młynne M14
6 22:30 BOŁOZ Sebastian Patria Młynne M14
13 30:10 HEC Patryk Orlik Rajbrot M14
17 32:15 JUSZCZAK Antoni Patria Młynne M14
DidNotFinish 3:20:00 DUPLAK Maciej Patria Młynne M14
DidNotFinish 3:20:00 KRÓL Maksymilian Patria Młynne M14
8 36:38 VOJVODIK Eduard SKOB Ostrava 2006 M16
12 49:04 TĂMAS Lucas C.S. NORD Baia Mare M16
20 1:09:46 BAŁAZIŃSKI Karol Patria Młynne M16
3 40:05 BJOLEK Michal SKOB Frýdek-Místek 2003 M18
3 53:45 ANTOŃ Mateusz 1LO ŻORY 2001 M20
MissingPunch 3:20:00 BOJKO Sebastian UKS Azymut Siedliska 2002 M20
4 1:02:09 STALKA Adam AKInO Kraków 1995 M21E
5 1:10:29 KROCHMAL Adam UNTS Warszawa 02400 1986 M21E
7 1:13:40 PAGAIME Levi ADFA 1987 M21E
8 1:41:39 BIJOK Marcin InO SCI 1986 M21E
9 2:16:21 BRYCH Miłosz Indywidualnie 1998 M21E
7 48:48 BERZINS Kristaps Taka 1992 M35
9 53:53 WOJARSKI Michał Wieliczka O-Team 01107 1990 M35
5 45:23 JURCZYK Tomasz UKS Sparta Czyżowice 01936 1994 M35
6 45:25 SOKALSKI Dariusz KU AZS WAT Warszawa 00715 1984 M35
8 48:51 BORGIEL Jarosław UKS Sparta Czyżowice 01766 1997 M35
10 54:19 JAROSZEK Jakub Team360 01736 1998 M35
11 57:40 FILIPIAK Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M35
1 41:08 GALICZ Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M21E
3 49:27 MICHALAK Kacper UNTS Warszawa 02980 2001 M20
2 52:03 HYLA Damian UKS Kometa Gliwice 03332 2001 M18
4 41:01 WÓJTOWICZ Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M18
5 49:03 ŻESŁAWSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 03200 2004 M18
8 1:01:53 KAWALA Patryk KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03635 2004 M18
MissingPunch 3:20:00 DOBROWOLSKI Jakub KU AZS UMCS Lublin 03828 2003 M18
1 35:10 BARTOS Zbigniew UKS Orientuś Łódź 02127 2003 M16
4 32:11 ŻESŁAWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 03201 2005 M16
5 34:42 BULTROWICZ Tymoteusz KS Hades Poznań 03700 2006 M16
6 35:20 MARSZAŁEK Patryk UKS Kometa Gliwice 03823 2005 M16
10 39:39 WÓJCIK Paweł WKS Wawel Kraków 02991 2005 M16
11 40:58 STOPCZYŃSKI Bartosz BKS Wataha Warszawa 04093 2006 M16
14 54:08 MIŚKÓW Krzysztof KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 04165 2005 M16
15 56:27 JANOWSKI Filip KS Spójnia Warszawa 03506 2005 M16
18 1:04:56 CZYSZKOWSKI Igor UKS Azymut Siedliska 04729 2006 M16
19 1:07:28 KARDASZ Jakub UKS Azymut Siedliska 04356 2006 M16
DidNotFinish 3:20:00 RABIEGA Kamil v UKS Azymut Siedliska 04355 2005 M16
3 31:15 LISIAK Adam UKS Orientuś Łódź 03049 2005 M14
4 20:35 CHODLEWSKI Szymon KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03603 2008 M14
5 21:09 DOMAGAŁA Jakub UKS Grom Sokolniki 04388 2008 M14
7 23:27 PERFIKOWSKI Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M14
8 23:32 ŚWITAŁA Michał UNTS Warszawa 03798 2007 M14
9 23:41 PACHUCKI Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 04395 2007 M14
10 25:57 PRZEGON Krzysztof UKS Azymut Siedliska 04733 2007 M14
11 27:55 PIÓRO Dawid UKS Azymut Siedliska 04408 2007 M14
15 31:44 KIERSZTYN Jakub UKS Azymut Siedliska 04431 2008 M14
16 32:06 CHACHURSKI Mieszko UNTS Warszawa 04193 2007 M14
1 14:29 CHODLEWSKI Antoni KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 03602 2008 M12
1 18:24 MARSZAŁEK Dawid UKS Kometa Gliwice 04148 2010 M10
3 48:06 KROCHMAL Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 00075 1958 K65
4 58:23 BIZIUK Halina UMKS Orkan Ostróda 01154 1957 K65
5 1:29:54 OLBRYCHT Anna OLBnO 00229 1956 K65
1 36:45 WYSOCKA Jolanta UKS Kometa Gliwice 02181 1956 K60
2 37:03 PARFIANOWICZ Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K60
3 41:09 CZERKAWSKA Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 K60
DidNotFinish 3:20:00 LAMPARSKA Iwona RCI Kraków 04272 1973 K50
MissingPunch 3:20:00 GORCZYCA Magdalena KS Hades Poznań 03306 1971 K50
4 45:12 JURCZYK Maciej UKS Sparta Czyżowice 02064 1998 M35
12 58:43 BLUZA Łukasz indywidualnie 1976 M35
14 1:01:46 WALUGA Ireneusz Gymcity AR M35
MissingPunch 3:20:00 WYBRANIEC Wojciech Indywidualnie 1990 M35
1 49:30 COTE JACQUES Philippe Accro O Sport 1980 M35
3 58:04 KUTKIEWICZ Marcin RCI Kraków 1980 M40
5 1:10:17 VOJVODIK Martin SKOB Ostrava 1974 M40
MissingPunch 3:20:00 MARSZAŁEK Piotr InO SCI 1977 M40
MissingPunch 3:20:00 ŁASKI Tomasz MKS Metalowiec Łódź 04691 1981 M40
DidNotFinish 3:20:00 POLONIUS Łukasz Czartak 1984 M40
DidNotFinish 3:20:00 KOSIŃSKI Kamil KOSA TEAM 1981 M40
DidNotFinish 3:20:00 DRĄŻEWSKI Łukasz Indywidualnie 01761 1981 M40
3 1:03:04 STANNY Kuba InO SCI, 13ŚBOT 1979 M45
4 1:06:21 BADARYCZ Piotr Indywidualnie 1975 M45
5 1:07:20 ŻMIJ Jacek The Vipers 1975 M45
6 1:09:37 MAREK Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 1978 M45
7 1:19:06 ZUGAJ Robert www.ciaglebiec.pl 1978 M45
11 1:53:52 MICHNOL Kamil Indywidualnie 1978 M45
9 1:29:05 MARSZAŁEK Waldemar UKS Kometa Gliwice 04146 1973 M45
1 42:39 NOWAK Jacek UKS Azymut 45 00143 1976 M40
2 56:07 JANAS Sebastian UKS Kometa Gliwice 04512 1974 M40
6 1:11:10 DOMAGAŁA Andrzej UKS Grom Sokolniki 04573 1980 M40
DidNotFinish 3:20:00 MARKOWSKI Marcin UKS Kometa Gliwice 00631 1981 M40
13 1:00:04 DUDEK Wojciech PUKS Młode Orły 01171 1994 M35
15 1:30:46 ŚWIERCZYŃSKI Hubert KOS BnO Szczecin 02361 1988 M35
DidNotFinish 3:20:00 KURYJ Marek RCI Kraków 03252 1978 M35
12 2:15:32 BJOLEK Lukáš SKOB Frýdek-Místek 1976 M45
MissingPunch 3:20:00 LEWANDOWSKI Piotr ATZ Racibórz 1975 M45
MissingPunch 3:20:00 PASTECKI Marcin Carbon Paws 1983 M45
MissingPunch 3:20:00 ZIMOLĄG Sebastian Indywidualnie 1978 M45
DidNotFinish 3:20:00 MATURA Grzegorz Sąsiedzi 1975 M45
2 35:58 GUTAK Mykhaylo Azymut Kalusz M50
3 37:13 GAVRILOV Igor OK Komenda M50
11 50:32 TĂMAS Relu C.S. SPRIA Baia Sprie M50
12 50:35 MASTELA Rafał OB Havířov 01759 1973 M50
15 57:14 RAPINCZUK Jan BdsUOT Warszawa 1974 M50
18 1:11:41 SZAJNA Robert WKS Wawel Kraków 1972 M50
19 1:16:02 VALIQUETTE Martin Ramblers 1970 M50
21 2:05:21 KURZEJA Artur Geodezja AK 1973 M50
MissingPunch 3:20:00 MOROŃ Artur Strefa Byków 1974 M50
1 43:59 URBANIAK Krzysztof PZOS M50
2 52:12 HOLEC Honza SKOB Ostrava 1967 M55
6 1:06:54 WEISSMAN Shaul Indywidualnie 1966 M55
9 1:11:17 KRÓL Adrian Indywidualnie 1966 M55
12 1:15:11 WYSOCKI Romuald CSWIiChem Wrocław 1968 M55
14 1:53:49 ŚMIESZEK Robert indywidualnie 1965 M55
1 36:59 LUŽNÝ Ladislav OB Havířov 1960 M55
4 45:05 DYZIO Włodek WKS Wawel Kraków 1961 M60
7 50:47 KLIMASZ Józef Szarotki RZESZÓW 00186 1962 M60
10 1:23:58 JÓZEF Kłos UKS Azymut Pabianice 1963 M60
MissingPunch 3:20:00 DENKOWSKI Wojciech Indywidualnie 1963 M60
3 42:29 SOLOVEV Mikhail PionerSK 1956 M65
6 47:32 FIJOR Waldemar SKARMAT Toruń C32001 1958 M65
11 54:21 GRIGOR Costan C.S. NORD Baia Mare M65
13 1:16:40 SIDOROV Sergey Indywidualnie 1959 M65
MissingPunch 3:20:00 PRZYBYŁA Bogusław KU AZS WAT Warszawa 1959 M65
3 50:03 HELMUT Härtelt SSV Planeta Radebeul 1951 M70
4 51:05 WILSON Gordon Bennelong Northside 1951 M70
1 31:54 RAILIMO Matti SOC Heinola 1948 M70
2 35:21 SIKORA Miroslav Banik Ostrava OKD 1948 M75
MissingPunch 3:20:00 DVOŘÁK Vlastimil Banik Ostrava 1949 M75
2 36:38 BOLANOWSKI Czesław UKS Orientuś Łódź 1936 M85
1 41:06 KLIMASZ Katarzyna Indywidualnie 1991 OPEN
1 35:29 PIETKIEWICZ Waldemar WKS Grunwald Poznań 01084 1943 M75
3 38:04 WASILEWSKI Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M75
4 43:08 KMIECIŃSKI Józef PUKS Młode Orły 00069 1947 M75
5 44:13 BARTKOWIAK Edward WKS Grunwald Poznań 00925 1948 M75
5 55:43 ŁAPANOWSKI Jacenty KU AZS WAT Warszawa 00190 1950 M70
6 1:06:21 WYSOCKI Andrzej UKS Kometa Gliwice 02697 1951 M70
1 32:15 PARZEWSKI Jerzy KU AZS WAT Warszawa 00072 1952 M65
5 45:06 PIETRUSIŃSKI Marek KS Artemis 01323 1956 M65
7 48:37 OLBRYCHT Janusz OLBnO 00228 1955 M65
10 52:55 SYPUŁA Sławomir UNTS Warszawa 00748 1958 M65
12 54:51 KRYJOMSKI Jerzy KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 00963 1958 M65
2 39:58 NIESSNER Piotr WKS Wawel Kraków 02725 1963 M60
2 39:47 KROCHMAL Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 00076 1959 M60
3 42:41 WOJARSKI Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 01121 1960 M60
8 1:13:01 CZERKAWSKI Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M60
9 1:14:23 POLEWSKI Dariusz Jedynka 04258 1961 M60
3 55:44 SŁOŃSKI Marek WKS Wawel Kraków 03192 1969 M55
4 55:49 JURCZYK Piotr UKS Sparta Czyżowice 02928 1969 M55
7 1:07:04 FORYSTEK Józef WKS Wawel Kraków 02080 1966 M55
8 1:10:38 OLAS Jacek UKS Orientuś Łódź 00422 1969 M55
10 1:11:41 ŻESŁAWSKI Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1967 M55
11 1:13:03 JAMROZIK Krzysztof WKS Wawel Kraków 04266 1969 M55
13 1:15:37 JANOWSKI Piotr KS Spójnia Warszawa 01527 1965 M55
6 45:21 GORCZYCA Jacek KS Hades Poznań 03305 1971 M50
7 48:09 MOSSAKOWSKI Przemysław Indywidualni 01758 1960 M50
8 48:14 FILIPIAK Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M50
10 49:22 WÓJCIK Grzegorz WKS Wawel Kraków 03195 1974 M50
13 51:08 DOBROWOLSKI Piotr KU AZS UMCS Lublin 02972 1973 M50
14 52:34 POLEWKA Tomasz UKS Kometa Gliwice 00301 1973 M50
16 58:50 PORADA Robert UKS Reflex Rybnik 02084 1972 M50
17 1:00:07 TOPÓR Marek WKS Wawel Kraków 03371 1973 M50
20 1:16:04 LISIAK Paweł UKS Orientuś Łódź 03251 1974 M50
1 33:30 NOWAK Remigiusz KS Hades Poznań 00907 1972 M45
DidNotFinish 3:20:00 GOLINOWSKI Paweł 10BKPanc/Azymut Mochy 02892 1979 M45
DidNotFinish 3:20:00 TKACZUK Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M45
DidNotFinish 3:20:00 KRZYŻOSTANEK Jarosław UKS Grom Sokolniki 02547 1973 M45
DidNotFinish 3:20:00 MAJEWSKI Marek PUKS Młode Orły 03343 1977 M45
1 1:28:59 ZIELCZYŃSKI Mieczysław Atomy 00750 1930 M85