Klasyk

Piechowice   2019-06-22
 rank: 1,30  indywidualne  klasyk

Pozostałe etapy
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 2:36:35 WYSOCKI Stanisław KS Spójnia Warszawa 00523 1929 M90 1300
1 2:00:23 ZIELCZYŃSKI Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1300
1 1:00:07 PŁUCIENNIK Waldemar KOS Modrzew 00883 1943 M75 1300
6 1:22:59 KMIECIŃSKI Józef PUKS Młode Orły 00069 1947 M70 729
9 1:26:11 KROCHMAL Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 1956 M60 973
11 2:27:02 CZERKAWSKI Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55 0
14 1:42:39 URBANIAK Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 670
1 1:16:28 KRASUSKI Marcin KS OK!Sport 02688 1972 M45 1300
8 1:36:34 GLISZCZYŃSKI Janusz Indywidualnie Wielkop 04653 1974 M45 958
MissingPunch 3:20:00 POLEWKA Tomasz UKS Kometa 00301 1973 M45 0
1 1:16:42 GOLINOWSKI Paweł Indywidualnie/10 BKPa 02892 1979 M40 1300
DidNotFinish 3:20:00 MIODUSZEWSKI Mateusz Indywidualny Mazowsze 03970 1976 M40 0
DidNotFinish 3:20:00 JASKUŁA Kornel Stowarzyszenie Team 3 02685 1984 M35 0
1 1:36:37 KOWALSKI Wojciech WKS Śląsk 00710 1982 M21 1300
9 1:54:52 KALATA Michał MKS Paulinum 00853 1989 M21 1054
MissingPunch 3:20:00 PABICH Mariusz UKS Azymut Pabianice 00338 1988 M21 0
5 1:48:45 PŁÓCIENNIK Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 964
7 1:44:01 PETERSBURSKI Krystian UKS Azymut 45 03452 2001 M18 883
1 1:11:24 PATEREK Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1300
6 1:24:11 ŁAGODA Franciszek WKS Śląsk 03281 2003 M16 1067
7 1:24:26 BARTOS Zbigniew UKS Orientuś 02127 2003 M16 1063
10 1:30:23 NOWAK Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 954
23 2:08:04 ROMAN Szymon UKS Azymut Dębów 03005 2003 M16 268
MissingPunch 3:20:00 JOŃCZY Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 0
2 53:20 CZERKAWSKA Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 K55 1030
8 2:03:30 TRYKOZKO Urszula Stowarzyszenie Team 3 02691 1969 K45 334
6 2:10:24 BAŃSKA- BODZIONA Aneta Indywidualnie/10 BKPa 04287 1979 K35 502
1 1:22:45 HORNIK Aleksandra WKS Grunwald 01524 1996 K21 1300
5 1:38:23 LUBOMSKA (LAJN) Daria UKS Azymut 45 00345 1989 K21 1054
8 1:42:30 KARPENKO Yuliia WKS Śląsk 03768 1994 K21 990
17 2:03:43 DOMINIAK Dagmara PUKS Młode Orły 00932 1997 K21 656
2 1:29:49 BLOCK Amelia UKS Orientuś 02132 2002 K18 1221
12 2:00:43 POLEWKA Aleksandra UKS Kometa 02462 2002 K18 747
DidNotFinish 3:20:00 BORZYM Izabela BKS Wataha 02751 2002 K18 0
1 1:04:33 SUDOŁ Hanna WKS Śląsk 03491 2003 K16 1300
17 1:52:03 ZIELIŃSKA Oliwia PUKS Młode Orły 03217 2003 K16 343
29 2:18:17 DOBROŚ Aleksandra UKS Arkady 03060 2004 K16 0
NotCompeting 3:20:00 MULLER Iga PK UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 0
2 1:26:20 WIŚNIEWSKA Hanna WKS Grunwald 00724 1990 K21 1244
3 1:36:32 GWÓŹDŹ Ewa UKS Orientuś 00384 1990 K21 1083
4 1:37:53 OLEJNIK Agata UKS Orientuś 00376 1994 K21 1062
6 1:40:37 WIKTOR Lucyna WKS Śląsk 01452 1988 K21 1019
7 1:40:46 WAŃCZYK Zuzanna PUKS Młode Orły 01664 1997 K21 1017
1 1:13:57 CYCH Agnieszka WKS Śląsk 02099 1999 K20 1300
2 1:19:48 BIEDERMAN Adrianna WKS Wawel 01509 2000 K20 1197
3 1:31:01 CIESIÓŁKA Katarzyna WKS Śląsk 01827 2000 K20 1000
4 1:32:07 FILIPCZAK Natalia PUKS Młode Orły 01927 2000 K20 981
5 1:34:46 DAWIDOWSKA Natalia UKS Siódemka 02202 1999 K20 934
6 1:35:46 BIELECKA Aleksandra UKS Siódemka 02163 2000 K20 916
7 1:36:42 GŁOWACZ Julia UNTS 02754 2000 K20 900
8 1:38:44 HUTSENKO Yelyzaveta WKS Wawel 04574 2000 K20 864
9 1:46:56 LISTEK Marta WKS Wawel 01530 1999 K20 720
10 1:52:03 PUDEŁEK Michalina LKS Górzanka 03999 2000 K20 630
11 1:55:06 KREFT Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 K20 577
1 1:24:41 MAZUREK Agnieszka WKS Śląsk 02223 2001 K18 1300
3 1:31:18 BĄCZEK Małgorzata WKS Wawel 04014 2001 K18 1198
4 1:36:26 OLSZANKA Gabriela KS OK!Sport 02427 2001 K18 1120
5 1:37:39 LEŚNICKA Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K18 1101
6 1:38:42 GIELEC Zuzanna UKS Orientuś 03046 2002 K18 1085
7 1:43:27 MIANOWSKA Julia UNTS 02096 2001 K18 1012
8 1:48:24 CIURA Aleksandra WKS Śląsk 03696 2001 K18 936
9 1:49:46 TOPÓR Magdalena WKS Wawel 02935 2001 K18 915
10 1:54:30 PIWOWAR Lidia HKS Azymut 02374 2002 K18 842
11 1:55:07 WÓJCIK Natalia WKS Wawel 02992 2002 K18 833
13 2:01:53 KĘDZIERSKA Nadia HKS Azymut 02377 2002 K18 729
14 2:02:27 SROKA Małgorzata UKS Patria 02200 2002 K18 720
15 2:04:22 SEIDEL Jagoda HKS Azymut 02175 2001 K18 691
16 2:31:14 ZAJĄC Magdalena HKS Azymut 02384 2002 K18 278
MissingPunch 3:20:00 DEYNA Natalia UMKS Kwidzyn 02622 2001 K18 0
MissingPunch 3:20:00 SOBEL Natalia UKS Kometa 02491 2002 K18 0
MissingPunch 3:20:00 ŻUREK Marta UKS Siódemka 02116 2002 K18 0
MissingPunch 3:20:00 MELZER Zofia UKS Siódemka 02114 2001 K18 0
MissingPunch 3:20:00 PUDLIS Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 0
DidNotFinish 3:20:00 SŁOŃSKA Zofia WKS Wawel 03191 2002 K18 0
2 1:15:18 KREMPIŃSKA Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1084
3 1:15:59 NITSCH Aleksandra UNTS 02409 2003 K16 1070
4 1:19:55 GRADEK Zuzanna UKS Traper 02575 2003 K16 991
5 1:21:59 PESTA Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 949
6 1:25:49 CEPURDEJ Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 872
7 1:28:58 PERFIKOWSKA Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 808
8 1:29:51 FILIPIAK Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 790
9 1:31:41 ZELEK Klaudia UKS Patria 02149 2003 K16 754
10 1:32:23 CEPURDEJ Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 739
11 1:34:41 MAJEWSKA Maja PUKS Młode Orły 03218 2004 K16 693
12 1:34:59 DOREŃ Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 687
13 1:38:32 MAZUREK Joanna WKS Śląsk 02222 2003 K16 616
14 1:40:47 POWICHROWSKA Ilona UKS OSiR 02781 2004 K16 570
15 1:41:38 PRZESZŁOWSKA Hanna UKS Traper 03317 2003 K16 553
16 1:51:22 GOLA Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 357
18 1:53:00 BERLIŃSKA Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 324
19 1:53:34 CHABIERA Lena UNTS 02391 2003 K16 313
20 1:59:08 LEŚNIAK Matylda UKS Kometa 03406 2004 K16 201
21 1:59:21 SKORUPA Maja LKS Górzanka 03724 2004 K16 196
22 1:59:28 KIEŁB Wiktoria UKS Azymut Dębów 03413 2004 K16 194
23 2:00:51 URBAN Aneta UKS Traper 02910 2004 K16 166
24 2:02:11 DOLIŃSKA Zuzanna BKS Wataha 02748 2003 K16 139
25 2:05:35 KWIECIEŃ Paulina PUKS Młode Orły 04492 2004 K16 71
26 2:11:44 ORZECHOWSKA Aleksandra UKS Azymut Dębów 04057 2003 K16 0
27 2:13:44 DOLIŃSKA Julia BKS Wataha 03158 2004 K16 0
28 2:17:42 SADZIKOWSKA Magdalena KOS BnO 03453 2003 K16 0
30 2:21:09 RAJCA Luiza KS Kościelec Chrzanów 02867 2004 K16 0
31 2:32:14 MONIAK Zofia LKS Górzanka 04709 2003 K16 0
32 2:37:11 SKRZYPCZAK Marika HKS Azymut 03864 2004 K16 0
33 2:38:46 ZIĘTEK Aleksandra UKS Arkady 03055 2003 K16 0
34 2:43:14 KAPSKA Nina HKS Azymut 03912 2004 K16 0
MissingPunch 3:20:00 CIELUCH Patrycja UKS Arkady 04026 2004 K16 0
DidNotFinish 3:20:00 PLUTA Aleksandra UKS Arkady 02507 2003 K16 0
NotCompeting 3:20:00 PUDEŁEK Jowita PK LKS Górzanka 03998 2005 K16 0
MissingPunch 3:20:00 GIELEC Julia PK UKS Orientuś 03047 2005 K16 0
DidNotFinish 3:20:00 BORYCHOWSKA Marlena MKS Paulinum K21
MissingPunch 3:20:00 GRONOSTAJ Beata indywidualnie 1984 K35
2 1:18:01 JABŁOŃSKA Anna indywidualnie K40
9 2:27:39 ROSŁANIEC Anna indywidualnie 1978 K40
1 51:50 DEPTA Monika MKS Paulinum K45
DidNotFinish 3:20:00 NADERA Agata CX80 Kalisz K50
2 1:12:09 PACHNIK Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 1286
3 1:13:53 SZTRANEK Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1255
4 1:19:16 TOBOREK Jakub WKS Śląsk 02141 2003 M16 1157
5 1:22:14 KULA Mateusz KOS BnO 03666 2003 M16 1103
1 1:15:26 GALICZ Krystyna BKS Wataha 03142 1951 K65 1300
1 47:42 WYSOCKA Jolanta UKS Kometa 02181 1956 K60 1300
1 44:10 MORAWSKA Irena UKS Azymut 45 00160 1962 K55 1300
3 55:26 HORNIK Alicja WKS Grunwald 01296 1963 K55 968
4 56:48 PARFIANOWICZ Joanna UNTS 00100 1964 K55 928
5 1:08:23 DRĄGOWSKA Marzena KS OK!Sport 00862 1962 K55 587
1 53:37 WOŁEK Ewa UNTS 01208 1968 K50 1300
2 1:02:40 WOŁOWCZYK Mariola UNTS 00112 1968 K50 1081
3 1:07:29 BUGAJ Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 964
5 1:21:49 WAŃCZYK Magdalena PUKS Młode Orły 01485 1968 K50 616
6 1:30:46 DYZIO Anna WKS Wawel 03433 1968 K50 399
7 1:51:19 WOŁEK Małgorzata UNTS 03556 1966 K50 0
2 1:10:52 DURA Magdalena WKS Śląsk 01137 K45 1300
3 1:13:01 ETTERLE-BIEDERMAN Lilianna WKS Wawel 00823 1973 K45 1261
4 1:19:20 NOWAK Barbara HKS Azymut 01222 1970 K45 1145
5 1:31:11 TOPÓR Monika WKS Wawel 03372 1970 K45 927
6 1:34:25 GORCZYCA Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 868
7 1:46:10 MIANOWSKA Dorota UNTS 02405 1974 K45 652
9 2:46:31 LAMPARSKA Iwona WKS Wawel 04272 1973 K45 0
DidNotFinish 3:20:00 POLEWKA Beata UKS Kometa 02460 1971 K45 0
DidNotFinish 3:20:00 SPILISZEWSKA Róża PK KS Artemis 02146 1973 K45 0
1 1:16:36 PATEREK Honorata HKS Azymut 00193 1974 K40 1300
3 1:32:06 BULTROWICZ Agnieszka KS Hades 00944 1977 K40 1037
4 1:54:43 KONC Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 653
5 2:11:01 SŁOŃSKA Bogusława WKS Wawel 03655 1976 K40 376
6 2:11:13 OLEJNIK Ewa WKS Wawel 04120 1976 K40 373
7 2:13:55 ROSZAK Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K40 327
8 2:21:37 KĘDZIOR Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40 197
MissingPunch 3:20:00 FILIPIAK Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 0
1 1:20:47 KONKOL-KLIMCZAK Wioletta UKS Siódemka 01990 1980 K35 1300
2 1:44:23 KARNIA-BISKUPSKA Anna WKS Wawel 00828 1980 K35 920
3 1:47:36 PORZYCZ Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35 868
4 1:50:24 ŚLIWCZYŃSKA Ilona Stowarzyszenie Team 3 02347 1978 K35 823
5 2:02:03 GAWRON Katarzyna WKS Wawel 04680 1982 K35 636
7 2:11:00 ZBROJA-NOWAK Justyna KS Hades 00915 1980 K35 492
8 2:18:42 GOLINOWSKA Elżbieta HKS Azymut 03675 1980 K35 368
9 2:45:58 KOMSA Małgorzata UKS Orientuś 00366 1984 K35 0
DidNotFinish 3:20:00 NER Monika HKS Azymut 04412 1983 K35 0
9 1:46:49 PABICH Maria UKS Azymut Pabianice 00330 1982 K21 922
10 1:49:49 ŚLUSARCZYK Katarzyna KS OK!Sport 03480 1989 K21 875
11 1:55:11 PACHNIK Małgorzata MKS Paulinum/23 pa 01177 1993 K21 790
12 1:55:54 WICHA Małgorzata WKS Wawel 00484 1991 K21 779
13 1:58:53 LUBAK Kamila WKS Śląsk/CSWLiChem 00943 1991 K21 732
14 1:59:46 KAŹMIERCZAK Aneta UKS Orientuś 00413 1995 K21 718
15 2:03:33 MORAWSKA Anna UKS Azymut 45 00234 1993 K21 659
16 2:03:40 GORCZYCA Maria WKS Grunwald 02971 1997 K21 657
18 2:04:18 WICHA Iwona PUKS Młode Orły 00485 1987 K21 647
19 2:06:40 NAJMAN Natalia KS OK!Sport 02851 1988 K21 610
20 2:12:22 DRĄGOWSKA Malwina KS OK!Sport 00786 1985 K21 521
21 2:12:29 JAŚKIEWICZ Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 519
22 2:14:53 BINIECKA Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 481
23 2:16:11 DURZYŃSKA Katarzyna HKS Azymut 03584 1992 K21 461
24 2:17:55 ZIĘBA Emilia WKS Śląsk 01828 1998 K21 433
25 2:25:01 KULCZYCKA-WÓJCIK Dominika KS Kościelec Chrzanów 00966 1993 K21 322
26 2:25:33 MURAWSKA Marta HKS Azymut 03255 1998 K21 313
27 2:35:58 SOROKA Martyna KS OK!Sport 04454 1994 K21 150
28 2:48:50 NIKITCZENKO Natasza UKS Orientuś 03250 1997 K21 0
MissingPunch 3:20:00 BUGAJ Katarzyna WKS Wawel 01528 1998 K21 0
MissingPunch 3:20:00 DRĄGOWSKA Maria KS OK!Sport 00685 1995 K21 0
MissingPunch 3:20:00 MATYBA Anna WKS Grunwald 01569 1996 K21 0
MissingPunch 3:20:00 FORTUNIAK Weronika UKS Orientuś 02836 1998 K21 0
MissingPunch 3:20:00 CYGLER Paulina WKS Wawel 00836 1991 K21 0
2 1:39:01 OLEJNIK Michał WKS Grunwald 00340 1992 M21 1268
3 1:41:03 PAWLAK Bartosz WKS Grunwald 00898 1990 M21 1240
4 1:50:56 WENSŁAW Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21 1107
5 1:52:10 DUTKOWSKI Mikołaj UKS Arkady 00774 1992 M21 1091
6 1:52:16 DRĄGOWSKI Kuba KS OK!Sport 00684 1990 M21 1089
7 1:54:27 PIOTROWSKI Radosław UKS Azymut 45 01625 1996 M21 1060
8 1:54:32 PRYJMA Fryderyk UNTS 02672 1998 M21 1059
10 2:00:49 WOŁOWCZYK Krzysztof UNTS 00488 1995 M21 974
11 2:03:22 JURCZYK Tomasz UKS Sparta Czyżowice 01936 1994 M21 940
12 2:05:09 DUDEK Wojciech PUKS Młode Orły 01171 1994 M21 916
13 2:15:12 RUTKA Jan UNTS 02250 1998 M21 781
14 2:17:13 PACHNIK Wojciech UKS Orientpark.pl 00704 1991 M21 754
15 2:18:24 BADAN Yuriy WKS Śląsk 01404 1994 M21 738
16 2:21:09 GALICZ Karol BKS Wataha 01853 1986 M21 701
17 2:30:35 SOTNICZUK Piotr UNTS 02030 1998 M21 574
1 1:26:25 KRZYSZTYŃSKI Michał WKS Wawel 02619 2000 M20 1300
2 1:30:10 KRAWCZYŃSKI Mikołaj WKS Śląsk 02226 2000 M20 1244
3 1:32:11 KUCA Kacper UNTS 02032 1999 M20 1213
4 1:46:27 KIJAK Jakub WKS Wawel 02994 2000 M20 999
6 1:55:19 OGDOWSKI Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 865
7 2:01:32 GŁADECKI Dawid UKS OSiR 03729 2000 M20 772
MissingPunch 3:20:00 ZAJĄC Dawid UKS Azymut Pabianice 02186 2000 M20 0
MissingPunch 3:20:00 KALISIAK Dawid UKS Azymut Pabianice 02027 2000 M20 0
DidNotFinish 3:20:00 ROSŁANIEC Mateusz WKS Śląsk 02227 2000 M20 0
1 1:18:44 KURZYP Stanisław WKS Śląsk 02225 2002 M18 1300
2 1:35:30 PESTA Piotr UKS Azymut 45 02742 2001 M18 1023
3 1:36:46 GĄSIOR Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 1002
4 1:37:47 DEREDOS Bruno UKS Orientuś 02839 2001 M18 985
5 1:38:01 PORZYCZ Grzegorz UKS Azymut 45 02371 2002 M18 982
6 1:40:19 PUDEŁEK Błażej LKS Górzanka 03852 2002 M18 944
8 1:47:29 ANDRZEJCZAK Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 825
9 1:50:01 OLSZEWSKI Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 783
10 1:54:46 SIENKIEWICZ Maksymilian UKS Azymut 45 03734 2001 M18 705
11 1:56:33 PIERZCHAŁA Michał UNTS 02411 2001 M18 676
12 2:00:15 SEIDEL Nikodem HKS Azymut 02173 2001 M18 615
13 2:04:40 BUŁAWA Filip UKS Kometa 03410 2002 M18 542
14 2:17:03 GROBELNY Alex HKS Azymut 02566 2002 M18 337
15 2:22:54 BOREK Zbigniew UKS Azymut 45 02743 2002 M18 241
16 2:24:35 GRZEGORCZYK Mateusz KOS BnO 03447 2002 M18 213
MissingPunch 3:20:00 KUCHARCZYK Jakub UKS Kometa 02464 2001 M18 0
MissingPunch 3:20:00 MICHALAK Kacper UNTS 02980 2001 M18 0
MissingPunch 3:20:00 KUKLA Bartosz UKS Kometa 02990 2002 M18 0
8 1:26:11 NOWAK Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 1031
9 1:29:36 KOŁODZIEJCZYK Łukasz UKS Kometa 03231 2003 M16 969
11 1:30:37 LEDZION Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 950
12 1:34:04 WOŁEK Stanisław UNTS 03557 2004 M16 887
13 1:34:22 SOBIŃSKI Adrian MKS Paulinum 03868 2003 M16 882
14 1:40:39 ŻESŁAWSKI Mateusz WKS Wawel 03200 2004 M16 767
15 1:41:31 SŁOMCZYŃSKI Ignacy UKS Orientuś 02837 2003 M16 752
16 1:44:01 STRUGAREK Łukasz WKS Śląsk 04160 2003 M16 706
17 1:53:00 ZALESKI Jakub MKS Paulinum 03103 2003 M16 543
18 1:53:02 CURZYTEK Kacper UKS Azymut Dębów 03843 2004 M16 542
19 1:54:23 CZYŃSKI Miłosz KOS BnO 03443 2004 M16 517
20 1:57:48 TARNAWSKI Jan WKS Wawel 03834 2003 M16 455
21 1:58:56 WÓJTOWICZ Krzysztof UNTS 03174 2004 M16 435
22 2:06:56 KACZOCHA Szymon UKS Arkady 03063 2003 M16 289
24 2:09:26 MULLER Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 243
25 2:11:48 CURZYTEK Krystian UKS Azymut Dębów 03844 2004 M16 200
26 2:11:59 TRĘBACZ Antoni KS Kościelec Chrzanów 02871 2004 M16 197
27 2:15:04 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej UKS Kometa 03230 2003 M16 141
28 2:27:14 KAWALA Patryk KS Kościelec Chrzanów 03635 2004 M16 0
29 2:28:17 UDYCZ Jonasz UKS Traper 03319 2004 M16 0
30 2:36:27 SOBIEPANEK Maksymilian UKS OSiR 03759 2004 M16 0
31 2:44:27 KĘDZIERSKI Nataniel WKS Śląsk 04001 2003 M16 0
MissingPunch 3:20:00 BIENIEK Maksym UKS Arkady 02704 2004 M16 0
MissingPunch 3:20:00 GÓRSKI Patryk UKS OSiR 04541 2004 M16 0
MissingPunch 3:20:00 ŚLUSARCZYK Piotr LKS Górzanka 03853 2004 M16 0
MissingPunch 3:20:00 KOTKOWIAK Piotr KOS BnO 03665 2004 M16 0
MissingPunch 3:20:00 CEPURDEJ Wladyslaw PK UMKS Kwidzyn 04184 2006 M16 0
MissingPunch 3:20:00 MARSZAŁEK Patryk PK UKS Kometa 03823 2005 M16 0
MissingPunch 3:20:00 LISIAK Adam PK UKS Orientuś 03049 2005 M16 0
MissingPunch 3:20:00 JAKUBOWSKI Krzysztof UKS Grom 1990 M21
MissingPunch 3:20:00 DZIOBA Mateusz MKS Paulinum M21
9 1:50:29 GRONOSTAJ Grzegorz indywidualnie M40
16 2:27:48 PANCERZ Piotr Indywidualnie Wielkop 02974 1977 M40
5 1:29:06 PLESIŃSKI Mariusz Indywidualnie/10 BKPa 01304 1973 M45
2 1:18:21 NOWAK Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1268
3 1:19:24 SĘDŁAK Krystian KS OK!Sport 01130 1973 M45 1250
4 1:22:04 BŁACHUT Igor Stowarzyszenie Team 3 02679 1973 M45 1205
6 1:35:25 CZAPLA Przemysław WKS Wawel 02933 1974 M45 978
7 1:35:49 WÓJCIK Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 971
9 1:37:16 BECMER Dariusz WKS Śląsk 02148 1971 M45 946
10 1:37:59 ŻAK Tomasz UKS Energetyk 03242 1973 M45 934
11 1:42:11 BORZYSZKOWSKI Jacek UKS Siódemka 03307 1974 M45 863
12 1:42:30 BIEDERMAN Paweł WKS Wawel 01390 1971 M45 857
13 1:45:21 DOLIŃSKI Grzegorz BKS Wataha 03143 1972 M45 809
14 1:47:59 MARSZAŁEK Waldemar UKS Kometa 04146 1973 M45 764
15 1:49:30 MIANOWSKI Rafał UNTS 02068 1973 M45 738
16 1:49:41 SKORUPA Mariusz LKS Górzanka 01004 1970 M45 735
17 1:52:31 TOPÓR Marek WKS Wawel 03371 1973 M45 687
18 1:52:54 LEDZION Grzegorz UKS Orientuś 04657 1971 M45 681
19 1:53:33 KRZYŻOSTANEK Jarosław UKS Grom 02547 1973 M45 670
20 1:53:49 GORAL Michał KU AZS UMCS 04551 1971 M45 665
21 1:54:26 MURAWSKI Piotr HKS Azymut 03588 1973 M45 655
22 1:58:04 KRAMSKI Mariusz UKS Energetyk 01690 1970 M45 593
23 1:59:16 STASZAK Artur UNTS 02013 1970 M45 572
24 2:03:49 FILIPIAK Marek KS Hades 04414 1973 M45 495
2 1:19:35 TKACZUK Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M40 1251
3 1:25:28 NOWAK Jacek UKS Azymut 45 00143 1976 M40 1151
4 1:36:23 GMUR Karol WKS Śląsk 01237 1976 M40 966
5 1:37:17 SOŁOWIEJ Stanisław KU AZS UMCS 02494 1975 M40 951
6 1:41:06 CIEĆWIERZ Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M40 886
7 1:42:06 WALICKI Rafał HKS Azymut 03438 1978 M40 869
8 1:48:05 MAJEWSKI Marek PUKS Młode Orły 03343 1977 M40 768
10 1:51:11 KREMPIŃSKI Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M40 716
11 1:52:59 CZAPLA Tomasz WKS Wawel 03432 1976 M40 685
12 2:07:17 MOL Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 443
13 2:07:41 KOGUT Szczepan UKS Energetyk 04553 1978 M40 436
14 2:10:49 SITNICKI Mariusz Indywidualnie/10 BKPa 04379 1977 M40 383
15 2:11:15 KUJDA Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1979 M40 375
17 2:29:21 MAŁECKI Bartłomiej KOS Modrzew 03906 1979 M40 69
18 2:35:42 KOSICKI Roman UKS Energetyk 03243 1977 M40 0
19 2:38:32 NOWAK Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 0
1 1:36:51 MAJASOW Kostiantyn WKS Śląsk 01406 1983 M35 1300
2 1:37:12 SOKALSKI Dariusz KU AZS WAT 00715 1984 M35 1295
3 1:56:44 ŁONIEWSKI Grzegorz KU AZS WAT 02852 1982 M35 1033
4 1:56:54 JĘDRAS Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 1031
5 2:06:24 CWALINA Karol KS OK!Sport 03707 1983 M35 903
6 2:09:14 DRĄGOWSKI Piotr KS OK!Sport 00687 1982 M35 865
7 2:19:09 STĘŻYCKI Grzegorz Indywidualnie/10 BKPa 04684 1982 M35 732
8 2:29:31 KRÓL Adam UKS Arkady 04715 1980 M35 593
9 2:39:17 ZAMIARA Piotr KS Hades 03698 1981 M35 462
10 2:42:37 WOJCIECH Sebastian Indywidualnie Wielkop 04542 1983 M35 417
MissingPunch 3:20:00 WIKTOR Wojciech WKS Śląsk 03745 1982 M35 0
MissingPunch 3:20:00 PABICH Tomasz UKS Azymut Pabianice 00331 1982 M35 0
DidNotFinish 3:20:00 KACZMARSKI Paweł LKS Górzanka 04317 1980 M35 0
18 2:47:12 JANKOWIAK Paweł Indywidualnie Wielkop 04208 1989 M21 350
19 2:47:42 ZUCHMAŃSKI Przemysław UKS Orientuś 01724 1998 M21 344
20 3:01:22 MOSSAKOWSKI Wojciech UNTS 01115 1998 M21 160
MissingPunch 3:20:00 CHARUBA Łukasz UKS Orientuś 00402 1990 M21 0
MissingPunch 3:20:00 ŻURAW Wiktor UKS Grom 02543 1997 M21 0
MissingPunch 3:20:00 MAZURKIEWICZ Jakub KS OK!Sport 04260 1993 M21 0
MissingPunch 3:20:00 FILIPIAK Mateusz KS Hades 04415 1998 M21 0
MissingPunch 3:20:00 PIŁKOWSKI Tadeusz KS OK!Sport 00689 1990 M21 0
MissingPunch 3:20:00 MAZAN Bartłomiej WKS Śląsk 01319 1992 M21 0
MissingPunch 3:20:00 NIEWIEDZIAŁA Robert UKS Siódemka 01021 1993 M21 0
MissingPunch 3:20:00 HEWELT Maciej UKS Azymut 45 00162 1990 M21 0
MissingPunch 3:20:00 GRYZIO Łukasz UKS Azymut Pabianice 00336 1988 M21 0
MissingPunch 3:20:00 BERNACIAK Aleksander WKS Śląsk 01402 1983 M21 0
MissingPunch 3:20:00 BEDNARSKI Jan UNTS 04096 1998 M21 0
MissingPunch 3:20:00 RICHERT Marcin UKS Siódemka 00149 1979 M21 0
MissingPunch 3:20:00 BIEDERMAN Marcin WKS Wawel 01508 1998 M21 0
MissingPunch 3:20:00 PACYNA Krzysztof UKS Energetyk 1973 M45
7 1:32:40 NADERA Dariusz CX80 Kalisz M50
5 2:00:06 OWCZARSKI Tomasz WKS Chojnice 1951 M65
2 1:03:28 POKORA Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 1228
3 1:25:43 OSTOJSKI Jerzy UKS Energetyk 01053 1942 M75 746
1 57:39 WASILEWSKI Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1300
2 1:00:32 KRUCZEK Stanisław WKS Wawel 00830 1948 M70 1235
3 1:04:06 TRZPIL Lech KS OK!Sport 00691 1949 M70 1155
4 1:08:23 MICHAŁEK Janusz KOS Modrzew 00742 1948 M70 1058
5 1:19:24 BARTKOWIAK Edward WKS Grunwald 00925 1948 M70 810
7 1:56:26 PATEJKO Tadeusz KS Spójnia Warszawa 00521 1948 M70 0
1 1:03:10 PARZEWSKI Jerzy KU AZS WAT 00072 1952 M65 1300
2 1:15:47 MISZEWSKI Romuald Indywidualni Pomorski 00142 1954 M65 1040
3 1:25:27 ŚWIERCZYŃSKI Bogdan KOS Modrzew 00885 1953 M65 841
4 1:33:03 PASZYŃSKI Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 685
6 2:14:36 WYSOCKI Andrzej UKS Kometa 02697 1951 M65 0
MissingPunch 3:20:00 GLIŃSKI Henryk KS Artemis 01324 1950 M65 0
MissingPunch 3:20:00 KRÓL Benedykt UKS Siódemka 01562 1953 M65 0
1 1:08:51 GUGA Romuald WKS Śląsk 00716 1955 M60 1300
2 1:10:45 DRĄGOWSKI Robert KS OK!Sport 00690 1959 M60 1264
3 1:12:17 CHUŁEK Aleksander UKS Azymut 45 00547 1956 M60 1235
4 1:16:39 DEPTUŁA Jerzy UKS Energetyk 01055 1959 M60 1153
5 1:18:03 MACHOWSKI Władysław UKS OSiR 00482 1959 M60 1126
6 1:21:32 KRYJOMSKI Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 1958 M60 1061
7 1:21:58 HORNIK Zbigniew LKO 01554 1956 M60 1052
8 1:25:57 PIETRUSIŃSKI Marek KS Artemis 01323 1956 M60 977
10 1:28:06 KROCHMAL Grzegorz KU AZS WAT 00076 1959 M60 937
11 1:33:54 CEPURDEJ Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 827
12 1:40:52 ANDRZEJEWSKI Leszek UKS Azymut 45 01624 1959 M60 695
13 1:49:18 KRET Jacek LKS Górzanka 03723 1957 M60 536
MissingPunch 3:20:00 MĄDRZYŃSKI Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60 0
1 1:13:23 NIESSNER Piotr WKS Wawel 02725 1963 M55 1300
2 1:14:35 WOŁOWCZYK Marek UNTS 00113 1963 M55 1279
3 1:14:53 ŁABUZIŃSKI Sławomir WKS Wawel 01409 1964 M55 1273
4 1:20:23 DYZIO Włodzimierz WKS Wawel 01533 1961 M55 1176
5 1:26:07 MŁYNARCZYK Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 1074
6 1:28:49 MOSSAKOWSKI Przemysław indywidualnie 01758 1960 M55 1027
7 1:33:17 WOJARSKI Krzysztof UKS Sparta Czyżowice 01121 1960 M55 947
8 1:49:28 KLAWCZYŃSKI Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 661
9 1:54:58 CHACHURSKI Ryszard KU AZS WAT 00065 1963 M55 563
10 2:08:04 DUTKOWSKI Adam UKS Arkady 00780 1963 M55 331
12 2:35:14 MARKOWSKI Adam UKS Energetyk 01239 1961 M55 0
MissingPunch 3:20:00 WOŁEK Andrzej UNTS 03555 1964 M55 0
1 1:09:08 WÓJCIK Dariusz KS OK!Sport 02454 1967 M50 1300
2 1:12:07 CYCH Piotr WKS Śląsk 00718 1968 M50 1244
3 1:14:50 WIDZIEWICZ Remigiusz WKS Śląsk 01064 1966 M50 1193
4 1:18:14 PACHNIK Dariusz UKS Orientpark.pl 00706 1969 M50 1129
5 1:20:09 PESTA Adam UKS Azymut 45 02857 1969 M50 1093
6 1:30:02 BĄCZEK Dariusz UKS Technik Ruciane-N 04013 1965 M50 907
8 1:34:55 WRZESIŃSKI Krzysztof WKS Śląsk 01138 1969 M50 815
9 1:36:20 MICHALAK Tomasz UNTS 02981 1969 M50 789
10 1:36:53 JURCZYK Piotr UKS Sparta Czyżowice 02928 1969 M50 778
11 1:39:41 KRUPIŃSKI Andrzej PUKS Młode Orły 01175 1969 M50 726
12 1:42:13 SŁOŃSKI Marek WKS Wawel 03192 1969 M50 678
13 1:42:24 MONIAK Andrzej LKS Górzanka 04326 1965 M50 674
15 1:42:55 PŁYTNIK Stanisław KOS BnO 03670 1966 M50 665
16 1:45:51 FORYSTEK Józef WKS Wawel 02080 1966 M50 610
18 1:46:13 SZURYGA Hubert KU AZS UMCS 00683 1968 M50 603
19 1:47:46 MULLER Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M50 574
20 2:00:57 BURCHARDT Sławomir KS Hades 03699 1966 M50 326
21 2:05:36 KARSKI Ryszard MKS Paulinum 03807 1965 M50 238
25 2:04:37 GORCZYCA Jacek KS Hades 03305 1971 M45 481
26 2:05:58 DOBROWOLSKI Piotr KU AZS UMCS 02972 1973 M45 458
27 2:11:08 DZIK Mirosław LKS Górzanka 01195 1971 M45 371
28 2:12:41 KOSICKI Tomasz KS OK!Sport 01522 1971 M45 344
29 2:17:06 SŁOMCZYŃSKI Robert UKS Orientuś 03001 1972 M45 269
30 2:19:20 MAZUREK Piotr WKS Śląsk 04453 1970 M45 231
31 2:52:39 LISIAK Paweł UKS Orientuś 03251 1974 M45 0
DidNotFinish 3:20:00 PUDEŁEK Paweł LKS Górzanka 04339 1971 M45 0
DidNotFinish 3:20:00 PORZYCZ Janusz UKS Siódemka 00232 1973 M45 0
DidNotFinish 3:20:00 SPILISZEWSKI Piotr PK KS Artemis 02145 1974 M45 0
1 40:13 DURA Kazimierz WKS Śląsk 00720 1939 M80 1300
4 1:33:13 PIETKIEWICZ Waldemar Indywidualny Dolnoślą 01084 1943 M75 584
17 1:45:55 ŻESŁAWSKI Wojciech WKS Wawel 03660 1967 M50 608
4 1:15:00 KURZYP Anna WKS Śląsk 04745 1968 K50 782