Wyniki: X Puchar Puszczy Piskiej - VIII runda MWiM - Bieg klasyczny


VIII runda MWiM - Bieg klasyczny

Stajnia Koczek   2019-09-21
 rank: 0,70  indywidualne

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 36:12 Ligocka Maria UKS Technik RucianeNida 2005 K14
MissingPunch 2:11:45 Karwowska Aneta Społeczna Szkoła podstawowa Mi 2006 K14
MissingPunch Grzelakowska Zuzanna Społeczne Liceum Ogólnokształc 2003 K16
MissingPunch Stręt Magdalena Społeczne Liceum Ogólnokształc 2003 K16
DidNotFinish Żeszko Oliwia Społeczne Liceum Ogólnokształc 2003 K16
2 1:04:16 Kowal Joanna UKS Technik RucianeNida 2002 K18
3 1:31:42 Kubacka Olga Społeczne Liceum Ogólnokształc 2002 K18
4 2:07:30 Żelaźniak Iwona UKS Technik RucianeNida 2002 K18
1 1:15:47 Zaborowska Paulina UKS Technik RucianeNida 2000 K20
1 1:08:46 Szost Sandra 2 ORel Przasnysz 1990 K21
2 1:12:52 Fabisiak Brygida UKS Technik RucianeNida 1991 K21
3 1:39:22 Jagiełło Karolina 1994 K21
1 1:31:21 Górniak Monika 1981 K35
DidNotFinish Bertel Alicja Aniołki Ukiela 1980 K35
1 54:53 Marek Agnieszka 1974 K40
2 1:08:47 Dyl Nadolna Urszula Indywidualnie 1979 K40
3 1:13:38 Michałowska Agata INDYWIDUALNIE Ostróda 1978 K40
1 1:34:34 Markowska Katarzyna Stajnia Koczek 1973 K45
2 2:05:47 Potocka Dorota Społeczne Towarzystwo Oświatow 1974 K45
MissingPunch 18:36 Hałaburda Stella Społeczne Towarzystwo Oświatow 1974 K45
1 1:51:35 Danielska Klaudia Indywidualnie 1969 K50
2 1:54:35 Kozłowska Ewa Aniołki Ukiela 1969 K50
1 49:30 Soloveva Elena PionerSK Pionerskiy Russia 1958 K55
3 55:51 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 K55
3 48:50 Miroshnichenko Elena PionerSK Pionerskiy Russia 1959 K60+
5 57:39 Semushina Galina OK Kaliningrad 1951 K60+
1 53:46 Nadolny Waldek Indywidualnie 2009 M10
1 1:33:09 Kaczmarczyk Wiktor Społeczna Szkoła podstawowa Mi 2007 M12
2 1:35:07 Fary Mikołaj Społeczne Towarzystwo Oświatow M12
1 1:05:23 Ivanov Alexandr OK Kaliningrad Russia 2005 M14
DidNotFinish 2:48:38 Pupek Dawid Społeczna Szkoła podstawowa Mi 2006 M14
1 58:34 Pełszyński Szymon Indywidualnie 2003 M16
2 1:02:19 Potocki Jakub Społeczne Liceum Ogólnokształc 2004 M16
3 1:34:53 Bisek Piotr Społeczne Liceum Ogólnokształc 2003 M16
4 2:12:44 Fydrych Marceli Społeczne Liceum Ogólnokształc 2003 M16
1 1:08:45 Pieńkowski Szymon UKS Technik RucianeNida 2001 M18
DidNotFinish Garliński Michał UKS Technik RucianeNida 2001 M18
1 1:10:34 Głowacki Artur UKS Technik RucianeNida 2000 M20
1 55:52 Magdaleński Wiktor 1997 M21
2 1:11:58 Piersa Jakub UKS Technik RucianeNida 1998 M21
3 1:14:37 Giczewski Paweł 14 pppanc 1985 M21
4 1:36:28 Fabisiak Mateusz Leśnictwo Krutyń 1991 M21
5 1:47:44 Legenzow Igor 14 pppanc 1992 M21
MissingPunch 1:17:49 Szymański Łukasz UKS Technik RucianeNida 1986 M21
1 1:02:26 Duda Marcin CHARTY PUSZCZY PISKIEJ 1980 M35
2 1:08:55 Banaszek Jakub Indywidualnie 1982 M35
3 1:12:49 Zagroba Rafał Uzerbejdżan 1980 M35
4 1:13:13 Krysztopik Mariusz 11mpa 1980 M35
5 1:19:29 Łazarski Janusz 2. ORel 1983 M35
6 1:21:46 Ivanov Sergey OK Kaliningrad Russia 1980 M35
7 1:38:15 Przerwa-Tetmajer Ksawery CHARTY PUSZCZY PISKIEJ 1983 M35
8 1:56:58 Zaręba Łukasz 15 Giżycka Brygada Zmechanizow 1983 M35
MissingPunch 1:02:07 Pomianek Mateusz CHARTY PUSZCZY PISKIEJ 1980 M35
1 1:04:36 Karachev Aleksandr OK Kaliningrad 1977 M40
3 1:22:54 Ramotowski Mariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizow 1968 M40
4 1:26:17 Rzosiński Dariusz 8brt 1977 M40
5 1:26:46 Wiliwis Paweł 1975 M40
6 2:08:22 Tyburski Mariusz 2 ORel. Przasnysz 1976 M40
1 1:00:40 Rapinczuk Jan Biuro ds. Utworzenia Obrony Te 1974 M45
DidNotFinish Potocki Aleksander Społeczne Towarzystwo Oświatow 1972 M45
1 1:04:24 Solovev Mikhail PionerSK Pionerskiy Russia 1956 M50
1 58:59 Miroshnichenko Viktor PionerSK Pionerskiy Russia 1957 M60
2 1:41:38 Kaczanowski Feliks + Bunia OSP Krutyń 1955 M60
1 1:13:48 Sosnowski Stefan Stajnia Koczek 1977 OPEN
2 1:18:02 Wilczyńska-Sosnowska Ewa Stajnia Koczek 1974 OPEN
3 1:18:52 Rzosińska Julia 8brt 2009 OPEN
2 1:02:01 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN Ostróda 00135 1952 M65+ 690
1 49:15 Mikielski Marek UMKS ORKAN Ostróda 00136 1960 M55 700
2 55:44 Lech Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00789 1960 M55 608
2 1:07:43 Jachna Dariusz 02126 1973 M45 700
1 40:23 Mikielska Danuta UMKS ORKAN Ostróda 00138 1959 K60+ 700
2 41:43 Biziuk Halina UMKS ORKAN Ostróda 01154 1957 K60+ 677
4 54:24 Łunska Regina UMKS ORKAN Ostróda 00133 1956 K60+ 457
2 52:33 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K55 700
1 42:12 Ligocka Małgorzata UKS Technik RucianeNida 03983 2001 K18 700
1 22:19 Bohaczek Jan UMKS ORKAN Ostróda 2010 OPENR
2 22:54 Rapinczuk Jan Ind. Nowy Dwór Mazowiecki 2009 OPENR
3 27:23 Domżała Zuzanna Stajnia Koczek 2010 OPENR
4 32:22 Banaszek Łukasz Indywidualnie 2008 OPENR
5 32:30 Krywult + Basia Rygoł Gosia LKJ Solec Bieruń 2010 OPENR
6 32:35 Krywult + Basia Kruwult Kasia LKJ Solec Bieruń 2008 OPENR
7 48:50 Faryniaki Nadolniaki 2017 OPENR
8 1:06:43 Sęk z Tatusiem Nina UKS Technik RucianeNida 2014 OPENR
1 1:01:09 Łuński Zbigniew UMKS ORKAN Ostróda 00132 1952 M65+ 700
2 1:18:33 Ligocki Maciej UKS Technik RucianeNida 03984 1976 M40 700