Wyniki: Mistrzostwa Kobułt - Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk - Etap 1


Etap 1

Kobułty   2019-05-18
 rank: 0,70  indywidualne  klasyk

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 40:15 MASTELARCZUK Zuzanna ZS Kobułty K 12
1 41:39 GOŁASZEWSKA Weronika ZS Kobułty K 14
2 50:02 LIGOCKA Maria UKS Technik Ruciane Nida K 14
2 1:39:11 KRUK Laura UKS Technik Ruciane Nida K 18
3 1:47:54 MRÓWKA Wiktoria UKS Technik Ruciane Nida K 18
1 46:06 NEKVOSE Nadezhda OSK Sakas K 21
2 1:03:05 CIARKOWSKA Magdalena 15 BZ Giżycko 03909 K 21
3 1:30:19 ZABOROWSKA Paulina UKS Technik Ruciane Nida K 21
4 1:36:41 FAŁTYNOWICZ Emilia UKS Technik Ruciane Nida K 21
5 1:38:25 KOSTKA Katarzyna Indywidualnie Kobułty K 21
DidNotFinish 1:23:20 NAGILUN Justyna Radar Kazuń K 21
DidNotFinish 2:27:47 RESZKA Izabela Radar Malbork K 21
DidNotFinish 2:30:48 SOKOLNICKA Aleksandra Radar Malbork K 21
DidNotFinish JAGIEŁŁO Karolina Radar Lipowiec K 21
1 1:09:10 DZIKA Ntalia 15 BZ Giżycko K 35
2 1:52:21 MICHAŁOWSKA Agata Indywidualnie Ostróda K 35
DidNotFinish 2:28:34 CZERNECKA-MISIOŁEK Anna Radar Lipowiec K 35
1 1:09:43 SOLOVIEVA Elena Pionier SK Kaliningrad K 60
3 1:15:38 CHERNYSHEVA Tatiana Pionier SK Kaliningrad K 60
5 2:16:49 SMIRNOWA Natalia Pionier SK Kaliningrad K 60
DidNotFinish 2:34:14 MARKOWSKA Katarzyna Indywidualnie Polska K 60
1 1:34:16 KLIK Cezary ZS Kobułty M 16
2 1:40:18 GWIAZDA Dominik ZS Kobułty M 16
3 1:46:54 PEŁSZYŃSKI Szymon SP 3 Ełk M 16
MissingPunch 1:10:54 PIEŃKOWSKI Szymon UKS Technik Ruciane Nida M 18
DidNotFinish LEWANDOWSKI Sebastian UKS Technik Ruciane Nida M 18
1 44:49 NAKVOSAS Mindaugas OSK Sakas M 21
2 1:10:55 JAKUBCZYK Arkadiusz UKS Technik Ruciane Nida M 21
3 1:15:24 PIERSA Jakub UKS Technik Ruciane Nida M 21
4 1:16:57 CZERNIEWICZ Łukasz UKS Technik Ruciane Nida M 21
5 1:23:04 NIEDŹWIEDŻ Łukasz Indywidualnie Polska M 21
6 1:46:05 GŁOWACKI Artur UKS Technik Ruciane Nida M 21
7 1:47:17 GRABOWSKI Bogusz 15 BZ Giżycko M 21
8 2:04:53 GRZYWIŃSKI Paweł Radar Malbork M 21
DidNotFinish KIEŁKIEWICZ Jerzy Radar Kazuń M 21
DidNotFinish SZELEST Dariusz Radar Wysokie Mazowieckie M 21
DidNotFinish SIKORSKI Krystian Indywidualnie Polska M 21
DidNotFinish MIERZEJEWSKI Bartłomiej Radar Lipowiec M 21
DidNotFinish WIECZOREK Ptryk Radar Wysokie Mazowieckie M 21
1 47:45 POMIANEK Mateusz Charty Puszczy Pisz M 40
3 55:11 KARACHEV Aleksandr Indywidualnie Kaliningrad M 40
4 1:04:58 RZOSIŃSKI Dariusz Radar Lipowiec M 40
5 1:06:29 RUZGIS Kęstutis OSK Sakas M 40
6 1:10:00 PRZERWA-TETMAJER Ksawery Charty Puszczy Mragowo M 40
7 1:13:15 CENIUK Sylwester 15 BZ Giżycko M 40
8 1:14:03 SUDOŁ Marek 15 BZ Giżycko M 40
10 1:18:49 SZOK Adam Radar Lipowiec M 40
11 1:19:31 RAMOTOWSKI Mariusz 15 BZ Giżycko M 40
12 1:26:10 SUCHODOLSKI Rafał 15 BZ Giżycko M 40
13 1:42:15 BANASZEK Jakub Indywidualnie Ławki M 40
MissingPunch 1:19:31 DZIETCZYK Kamil KS Aktywne Choszczno M 40
MissingPunch 1:41:12 NOWICKI Zbigniew Radar Suwałki M 40
MissingPunch 2:54:54 MATEJUK Marcin Radar Malbork M 40
DidNotFinish 59:47 ZAGROBA Rafał Indywidualnie Olsztyn M 40
DidNotFinish 1:25:51 OLENDER Marcin Radar Wysokie Mazowieckie M 40
DidNotFinish 2:14:24 KOSECKI Sławomir Radar Malbork M 40
DidNotFinish 2:19:08 KOCHMAN Robert Radar Kazuń M 40
DidNotFinish 2:43:03 PAWLAK Artur Radar Kazuń M 40
DidNotFinish TOPOLIŃSKI Michał Radar Wysokie Mazowieckie M 40
2 1:10:30 RAPINCZUK Jan Bds UOT Warszawa M 45
3 1:16:49 SOLOVEV Mikchail Pionier SK Kaliningrad M 45
4 1:50:48 PEŁSZYŃSKI Mariusz 15 BZ Ełk M 45
MissingPunch 2:29:52 RZOSIŃSKI Marek Radar Lipowiec M 45
2 51:05 KRZYŚKO Maciej KOS Szczecin M 55
3 1:02:02 MIROSHICHENKO Viktor Pionier SK Kaliningrad M 55
4 1:22:25 PAJĄK Janusz Indywidualnie Polska M 55
1 16:32 BOHACZEK Jan UMKS Ostróda 2010 R 10
2 23:50 DOMŻAŁA Zuzanna Adam Indywidualnie Polska 2010 R 10
3 29:09 WŁOCH Mikołaj Piotr Indywidualnie Kobułty 2009 R 10
4 38:56 KRAŚNIEWSKI Antoni Mariola Indywidualnie Kobułty R 10
2 47:42 ŁUŃSKI Zbigniew UMKS Ostróda 00132 M 65 603
1 49:40 SOBIEGRAJ Marek KOS Szczecin 00077 M 55 700
1 45:39 RYCERSKI Bogdan 15 BZ Giżycko 01302 M 45 700
2 49:32 MAJEWSKI Marek PUKS Młode Orły N. D. Mazowiecki 03343 M 40 700
9 1:17:11 LIGOCKI Maciej UKS Technik Ruciane Nida 03984 M 40 309
1 1:17:49 PAŃKOWSKI Mateusz UKS Technik Ruciane Nida 03160 1984 M 35 700
2 1:12:59 BIZIUK Halina UMKS Ostróda 01154 K 60 700
4 1:16:26 ŁUŃSKA Regina UMKS Ostróda 00133 K 60 667
DidNotFinish LEWOŃ Ewa UMKS Ostróda 00129 K 60 0
1 1:03:20 LIGOCKA Małgorzata UKS Technik Ruciane Nida 03983 K 18 700
2 59:37 WOJTYŁA Jerzy UMKS Ostróda 01297 M 70 655
1 56:01 WOŻNIAK Henryk UMKS Ostróda 00131 M 70 700
1 41:55 SZCZEPAŃSKI Marek UKS Technik Ruciane Nida 02509 M 65 700