Wyniki: XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Etap 1


Etap 1

Toruń   2019-10-06
 rank: 0,80  indywidualne  średni

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 44:38 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M20/21 800
1 26:29 Szutko Antonina UKS Traper Złocieniec 04532 2005 K14 800
3 22:45 Miłaszewicz Magdalena UKS Traper Złocieniec 03887 2007 K12 745
1 23:23 Hazańska Anastazja UKS Traper Złocieniec 2009 K10N
2 36:18 Osak Zuzanna UKS Traper Złocieniec 04145 2011 K10N
5 51:53 Kamieniak Alicja UKS BŁYSKAWICA DĘBOŁĘKA 2007 K12
6 57:51 CHWALIĹ�SKA MAGDALENA UKS BŁYSKAWICA DĘBOŁĘKA 2007 K12
1 45:19 Papińska Zofia SKARMAT Toruń 03027 2003 K16
1 53:17 Ulan Natalia 1 BLog Bydgoszcz 1989 K20/21
2 35:29 Pieragowska Julia UKS Traper Złocieniec 04434 2005 K14 528
3 35:40 WOJTYSIAK PAULA UKS BŁYSKAWICA DĘBOŁĘKA 04052 2005 K14 523
4 41:36 SOWA ANIELA UKS BŁYSKAWICA DĘBOŁĘKA 04051 2006 K14 343
1 21:17 Borek Alicja UKS Traper Złocieniec 03314 2007 K12 800
2 21:57 Stempniewska Nadia UKS Traper Złocieniec 04139 2008 K12 775
4 24:09 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper Złocieniec 03546 2008 K12 692
1 20:28 Duda Kornelia UKS Traper Złocieniec 04141 2009 K10 800
2 1:06:12 Masłowska Paula SKARMAT Toruń 1992 K20/21
MissingPunch 31:48 Fijor Anita SKARMAT Toruń 1989 K20/21
1 35:44 Borek Monika UKS Traper Złocieniec 1979 K35/40
2 42:13 Szewczyk Joanna SKARMAT Toruń C32011 1978 K35/40
3 44:25 Lemke Katarzyna SKARMAT Toruń 1982 K35/40
3 1:44:26 Papińska Beata SKARMAT Toruń 1974 K45/50+
1 26:32 Kujda Tymoteusz SP Osielsko Osielsko 2005 M14
1 47:38 Kulesza Paweł SKARMAT Toruń 1974 M16
1 42:41 Lewandowski Marek Lewy Tea. Bydgoszcz 1991 M20/21
3 53:46 AFTYKA MATEUSZ UKS BŁYSKAWICA DĘBOŁĘKA 1997 M20/21
4 54:56 Golarz Tomasz 2 Pinż Inowrocław 1986 M20/21
5 1:14:51 KRZYMINIEWSKI MAREK UKS BŁYSKAWICA DĘBOŁĘKA 1985 M20/21
MissingPunch 41:36 Płonka Jacek SKARMAT Toruń C32007 1967 M20/21
2 28:13 JASZCZYK PIOTR UKS BŁYSKAWICA DĘBOŁĘKA 04048 2006 M14 800
1 26:46 Duda Łukasz UKS Traper Złocieniec 04142 2011 M10 800
1 40:42 Biziuk Halina ORKAN Ostróda 01154 1957 K45/50+ 800
2 49:54 Lewoń Ewa ORKAN Ostróda 00129 1955 K45/50+ 619
1 42:20 Balmowski Radosław 2 Pinż Inowrocław 1976 M35/40
2 46:20 Karpiński Łukasz Indywidualnie Kraków 1980 M35/40
4 48:17 Wojciechowski Krzysztof SKARMAT Toruń C32009 1974 M35/40
5 48:46 Bałdyga Daniel Indywidualnie Bydgoszcz 1980 M35/40
7 49:50 Smokowski Arkadiusz CSLog Grudziądz 1981 M35/40
8 50:47 Jakielszek Łukasz 1 BLog Bydgoszcz 1981 M35/40
11 57:20 Fujarski Krzysztof CSLog Grudziądz 1983 M35/40
12 1:03:22 ELIAS FRANCISCO NFIU POLAND BYDGOSZCZ 1942 M35/40
13 1:20:56 Płonka Krzysztof SKARMAT Toruń C32006 1976 M35/40
3 59:05 Szulc Tadeusz 22 ODN Bydgoszcz 1968 M45/50
4 1:00:00 GRAJEK Grzegorz 2 Pinż Inowrocław 1970 M45/50
5 1:02:05 Kluska Wojciech SKARMAT Toruń C32008 1968 M45/50
6 1:16:31 Czerepiuk Krzysztof indywidualnie Głogowo 1974 M45/50
7 1:19:05 Kowalski Tomasz Indywidualnie Bydgoszcz 1965 M45/50
1 47:45 Koczko Tomasz SKARMAT Toruń C32041 1962 M55/60
2 49:57 Fałkowski Zbigniew indywidualnie Polska 1957 M55/60
4 1:03:39 Steinke Wiesław SKARMAT Toruń C32010 1959 M55/60
MissingPunch 1:27:55 Woźniak Mirosław ZHP Solec Solec Kujawski 1964 M55/60
2 53:35 DOMINIAK ZDZISŁAW UKS BŁYSKAWICA DĘBOŁĘKA 1954 M65+
MissingPunch 1:18:34 ELIAS CARLA NFIU POLAND BYDGOSZCZ 2012 OPEN1
1 44:50 Reiwer Ł Baliński M Indywidualnie Bydgoszcz 1990 OPEN2
2 1:07:39 Burek Andrzej Indywidualnie Bydgoszcz 1985 OPEN2
3 1:35:50 Fijor A Kaczmarek J SKARMAT Toruń 1989 OPEN2
MissingPunch 59:07 Zieliński W Śmigielska K+1 ZHP Solec Solec Kujawski 2000 OPEN2
DidNotStart RUIZ Luis indywidualnie b/m 1979 OPEN2
1 21:54 Borek Adam UKS Traper Złocieniec 04144 2012 M10N
2 25:42 Cerk Szymon UKS Traper Złocieniec 2012 M10N
3 38:44 Szutko Aleksander UKS Traper Złocieniec 2012 M10N
4 41:53 Szymanowski Natan UKS Traper Złocieniec 2012 M10N
1 30:55 Narloch Dorian_Marek Indywidualnie Solec Kujawski 2012 KM10R
2 33:21 Jasiak Alicja_Mateusz Indywidualnie Solec Kujwski 2012 KM10R
3 33:34 Jasiak Adam_Joanna Indywidualnie Solec Kujawski 2015 KM10R
4 34:44 Płonka Krzysia SKARMAT Toruń 2013 KM10R
5 35:02 Kujda Remigiusz SP Osielsko Osielsko 2012 KM10R
6 37:39 Szewczyk Maja SKARMAT Toruń 2014 KM10R
7 43:33 Ludwig Joanna Indywidualnie Solec Kujwski 1985 KM10R
8 51:57 Kowalska Anna Indywidualnie Bydgoszcz 2013 KM10R
9 1:22:29 Lewandowska Natalia Indywidualnie Bydgoszcz 2016 KM10R
1 35:56 Jakielszek Ryszard GKS Luzino Luzino 00179 1949 M65+ 800
3 59:48 Lewoń Bogdan ORKAN Ostróda 00130 1955 M55/60 800
1 46:14 Bartczak Jarosł‚aw ORKAN Ostróda 00743 1968 M45/50 800
2 55:20 Sadzikowski Andrzej KOS BNO Szczecin 03672 1971 M45/50 643
3 46:57 Kujda Arkadiusz 1 BLog Bydgoszcz 03987 1979 M35/40 800
6 48:55 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper Złocieniec 02906 1976 M35/40 766
9 51:02 Duda Tomasz UKS Traper Złocieniec 04529 1976 M35/40 730
10 54:52 Włodarczyk Ĺ�ukasz UKS Traper Złocieniec 03889 1980 M35/40 665