Wyniki: Puchar Pomorza w średniodystansowym bno - Etap 1


Etap 1

Osiek   2019-10-05
 rank: 0,70  indywidualne  średni

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 22:43 Klimczak Oksana UKS Sódmka Rumia Rumia 2009 K10
5 35:54 Marszałek Marta UKS Azymut 45 Gdynia 2009 K10
1 1:03:01 Breska Wiktor UKS Azymut 45 Gdynia 04125 2006 M14 700
2 1:22:48 Stefaniak Robert UKS Azymut 45 Gdynia 04466 2006 M14 480
3 1:28:01 Kilichowski Kacper UKS Azymut 45 Gdynia 04126 2006 M14 422
1 23:19 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 Gdynia 03120 2008 M12 700
2 25:56 Drapella Stanisław PKO Harpagan Gdańsk 04803 2007 M12 621
3 28:03 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn Kwidzyn 03764 2007 M12 558
4 29:05 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn Kwidzyn 03570 2007 M12 527
5 31:43 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn Kwidzyn 03569 2007 M12 448
6 32:47 Motała Piotr UKS Sódmka Rumia Rumia 04552 2008 M12 416
7 35:58 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn Kwidzyn 03915 2007 M12 320
8 36:59 Rzoska Jakub UKS Włóczykij Osiek 04545 2008 M12 290
9 40:49 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij Osiek 04525 2008 M12 175
10 43:46 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn Kwidzyn 03568 2007 M12 86
11 1:10:02 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn Kwidzyn 03917 2008 M12 0
MissingPunch 30:40 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn Kwidzyn 03754 2008 M12 0
1 19:01 Jedras Jakub UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04509 2011 M10 700
2 20:58 Lemańczyk Witold PKO Harpagan Gdańsk 04804 2009 M10 628
3 23:20 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04444 2010 M10 541
4 27:05 Kaszkiewicz Tymon UKS Azymut 45 Gdynia 04467 2009 M10 403
5 31:09 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04510 2010 M10 253
6 31:12 Kaszkiewicz Leon UKS Azymut 45 Gdynia 04711 2010 M10 252
7 33:49 Misiewicz Jakub UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04503 2009 M10 155
1 42:27 Konkol-Klimczak Wioleta UKS Sódmka Rumia Rumia 01990 1980 K21 700
1 37:21 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 Gdynia 03517 2002 K18 700
2 40:44 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn Kwidzyn 02623 2002 K18 637
3 43:30 Deyna Natalia UMKS Kwidzyn Kwidzyn 02622 2001 K18 585
1 27:27 Muller Iga UMKS Kwidzyn Kwidzyn 02764 2005 K14 700
2 28:32 Kedzior Alicja UMKS Kwidzyn Kwidzyn 03563 2005 K14 672
3 28:45 Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02858 2006 K14 667
4 30:45 Ukleja Patrycja UKS Azymut 45 Gdynia 03121 2006 K14 616
5 32:01 Pupiec Agata UKS Sódmka Rumia Rumia 03391 2005 K14 584
1 20:53 Porzycz Małgorzata UKS Sódmka Rumia Rumia 04252 2008 K12 700
2 21:16 Dargacz Paulina PKO Harpagan Gdańsk 04488 2007 K12 687
3 23:19 Eggert Wiktoria UKS Włóczykij Osiek 04175 2007 K12 618
4 25:06 Łysoń Łucja UKS Sódmka Rumia Rumia 04399 2008 K12 559
5 27:33 Ciećwierz Małgorzata UKS Azymut 45 Gdynia 04712 2008 K12 477
6 27:46 Klimczak Olimpia UKS Sódmka Rumia Rumia 04482 2008 K12 469
1 18:46 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04179 2010 K10 700
3 30:10 Zaborowska Amelia UKS Włóczykij Osiek 04526 2009 K10 275
4 32:28 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04505 2010 K10 189
6 38:13 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij Osiek 04524 2009 K10 0
7 43:52 Klein Kinga UKS Włóczykij Osiek 04544 2009 K10 0
8 44:24 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04502 2010 K10 0
1 51:12 Marszałek Karol UKS Azymut 45 Gdynia 2012 KM10N
1 24:54 Wiklent Agata UKS Włóczykij Osiek 2011 10R
2 25:31 Fankidejska Julia UKS Włóczykij Osiek 2011 10R
3 1:00:20 Ciesielska Bianka UKS Włóczykij Osiek 2011 10R
1 1:19:22 Owczarek Ania,Michal,Pawe Aktywni Sportowo Maly Komórsk 1982 OPEN1
2 1:31:08 Zaborowski Adam, Natalia UKS Włóczykij Osiek 1980 OPEN1
3 1:44:14 Lewandowska A,Eggert Alicja,katarzyna UKS Włóczykij Osiek 1966 OPEN1
MissingPunch Pustkowski Wojtek Tczewskie Stowar Tczew 1978 OPEN1
3 1:51:58 Rozycka-Pustkowska Basia Tczewskie Stowar Tczew 1979 K40
3 1:29:07 Marszałek Maria UKS Azymut 45 Gdynia 1981 K35
3 48:13 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Sódmka Rumia Rumia 1973 K45
5 55:56 Breska Ewelina UKS Azymut 45 Gdynia 1973 K45
6 56:03 Lemańczyk Aleksandra indywidualnie Gdańsk 1973 K45
1 32:53 From Piotr CSLog Grudziądz 1983 M35
3 47:53 Smokowski Arkadiusz CSLog Grudziądz 1981 M35
DidNotFinish 2:18:23 Marszałek Michał UKS Azymut 45 Gdynia 1980 M35
2 52:58 Patrejko Andrzej UKS Azymut 45 Gdynia 1979 M40
5 1:09:57 Gniewkowski RafaĹ‚ UKS Włóczykij Osiek 1978 M40
MissingPunch 2:09:57 Warchulski Tomasz 12 BBSP Mirosławiec 1976 M40
3 43:07 Pupiec Mariusz UKS Sódmka Rumia Rumia 1967 M50
1 31:55 Motała Michał UKS Sódmka Rumia Rumia 01563 1961 M55
3 42:02 Arsentiev Viktor indywidualnie Gdańsk 1954 M65
1 28:39 Pokora Edward UMKS Kwidzyn Kwidzyn 01503 1944 M75 700
1 48:29 Woźniak Henryk UMKS Orkan Ostróda 00131 1948 M70 700
2 1:03:13 Wojtyła Jerzy UMKS Orkan Ostróda 01297 1948 M70 487
1 33:59 Mientki Tadeusz UMKS Orkan Ostróda 00788 1952 M65 700
2 37:48 Gackowski Bogdan PKO Harpagan Gdańsk 00846 1952 M65 621
1 39:37 Movko Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 04047 1955 M60 700
2 52:43 Andrzejewski Leszek UKS Azymut 45 Gdynia 01624 1959 M60 469
2 39:25 Porzycz Jerzy UKS Azymut 45 Gdynia 00154 1961 M55 700
1 33:38 Bartczak Jarosław UMKS Orkan Ostróda 00743 1968 M50 700
2 39:09 Pesta Adam UKS Azymut 45 Gdynia 02857 1969 M50 585
4 44:19 Muller Tomasz UMKS Kwidzyn Kwidzyn 02577 1968 M50 478
1 32:17 Porzycz Janusz UKS Sódmka Rumia Rumia 00232 1973 M45 700
2 40:28 Witkowski Adam UKS Azymut 45 Gdynia 00158 1970 M45 523
3 46:10 Gostkiewicz Maciej UMKS Kwidzyn Kwidzyn 02883 1974 M45 399
MissingPunch 41:08 Dargacz Arkadiusz PKO Harpagan Gdańsk 04591 1974 M45 0
1 30:06 Nowak Jacek UKS Azymut 45 Gdynia 00143 1976 M40 700
3 55:24 Paruszewski Marek indywidualnie Gdańsk 03905 1975 M40 112
4 55:38 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04351 1979 M40 106
2 38:21 Kaczyński Piotr PKO Harpagan Gdańsk 04349 1984 M35 700
4 49:05 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn Kwidzyn 03694 1981 M35 504
1 33:29 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 Gdynia 00153 1987 M21 700
2 46:55 Spadik Mateusz UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04504 1989 M21 419
3 53:16 Kosowski Paweł UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04178 1991 M21 286
1 35:25 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn Kwidzyn 02578 2004 M18 700
2 43:40 Gasior Rafał UMKS Kwidzyn Kwidzyn 03361 2002 M18 537
1 51:09 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 Gdynia 03899 1955 K60 700
1 35:45 Movko Marina UKS Azymut 45 Gdynia 03901 1960 K55 700
1 31:04 Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 00144 1973 K45 700
2 36:33 Witkowska Izabela UKS Azymut 45 Gdynia 00238 1970 K45 576
4 52:10 Ziarek Joanna UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04549 1974 K45 225
7 57:41 Perfikowska Aleksandra UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04191 1974 K45 100
1 44:58 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04177 1975 K40 700
2 49:36 Roszak Maja UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04192 1975 K40 628
1 45:15 Ukleja Ewa UKS Azymut 45 Gdynia 03714 1980 K35 700
2 49:25 Pabian Patrycja UMKS Kwidzyn Kwidzyn 04188 1980 K35 636