Wyniki: Mistrzostwa Województwa w sprinterskim bno - Etap 1


Etap 1

Rumia   2019-06-15
 rank: 0,80  indywidualne  sprint

Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 12:54 Opanowicz Kamila UKS Siódemka 10R
2 14:47 Januszewicz Jan UKS Azymut 45 10R
3 16:19 Kwidziński Paweł UKS Siódemka 10R
4 16:26 Kwidzińska Natalia UKS Siódemka 10R
5 18:07 Życzkowska Natalia UKS Siódemka 10R
6 20:29 Wejtko Paula UMKS Kwidzyn 10R
7 23:24 Życzkowski Karol UKS Siódemka 10R
8 26:34 Padinjareveetl Monika UKS Siódemka 10R
DidNotStart Modzelewski Mateusz UKS Siódemka 2009 10R
1 12:23 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 800
2 12:47 Klimczak Oksana UKS Siódemka K10
6 21:21 Lewandowska Antonina UKS Siódemka K12
1 18:45 Serbo Daria UKS Azymut 45 1998 K21
7 37:19 Januszewicz Katarzyna UKS Azymut 45 1986 K21
Disqualified 24:51 Kozieł Marta Indywidualni Pomorskie K21
Disqualified 28:32 Kaszkiewicz Kamila UKS Azymut 45 1980 K35/40
Disqualified 25:31 Breska Ewelina UKS Azymut 45 1973 K45/50
2 23:45 Soloveva Elena Pioner SK K55/60
Disqualified 32:56 Miroshnichenko Elena Pioner SK K55/60
2 10:45 Lemańczyk Witold indywidualnie 2009 M10
DidNotFinish 13:59 Januszewicz Michał UKS Azymut 45 2010 M10
DidNotStart Kośnik Jerzy UKS Azymut 45 2009 M10
4 15:12 Lazarev Igor UKS Azymut 45 2006 M14
2 13:34 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 630
3 14:32 Breska Wiktor UKS Azymut 45 04125 2006 M14 560
1 11:19 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 800
2 11:24 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 794
3 11:37 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 03120 2008 M12 779
4 12:17 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 732
5 12:57 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 685
6 13:11 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 668
7 14:27 Chmielowski Krystian UMKS Kwidzyn 04507 2008 M12 578
8 15:05 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 534
1 09:13 Kaszkiewicz Tymon UKS Azymut 45 04467 2009 M10 800
3 11:14 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 625
4 11:21 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 615
5 11:41 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 586
6 13:01 Rożniata Tymoteusz UMKS Kwidzyn 04500 2011 M10 470
7 13:24 Kaszkiewicz Leon UKS Azymut 45 04711 2010 M10 437
8 19:15 Misiewicz Jakub UMKS Kwidzyn 04503 2009 M10 0
1 20:25 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55/60 800
3 23:49 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K55/60 667
4 37:17 Czabańska Małgorzata UKS Azymut 45 00233 1952 K55/60 139
5 44:34 Porzycz Agata UKS Azymut 45 00151 1960 K55/60 0
Disqualified 45:39 Ziarek Joanna UMKS Kwidzyn 04549 1974 K45/50 0
1 20:37 Roszak Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K35/40 800
Disqualified 21:47 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K35/40 0
Disqualified 21:51 Ukleja Ewa UKS Azymut 45 03714 1980 K35/40 0
DidNotStart Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35/40 0
2 20:18 Dawidowska Natalia UKS Siódemka 02202 1999 K21 800
3 21:00 Bączek Małgorzata WKS Wawel 04014 K21 772
4 22:46 Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 K21 703
5 30:34 Dettlaff Anna UKS Włóczykij 03872 K21 395
6 31:33 Bąkowska Dominkia PKO Harpagan 04215 K21 357
1 28:19 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka 02163 2000 K20 800
1 16:43 Żurek Marta UKS Siódemka 02116 2002 K18 800
2 17:43 Jarovaia Elena UKS Azymut 45 04543 2002 K18 752
4 21:12 Breska Nadia UKS Azymut 45 04113 2002 K18 585
Disqualified 15:04 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 0
DidNotFinish 18:15 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 03517 2002 K18 0
1 14:35 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 800
2 15:39 Pesta Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 741
3 16:26 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 699
4 18:22 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 592
1 14:22 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K14 800
2 15:25 Nowak Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K14 742
3 15:26 Ukleja Patrycja UKS Azymut 45 03121 2006 K14 741
4 17:05 Pupiec Agata UKS Siódemka 03391 2005 K14 649
5 18:02 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 596
6 22:03 Melzer Anna UKS Siódemka 03295 2005 K14 372
8 27:03 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 K14 94
9 27:36 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 K14 63
10 40:18 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 K14 0
11 44:22 Drewczyńska Malwina GKS Luzino 04476 K14 0
12 46:16 Kepka Zuzanna GKS Luzino 04478 K14 0
1 12:38 Dargacz Paulina PKO Harpagan 04488 K12 800
2 14:44 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 K12 667
3 15:32 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 616
4 20:45 Klimczak Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 K12 286
5 21:07 Trzebiatowska Martyna UKS Siódemka 04470 2007 K12 263
7 22:18 Bielecka Marta UKS Siódemka 04398 2008 K12 188
DidNotStart Ciećwierz Małgorzata UKS Azymut 45 04712 2008 K12 0
4 18:19 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 417
5 19:14 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij 04524 K10 357
Disqualified 17:51 Żurek Grzegorz UKS Siódemka M20
1 14:37 Jarovay Sergei UKS Azymut 45 1982 M21
3 29:15 Ukleja Marcin UKS Azymut 45 M21
1 17:23 From Piotr CSLog Grudziądz M35/40
Disqualified 21:17 Ivanov Sergey Rosja M35/40
Disqualified 23:59 Wiklent Dariusz UKS Włóczykij M35/40
DidNotStart Kośnik Michał UKS Azymut 45 1983 M35/40
DidNotStart Kołakowski Mikołaj Endure Team Reda M45/50
2 23:07 Solovev Mikhail Pioner SK M55/60
3 23:32 Miroshnichenko Viktor Pioner SK M55/60
1 27:43 Arsentiev Viktor Kaliningrad OK OPEN
2 50:25 Kendziora Oliwia OPEN
1 25:08 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 800
2 34:17 Czabański Edward UKS Azymut 45 00514 1939 M75 509
1 18:13 Miszewski Romuald Indywidualni Pomorskie 00142 1954 M65/70 800
1 20:11 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M55/60 800
Disqualified 19:09 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55/60 0
Disqualified 25:11 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN 00134 1961 M55/60 0
Disqualified 25:55 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M55/60 0
Disqualified 27:15 Porzycz Jerzy UKS Azymut 45 00154 1961 M55/60 0
Disqualified Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M55/60 0
1 17:29 Pesta Adam UKS Azymut 45 02857 1969 M45/50 800
2 25:43 Muller Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M45/50 423
Disqualified 19:51 Dargacz Arkadiusz PKO Harpagan 04591 M45/50 0
Disqualified 27:16 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane Nida 04013 M45/50 0
Disqualified 31:15 Sass Jarosław UKS Azymut 45 04717 1974 M45/50 0
2 17:38 Fankidejski Artur UKS Włóczykij 03873 M35/40 800
3 19:13 Nowak Jacek UKS Azymut 45 00143 1976 M35/40 728
4 28:01 Perfikowski Piotr UMKS Kwidzyn 04190 M35/40 329
Disqualified 20:08 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M35/40 0
Disqualified 21:40 Wejtko Michał UMKS Kwidzyn 03916 1975 M35/40 0
Disqualified 23:40 Paruszewski Marek Indywidualni Pomorskie 03905 1975 M35/40 0
DidNotStart Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M35/40 0
2 23:14 Kosowski Paweł UMKS Kwidzyn 04178 1991 M21 800
DidNotStart Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M21 0
1 22:02 Kuźba Jakub UKS Siódemka 02165 2000 M20 800
1 17:19 Pesta Piotr UKS Azymut 45 02742 2001 M18 800
2 18:38 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 03734 2001 M18 739
3 23:59 Borek Zbigniew UKS Azymut 45 02743 2002 M18 492
DidNotStart Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 02371 2002 M18 0
1 18:00 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 800
2 21:09 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 660
3 23:18 Serzhanov Kirill UMKS Kwidzyn 02877 2003 M16 564
4 23:49 Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 541
5 25:01 Wilk Wiktor UMKS Kwidzyn 03362 2004 M16 488
5 16:40 Modzelewski Mikołaj UKS Siódemka 03840 2005 M14 408
6 17:40 Klieinszmidt Michał UKS Azymut 45 04127 M14 336
7 18:05 Kilichowski Kacper UKS Azymut 45 04126 M14 306
8 19:19 Miłkowski Jakub UKS Azymut 45 03900 2006 M14 218
DidNotStart Kośnik Daniel UKS Azymut 45 04708 2006 M14 0
1 11:11 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 800
9 36:48 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M12 0
1 17:44 Nowak Beata UKS Azymut 45 00144 1973 K45/50 800
3 18:54 Melzer Zofia UKS Siódemka 02114 2001 K18 696
7 22:33 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 344
DidNotStart Szmidtka Martyna UKS Siódemka 04469 2008 K12 0
3 13:15 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 744