Wyniki: XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Memoriał im. Zygfryda Fąferka - dystans klasyczny


dystans klasyczny

Borne Sulinowo   2019-06-09
 rank: 0,70  indywidualne  klasyk

Pozostałe etapy
dystans średni  2019-06-08 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 1:15:52 Smyk Bartosz UKS Traper Złocieniec 02159 2002 M-18 700
2 2:05:14 Osak Maciej UKS Traper Złocieniec 03543 2003 M-18 245
1 1:08:49 Udycz Jonasz UKS Traper Złocieniec 03319 2004 M-16 700
1 33:47 Włodarczyk Alicja UKS Traper Złocieniec 2013 K-10N
1 27:08 Cerk Szymon UKS Traper Złocieniec 2011 M-10N
3 33:56 Szymanowski Natan UKS Traper Złocieniec 2011 M-10N
9 30:37 Kubacka Maja UKS Traper Złocieniec 2008 K-12
11 37:14 Prokop Amelia UKS Traper Złocieniec 2008 K-12
3 1:34:01 Wilczyński Rafał SKARMAT Toruń 2005 M-14
4 1:40:07 Kulesza Paweł SKARMAT Toruń 2005 M-14
MissingPunch 2:20:02 Podwojska Maria SKARMAT Toruń 2003 K-16
DidNotFinish 2:38:01 Gajda Maciej SKARMAT Toruń 2004 M-16
DidNotFinish 2:50:00 Gajda Mateusz SKARMAT Toruń 2004 M-16
DidNotFinish Stankowski Filip SKARMAT Toruń 1974 M-16
3 1:20:20 Królewicz Justyna 12 BZ 1988 K-20/21
4 1:22:10 Bazan Anna 12 BZ 02904 1988 K-20/21
5 1:25:21 Kowalewska Anna 12 BZ / Szczecin 03747 1986 K-20/21
6 1:25:27 Alabrudzińska Agnieszka 12 BZ / SZWLA Stargard 03743 1985 K-20/21
7 2:04:36 Peksa Anna 12 BZ / Szczecin 1991 K-20/21
8 2:08:26 Piepiórka Patrycja 1 Batalion Zmechanizowany Lębo 1998 K-20/21
9 2:14:12 Kahs Natalia 1 Batalion Zmechanizowany Lębo 1992 K-20/21
1 1:26:35 Majdzinski Konrad 12 BZ 1997 M-20/21
2 1:28:50 Pokrzywiński Zbigniew 12 BZ 1989 M-20/21
DidNotFinish 1:52:58 Fiederowicz Hieronim UKS Traper Złocieniec 03884 2004 M-16 0
1 55:10 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M-14 700
2 56:38 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M-14 681
2 30:58 Borek Adam UKS Traper Złocieniec 04144 2012 M-10N 700
1 40:11 Duda Łukasz UKS Traper Złocieniec 04142 2012 M-10 700
1 1:03:05 Durzyńska Katarzyna 5 Pułk Artylerii 03584 1992 K-20/21 700
2 1:04:46 Borychowska Marlena 7 BOW Słupsk 00167 1988 K-20/21 681
1 1:17:00 Sadzikowska Magdalena KOS BnO Szczecin 03453 2003 K-16 700
1 1:10:03 Pieragowska Julia UKS Traper Złocieniec 04434 2005 K-14 700
2 1:12:48 Szutko Antonina UKS Traper Złocieniec 04532 2005 K-14 673
1 20:01 Kula Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K-12 700
3 20:10 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K-12 695
4 20:42 Borek Alicja UKS Traper Złocieniec 03314 2007 K-12 676
5 21:14 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K-12 657
6 23:11 Stempniewska Nadia UKS Traper Złocieniec 04139 2008 K-12 589
7 25:09 Miłaszewicz Magdalena UKS Traper Złocieniec 03887 2007 K-12 520
8 27:27 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K-12 440
10 33:11 Motylińska Anastazja UKS Traper Złocieniec 04528 2008 K-12 240
2 37:05 Osak Zuzanna UKS Traper Złocieniec 04145 2011 K-10N 700
1 34:45 Duda Kornelia UKS Traper Złocieniec 04141 2009 K-10 700
3 1:29:32 Murawski Paweł 12 BZ / Szczecin 1990 M-20/21
4 1:31:42 Zagulak Damian 1 Batalion Zmechanizowany Lębo 1992 M-20/21
5 1:32:59 Czerniak Robert 1 Batalion Zmechanizowany Lębo 1986 M-20/21
6 1:41:06 Pawlak Kamil 8.pplot Koszalin 1985 M-20/21
DidNotFinish 2:31:56 Tutus Michał 8.pplot Koszalin 1986 M-20/21
2 56:28 Dybka Katarzyna 12 BZ / das 1983 K-35/40
3 58:13 Pocierznicki Rafał 12 BZ 03668 1984 M-35/40
4 58:40 Wilk Rafał 12 BZ 1980 M-35/40
7 59:39 Wojciechowski Krzysztof SKARMAT Toruń C32009 1974 M-35/40
9 1:03:58 Musiał Krzysztof 8.pplot Koszalin 1979 M-35/40
11 1:06:52 Benewiat Andrzej Stowarzyszenie Klub Orientacji 1981 M-35/40
13 1:08:05 Rybaczek Sebastian 8.pplot Koszalin 1978 M-35/40
15 1:39:07 Jewuła Arkadiusz 12 BZ 03697 1983 M-35/40
1 1:56:52 Papińska Beata SKARMAT Toruń 1974 K-45/50+
2 51:28 Jarosz Wiesław 8.pplot Koszalin 1973 M-45/50
3 54:49 Wąsicki Jacek 7 BOW Słupsk 1973 M-45/50
4 1:21:00 Papiński Paweł SKARMAT Toruń 1968 M-45/50
6 1:35:05 Witkowski Zbigniew Łodz 1969 M-45/50
7 1:40:00 Sandal Trond JFTC / Bydgoszcz 1965 M-45/50
2 45:32 Fijor Waldemar SKARMAT Toruń C32001 1958 M-55/60
4 1:41:25 Sikora Tomasz Świdwin 1958 M-55/60
1 41:12 Owczarski Tomasz WKS Chojnice 1951 M65+
1 40:18 Fediuk Aiia SKARMAT Toruń 2007 OPEN N
1 40:18 Fediuk Zlata SKARMAT Toruń 2008 OPEN N
1 1:11:44 Sokołowski Ryszard 7 BOW Słupsk 1987 OPEN
2 1:16:08 Mąkol Agnieszka Borne Sulinowo Z12031 1974 OPEN
2 1:16:08 Fryś Barbara Borne Sulinowo 1973 OPEN
4 1:18:17 Wierzbicka Kornelia 7 BOW Słupsk 1980 OPEN
5 1:40:45 Płonka Basia SKARMAT Toruń OPEN
5 1:40:45 Płonka Ola SKARMAT Toruń OPEN
3 52:57 Lewoń Bogdan UMKS ORKAN OSTRÓDA 00130 1955 M-55/60 369
1 36:00 Wójcik Rafał Azymut Mochy / 12 BZ Szczecin 03673 1972 M-45/50 700
5 1:28:48 Kozioł Wiesław 1 Batalion Zmechanizowany Lębo 03721 1969 M-45/50 0
1 54:23 Fiederowicz Szczepan UKS Traper Złocieniec 02906 1978 M-35/40 700
2 55:53 Kobierowski Sławomir 7 BOW Słupsk 04210 1981 M-35/40 681
5 59:08 Kaczyński Piotr PKO Harpagan Gdańsk 04349 1984 M-35/40 639
6 59:25 Nagórek Kamil 7 BOW Słupsk 04318 1983 M-35/40 635
8 1:03:52 Frątczak Sławomir 7 BOW Słupsk 04370 1984 M-35/40 578
10 1:05:55 Duda Tomasz UKS Traper Złocieniec 04529 1981 M-35/40 552
14 1:11:38 Włodarczyk Łukasz UKS Traper Złocieniec 03889 1980 M-35/40 478
1 51:35 Borek Monika UKS Traper Złocieniec 04531 1980 K-35/40 700
1 35:56 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn / Kwidzyn 03895 1962 M-55/60 700
12 1:07:46 Małecki Bartłomiej KOS Modrzew Skwierzyna 03906 1979 M-35/40 528
2 20:02 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper Złocieniec 03546 2008 K-12 699