Wyniki: XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Memoriał im. Zygfryda Fąferka - dystans średni


dystans średni

Borne Sulinowo   2019-06-08
 rank: 0,70  indywidualne  średni

Pozostałe etapy
dystans klasyczny  2019-06-09 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 34:08 Włodarczyk Alicja UKS Traper Złocieniec 2013 K-10N
1 20:57 Szymanowski Natan UKS Traper Złocieniec 2011 M-10N
2 22:53 Cerk Szymon UKS Traper Złocieniec 2011 M-10N
DidNotFinish 1:19:54 Fediuk Zlata SKARMAT Toruń 2008 K-12
DidNotFinish 1:31:52 Fediuk Aiia SKARMAT Toruń 2007 K-12
MissingPunch 2:23:56 Podwojska Maria SKARMAT Toruń K-14
MissingPunch 2:35:54 Kulesza Paweł SKARMAT Toruń 2005 M-14
MissingPunch 2:40:01 Wilczyński Rafał SKARMAT Toruń 2005 M-14
4 1:59:01 Stankowski Filip SKARMAT Toruń 1974 M-16
5 2:03:59 Gajda Maciej SKARMAT Toruń 2004 M-16
6 2:07:39 Gajda Mateusz SKARMAT Toruń 2004 M-16
1 33:00 Udycz Jonasz UKS Traper Złocieniec 03319 2004 M-16 700
2 44:17 Fiederowicz Hieronim UKS Traper Złocieniec 03884 2004 M-16 461
3 50:47 Osak Maciej UKS Traper Złocieniec 03543 2003 M-16 323
1 23:59 Cepudrej Władysław UMKS Kwidzyn / Kwidzyn 04184 M-14 700
2 29:08 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M-14 550
3 32:53 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M-14 440
3 25:32 Borek Adam UKS Traper Złocieniec 04144 2012 M-10N 700
1 35:44 Duda Łukasz UKS Traper Złocieniec 04142 2012 M-10 700
1 28:54 Cepudrej Nina UMKS Kwidzyn / Kwidzyn 04182 K-16 700
2 38:05 Cepudrej Katarzyna UMKS Kwidzyn / Kwidzyn 04183 K-16 478
3 46:42 Sadzikowska Magdalena KOS BnO Szczecin 03453 2003 K-16 269
1 1:34:43 Szutko Antonina UKS Traper Złocieniec 04532 2005 K-14 700
1 12:35 Borek Alicja UKS Traper Złocieniec 03314 2007 K-12 700
2 13:02 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K-12 675
3 13:56 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K-12 625
4 14:31 Miłaszewicz Magdalena UKS Traper Złocieniec 03887 2007 K-12 592
5 15:07 Kula Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K-12 559
6 16:35 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper Złocieniec 03546 2008 K-12 477
7 19:19 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K-12 325
8 23:20 Stempniewska Nadia UKS Traper Złocieniec 04139 2008 K-12 102
9 23:29 Motylińska Anastazja UKS Traper Złocieniec 04528 2008 K-12 94
1 31:14 Osak Zuzanna UKS Traper Złocieniec 04145 2011 K-10N 700
1 32:14 Duda Kornelia UKS Traper Złocieniec 04141 2009 K-10 700
3 1:19:45 Bazan Anna 12 BZ 02904 1988 K-20/21
4 1:25:30 Królewicz Justyna 12 BZ 1988 K-20/21
5 1:26:41 Krukowska Magdalena 12 BZ / Szczecin 1987 K-20/21
6 1:30:39 Alabrudzińska Agnieszka 12 BZ / SZWLA Stargard 03743 1985 K-20/21
7 1:38:47 Kowalewska Anna 12 BZ / Szczecin 03747 1986 K-20/21
8 2:07:20 Kahs Natalia 1 Batalion Zmechanizowany Lębo 1992 K-20/21
DidNotFinish Piepiórka Patrycja 1 Batalion Zmechanizowany Lębo 1998 K-20/21
1 55:03 Pokrzywiński Zbigniew 12 BZ 1989 M-20/21
2 1:02:40 Zagulak Damian 1 Batalion Zmechanizowany Lębo 1992 M-20/21
3 1:10:16 Czerniak Robert 1 Batalion Zmechanizowany Lębo 1986 M-20/21
4 1:33:30 Murawski Paweł 12 BZ / Szczecin 1990 M-20/21
5 1:41:31 Majdzinski Konrad 12 BZ 1997 M-20/21
3 1:24:25 Dybka Katarzyna 12 BZ / das 1983 K-35/40
4 43:12 Wojciechowski Krzysztof SKARMAT Toruń C32009 1974 M-35/40
7 45:24 Karpiński Łukasz Kraków 1980 M-35/40
9 48:03 Pocierznicki Rafał 12 BZ 03668 1984 M-35/40
10 50:08 Benewiat Andrzej Stowarzyszenie Klub Orientacji 1981 M-35/40
12 55:16 Jewuła Arkadiusz 12 BZ 03697 1983 M-35/40
13 56:53 Wilk Rafał 12 BZ 1980 M-35/40
14 1:25:39 Warchulski Tomasz 12 Baza Bezzałogowych Statków 1976 M-35/40
1 1:32:57 Papińska Beata SKARMAT Toruń 1974 K-45/50+
1 32:08 Wąsicki Jacek 7 BOW Słupsk 1973 M-45/50
2 48:36 Sandal Trond JFTC / Bydgoszcz 1965 M-45/50
3 51:23 Witkowski Zbigniew Łodz 1969 M-45/50
4 1:01:56 Papiński Paweł SKARMAT Toruń 1968 M-45/50
NotCompeting 1:12:32 Sadzikowski Andrzej KOS BnO Szczecin M-45/50
1 20:33 Koczko Tomasz SKARMAT Toruń C32041 1962 M-55/60
6 40:03 Fijor Waldemar SKARMAT Toruń C32001 1958 M-55/60
7 1:13:41 Sikora Tomasz Świdwin 1958 M-55/60
1 23:12 Płonka Krzysztof SKARMAT Toruń KM10R
1 2:07:04 Sokołowski Ryszard 7 BOW Słupsk 1987 OPEN
2 2:09:11 Wierzbicka Kornelia 7 BOW Słupsk 1980 OPEN
2 23:49 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn / Kwidzyn 03895 1962 M-55/60 700
3 31:49 Lewoń Bogdan UMKS ORKAN OSTRÓDA 00130 1955 M-55/60 465
4 32:32 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn / Kwidzyn 02885 M-55/60 444
5 36:44 Cepudrej Oleksandr UMKS Kwidzyn / Kwidzyn 04180 M-55/60 320
MissingPunch 34:58 Kozioł Wiesław 1 Batalion Zmechanizowany Lębo 03721 1969 M-45/50 0
NotCompeting 28:53 Płytnik Stanisłw KOS BnO Szczecin 03670 1966 M-45/50 0
1 37:34 Nagórek Kamil 7 BOW Słupsk 04318 1983 M-35/40 700
3 42:40 Duda Tomasz UKS Traper Złocieniec 04529 1981 M-35/40 605
5 44:31 Kobierowski Sławomir 7 BOW Słupsk 04210 1981 M-35/40 570
6 45:03 Fiederowicz Szczepan UKS Traper Złocieniec 02906 1978 M-35/40 561
8 46:49 Frątczak Sławomir 7 BOW Słupsk 04370 1984 M-35/40 528
11 53:02 Włodarczyk Łukasz UKS Traper Złocieniec 03889 1980 M-35/40 412
1 39:11 Smyk Bartosz UKS Traper Złocieniec 02159 2002 M-18 700
1 30:48 Borek Monika UKS Traper Złocieniec 04531 1980 K-35/40 700
2 36:41 Rasczupkina Nina UMKS Kwidzyn / Kwidzyn 04181 K-35/40 566
1 57:14 Durzyńska Katarzyna 5 Pułk Artylerii 03584 1992 K-20/21 700
2 1:02:22 Borychowska Marlena 7 BOW Słupsk 00167 1988 K-20/21 637
2 39:22 Kaczyński Piotr PKO Harpagan Gdańsk 04349 1984 M-35/40 666
2 1:36:35 Pieragowska Julia UKS Traper Złocieniec 04434 2005 K-14 686