Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1


Etap 1

Łężyce   2020-07-04   Term. zgłoszeń: 2020-06-29
 rank: 0,80  indywidualne  średni

  150 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Miszewski Romuald 00142 1954 Indywidualni Pomorskie OPEN 888963 2020-06-27
Pestka Maciej 1996 UKS Azymut 45, Gdynia OPEN 9201835 2020-06-28
Rutkowski Remigiusz 1970 UKS Siódemka, Rumia OPEN 9102641 2020-06-29
Pokora Edward 01503 1944 UMKS, Kwidzyn M75+ 412004 2020-06-28
Wojtyła Jerzy 01297 1948 UMKS ORKAN, Ostróda M65/70 413388 2020-06-28
Mientki Tadeusz 00788 1952 UMKS ORKAN, Ostróda M65/70 413391 2020-06-29
Gackowski Bogdan 00846 1953 PKO Harpagan, Gdańsk M65/70 8516949 2020-06-29
Świerczyński Bogdan 1953 Modrzew Skwierzyna M65/70 1394482 2020-06-29
Bohaczek Janusz 00135 1952 UMKS ORKAN, Ostróda M65/70 413376 2020-06-28
Mądrzyński Zbigniew 02885 1956 UMKS, Kwidzyn M55/60 8000573 2020-06-28
Ćwikałowski Waldemar 1959 UKS Azymut 45, Gdynia M55/60 9201836 2020-06-29
Andrzejewski Leszek 01624 1959 UKS Azymut 45, Gdynia M55/60 866094 2020-06-28
Lech Bogdan 00789 1960 UMKS ORKAN, Ostróda M55/60 8655943 2020-06-26
Cepurdej Oleksandr 04180 1958 UKS Azymut 45, Gdynia M55/60 8664839 2020-06-28
Deptulski Tomasz 02368 1965 UNTS, Warszawa M55/60 8631515 2020-06-28
Porzycz Jerzy 00154 1961 UKS Azymut 45, Gdynia M55/60 8516948 2020-06-28
Banach Krzysztof 01440 1974 UMKS ORKAN, Ostróda M45/50 7204074 2020-06-29
Dargacz Arkadiusz 04591 1974 PKO Harpagan, Gdańsk M45/50 8517347 2020-06-29
Lemańczyk Dariusz 04846 1973 PKO Harpagan, Gdańsk M45/50 8516447 2020-06-29
Bartczak Jarosław 00743 1968 UMKS ORKAN, Ostróda M45/50 8081268 2020-06-26
Wejtko Michał 03916 1975 UMKS, Kwidzyn M45/50 2103956 2020-06-28
Sass Jarosław 04717 1974 UKS Azymut 45, Gdynia M45/50 7200178 2020-06-28
Pesta Adam 02857 1969 UKS Azymut 45, Gdynia M45/50 8518348 2020-06-28
Radomyski Łukasz 04593 1975 PKO Harpagan, Gdańsk M45/50 7203708 2020-06-29
Kołakowski Mikołaj 1971 Endure Team M45/50 2020-06-23
Kalsztein Karol 00985 1974 PKO Harpagan, Gdańsk M45/50 8515547 2020-06-29
Muller Tomasz 02577 1968 UMKS, Kwidzyn M45/50 8230568 2020-06-28
Urbánek Lumír 1967 SKOB Ostrov, Czech Republic M45/50 52181 2020-06-25
Witkowski Adam 00158 1970 UKS Azymut 45, Gdynia M45/50 8150570 2020-06-28
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR, Góra Kalwaria M35/40 8062059 2020-06-28
Fankidejski Artur 03873 1978 UKS Włóczykij, Osiek M35/40 8001704 2020-06-28
Kujawski Robert 1978 Indywidualnie M35/40 2020-06-25
Lesisz Kamil 1984 UNTS Warszawa M35/40 8150384 2020-07-01
Mioduszewski Mateusz 03970 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M35/40 7207195 2020-06-23
Durmaj Marcin 1979 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M35/40 1452715 2020-06-27
Marszałek Michał 1980 UKS Azymut 45, Gdynia M35/40 8062048 2020-06-28
Perfikowski Piotr 04190 1976 UMKS, Kwidzyn M35/40 2090686 2020-06-28
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45, Gdynia M35/40 8270379 2020-06-28
Kujda Arkadiusz 03987 1979 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie M35/40 8062063 2020-06-29
Droń Grzegorz 04351 1979 UMKS, Kwidzyn M35/40 2133395 2020-06-28
Nowak Jacek 00143 1976 Indywidualni Pomorskie M35/40 8100276 2020-06-21
Jędras Przemysław 03694 1981 UMKS, Kwidzyn M35/40 2067686 2020-06-28
Muzioł Łukasz 1983 Indywidualnie M35/40 2020-06-22
Kożyczkowski Edward 1985 Indywidualne M35/40 8062050 2020-06-28
Wdowczyk Piotr 04186 1983 UMKS, Kwidzyn M35/40 1419987 2020-06-28
Trzasko Bogusław 1976 Indywidualnie M35/40 2020-06-29
Paruszewski Marek 03905 1975 Indywidualni Pomorskie M35/40 2020-06-18
Jankowski Paweł 1984 Indywidualnie M35/40 1418721 2020-06-29
Frątczak Sławomir 04370 1984 PKO Harpagan, Gdańsk M35/40 8515549 2020-06-29
Porzycz Zbigniew 1996 UKS Azymut 45, Gdynia M21 8515548 2020-06-28
Hewelt Maciej 00162 1990 UKS Azymut 45, Gdynia M21 8062035 2020-07-01
Bernaciak Aleksander 01402 1983 WKS Śląsk, Wrocław M21 8000594 2020-06-22
Losik Piotr 1987 JW3444 M21 2020-06-21
Wensław Mateusz 00153 1987 UKS Azymut 45, Gdynia M21 8000590 2020-06-28
Ogdowski Bartłomiej 02118 2000 UKS Siódemka, Rumia M20 8650887 2020-06-29
Petersburski Krystian 03452 2001 UKS Azymut 45, Gdynia M20 8303043 2020-06-28
Porzycz Grzegorz 02371 2002 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8656099 2020-06-28
Nowak Grzegorz 02370 2003 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8656096 2020-06-28
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS, Kwidzyn M16 8040409 2020-06-28
Modzelewski Mikołaj 03840 2005 UKS Siódemka, Rumia M16 418965 2020-06-29
Bielecki Michał 02855 2004 UKS Siódemka, Rumia M16 895238 2020-06-29
Chmielowski Bartosz 03918 2005 UMKS, Kwidzyn M16 1419855 2020-06-28
Kozel Mikołaj 04130 2006 PKO Harpagan, Gdańsk M14 8518349 2020-06-29
Cepurdej Władysław 04184 2006 UKS Azymut 45, Gdynia M14 8666003 2020-06-28
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria M14 8062060 2020-06-28
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8070528 2020-06-28
Kilichowski Kacper 04126 2006 UKS Azymut 45, Gdynia M14 9201832 2020-06-28
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8664842 2020-06-28
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8000578 2020-06-28
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8271107 2020-06-28
Jankiewicz Radosław 03913 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2067683 2020-06-28
Motała Piotr 04552 2008 UKS Siódemka, Rumia M12 7777772 2020-06-29
Lemańczyk Witold 04804 2009 PKO Harpagan, Gdańsk M12 8010865 2020-06-29
Ukleja Krzysztof 03120 2008 UKS Azymut 45, Gdynia M12 8062036 2020-06-28
Joniec Hubert 03917 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2111030 2020-06-28
Pękal Paweł 04444 2010 UMKS, Kwidzyn M10 8201403 2020-06-28
Droń Wojciech 04510 2010 UMKS, Kwidzyn M10 2103949 2020-06-28
Jędras Jakub 04509 2011 UMKS, Kwidzyn M10 2102489 2020-06-28
Biziuk Halina 01154 1957 UMKS ORKAN, Ostróda K55/60 9102814 2020-06-28
Lemańczyk Aleksandra 04847 1973 PKO Harpagan, Gdańsk K45/50 8516449 2020-06-29
Roszak Maja 04192 1975 UMKS, Kwidzyn K45/50 8000574 2020-06-28
Kędzior Katarzyna 04177 1975 UMKS, Kwidzyn K45/50 1408883 2020-06-28
Nowak Beata 00144 1973 UKS Azymut 45, Gdynia K45/50 8660493 2020-06-28
Witkowska Izabela 00238 1970 UKS Azymut 45, Gdynia K45/50 8130303 2020-06-28
Banach Janina 04498 1976 UMKS ORKAN, Ostróda K35/40 7204076 2020-06-29
Rasczupkina Nina 04181 1984 UKS Azymut 45, Gdynia K35/40 8517348 2020-06-28
Marszałek Maria 1981 UKS Azymut 45, Gdynia K35/40 2086327 2020-06-28
Dominik Joanna 1981 UKS Siódemka, Rumia K35/40 418916 2020-06-29
Ukleja Ewa 03714 1980 UKS Azymut 45, Gdynia K35/40 8062033 2020-06-28
Porzycz Agnieszka 01626 1984 UKS Siódemka, Rumia K35/40 7191901 2020-06-29
Michałowska Agata 1978 Indywidualnie Ostróda K35/40 882701 2020-06-23
Dzika Natalia 1983 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana K35/40 1452725 2020-06-27
Urbánková Jana 1978 SKOB Ostrov, Czech Republic K35/40 9200732 2020-06-25
Pabian Patrycja 04188 1980 UMKS, Kwidzyn K35/40 1413980 2020-06-28
Dettlaff Anna 03872 1989 UKS Włóczykij, Osiek K21 8001210 2020-06-28
Chęcińska Angelika 03733 1993 UKS Azymut 45, Gdynia K21 8516448 2020-06-28
Gruchala Natalia 04764 1996 PKO Harpagan, Gdańsk K21 8516947 2020-06-29
Wieleba Marlena 00167 1988 PKO Harpagan, Gdańsk K21 8518347 2020-06-29
Bąkowska Dominika 04215 1992 PKO Harpagan, Gdańsk K21 1397543 2020-06-29
Baranowska-Trzasko Aleksandra 1979 Indywidualnie K21 2020-06-29
Konkol-Klimczak Wioletta 01990 1980 UKS Siódemka, Rumia K21 895252 2020-06-29
Miśkiewicz Martyna 1989 UKS Siódemka, Rumia K21 8660530 2020-06-29
Dawidowska Natalia 02202 1999 UKS Siódemka, Rumia K21 8650816 2020-06-29
Kreft Oliwia 02203 1999 UKS Siódemka, Rumia K21 1410953 2020-06-29
Bielecka Alicja 02102 1998 UKS Siódemka, Rumia K21 502206 2020-06-29
Filipczak Jagoda 1994 PUKS Nowy Dwór Mazowiecki K21 2020-07-01
Deptulska Maria 02366 2000 UNTS, Warszawa K20 8631442 2020-06-22
Lemańczyk Maja 2001 indywidualnie K20 2020-06-29
Bielecka Aleksandra 02163 2000 UKS Siódemka, Rumia K20 9101842 2020-06-29
Melzer Zofia 02114 2001 UKS Siódemka, Rumia K20 8650814 2020-06-29
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS, Kwidzyn K18 2067687 2020-06-28
Pesta Anna 02741 2003 UKS Azymut 45, Gdynia K18 8656100 2020-06-28
Rutkowska Magdalena 02854 2003 UKS Siódemka, Rumia K18 9102640 2020-06-29
Cepurdej Nina 04182 2003 UKS Azymut 45, Gdynia K18 8667603 2020-06-28
Muller Iga 02764 2005 UMKS, Kwidzyn K16 8051213 2020-06-28
Melzer Anna 03295 2005 UKS Siódemka, Rumia K16 886306 2020-06-29
Szafarewicz Aleksandra 2004 UMKS, Kwidzyn K16 2020-06-28
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS, Kwidzyn K16 8653296 2020-06-28
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UKS Azymut 45, Gdynia K16 8667680 2020-06-28
Urbánková Eva 2006 SKOB Ostrov, Czech Republic K14 8667973 2020-06-25
Dargacz Paulina 04488 2007 PKO Harpagan, Gdańsk K14 8517349 2020-06-29
Ukleja Patrycja 03121 2006 UKS Azymut 45, Gdynia K14 8062049 2020-06-28
Trzebiatowska Martyna 04470 2007 UKS Siódemka, Rumia K14 412195 2020-06-29
Wejtko Diana 03360 2007 UMKS, Kwidzyn K14 8001096 2020-06-28
Nowak Anna 02858 2006 UKS Azymut 45, Gdynia K14 8660495 2020-06-28
Porzycz Małgorzata 04252 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 8515505 2020-06-29
Rokita Antonina 04848 2008 PKO Harpagan, Gdańsk K12 2057126 2020-06-29
Lewandowska Antonina 04468 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 219168 2020-06-29
Szmidtka Martyna 04469 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 418973 2020-06-29
Bielecka Marta 04398 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 219180 2020-06-29
Łysoń Łucja 04399 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 418920 2020-06-29
Klimczak Olimpia 04482 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 887227 2020-06-29
Klimczak Oksana 2009 UKS Siódemka, Rumia K12 886308 2020-06-29
Marszałek Marta 2009 UKS Azymut 45, Gdynia K12 8660496 2020-06-28
Marciniak Klaudia 04505 2010 UMKS, Kwidzyn K10 332184 2020-06-28
Mioduszewska Janina 04828 2011 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K10 2020-06-26
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS, Kwidzyn K10 8062064 2020-06-28
Urbánková Lucie 2011 SKOB Ostrov, Czech Republic K10 2102673 2020-06-25
Rombel Gabriela 04502 2010 UMKS, Kwidzyn K10 2103950 2020-06-28
Sądej Zosia 2008 UKS Siódemka, Rumia 10R 219176 2020-06-29
Konkol Aleksander 2008 UKS Siódemka, Rumia 10R 418982 2020-06-29
Modzelewski Mateusz 2011 UKS Siódemka, Rumia 10R 219194 2020-06-29
Różycka Agata 2008 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 10R 332506 2020-06-28
Różycka-Pustkowska Barbara 04890 1979 PKO Harpagan, Gdańsk 10R 2108828 2020-06-29
Pustkowski Wojciech 04889 1978 PKO Harpagan, Gdańsk 10R 2108831 2020-06-29
Pustkowska Malina 2015 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 10R 332502 2020-06-28
Pustkowska Jagoda 2013 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 10R 332503 2020-06-28
Marszałek Karol 2012 UKS Azymut 45, Gdynia 10N 886301 2020-06-28
Wejtko Paula 2012 UMKS, Kwidzyn 10N 1413975 2020-06-28
Marciniak Alicja 2012 UMKS, Kwidzyn 10N 332528 2020-06-28