Tajemnice Dolnego Śląska


Etap 1

Wilczy Las   2019-04-13   Term. zgłoszeń: 2019-04-05
 rank: 1,10  indywidualne  klasyk
Etap 1 - beg klasyczny

  203 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Gronostaj Eugeniusz 03806 1948 MKS Paulinum M65 07503 2019-04-04
Bogulak Adam 01299 1948 MKS Paulinum M65 2053630 2019-04-04
Wojtasik Kazimierz 03808 1942 MKS Paulinum M65 07504 2019-04-04
Gliński Henryk 01324 1950 KS Artemis M65 305974 2019-03-23
Babický Tomáš 1950 ZOOB Rumburk z.s. M65 8444519 2019-03-20
Beránek Petr 0 OK NOVY BOR M65 219204 2019-03-25
Bartkowiak Edward 1948 wks grunwald M65 412412 2019-03-17
Bartkowiak Edward 00925 1948 WKS Grunwald M65 412412 2019-04-05
Niemiec Janusz 02599 1954 MKS Paulinum M65 1411018 2019-04-03
Pietkiewicz Waldemar 1943 indywidualnie Dolnośląskie M65 2023855 2019-03-17
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis M60 2035173 2019-03-23
Skonieczny Andrzej 1957 KInO ORIENTOP M60 1401456 2019-04-05
Galla Andrzej 1959 HKS Azymut M60 1424634 2019-04-05
Doškář Boris 0 OK NOVY BOR M55 8490 2019-03-25
Polewski Dariusz 04258 1961 Indywidualny Opolskie M55 1603313 2019-04-04
Král Martin 0 OK Jilemnice M55 9071 2019-03-25
Dyzio Włodzimierz 01533 1961 WKS Wawel M55 8650900 2019-04-04
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel M55 8200663 2019-04-02
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś M55 7150264 2019-03-27
Pisarek Piotr 04588 1969 WKS Wawel M50 2114855 2019-04-02
Słoński Marek 03192 1969 WKS Wawel M50 8172888 2019-04-02
Olas Jacek 00422 1969 UKS Orientuś M50 7200161 2019-03-27
Wrzesiński Krzysztof 01138 1969 WKS Śląsk M50 1394890 2019-03-28
Jurczyk Piotr 02928 1969 UKS Sparta Czyżowice M50 2028215 2019-04-04
Forystek Józef 02080 1966 WKS Wawel M50 8180366 2019-04-05
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades M45 8000830 2019-03-28
Sztranek Paweł 1970 UKS Azymut Pabianice M45 887224 2019-03-31
Murawski Piotr 03588 1973 HKS Azymut M45 7200182 2019-04-05
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś M45 887234 2019-03-27
Becmer Dariusz 02148 1971 WKS Śląsk M45 8655945 2019-03-28
Szczygieł Marcin 04648 1971 MKS MOS M45 2016300 2019-04-03
Wójcik Grzegorz 03195 1974 WKS Wawel M45 1415146 2019-04-02
Ledzion Grzegorz 1971 UKS Orientuś M45 887244 2019-04-01
Nowak Paweł 03930 1977 UKS Orientuś M40 887238 2019-03-27
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR M35 7205049 2019-04-04
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut Pabianice M35 7202779 2019-03-29
Kirakosov Konstantin 1981 Ambit Leszno M35 8042009 2019-04-03
Pietrzak Patryk 1981 HKS Azymut M35 1427327 2019-04-05
Łubis Michał 02657 1985 UKS Azymut Pabianice M21 887216 2019-03-29
Jurczyk Tomasz 01936 1994 UKS Sparta Czyżowice M21 8640246 2019-04-04
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum M21 8650822 2019-04-03
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut Pabianice M21 8260500 2019-04-01
Jankowiak Paweł 1989 Chyże BnO M21 8640247 2019-03-28
Paszyński Piotr 00423 1981 UKS Orientuś M21 8640929 2019-03-27
Krupa Łukasz 04250 1990 UKS OSiR M21 338297 2019-04-04
Ježek Vít 2000 OK NOVY BOR M20 2019-03-25
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut Pabianice M18 887252 2019-03-29
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum M16 7200176 2019-04-03
Sobiński Adrian 03868 2003 MKS Paulinum M16 2099922 2019-04-03
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś M16 895254 2019-03-27
Tarnawski Jan 03834 2003 WKS Wawel M16 1401477 2019-04-02
Paterek Mikołaj 02376 2003 HKS Azymut M16 2121111 2019-04-05
Staszak Tomasz 03727 2004 MKS Paulinum M16 2103953 2019-04-03
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut Pabianice M16 1407621 2019-03-31
Nowak Michał 03929 2003 UKS Orientuś M16 8646295 2019-03-27
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś M16 8656097 2019-03-27
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś M16 7200171 2019-03-27
Słomczyński Ignacy 02837 2003 UKS Orientuś M16 8646292 2019-03-27
Dembinski Patryk 04246 2005 UKS Dąb Leszno M14 412271 2019-04-02
Sztranek Maciej 03562 2006 UKS Azymut Pabianice M14 2043890 2019-03-31
Kurzyp Michał 03271 2006 MKS MOS M14 2057139 2019-04-01
Kurdziel Szymon 04293 2006 MKS MOS M14 2016289 2019-04-01
Ważny Artur 04011 2005 MKS MOS M14 2016282 2019-04-01
Pisarek Kordian 04263 2006 WKS Wawel M14 2114851 2019-04-02
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel M14 1415144 2019-04-02
Łukaszyk Maksymilian 04236 2006 UKS Dąb Leszno M14 1412880 2019-04-02
Bultrowicz Tymoteusz 03700 2006 KS Hades M14 8000827 2019-04-02
Domagała Kacper 04486 2006 MKS Paulinum M14 4402301 2019-04-03
Filipczak-Dudziak Bartosz 04241 2006 UKS Dąb Leszno M14 2115754 2019-04-05
Cupryś Amadeusz 02897 2005 HKS Azymut M14 2121112 2019-04-05
Szlafka Mikołaj 04289 2006 HKS Azymut M14 505084 2019-04-05
Michalczak Paweł 03260 2006 HKS Azymut M14 2127752 2019-04-05
Włodarczyk Łukasz 03270 2006 HKS Azymut M14 1427321 2019-04-05
Marszałek Patryk 03823 2005 UKS Kometa M14 2032319 2019-04-05
Wilk Mikołaj 2007 MKS Paulinum M12 4402254 2019-04-03
Białasik Bartosz 04230 2007 UKS Dąb Leszno M12 1419878 2019-04-02
Wyrwa Tobiasz 03865 2007 HKS Azymut M12 997853 2019-04-05
Murawski Rafał 03578 2007 HKS Azymut M12 997887 2019-04-05
Wodzicki Filip 04646 2007 MKS MOS M12 2016295 2019-04-03
Kipka Mateusz 2007 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE O27 M12 2037507 2019-03-31
Kociuba Wiktor 04002 2008 MKS MOS M12 8644895 2019-04-01
Łukasik Szymon 2007 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE O27 M12 2037509 2019-03-31
Wiśniewski Jakub 03879 2007 UKS Azymut Pabianice M12 7662202 2019-03-29
Jończy Michał 03882 2008 MKS Paulinum M12 2053633 2019-04-03
Porada Tobiasz 2008 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE O27 M12 1394736 2019-03-31
Stefańczak Tymon 04344 2008 MKS MOS M12 2067721 2019-04-01
Zielonka Bartosz 2007 MKS Paulinum M12 4612751 2019-04-03
Krempiński Franciszek 03559 2007 UKS Azymut Pabianice M12 7202778 2019-03-29
Konopka Tomek 2007 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE O27 M12 2037508 2019-03-31
Gniot Patryk 2008 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE M12 1394737 2019-04-05
Mikołajczak Tymon 04224 2008 UKS Dąb Leszno M12 1419879 2019-04-02
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś M12 7070923 2019-03-27
Marszałek Dawid 04148 2009 UKS Kometa M10 2032326 2019-04-05
Pietrzak Bruno 2011 HKS Azymut M10 423071 2019-04-05
Matusiak Oliwer 2009 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE O27 M10 2036951 2019-03-31
Wojciechowski Jan 04633 2009 HKS Azymut M10 2127768 2019-04-05
Janas Aleksander 04515 2009 UKS Kometa M10 338919 2019-04-05
Franc Julian Emilian 04640 2010 HKS Azymut M10 1427329 2019-04-05
Murek Marcin 03580 2009 HKS Azymut M10 412422 2019-04-05
Indyka Jan 2013 WKS Wawel M10 4406135 2019-04-05
Jopp Mateusz 2008 UKS Dąb Leszno M10 424182 2019-04-02
Wiśniewski Adam 04406 2010 UKS Azymut Pabianice M10 2061725 2019-03-29
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades Krótka 2067831 2019-03-28
Nedvídková Jitka 1951 ZOOB Rumburk z.s. Krótka 8245050 2019-03-20
Murek Elwira 1983 HKS Azymut Krótka 997824 2019-04-05
Byrczek Katarzyna 1963 indywidualnie Krótka 0 2019-04-05
Mazač Zbyněk 0 OK NOVY BOR Krótka 2019-03-25
Forystek Katarzyna 1970 WKS Wawel Krótka 2019-04-05
Kalisz Kaja 2002 UKS Azymut Pabianice Krótka 887246 2019-04-02
Kucia Laura 2015 S.O.S. Jelenia Góra Krótka 2043888 2019-04-02
Kubátová Ivana 0 OK NOVY BOR K55 2019-03-25
Kurzyp Anna 1968 MKS MOS K50 2016286 2019-04-01
Lamparska Iwona 04272 1973 WKS Wawel K45 8650892 2019-04-04
Wysocka Joanna 01400 1971 WKS Śląsk K45 2016298 2019-04-01
Marszałek Maria 04147 1974 UKS Kometa K45 2032317 2019-04-05
Murawska Ewa 1972 HKS Azymut K45 997823 2019-04-05
Sztranek Iwona 1974 UKS Azymut Pabianice K45 887245 2019-03-31
Topór Monika 03372 1970 WKS Wawel K45 7204933 2019-04-03
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut K45 997889 2019-04-05
Rycerska Marzena 01308 1975 KS Artemis K40 361841 2019-03-23
Olejnik Ewa 04120 1976 WKS Wawel K40 8650888 2019-04-05
Słońska Bogusława 03655 1976 WKS Wawel K40 1414200 2019-04-02
Łukaszyk Sylwia 04235 1977 UKS Dąb Leszno K40 1419877 2019-04-02
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut Pabianice K40 7204651 2019-03-29
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel K40 2114867 2019-04-04
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades K40 8000826 2019-04-02
Karnia-Biskupska Anna 00828 1980 WKS Wawel K21 895240 2019-04-04
Kaczmarek Anna 04234 1986 UKS Dąb Leszno K21 8082011 2019-04-02
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice K21 505002 2019-03-29
Pabich Maria 00330 1982 UKS Azymut Pabianice K21 553466 2019-03-29
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś K21 8211095 2019-03-27
Murawska Marta 03255 1998 HKS Azymut K21 7200180 2019-04-05
Piwowar Lidia 02374 2002 HKS Azymut K18 2127759 2019-04-05
Wójcik Natalia 02992 2002 WKS Wawel K18 8650889 2019-04-02
Pogoda Kinga 02490 2002 UKS Kometa K18 2016481 2019-04-05
Berlińska Paulina 03503 2003 UKS Orientuś K16 7200168 2019-03-27
Szkudlarska Weronika 04242 2004 UKS Dąb Leszno K16 1412010 2019-04-02
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut Pabianice K16 8640908 2019-03-29
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades K16 8000831 2019-03-28
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś K16 7200166 2019-03-27
Polewka Julianna 02461 2006 UKS Kometa K14 2021377 2019-04-05
Dziuba Justyna 04340 2006 UKS Kometa K14 2016971 2019-04-05
Karkut Estera 03259 2005 HKS Azymut K14 2121110 2019-04-05
Dreier Anna 03256 2005 HKS Azymut K14 1424636 2019-04-05
Prais Julia 04225 2006 UKS Dąb Leszno K14 1419874 2019-04-02
Michalewicz Alicja 03261 2005 HKS Azymut K14 2127767 2019-04-05
Ciszek Katarzyna 04290 2006 MKS MOS K14 8654388 2019-04-01
Mikołajczak Iga 04248 2006 UKS Dąb Leszno K14 1419875 2019-04-02
Michno Marta 03937 2005 WKS Wawel K14 8650881 2019-04-04
Słońska Antonina 03190 2007 WKS Wawel K14 8640921 2019-04-02
Kurtycz Natalia 04021 2005 WKS Wawel K14 2114853 2019-04-02
Lamparska Maja 03832 2005 WKS Wawel K14 8636994 2019-04-04
Murek Emilia 03579 2006 HKS Azymut K14 1427328 2019-04-05
Waligóra Alicja 2006 UKS Dąb Leszno K14 1412008 2019-04-02
Majerowicz Jagoda 2006 UKS Dąb Leszno K14 2113444 2019-04-02
Szmyt Aleksandra 04635 2006 HKS Azymut K14 2127770 2019-04-05
Markowska Natalia 04226 2006 UKS Dąb Leszno K14 1419871 2019-04-02
Kubacka Wiktoria 04281 2005 HKS Azymut K14 2127753 2019-04-05
Niessner Pola 03651 2007 WKS Wawel K14 8635047 2019-04-02
Kaminiarz Weronika 2008 HKS Azymut K12 505083 2019-04-05
Dutkiewicz Wiktoria 03881 2008 MKS Paulinum K12 7200190 2019-04-03
Biskupska Julia 03646 2008 WKS Wawel K12 9080722 2019-04-04
Majerowicz Julia 2008 UKS Dąb Leszno K12 889165 2019-04-02
Zaleska Julia 04345 2008 MKS MOS K12 2067737 2019-04-01
Staniec Julia 04346 2008 MKS MOS K12 7067739 2019-04-01
Janiak Lena 04391 2007 UKS Reflex Sekcja BnO K12 886623 2019-04-05
Olejnik Jaśmina 03938 2008 WKS Wawel K12 8303011 2019-04-05
KOTŁOWSKA JULIA 2008 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K12 2036954 2019-04-04
Pietrowska Zuzanna 04238 2008 UKS Dąb Leszno K12 889261 2019-04-05
Angier Julia 2007 UKS Dąb Leszno K12 1419873 2019-04-02
Andrzejak Zuzanna 04237 2008 UKS Dąb Leszno K12 2127769 2019-04-02
Kurasińska Lena 04288 2008 HKS Azymut K12 2127766 2019-04-05
Grembowska Julia 04223 2007 UKS Dąb Leszno K12 2115750 2019-04-02
Pawlak Małgorzata 04247 2007 UKS Dąb Leszno K12 889262 2019-04-02
Konieczna Michalina 04239 2008 UKS Dąb Leszno K12 889166 2019-04-02
Klecha Weronika 03574 2007 HKS Azymut K12 2127758 2019-04-05
Gidel Jagoda 2008 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K12 2037505 2019-04-05
Kotłowska Sonia 2008 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE K12 1394731 2019-04-04
Wróblewska Jagoda 2008 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE O27 K12 1392573 2019-03-31
Marciniak Weronika 04296 2007 MKS MOS K12 2057132 2019-04-01
Kuciel Hanna 04295 2007 MKS MOS K12 2057131 2019-04-01
Ciastoń Oliwia 04312 2008 MKS MOS K12 2067741 2019-04-01
Szczygieł Hanna 02911 2007 MKS MOS K12 2016283 2019-04-01
Masłowska Julia 04311 2008 MKS MOS K12 2057134 2019-04-01
Zapart Julia 2008 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE O27 K12 1392571 2019-03-31
Michoń Jagoda 04645 2008 MKS MOS K12 2057133 2019-04-03
Gidel Bianca 2008 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE O27 K12 1392586 2019-03-31
Matusiak Wiktoria 2009 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE O27 K10 1392575 2019-03-31
Jachowicz Wiktoria 2009 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE O27 K10 1394742 2019-03-31
Dżumaga Sara 04233 2009 UKS Dąb Leszno K10 1419009 2019-04-02
Miś Milena 03575 2009 HKS Azymut K10 2127757 2019-04-05
Kwoczała Emilia 2009 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE O27 K10 1392576 2019-03-31
Pabich Hanna 04168 2011 UKS Azymut Pabianice K10 886698 2019-03-29
Białasik Nicole 2009 UKS Dąb Leszno K10 412298 2019-04-02
Oleśniewicz Hanna 2009 UKS LOTNA ZDZIESZOWICE O27 K10 2036950 2019-03-31
Biskupska Małgorzata 2010 WKS Wawel K10 4624609 2019-04-04
Wieland Lena 2009 UKS Dąb Leszno K10 889167 2019-04-02
Wysocka Michalina 04012 2010 MKS MOS K10 2016299 2019-04-01
Murek Patryk 1983 HKS Azymut Długa 505082 2019-04-05
Przetacznik Helena 2011 UKS Dąb Leszno 10R 412280 2019-04-05
Pietrzak Inez 2014 HKS Azymut 10R 412404 2019-04-05
Dudziak Andrzej 2010 UKS Dąb Leszno 10R 2115726 2019-04-05
Michalczak Piotr 2011 HKS Azymut 10R 412418 2019-04-05