Grand Prix Pomorza 2020 - Etap 1


Etap 1

Gdynia   2020-08-28   Term. zgłoszeń: 2020-08-17
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Pozostałe etapy
Etap 2 Gdynia   2020-08-29   Term. zgłoszeń: 2020-08-17 Pokaż
Etap 3 Gdynia   2020-08-30   Term. zgłoszeń: 2020-08-17 Pokaż
  224 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking 365 Dodano Edytuj
Durzyńska Katarzyna 03584 1992 HKS Azymut, Mochy Średnia 8636511 1049 2020-08-03
Kmieciński Franciszek 04533 2012 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki Rodzinna 1000230 0 2020-07-30
Wójtowicz Nina 2011 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki Rodzinna 412384 2020-07-30
Borczyk Ala 2013 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki Rodzinna 412395 2020-07-30
Pokora Edward 01503 1944 UMKS, Kwidzyn M75 412004 1039 2020-07-28
Gliński Henryk 01324 1950 KS Artemis, Wrocław M70 305974 726 2020-08-13
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M70 8626617 1150 2020-07-30
Patejko Tadeusz 00521 1948 KS Spójnia, Warszawa M70 8120748 475 2020-08-04
Łapanowski Jacenty 00190 1950 KU AZS WAT, Warszawa M70 8672019 794 2020-08-12
Trzpil Lech 00691 1949 OK! Sport, Warszawa M70 412312 0 2020-08-13
Kmieciński Józef 00069 1947 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M70 8000572 1008 2020-07-30
Wołejszo Tadeusz 00074 1951 KU AZS WAT, Warszawa M65 1390888 257 2020-08-12
Wysocki Andrzej 02697 1951 UKS Kometa, Gliwice M65 222893 401 2020-08-10
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M65 886663 981 2020-08-11
Świerczyński Bogdan 00885 1953 KOS Modrzew, Skwierzyna M65 1394482 703 2020-08-10
Gackowski Bogdan 00846 1953 PKO Harpagan, Gdańsk M65 1416911 393 2020-07-29
Parzewski Jerzy 00072 1952 KU AZS WAT, Warszawa M65 8001099 986 2020-08-09
Woźniak Józef 1951 KU AZS WAT Warszawa M65 7207729 2020-08-11
Olech Andrzej 00551 1959 PKO Harpagan, Gdańsk M60 1416919 256 2020-07-24
Krochmal Grzegorz 00076 1959 KU AZS WAT, Warszawa M60 8280359 942 2020-08-13
Wałachowski Janusz 01173 1959 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M60 8230559 984 2020-08-10
Mądrzyński Zbigniew 02885 1956 UMKS, Kwidzyn M60 8000573 429 2020-07-28
Czerkawski Wacław 01496 1960 UKS Sparta, Czyżowice M60 435239 47 2020-08-02
Krochmal Andrzej 00528 1956 KS Spójnia, Warszawa M60 8040156 1039 2020-08-04
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis, Wrocław M60 2035173 747 2020-08-05
Kret Jacek 03723 1957 LKS Górzanka, Nawojowa Góra M60 2103970 279 2020-07-25
Machowski Władysław 00482 1959 UKS OSiR, Góra Kalwaria M60 2086529 824 2020-08-14
Janowski Piotr 01527 1965 KS Spójnia, Warszawa M55 435227 35 2020-08-04
Kłos Józef 00682 1963 UKS Azymut, Pabianice M55 346001 487 2020-08-07
Krupiński Andrzej 01175 1969 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M50 8651325 380 2020-08-10
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS, Warszawa M50 8180169 1131 2020-07-22
Muller Tomasz 02577 1968 UMKS, Kwidzyn M50 8230568 822 2020-07-28
Porzycz Janusz 00232 1973 UKS Siódemka, Rumia M45 8000588 887 2020-08-12
Wąsicki Jacek 1973 7BOW M45 2015825 2020-08-13
Banach Krzysztof 01440 1974 UMKS ORKAN, Ostróda M45 7204074 819 2020-08-08
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades, Poznań M45 8000830 972 2020-08-12
Krasuski Marcin 02688 1972 OK! Sport, Warszawa M45 8060972 1056 2020-08-06
Lemańczyk Dariusz 04846 1973 PKO Harpagan, Gdańsk M45 8516447 117 2020-07-24
Kalsztein Karol 00985 1974 PKO Harpagan, Gdańsk M45 8515547 628 2020-07-24
Dargacz Arkadiusz 04591 1974 PKO Harpagan, Gdańsk M45 1416913 91 2020-07-24
Wieczorek Piotr 03016 1973 Indywidualny Mazowsze M45 9101039 332 2020-07-24
Sędłak Krystian 01130 1973 OK! Sport, Warszawa M45 887220 990 2020-08-05
Stroiński Cezary 03592 1974 HKS Azymut, Mochy M45 8636513 0 2020-08-03
Pacyna Krzysztof 04857 1973 UKS Energetyk, Dychów M45 8001098 212 2020-07-27
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut, Mochy M45 8636515 946 2020-07-27
Gostkiewicz Maciej 02883 1975 UMKS, Kwidzyn M45 2111028 243 2020-07-28
Wejtko Michał 03916 1975 UMKS, Kwidzyn M45 2103956 0 2020-07-28
Paruszewski Marek 03905 1975 Indywidualni Pomorskie M40 273 2020-07-28
Golinowski Paweł 02892 1979 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648666 1017 2020-08-13
Kociuba Marek 1980 Wojskowa Akademia Techniczna M40 2020-07-25
Więcko Jacek 1978 15GBZ M40 1452730 2020-08-14
Trzasko Bogusław 1976 PKO Harpagan, Gdańsk M40 1397548 2020-08-05
Duda Tomasz 04529 1976 UKS Traper, Złocieniec M40 682392 665 2020-08-05
Tkaczuk Tomasz 03253 1979 UKS Azymut, Pabianice M40 8160579 1175 2020-08-07
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut, Pabianice M40 8002652 829 2020-08-07
Volkov Alexander 1980 Slávia ŽU Žilina M40 8071296 2020-08-10
Droń Grzegorz 04351 1979 UMKS, Kwidzyn M40 2133395 328 2020-07-28
Włodarczyk Łukasz 03889 1980 UKS Traper, Złocieniec M40 8004603 551 2020-07-27
Jaroniec DARIUSZ 1979 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M40 1452723 2020-08-12
Perfikowski Piotr 04190 1976 UMKS, Kwidzyn M40 2090686 122 2020-07-28
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper, Złocieniec M40 1997225 937 2020-07-31
Wdowczyk Piotr 04186 1983 UMKS, Kwidzyn M35-44S 1419987 537 2020-07-28
Jędras Przemysław 03694 1981 UMKS, Kwidzyn M35-44S 2067686 791 2020-07-28
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR, Góra Kalwaria M35-44S 8062059 1114 2020-08-14
Wiśniewski Paweł 1974 16bpd M35 9101301 2020-08-06
Kołucki Arkadiusz 1984 12BZ M35 8648778 2020-08-11
Pabich Tomasz 00331 1982 UKS Azymut, Pabianice M35 886310 139 2020-08-07
Kaczyński Piotr 04349 1984 PKO Harpagan, Gdańsk M35 1407623 829 2020-07-30
Wojciech Sebastian 04542 1983 Indywidualny Wielkopolskie M35 746 2020-08-05
Wilk Rafał 1980 12BZ M35 8648743 2020-08-12
Pisarski Patryk 04692 1982 Indywidualni Pomorskie M35 8432222 49 2020-08-11
Nowak Bartłomiej 04821 1993 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21S 2023848 52 2020-07-30
Kosowski Paweł 04178 1991 UMKS, Kwidzyn M21S 7205970 450 2020-07-28
Gąsiorowski Adam 03558 1989 UKS Azymut, Pabianice M21S 9060601 88 2020-08-07
Grabowski Bogusz 1987 15 GBZ M21S 1452718 2020-08-12
Przyworski Kamil 03589 1991 HKS Azymut, Mochy M21S 8636516 2020-08-03
Borczyk Łukasz 04534 1986 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21S 412391 27 2020-07-30
Zając Bartosz 1987 5 Batalion Dowodzenia M21S 8091862 2020-07-31
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades, Poznań M21E 8000832 774 2020-08-12
Kurek Jarosław 1988 Wojskowa Akademia Techniczna M21E 2020-07-29
Dudek Wojciech 01171 1994 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21E 8631571 571 2020-07-30
Jankowiak Paweł 1989 Indywidualnie Wielkopolskie M21E 8640247 2020-07-23
Reniecki Franciszek 03566 2000 UMKS, Kwidzyn M20 418395 811 2020-07-28
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS, Warszawa M20 8655941 915 2020-07-22
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS, Kwidzyn M18 8000579 825 2020-07-28
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum, Jelenia Góra M18 8071103 945 2020-08-09
Sobiński Adrian 03868 2003 MKS Paulinum, Jelenia Góra M18 8000577 788 2020-08-09
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut, Pabianice M18 8002653 1103 2020-08-07
Janowski Filip 03506 2005 KS Spójnia, Warszawa M16 888966 99 2020-08-04
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 8664841 319 2020-08-14
Wasilewski Mikołaj 02779 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 338300 37 2020-08-14
Podworski Kacper 02780 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 8181204 1079 2020-08-14
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS, Kwidzyn M16 8040409 940 2020-07-28
Górski Patryk 04541 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 2033042 440 2020-08-14
Majowski Jan 03502 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 8062061 1034 2020-08-14
Tywonek Jan 03841 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 435250 238 2020-08-14
Sieroń Karol 04404 2005 UKS Azymut, Pabianice M16 8000598 305 2020-08-07
Dąbrowski Karol 03907 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 1419863 781 2020-08-14
Fiedorowicz Hieronim 03884 2004 UKS Traper, Złocieniec M16 9101309 17 2020-08-05
Chmielowski Bartosz 03918 2005 UMKS, Kwidzyn M16 1419855 472 2020-07-28
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria M14 8062060 797 2020-08-14
Bultrowicz Tymoteusz 03700 2006 KS Hades, Poznań M14 8000827 1012 2020-08-12
Dubro Lev 04829 2006 UKS Traper, Złocieniec M14 682381 27 2020-07-26
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8271107 913 2020-07-28
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8000578 1048 2020-07-28
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8666001 807 2020-07-28
Grajewski Jakub 03915 2007 UMKS, Kwidzyn M14 2127780 658 2020-07-28
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8664842 762 2020-07-28
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8070528 877 2020-07-28
Drapella Stanisław 04803 2007 PKO Harpagan, Gdańsk M14 8516449 485 2020-07-28
Kozel Mikołaj 04130 2006 PKO Harpagan, Gdańsk M14 8518349 271 2020-07-29
Kwieciński Konrad 04493 2007 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M14 300688 53 2020-07-30
Grudowski Erwin 04820 2007 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M14 412390 0 2020-07-30
Wiśniewski Jakub 03879 2007 UKS Azymut, Pabianice M14 8281100 847 2020-08-07
Krempiński Franciszek 03559 2007 UKS Azymut, Pabianice M14 8035590 1112 2020-08-07
Sztranek Maciej 03562 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 2043890 1061 2020-08-07
Kielnierowski Wojciech 04105 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 2146554 185 2020-08-07
Wesołowski Oskar 04458 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 2146588 924 2020-08-07
Durma Jerzy 04457 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 887245 705 2020-08-07
Łubisz Dominik 04169 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 887224 325 2020-08-08
Volkov Maksym 2007 Slávia ŽU Žilina M14 8071316 2020-08-10
Wojda Grzegorz 04570 2009 UNTS, Warszawa M12 0 2020-08-13
Leśniak Alexander 04559 2009 UNTS, Warszawa M12 256 2020-08-13
Kociuba Wiktor 04002 2008 MKS MOS, Wrocław M12 8644895 968 2020-07-24
Gramsz Miłosz 04859 2008 UKS Azymut, Pabianice M12 339290 0 2020-08-07
Łubisz Łukasz 04402 2009 UKS Azymut, Pabianice M12 339295 432 2020-08-08
Mokrzanowski Bartłomiej 04722 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria M12 338295 103 2020-08-14
Kisłowski Marek 03754 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2133398 720 2020-07-28
Wasilewski Antoni 04441 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria M12 1419866 975 2020-08-14
Wiśniewski Adam 04406 2010 UKS Azymut, Pabianice M12 8095410 1082 2020-08-07
Lemańczyk Witold 04804 2009 PKO Harpagan, Gdańsk M12 8010865 896 2020-07-24
Joniec Hubert 03917 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2111030 277 2020-07-28
Jankiewicz Radosław 03913 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2067683 271 2020-07-28
Szostakowski Krzysztof 04714 2008 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M12 412397 87 2020-07-30
Szymanowski Natan 04920 2011 UKS Traper, Złocieniec M10 682382 0 2020-07-26
Borczyk Dawid 04535 2010 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M10 412394 137 2020-07-30
Droń Wojciech 04510 2010 UMKS, Kwidzyn M10 2103949 638 2020-07-28
Jędras Jakub 04509 2011 UMKS, Kwidzyn M10 2102489 922 2020-07-28
Szutko Aleksander 04919 2012 UKS Traper, Złocieniec M10 682391 10 2020-07-31
Cerk Szymon 04918 2010 UKS Traper, Złocieniec M10 0 2020-08-05
Duda Łukasz 04142 2011 UKS Traper, Złocieniec M10 9202031 941 2020-07-26
Pękal Paweł 04444 2010 UMKS, Kwidzyn M10 8201403 1029 2020-07-28
Wiśniewski Marcin 1976 UKS Azymut, Pabianice Krótka 7662202 2020-08-07
Wejtko Paula 2012 UMKS, Kwidzyn KM10N 1413975 2020-07-28
Trzasko Martyna 04966 2011 PKO Harpagan, Gdańsk KM10N 1416916 0 2020-08-07
Bultrowicz Franciszek 2011 KS Hades KM10N 2067834 2020-08-11
Byczek Leon 2011 UKS Traper, Złocieniec KM10N 682390 2020-08-05
Glińska Barbara 00428 1949 UNTS, Warszawa K70 1411185 987 2020-08-13
Lewoń Ewa 00129 1955 UMKS ORKAN, Ostróda K65 889676 350 2020-08-08
Olbrycht Anna 00229 1956 Indywidualny Mazowsze K60 412377 649 2020-08-11
Wysocka Jolanta 02181 1956 UKS Kometa, Gliwice K60 886619 950 2020-08-10
Krochmal Małgorzata 00075 1958 KU AZS WAT, Warszawa K60 8080258 1027 2020-08-13
Czerkawska Urszula 01495 1962 UKS Sparta, Czyżowice K55 2036945 258 2020-08-02
Wańczyk Magdalena 01485 1968 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K50 412387 832 2020-07-30
Trykozko Urszula 02691 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K45 8072469 697 2020-08-06
Wysocka Joanna 01400 1971 WKS Śląsk, Wrocław K45 2016298 985 2020-07-24
Kędzior Katarzyna 04177 1975 UMKS, Kwidzyn K45 1408883 753 2020-07-28
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades, Poznań K45 2067831 1091 2020-08-12
Roszak Maja 04192 1975 UMKS, Kwidzyn K45 8000574 849 2020-07-28
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut, Pabianice K45 7204651 978 2020-08-07
Lemańczyk Aleksandra 04847 1973 PKO Harpagan, Gdańsk K45 8516947 436 2020-07-24
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades, Poznań K40 8000826 959 2020-08-12
Pabian Patrycja 04188 1980 UMKS, Kwidzyn K40 1413980 209 2020-07-28
Golinowska Elżbieta 03675 1980 HKS Azymut, Mochy K40 8636514 478 2020-08-03
Machowska- Łącka Magdalena 03908 1983 UKS OSiR, Góra Kalwaria K35-44S 1422870 184 2020-08-14
Porzycz Agnieszka 01626 1984 UKS Siódemka, Rumia K35 7191901 997 2020-08-12
Bańska-Bodziona Aneta 04287 1979 Indywidualny Dolnośląskie K35 8648669 516 2020-07-26
Alabrudzińska Agnieszka 1985 12 BZ/BBL Police K35 8648779 2020-08-11
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut, Pabianice K21S 505002 634 2020-08-07
Zając Honorata 1986 5 Batalion Dowodzenia K21S 8091846 2020-07-31
Królewicz Justyna 1988 12BZ K21S 8648755 2020-08-14
Bąkowska Dominika 04215 1992 PKO Harpagan, Gdańsk K21S 8517347 213 2020-08-07
Gruchala Natalia 04764 1996 PKO Harpagan, Gdańsk K21S 8518347 318 2020-08-07
Borczyk Iwona 04536 1986 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21S 1419992 68 2020-08-10
Dudek Izabela 04819 1995 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21S 8010871 0 2020-08-10
Pacek Karolina 02346 1988 OK! Sport, Warszawa K21E 8000597 206 2020-08-12
Korczyc Anna 04837 1992 Indywidualny Dolnośląskie K21E 8648673 188 2020-07-26
Hoffmann Barbara 00930 1991 KS Hades, Poznań K21E 887095 406 2020-08-12
Panaszek Justyna 1989 Indywidualny K21E 2020-07-26
Pabich Maria 00330 1982 UKS Azymut, Pabianice K21E 8033071 1016 2020-08-07
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K20 8640914 641 2020-07-30
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut, Pabianice K18 8640908 1156 2020-08-07
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades, Poznań K18 8000831 1046 2020-08-12
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS, Kwidzyn K18 2067687 794 2020-07-28
Muller Iga 02764 2005 UMKS, Kwidzyn K16 8051213 1083 2020-07-28
Rygielska Kinga 04506 2005 UMKS, Kwidzyn K16 2103943 494 2020-07-28
Szutko Antonina 04532 2005 UKS Traper, Złocieniec K16 8650885 575 2020-07-31
Urban Aneta 02910 2004 UKS Traper, Złocieniec K16 8650897 688 2020-07-26
Pieragowska Julia 04434 2005 UKS Traper, Złocieniec K16 8650886 546 2020-07-26
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS, Kwidzyn K16 8653296 1038 2020-07-28
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria K16 8181203 855 2020-08-14
Szczurko Paulina 03545 2005 UKS Traper, Złocieniec K16 8650896 582 2020-07-26
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 1422868 752 2020-08-14
Borkowska Lena 03756 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 1419857 307 2020-08-14
Dargacz Paulina 04488 2007 PKO Harpagan, Gdańsk K14 8517349 876 2020-07-24
Młynarczyk Kaja 04596 2006 UKS Azymut, Pabianice K14 2146596 889 2020-08-07
Borek Alicja 03314 2007 UKS Traper, Złocieniec K14 8650898 709 2020-07-26
Janiak Magdalena 04603 2007 UKS Azymut, Pabianice K14 2146560 525 2020-08-07
Kozuń Marika 04599 2006 UKS Azymut, Pabianice K14 2146625 720 2020-08-07
Miłaszewicz Magdalena 03887 2007 UKS Traper, Złocieniec K14 9202032 645 2020-08-05
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS, Warszawa K14 8131207 1121 2020-08-13
Wejtko Diana 03360 2007 UMKS, Kwidzyn K14 8001096 703 2020-07-28
Kasprzyk Marta 04540 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 418961 717 2020-08-14
Sobiepanek Barbara 03365 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 338299 84 2020-08-14
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 8062062 936 2020-08-14
Porzycz Małgorzata 04252 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 8515505 918 2020-08-12
Szydłowska Magdalena 2011 UKS Traper, Złocieniec K12 2035297 2020-08-05
Trzasko Alicja 04965 2008 PKO Harpagan, Gdańsk K12 1416914 0 2020-08-07
Wasilewska Olga 04251 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria K12 418960 16 2020-08-14
Włodarczyk Wiktoria 03546 2008 UKS Traper, Złocieniec K12 8650883 1032 2020-07-26
Szymańska Julia 2012 UKS Traper, Złocieniec K12 2035300 2020-08-05
Duda Kornelia 04141 2009 UKS Traper, Złocieniec K12 8650895 906 2020-07-26
Motylińska Anastazja 04528 2008 UKS Traper, Złocieniec K12 9202025 530 2020-07-26
Stempniewska Nadia 04139 2008 UKS Traper, Złocieniec K12 9202029 791 2020-07-26
Trela Wanessa 2009 UKS Traper, Złocieniec K12 2035298 2020-08-05
Mordaszewska Nadia 2009 UKS Traper, Złocieniec K12 2035299 2020-08-05
Volkova Maja 2009 Slávia ŽU Žilina K12 8071304 2020-08-10
Osak Zuzanna 04145 2011 UKS Traper, Złocieniec K10 9202030 33 2020-07-26
Kaczyńska Amelia 04954 2011 PKO Harpagan, Gdańsk K10 1407624 0 2020-07-30
Marciniak Klaudia 04505 2010 UMKS, Kwidzyn K10 332184 811 2020-07-28
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS, Kwidzyn K10 8062064 1150 2020-07-28
Wysocka Michalina 04012 2010 MKS MOS, Wrocław K10 2016299 1027 2020-07-24
Wójtowicz Hanna 04547 2010 UNTS, Warszawa K10 8101219 1036 2020-08-13
Pabich Hanna 04168 2011 UKS Azymut, Pabianice K10 886698 637 2020-08-07