Puchar Najmłodszych 2020 - sprint


sprint -

Ulanów   2020-07-14   Term. zgłoszeń: 2020-07-07
 rank: 1,30  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
klasyk - Ulanów   2020-07-15   Term. zgłoszeń: 2020-07-07 Pokaż
  214 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Kardasz Jakub 04356 2006 UKS Azymut, Siedliska M14 2048182 2020-07-06
Kilichowski Kacper 04126 2006 UKS Azymut 45, Gdynia M14 8664840 2020-06-19
Dwojak Gracjan 04123 2006 UKS Orientpark.pl, Iwiny M14 2020-06-30
Kociuba Kajetan 04785 2006 KOS BnO, Szczecin M14 8260717 2020-07-07
Kurzyp Michał 03271 2006 MKS MOS, Wrocław M14 2057139 2020-06-30
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha, Warszawa M14 8220606 2020-07-06
Pachnik Jędrzej 03073 2006 UKS Orientpark.pl, Iwiny M14 8000568 2020-06-14
Kotkowiak Bartosz 03664 2006 KOS BnO, Szczecin M14 8383222 2020-07-07
Migacz Dawid 04495 2007 LKS Górzanka, Nawojowa Góra M14 2020-07-07
Michalczak Paweł 03260 2006 HKS Azymut, Mochy M14 8666007 2020-07-03
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha, Warszawa M14 8092006 2020-07-06
Tyszkiewicz Filip 04787 2006 KOS BnO, Szczecin M14 8260721 2020-07-07
Paruch Paweł Jakub 04732 2006 UKS Azymut, Siedliska M14 430908 2020-07-06
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria M14 8062060 2020-07-06
Kurdziel Szymon 04293 2006 MKS MOS, Wrocław M14 2016289 2020-06-30
Pisarek Kordian 04263 2006 WKS Wawel, Kraków M14 8000583 2020-06-30
Gąsienica-Samek Adam 02573 2006 UNTS, Warszawa M14 1408267 2020-07-07
Cepurdej Władysław 04184 2006 UKS Azymut 45, Gdynia M14 8666003 2020-06-19
Stolarek Piotr 04815 2006 LKS Górzanka, Nawojowa Góra M14 2020-07-07
Grzegorczyk Borys 04481 2006 WKS Wawel, Kraków M14 8099100 2020-06-30
Sztranek Maciej 03562 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 2043890 2020-06-16
Mnich Marcin 04731 2006 UKS Azymut, Siedliska M14 430932 2020-07-06
Stefaniak Robert 04466 2006 UKS Azymut 45, Gdynia M14 8660494 2020-06-19
Durma Jerzy 04457 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 2146596 2020-06-16
Wesołowski Oskar 04458 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 887245 2020-06-16
Dubro Lev 04829 2006 UKS Traper, Złocieniec M14 682381 2020-06-14
Łubisz Dominik 04169 2006 UKS Azymut, Pabianice M14 887224 2020-06-16
Kozel Mikołaj 04130 2006 PKO Harpagan, Gdańsk M14 8518349 2020-06-29
Kwieciński Konrad 04493 2007 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M13 300688 2020-07-01
Wodzicki Filip 04646 2007 MKS MOS, Wrocław M13 2016295 2020-06-30
Kolorz Dominik 04622 2007 UKS Sparta, Czyżowice M13 8055091 2020-07-07
Krempiński Franciszek 03559 2007 UKS Azymut, Pabianice M13 8035590 2020-06-16
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS, Kwidzyn M13 8000578 2020-06-16
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS, Kwidzyn M13 8271107 2020-06-16
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS, Kwidzyn M13 8664842 2020-06-16
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS, Kwidzyn M13 8666001 2020-06-16
Murawski Rafał 03578 2007 HKS Azymut, Mochy M13 8516904 2020-07-03
Klakla Kacper 03608 2007 KS Kościelec, Chrzanów M13 435240 2020-06-30
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś, Łódź M13 8667276 2020-07-02
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS, Kwidzyn M13 8070528 2020-06-16
Słomczyński Filip 03765 2007 UKS Orientuś, Łódź M13 1409366 2020-07-02
Wyrwa Tobiasz 03865 2007 HKS Azymut, Mochy M13 8636183 2020-07-03
Wiśniewski Jakub 03879 2007 UKS Azymut, Pabianice M13 7662202 2020-06-16
Grajewski Jakub 03915 2007 UMKS, Kwidzyn M13 2127780 2020-06-16
Koziak Michał 04934 2007 KOS BnO, Szczecin M13 8260720 2020-07-07
Tabiszewski Adam 04932 2007 UKS Azymut, Siedliska M13 430916 2020-07-06
Tarnowski Przemysław 03939 2007 WKS Wawel, Kraków M13 8000586 2020-06-30
Kruk Wojciech 04090 2007 UKS Azymut, Dębów M13 2015833 2020-07-07
Narożny Kacper 04119 2007 UKS GOK, Galewice M13 8664615 2020-07-07
Bartnik Mikołaj 04881 2007 UKS Azymut, Siedliska M13 430918 2020-07-06
Chachurski Mieszko 04193 2007 UNTS, Warszawa M13 8291207 2020-06-26
Drapella Stanisław 04803 2007 PKO Harpagan, Gdańsk M13 8516949 2020-06-29
Żuchowski Mateusz 04788 2007 KOS BnO, Szczecin M13 8260719 2020-07-07
Rusinek Wojciech 04786 2007 KOS BnO, Szczecin M13 8260718 2020-07-07
Bekier Daniel 04357 2007 UKS Azymut, Siedliska M13 2048196 2020-07-06
Markowski Jakub 04753 2007 UKS Azymut, Dębów M13 2015829 2020-07-07
Pachucki Tymoteusz 04395 2007 BKS Wataha, Warszawa M13 8199582 2020-07-06
Pióro Dawid 04408 2007 UKS Azymut, Siedliska M13 2048184 2020-07-06
Lis Antoni 04249 2007 UKS Azymut, Dębów M13 2015834 2020-07-07
Przegon Krzysztof 04733 2007 UKS Azymut, Siedliska M13 430911 2020-07-06
Chodlewski Antoni 03602 2008 KS Kościelec, Chrzanów M12 886343 2020-06-30
Gramsz Miłosz 04859 2008 UKS Azymut, Pabianice M12 2146560 2020-06-16
Joniec Hubert 03917 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2111030 2020-06-16
Jankiewicz Radosław 03913 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2067683 2020-06-16
Janas Aleksander 04515 2009 UKS Kometa, Gliwice M12 8631699 2020-07-07
Domagała Jakub 04388 2008 UKS Grom, Sokolniki M12 2048142 2020-07-05
Wasilewski Antoni 04441 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria M12 8181204 2020-07-06
Stefańczak Tymon 04344 2008 MKS MOS, Wrocław M12 2067721 2020-06-30
Mokrzanowski Bartłomiej 04722 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria M12 8062061 2020-07-06
Szostakowski Krzysztof 04714 2008 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M12 412397 2020-07-01
Tufekcis Leonidas 04577 2008 BKS Wataha, Warszawa M12 8199596 2020-07-06
Kość Krystian 04885 2008 UKS Azymut, Siedliska M12 430915 2020-07-06
Ukleja Krzysztof 03120 2008 UKS Azymut 45, Gdynia M12 8062036 2020-06-19
Kisłowski Marek 03754 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2133398 2020-06-16
Ciupa Jan 03926 2008 UKS Orientuś, Łódź M12 8667280 2020-07-02
Rzeńca Tomasz 03712 2008 UKS Orientuś, Łódź M12 8667274 2020-07-02
Kiersztyn Jakub 04431 2008 UKS Azymut, Siedliska M12 430925 2020-07-06
Kociuba Wiktor 04002 2008 MKS MOS, Wrocław M12 8644895 2020-06-30
Jaworski Antoni 2009 LKS Górzanka Nawojowa Góra M11 2020-07-07
Omelchenko Vladyslav 04750 2009 WKS Wawel, Kraków M11 2020-06-30
Wyznakiewicz Piotr 04496 2009 LKS Górzanka, Nawojowa Góra M11 2020-07-07
Smoliński Paweł 04775 2009 UKS Orientuś, Łódź M11 7200168 2020-07-02
Łubisz Łukasz 04402 2009 UKS Azymut, Pabianice M11 2146554 2020-06-16
Ślusarczyk Paweł 04494 2009 LKS Górzanka, Nawojowa Góra M11 2020-07-07
Siudek Krzysztof 04874 2009 UKS Orientuś, Łódź M11 1409380 2020-07-02
Marmaj Oskar 2009 UKS Azymut, Siedliska M11 430906 2020-07-06
Bartos Ryszard 04217 2009 UKS Orientuś, Łódź M11 1409360 2020-07-02
Lemańczyk Witold 04804 2009 PKO Harpagan, Gdańsk M11 8010865 2020-06-29
Pułczyński Jeremi 04019 2009 WKS Wawel, Kraków M11 8000395 2020-06-30
Staśkiewicz Miłosz 04915 2009 MKS MOS, Wrocław M11 2016290 2020-06-30
Szutko Aleksander 04919 2012 UKS Traper, Złocieniec M10 2020-06-14
Cerk Szymon 04918 2010 UKS Traper, Złocieniec M10 682394 2020-06-14
Wiśniewski Adam 04406 2010 UKS Azymut, Pabianice M10 8095410 2020-06-16
Jaworski Stanisław 2010 LKS Górzanka Nawojowa Góra M10 2020-07-07
Zasadzki Tymoteusz 04749 2010 WKS Wawel, Kraków M10 2020-06-30
Duda Łukasz 04142 2011 UKS Traper, Złocieniec M10 8650885 2020-06-14
Marszałek Dawid 04148 2009 UKS Kometa, Gliwice M10 8631667 2020-07-07
Pękal Paweł 04444 2010 UMKS, Kwidzyn M10 8201403 2020-06-16
Niedzielski Mikołaj 04792 2010 HKS Azymut, Mochy M10 8666002 2020-07-03
Młynkowiak Fabian 04791 2010 HKS Azymut, Mochy M10 8062026 2020-07-03
Pachnik Antoni 04299 2010 UKS Orientpark.pl, Iwiny M10 2025004 2020-06-14
Franc Julian Emilian 04640 2010 HKS Azymut, Mochy M10 8636186 2020-07-03
Pietrzak Bruno 2010 HKS Azymut, Mochy M10 8062028 2020-07-07
Uryga Artur 2010 WKS Wawel, Kraków M10 2020-06-30
Droń Wojciech 04510 2010 UMKS, Kwidzyn M10 2103949 2020-06-16
Knop Ignacy 2012 HKS Azymut, Mochy M10 8515504 2020-07-07
Jędras Jakub 04509 2011 UMKS, Kwidzyn M10 2102489 2020-06-16
Szymanowski Natan 04920 2011 UKS Traper, Złocieniec M10 8650883 2020-06-14
Mazan Kacper 2016 KOS BnO, Szczecin KM10NR 8260716 2020-07-07
Kmieciński Franciszek 04533 2012 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki KM10NR 2033044 2020-07-01
Domagała Konrad 2011 UKS Grom, Sokolniki KM10NR 2048197 2020-07-05
Biskupska Marysia 2013 WKS Wawel, Kraków KM10NR 2020-06-30
Janas Małgorzata 04513 2014 UKS Kometa, Gliwice KM10NR 8631681 2020-07-07
Kusiak Antoni 2011 KOS BnO, Szczecin KM10NR 8260725 2020-07-07
Kusiak Aleksandra 2012 KOS BnO, Szczecin KM10NR 8260726 2020-07-07
Kowalik-Motyka Jan 2011 UKS Azymut, Dębów KM10N 886653 2020-07-07
Paruch Bartłomiej 04931 2011 UKS Azymut, Siedliska KM10N 430913 2020-07-06
Halinowski Jakub 2011 UKS Azymut, Siedliska KM10N 430945 2020-07-06
Matwiejczuk Kamil 2011 UKS Azymut, Siedliska KM10N 430910 2020-07-06
Tur Mikołaj 2010 UKS Azymut, Siedliska KM10N 430912 2020-07-06
Halinowski Antoni 2012 UKS Azymut, Siedliska KM10N 430929 2020-07-06
Kardasz Karolina 04884 2011 UKS Azymut, Siedliska KM10N 430939 2020-07-06
Rugała Wiktor 2011 UKS Azymut, Siedliska KM10N 430928 2020-07-06
Nowak Anna 02858 2006 UKS Azymut 45, Gdynia K14 8660495 2020-06-19
Polewka Julianna 02461 2006 UKS Kometa, Gliwice K14 8516450 2020-07-07
Ukleja Patrycja 03121 2006 UKS Azymut 45, Gdynia K14 8062049 2020-06-19
Hajduk Maria 03257 2006 HKS Azymut, Mochy K14 8518304 2020-07-03
Młynkowiak Karolina 03262 2006 HKS Azymut, Mochy K14 8062024 2020-07-03
Sobiepanek Barbara 03365 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 8664841 2020-07-06
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 8062062 2020-07-06
Murek Emilia 03579 2006 HKS Azymut, Mochy K14 8636184 2020-07-03
Borkowska Lena 03756 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 8664844 2020-07-06
Kotlińska Kamila 04056 2006 UKS Azymut, Dębów K14 7203702 2020-07-07
Piestrak Karolina 04058 2006 UKS Azymut, Dębów K14 886651 2020-07-07
Cegiełka Milena 04115 2006 UKS GOK, Galewice K14 2086643 2020-07-07
Ciszek Katarzyna 04290 2006 MKS MOS, Wrocław K14 8654388 2020-06-30
Dziuba Justyna 04340 2006 UKS Kometa, Gliwice K14 8629801 2020-07-07
Janiak Lena 04391 2007 UKS Reflex, Rybnik K14 886623 2020-07-07
Kasprzyk Marta 04540 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 8181203 2020-07-06
Młynarczyk Kaja 04596 2006 UKS Azymut, Pabianice K14 2146625 2020-06-16
Kozuń Marika 04599 2006 UKS Azymut, Pabianice K14 2146588 2020-06-16
Szmyt Aleksandra 04635 2006 HKS Azymut, Mochy K14 8666008 2020-07-03
Siudek Julia 04871 2006 UKS Orientuś, Łódź K14 886662 2020-07-02
Niessner Pola 03651 2007 WKS Wawel, Kraków K13 8000393 2020-06-30
Szeliga Sonia 03739 2007 UKS Orientpark.pl, Iwiny K13 8321123 2020-06-14
Halewicz Julia 03740 2007 UKS Orientpark.pl, Iwiny K13 2025001 2020-06-14
Stefaniak Izabela 03767 2007 KOS BnO, Szczecin K13 8200407 2020-07-07
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS, Warszawa K13 8181201 2020-06-26
Konik Julia 2008 UKS Reflex, Rybnik K13 1451066 2020-07-07
Miłaszewicz Magdalena 03887 2007 UKS Traper, Złocieniec K13 8650896 2020-06-14
Szczygieł Hanna 02911 2007 MKS MOS, Wrocław K13 8201402 2020-06-30
Hałucha Milena 03936 2007 WKS Wawel, Kraków K13 2114869 2020-06-30
Kula Maja 03962 2007 KOS BnO, Szczecin K13 8434123 2020-07-07
Klecha Weronika 03574 2007 HKS Azymut, Mochy K13 8062022 2020-07-03
Mikuła Daria 03960 2007 KOS BnO, Szczecin K13 8073012 2020-07-07
Mikuła Iga 03959 2007 KOS BnO, Szczecin K13 8300107 2020-07-07
Belica Milena 04397 2007 Indywidualny Łódzkie K13 4403501 2020-07-07
Sudak Oliwia 04361 2007 UKS Azymut, Siedliska K13 2048193 2020-07-06
Słońska Antonina 03190 2007 WKS Wawel, Kraków K13 8640921 2020-06-30
Dobromilska Izabela 04381 2007 UKS Azymut, Siedliska K13 2048189 2020-07-06
Wyczarska Maria 04754 2007 UKS Azymut, Dębów K13 2016488 2020-07-07
Borek Alicja 03314 2007 UKS Traper, Złocieniec K13 8650898 2020-06-14
Nikołajuk Maja 04783 2007 UKS Orientpark.pl, Iwiny K13 2016463 2020-06-14
Bożek Ewelina 04359 2007 UKS Azymut, Siedliska K13 2048185 2020-07-06
Janiak Magdalena 04603 2007 UKS Azymut, Pabianice K13 2146573 2020-06-16
Podgórska Marta 03611 2007 KS Kościelec, Chrzanów K13 8664614 2020-06-30
Wejtko Diana 03360 2007 UMKS, Kwidzyn K13 8001096 2020-06-16
Kuciel Hanna 04295 2007 MKS MOS, Wrocław K13 2057131 2020-06-30
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS, Warszawa K13 8131207 2020-06-26
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR, Góra Kalwaria K13 8062059 2020-07-06
Dargacz Paulina 04488 2007 PKO Harpagan, Gdańsk K13 8517349 2020-06-29
Adamiak Amelia 2008 UKS Azymut, Siedliska K12 430943 2020-07-06
Motylińska Anastazja 04528 2008 UKS Traper, Złocieniec K12 8650897 2020-06-14
Niedzielska Zofia 2008 WKS Wawel, Kraków K12 2020-06-30
Klimczak Olimpia 04482 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 887227 2020-07-04
Wojciechowska Honorata 04751 2008 UKS Azymut, Dębów K12 2015136 2020-07-07
Mielko Zuzanna 04362 2008 UKS Azymut, Siedliska K12 2048179 2020-07-06
Staniec Julia 04346 2008 MKS MOS, Wrocław K12 7067739 2020-06-30
Ciastoń Oliwia 04312 2008 MKS MOS, Wrocław K12 2067741 2020-06-30
Kurasińska Lena 04288 2008 HKS Azymut, Mochy K12 8062025 2020-07-03
Porzycz Małgorzata 04252 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 8515505 2020-07-04
Wasilewska Olga 04251 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria K12 1419866 2020-07-06
Oliinyk Yelyzaveta 04023 2008 WKS Wawel, Kraków K12 8000587 2020-06-30
Moszkowicz Julia 04022 2008 WKS Wawel, Kraków K12 8000389 2020-06-30
Olejnik Jaśmina 03938 2008 WKS Wawel, Kraków K12 8303011 2020-06-30
Biskupska Julia 03646 2008 WKS Wawel, Kraków K12 8000581 2020-06-30
Włodarczyk Wiktoria 03546 2008 UKS Traper, Złocieniec K12 8004603 2020-06-14
Redzynia Zofia 04595 2008 UKS Azymut, Pabianice K12 2146538 2020-06-16
Marszałek Marta 2009 UKS Azymut 45, Gdynia K11 8062020 2020-06-19
Kaźmierczak Magdalena 04638 2009 HKS Azymut, Mochy K11 8062023 2020-07-03
Duda Kornelia 04141 2009 UKS Traper, Złocieniec K11 8650895 2020-06-14
Miś Milena 03575 2009 HKS Azymut, Mochy K11 8062029 2020-07-03
Klimczak Oksana 2009 UKS Siódemka, Rumia K11 886308 2020-07-04
Nikołajuk Martyna 2009 UKS Orientpark.pl, Iwiny K11 2020-06-30
Grochal Nina 2009 KS Kościelec, Chrzanów K11 412360 2020-06-30
Kowalczyk Kalina 04171 2009 UKS Azymut, Pabianice K11 887216 2020-06-16
Podgórska Gabriela 04164 2009 KS Kościelec, Chrzanów K11 2801053 2020-06-30
Hetnar Oliwia 04726 2009 UKS Orientpark.pl, Iwiny K11 2020-06-14
Mielczarska Michalina 2009 KS Spójnia, Warszawa K11 300693 2020-07-07
Rychłowska Julia 04519 2010 KS Kościelec, Chrzanów K10 412140 2020-06-30
Wysocka Michalina 04012 2010 MKS MOS, Wrocław K10 2016299 2020-06-30
Bohne Amelia 04904 2009 HKS Azymut, Mochy K10 8062030 2020-07-03
Wójtowicz Hanna 04547 2010 UNTS, Warszawa K10 8101219 2020-06-26
Gorzelniak Zofia 04903 2010 HKS Azymut, Mochy K10 8062031 2020-07-03
Osak Zuzanna 04145 2011 UKS Traper, Złocieniec K10 9202030 2020-06-14
Pabich Hanna 04168 2011 UKS Azymut, Pabianice K10 886698 2020-06-16
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS, Kwidzyn K10 8062064 2020-06-16
Belica Karolina 2010 indywidualnie K10 4403502 2020-07-07
Kulka Kornelia 04343 2010 UKS Orientpark.pl, Iwiny K10 2020-06-30
Biskupska Małgorzata 04748 2010 WKS Wawel, Kraków K10 8000394 2020-06-30
Marciniak Klaudia 04505 2010 UMKS, Kwidzyn K10 332526 2020-06-16
Hebda Julia 04520 2010 KS Kościelec, Chrzanów K10 412596 2020-06-30
Rombel Gabriela 04502 2010 UMKS, Kwidzyn K10 2103950 2020-06-16
Janas Agnieszka 04516 2011 UKS Kometa, Gliwice K10 8631680 2020-07-07