XXV Puchar Bałtyku - Etap 3


Etap 3

Łężyce   2020-08-23   Term. zgłoszeń: 2020-08-07 (pierwszy: 2020-07-24)
 indywidualne  średni

Pozostałe etapy
Etap 1 Łężyce   2020-08-21   Term. zgłoszeń: 2020-08-07 (pierwszy: 2020-07-24) Pokaż
Etap 2 Łężyce   2020-08-22   Term. zgłoszeń: 2020-08-07 (pierwszy: 2020-07-24) Pokaż
  38 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Lewoń Ewa 00129 1955 UMKS ORKAN, Ostróda W65 889676 2020-07-08
Łuńska Regina 00133 1956 UMKS ORKAN, Ostróda W60 413394 2020-07-14
Biziuk Halina 01154 1957 UMKS ORKAN, Ostróda W60 9102814 2020-07-08
Mikielska Danuta 00138 1959 UMKS ORKAN, Ostróda W60 8664837 2020-07-09
Alabrudzińska Agnieszka 1985 12 BZ W35 8648779 2020-07-06
Machowska- Łącka Magdalena 03908 1983 UKS OSiR, Góra Kalwaria W35 1422870 2020-07-14
Bańska-Bodziona Aneta 04287 1979 Indywidualny Dolnośląskie W35 8648669 2020-07-14
Dudek Izabela 04819 1995 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki W21S 8010871 2020-07-13
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR, Góra Kalwaria W14 1422868 2020-07-14
Zimmer Łukasz 1981 JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKMAN TEAM OPEN 2 8000742 2020-07-13
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M70 8626617 2020-07-13
Woźniak Henryk 00131 1948 UMKS ORKAN, Ostróda M70 2114920 2020-07-09
Wojtyła Jerzy 01297 1948 UMKS ORKAN, Ostróda M70 413388 2020-07-08
Łuński Zbigniew 00132 1952 UMKS ORKAN, Ostróda M65 413395 2020-07-14
Mientki Tadeusz 00788 1952 UMKS ORKAN, Ostróda M65 413391 2020-07-08
Bohaczek Janusz 00135 1952 UMKS ORKAN, Ostróda M65 413376 2020-07-08
Larsson Urban 1955 OK Gipen M65 8101207 2020-07-02
Mikielski Marek 00136 1960 UMKS ORKAN, Ostróda M60 8664836 2020-07-09
Kraśniewski Krzysztof 00134 1961 UMKS ORKAN, Ostróda M55 413371 2020-07-09
Bartczak Jarosław 00743 1968 UMKS ORKAN, Ostróda M50 8081268 2020-07-08
Jachna Dariusz 02126 1973 UMKS ORKAN, Ostróda M45 412252 2020-07-09
Banach Krzysztof 01440 1974 UMKS ORKAN, Ostróda M45 7204074 2020-07-09
Wiliwis Paweł 1975 14 pppanc Suwałki M45 2020-07-13
Suchenia Piotr 1980 runpassion.pl team M40 1000028 2020-07-02
Nowak Jacek 00143 1976 Indywidualni Pomorskie M40 8100276 2020-07-06
Tadejewski Paweł 00904 1979 UMKS ORKAN, Ostróda M40 553477 2020-07-14
Mientki Sebastian 00806 1976 UMKS ORKAN, Ostróda M40 413392 2020-07-08
Golinowski Paweł 02892 1979 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648666 2020-07-01
Paruszewski Marek 03905 1975 Indywidualni Pomorskie M40 2020-07-08
BAŁDYGA Daniel 1980 12BZ M40 8009221 2020-07-07
RAMOTOWSKI Mariusz 1968 15.GBZ M40 1452722 2020-07-02
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR, Góra Kalwaria M35 8062059 2020-07-14
Stężycki Grzegorz 04684 1982 Indywidualny lubuskie M35 8648671 2020-07-13
Dudek Wojciech 01171 1994 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21E 8631571 2020-07-13
Piłkowski Tadeusz 00689 1990 OK! Sport, Warszawa M21E 8653083 2020-07-14
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria M14 8062060 2020-07-14
Tadejewski Nikodem 04497 2012 UMKS ORKAN, Ostróda 10R 413390 2020-07-14
Mientki Kajetan 04499 2012 UMKS ORKAN, Ostróda 10R 413386 2020-07-08