MP, MPW w BnO - klasyk, sztafety - Klasyk


Klasyk -

Piechowice   2019-06-22   Term. zgłoszeń: 2019-06-10 (pierwszy: 2019-06-10)
 rank: 1,30  indywidualne  klasyk

Pozostałe etapy
  395 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Wysocki Stanisław 00523 1929 KS Spójnia Warszawa M90 881580 2019-06-10
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M85 1415383 2019-06-10
Zielczyński Mieczysław 1930 Indywidualny Mazowsze M85 1415383 2019-06-10
Dura Kazimierz 00720 1939 WKS Śląsk M80 54119 2019-06-10
Pietkiewicz Waldemar 01084 1943 Indywidualny Dolnośląskie M75 2023855 2019-05-20
Płuciennik Waldemar 00883 1943 KOS Modrzew M75 2053655 2019-05-28
Pokora Edward 01503 1944 UMKS Kwidzyn M75 2019-06-10
Ostojski Jerzy 01053 1942 UKS Energetyk M75 8044392 2019-06-03
Bartkowiak Edward 00925 1948 WKS Grunwald M70 412412 2019-05-20
Kruczek Stanisław 00830 1948 WKS Wawel M70 54021 2019-06-04
Patejko Tadeusz 00521 1948 KS Spójnia Warszawa M70 881200 2019-06-10
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły M70 8626617 2019-05-24
Michałek Janusz 00742 1948 KOS Modrzew M70 886317 2019-05-28
Kmieciński Józef 00069 1947 PUKS Młode Orły M70 2800471 2019-05-24
Trzpil Lech 00691 1949 KS OK!Sport M70 412312 2019-05-29
Parzewski Jerzy 00072 1952 KU AZS WAT M65 8001099 2019-06-02
Owczarski Tomasz 1951 WKS Chojnice M65 430921 2019-06-18
Paszyński Józef 00383 1953 UKS Orientuś M65 8667272 2019-06-04
Miszewski Romuald 00142 1954 Indywidualni Pomorskie M65 888963 2019-06-10
Wysocki Andrzej 02697 1951 UKS Kometa M65 8631691 2019-06-09
Król Benedykt 01562 1953 UKS Siódemka M65 9101311 2019-06-10
Gliński Henryk 01324 1950 KS Artemis M65 305974 2019-05-28
Świerczyński Bogdan 00885 1953 KOS Modrzew M65 1394482 2019-05-28
Andrzejewski Leszek 01624 1959 UKS Azymut 45 M60 886659 2019-06-10
Krochmal Grzegorz 00076 1959 KU AZS WAT M60 8280359 2019-06-06
Cepurdej Aleksandr 04180 1958 UMKS Kwidzyn M60 2019-06-10
Mądrzyński Zbigniew 02885 1956 UMKS Kwidzyn M60 9102706 2019-06-10
Guga Romuald 00716 1955 WKS Śląsk M60 80069872 2019-06-10
Kret Jacek 03723 1957 LKS Górzanka M60 2103970 2019-06-10
Machowski Władysław 00482 1959 UKS OSiR M60 2086529 2019-06-10
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis M60 2035173 2019-05-28
Kryjomski Jerzy 00963 1958 KS Kościelec Chrzanów M60 886350 2019-05-25
Drągowski Robert 00690 1959 KS OK!Sport M60 887222 2019-05-29
Deptuła Jerzy 01055 1959 UKS Energetyk M60 8640919 2019-06-03
Hornik Zbigniew 01554 1956 LKO M60 887089 2019-06-10
Krochmal Andrzej 00528 1956 KS Spójnia Warszawa M60 9040156 2019-06-10
Chułek Aleksander 00547 1956 UKS Azymut 45 M60 9101302 2019-06-10
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS M55 1409497 2019-06-01
Klawczyński Zbigniew 03895 1962 UMKS Kwidzyn M55 2019-06-10
Czerkawski Wacław 01496 1960 UKS Sparta Czyżowice M55 435239 2019-06-10
Wojarski Krzysztof 01121 1960 UKS Sparta Czyżowice M55 412345 2019-05-27
Dutkowski Adam 00780 1963 UKS Arkady M55 505099 2019-06-09
Chachurski Ryszard 00065 1963 KU AZS WAT M55 1963012 2019-06-06
Łabuziński Sławomir 01409 1964 WKS Wawel M55 886321 2019-06-06
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś M55 8667277 2019-06-05
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel M55 8200663 2019-06-04
Dyzio Włodzimierz 01533 1961 WKS Wawel M55 8650900 2019-06-04
Markowski Adam 01239 1961 UKS Energetyk M55 2023878 2019-06-03
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS M55 8000836 2019-06-01
Szuryga Hubert 00683 1968 KU AZS UMCS M50 8667591 2019-06-09
Burchardt Sławomir 03699 1966 KS Hades M50 2048161 2019-05-29
Żesławski Wojciech 03660 1966 WKS Wawel M50 9119669 2019-06-06
Forystek Józef 02080 1966 WKS Wawel M50 8180366 2019-06-06
Smieszek Robert 1965 indywidualnie M50 7205880 2019-06-19
Widziewicz Remigiusz 01064 1966 WKS Śląsk M50 8650820 2019-06-10
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-05-31
Muller Tomasz 02577 1968 UMKS Kwidzyn M50 8230568 2019-06-10
Słoński Marek 03192 1969 WKS Wawel M50 8172888 2019-06-04
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS M50 8180169 2019-06-01
Wójcik Dariusz 02454 1967 KS OK!Sport M50 1399035 2019-05-29
Pachnik Dariusz 00706 1969 UKS Orientpark.pl M50 1396727 2019-05-20
Śmieszek Robert 1965 indywidualnie M50 7205880 2019-06-21
Wrzesiński Krzysztof 01138 1969 WKS Śląsk M50 8636526 2019-05-27
Jurczyk Piotr 02928 1969 UKS Sparta Czyżowice M50 2028215 2019-06-10
Krupiński Andrzej 01175 1969 PUKS Młode Orły M50 8651325 2019-05-24
Pesta Adam 02857 1969 UKS Azymut 45 M50 8660495 2019-06-10
Moniak Andrzej 04326 1965 LKS Górzanka M50 2019-06-10
Cych Piotr 00718 1968 WKS Śląsk M50 8091968 2019-06-10
Płytnik Stanisław 03670 1966 KOS BnO M50 7205883 2019-06-10
Bączek Dariusz 04013 1965 UKS Technik Ruciane-Nida M50 8661592 2019-06-10
Spiliszewski Piotr 02145 1974 KS Artemis M45 418326 2019-05-06
Plesiński Mariusz 01304 1973 HKS Azymut M45 8648668 2019-05-10
Goral Michał 04551 1971 KU AZS UMCS M45 8001092 2019-05-27
Kosicki Tomasz 01522 1971 KS OK!Sport M45 1412342 2019-05-29
Sędłak Krystian 01130 1973 KS OK!Sport M45 887220 2019-05-29
Krasuski Marcin 02688 1972 KS OK!Sport M45 8060972 2019-05-29
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades M45 8000833 2019-05-29
Gorczyca Jacek 03305 1971 KS Hades M45 8000834 2019-05-29
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades M45 8000830 2019-05-29
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS M45 8270873 2019-06-01
Staszak Artur 02013 1970 UNTS M45 8123777 2019-06-02
Kramski Mariusz 01690 1970 UKS Energetyk M45 8414140 2019-06-03
Żak Tomasz 03242 1973 UKS Energetyk M45 8414136 2019-06-03
Dobrowolski Piotr 02972 1973 KU AZS UMCS M45 8010873 2019-06-04
Ledzion Grzegorz 04657 1971 UKS Orientuś M45 8667265 2019-06-04
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś M45 8667271 2019-06-04
Słomczyński Robert 03001 1972 UKS Orientuś M45 8667275 2019-06-04
Czapla Przemysław 02933 1974 WKS Wawel M45 8281274 2019-06-04
Biederman Paweł 01390 1971 WKS Wawel M45 887009 2019-06-04
Wójcik Grzegorz 03195 1974 WKS Wawel M45 8158815 2019-06-04
Pacyna Krzysztof 1973 UKS Energetyk M45 8001098 2019-06-05
Polewka Tomasz 00301 1973 UKS Kometa M45 8631700 2019-06-09
Gliszczyński Janusz 04653 1974 Indywidualny Wielkopolskie M45 887086 2019-06-07
Błachut Igor 02679 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 8030173 2019-06-09
Krzyżostanek Jarosław 02547 1973 UKS Grom M45 2048197 2019-06-09
Topór Marek 03371 1973 WKS Wawel M45 1407898 2019-06-10
Becmer Dariusz 02148 1971 WKS Śląsk M45 8655945 2019-06-10
Mazurek Piotr 04453 1970 WKS Śląsk M45 504050 2019-06-10
Pudełek Paweł 04339 1971 LKS Górzanka M45 2127778 2019-06-10
Murawski Piotr 03588 1973 HKS Azymut M45 8636183 2019-06-10
Porzycz Janusz 00232 1973 UKS Siódemka M45 9101165 2019-06-10
Borzyszkowski Jacek 03307 1974 UKS Siódemka M45 8635800 2019-06-10
Dzik Mirosław 01195 1971 LKS Górzanka M45 428768 2019-06-10
Skorupa Mariusz 01004 1970 LKS Górzanka M45 1419852 2019-06-10
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha M45 1972059 2019-06-10
Marszałek Waldemar 04146 1973 UKS Kometa M45 8627431 2019-06-10
Kosicki Roman 03243 1977 UKS Energetyk M40 981863 2019-06-02
Sołowiej Stanisław 02494 1975 KU AZS UMCS M40 8667593 2019-06-10
Gmur Karol 01237 1976 WKS Śląsk M40 8664977 2019-06-10
Czapla Tomasz 03432 1976 WKS Wawel M40 886360 2019-06-04
Nowak Paweł 03930 1977 UKS Orientuś M40 8667273 2019-06-04
Nowak Jacek 00143 1976 UKS Azymut 45 M40 8100276 2019-06-10
Kogut Szczepan 04553 1978 UKS Energetyk M40 8044389 2019-06-02
Walicki Rafał 03438 1978 HKS Azymut M40 8270678 2019-06-10
Sitnicki Mariusz 1977 10 BKPanc M40 8648674 2019-05-14
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45 M40 8270379 2019-06-10
Kuryj Marek 03252 1978 WKS Wawel M40 9101303 2019-06-04
Kujda Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna M40 1401466 2019-05-21
Małecki Bartłomiej 03906 1979 KOS Modrzew M40 249967 2019-05-28
Pancerz Piotr 02974 1977 Indywidualny Wielkopolskie M40 2019-06-10
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut M40 8636515 2019-06-10
Mioduszewski Mateusz 03970 1976 Indywidualny Mazowsze M40 7207195 2019-05-23
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut Pabianice M40 7202779 2019-06-09
Tkaczuk Tomasz 03253 1979 UKS Azymut Pabianice M40 8160579 2019-06-09
Majewski Marek 03343 1977 PUKS Młode Orły M40 7205050 2019-05-24
Golinowski Paweł 02892 1979 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648666 2019-05-23
Łoniewski Grzegorz 02852 1982 KU AZS WAT M35 8664974 2019-06-07
Banakiewicz Adam 1984 Nantes Atlantique Orientation(NAO) M35 8002042 2019-06-06
Cwalina Karol 03707 1983 KS OK!Sport M35 1418714 2019-05-29
Stężycki Grzegorz 04684 1982 Indywidualny lubuskie M35 8648671 2019-05-14
Drągowski Piotr 00687 1982 KS OK!Sport M35 8426644 2019-05-29
Wojciech Sebastian 04542 1983 Indywidualny Wielkopolskie M35 2019-06-04
Kaczmarski Paweł 04317 1980 LKS Górzanka M35 7208289 2019-06-10
Majasow Kostiantyn 01406 1983 WKS Śląsk M35 8645187 2019-06-10
Jaskuła Kornel 02685 1984 Stowarzyszenie Team 360 stopni M35 2019-05-21
Wiktor Wojciech 03745 1982 WKS Śląsk M35 7207543 2019-06-10
Jędras Przemysław 03694 1981 UMKS Kwidzyn M35 2019-06-10
Pabich Tomasz 00331 1982 UKS Azymut Pabianice M35 886310 2019-06-09
Zamiara Piotr 03698 1981 KS Hades M35 2048205 2019-05-29
Król Adam 04715 1980 UKS Arkady M35 9102673 2019-06-09
Sokalski Dariusz 00715 1984 KU AZS WAT M35 8667186 2019-06-07
Jankowiak Paweł 1989 Indywidualnie Wielkopolskie M21 8640247 2019-06-06
Badan Yuriy 01404 1994 WKS Śląsk M21 1300892 2019-06-10
Bernaciak Aleksander 01402 1983 WKS Śląsk M21 504030 2019-06-03
Mazan Bartłomiej 01319 1992 WKS Śląsk M21 8100192 2019-06-10
Dutkowski Mikołaj 00774 1992 UKS Arkady M21 8010192 2019-06-09
Piłkowski Tadeusz 00689 1990 KS OK!Sport M21 8653083 2019-05-29
Dudek Wojciech 01171 1994 PUKS Młode Orły M21 8631571 2019-05-24
Biederman Marcin 01508 1998 WKS Wawel M21 8070598 2019-06-04
Mazurkiewicz Jakub 04260 1993 KS OK!Sport M21 8000837 2019-05-29
Piotrowski Radosław 01625 1996 UKS Azymut 45 M21 8660496 2019-06-10
Sotniczuk Piotr 02030 1998 UNTS M21 886670 2019-06-01
Zuchmański Przemysław 01724 1998 UKS Orientuś M21 8646296 2019-05-29
Wensław Mateusz 00153 1987 UKS Azymut 45 M21 8656100 2019-06-10
Rutka Jan 02250 1998 UNTS M21 8121998 2019-06-01
Hewelt Maciej 00162 1990 UKS Azymut 45 M21 8660493 2019-06-10
Wołowczyk Krzysztof 00488 1995 UNTS M21 8640915 2019-06-01
Kowalski Wojciech 00710 1982 WKS Śląsk M21 8664089 2019-06-10
Żuraw Wiktor 02543 1997 UKS Grom M21 2048141 2019-06-09
Pawlak Bartosz 00898 1990 WKS Grunwald M21 8645200 2019-06-07
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades M21 8000832 2019-05-29
Pabich Mariusz 00338 1988 UKS Azymut Pabianice M21 8281288 2019-06-09
Bednarski Jan 04096 1998 UNTS M21 8040198 2019-06-01
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS M21 8220398 2019-06-01
Drągowski Kuba 00684 1990 KS OK!Sport M21 8628698 2019-05-29
Olejnik Michał 00340 1992 WKS Grunwald M21 8653291 2019-06-07
Gryzio Łukasz 00336 1988 UKS Azymut Pabianice M21 887235 2019-06-09
Kalata Michał 00853 1989 MKS Paulinum M21 8160889 2019-06-08
Pachnik Wojciech 00704 1991 UKS Orientpark.pl M21 504407 2019-06-10
Pryjma Fryderyk 02672 1998 UNTS M21 9980407 2019-06-01
Jurczyk Tomasz 01936 1994 UKS Sparta Czyżowice M21 8640246 2019-06-10
Jakubowski Krzysztof 1990 UKS Grom M21 2048146 2019-06-10
Charuba Łukasz 00402 1990 UKS Orientuś M21 8667264 2019-05-29
Richert Marcin 00149 1979 UKS Siódemka M21 886308 2019-06-10
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha M21 8198611 2019-06-10
Niewiedziała Robert 01021 1993 UKS Siódemka M21 9101310 2019-06-10
Rosłaniec Mateusz 02227 2000 WKS Śląsk M20 8645188 2019-06-10
Krzysztyński Michał 02619 2000 WKS Wawel M20 8650899 2019-06-04
Kuca Kacper 02032 1999 UNTS M20 8636525 2019-06-01
Kijak Jakub 02994 2000 WKS Wawel M20 8640922 2019-06-04
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8260500 2019-06-09
Zając Dawid 02186 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8000525 2019-06-09
Kalisiak Dawid 02027 2000 UKS Azymut Pabianice M20 7205969 2019-06-10
Krawczyński Mikołaj 02226 2000 WKS Śląsk M20 8650386 2019-06-10
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR M20 8664844 2019-06-10
Ogdowski Bartłomiej 02118 2000 UKS Siódemka M20 8650887 2019-06-10
Grzegorczyk Mateusz 03447 2002 KOS BnO M18 9201337 2019-06-10
Deredos Bruno 02839 2001 UKS Orientuś M18 8640925 2019-05-29
Porzycz Grzegorz 02371 2002 UKS Azymut 45 M18 8656099 2019-06-10
Sienkiewicz Maksymilian 03734 2001 UKS Azymut 45 M18 8664839 2019-06-10
Borek Zbigniew 02743 2002 UKS Azymut 45 M18 886667 2019-06-10
Petersburski Krystian 03452 2001 UKS Azymut 45 M18 8303043 2019-06-10
Grobelny Alex 02566 2002 HKS Azymut M18 8636186 2019-06-10
Pesta Piotr 02742 2001 UKS Azymut 45 M18 8656098 2019-06-10
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut Pabianice M18 887252 2019-06-09
Kucharczyk Jakub 02464 2001 UKS Kometa M18 8631680 2019-06-09
Buława Filip 03410 2002 UKS Kometa M18 8631672 2019-06-09
Seidel Nikodem 02173 2001 HKS Azymut M18 8636185 2019-06-10
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS M18 8655941 2019-06-01
Kukla Bartosz 02990 2002 UKS Kometa M18 8629804 2019-06-09
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS Kwidzyn M18 2019-06-10
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS M18 8625739 2019-06-03
Kurzyp Stanisław 02225 2002 WKS Śląsk M18 8661471 2019-06-10
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS M18 8181202 2019-06-01
Pudełek Błażej 03852 2002 LKS Górzanka M18 2118338 2019-06-10
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR M16 8864841 2019-06-10
Chachurski Mieszko 04193 2007 UNTS M16 8291207 2019-06-06
Udycz Jonasz 03319 2004 UKS Traper M16 8650886 2019-05-20
Paterek Mikołaj 02376 2003 HKS Azymut M16 8636519 2019-06-10
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut Pabianice M16 1407621 2019-06-09
Trębacz Antoni 02871 2004 KS Kościelec Chrzanów M16 2801068 2019-05-25
Żesławski Mateusz 03200 2004 WKS Wawel M16 8043200 2019-06-04
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś M16 8667267 2019-05-29
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO M16 8636996 2019-06-10
Tarnawski Jan 03834 2003 WKS Wawel M16 1401477 2019-06-04
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś M16 8667263 2019-06-10
Roman Szymon 03005 2003 UKS Azymut Dębów M16 8636600 2019-06-09
Kędzierski Nataniel 04001 2003 WKS Śląsk M16 889176 2019-06-10
Curzytek Kacper 03843 2004 UKS Azymut Dębów M16 8636598 2019-06-09
Curzytek Krystian 03844 2004 UKS Azymut Dębów M16 8636597 2019-06-09
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS Kwidzyn M16 8666003 2019-06-10
Słomczyński Ignacy 02837 2003 UKS Orientuś M16 8646292 2019-05-29
Kawala Patryk 03635 2004 KS Kościelec Chrzanów M16 886343 2019-05-25
Łagoda Franciszek 03281 2003 WKS Śląsk M16 8650389 2019-06-10
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS Kwidzyn M16 8040409 2019-06-10
Toborek Jakub 02141 2003 WKS Śląsk M16 8030803 2019-06-10
Marszałek Patryk 03823 2005 UKS Kometa M16 8627432 2019-06-10
Sobiński Adrian 03868 2003 MKS Paulinum M16 2099922 2019-06-08
Pachnik Stanisław 04297 2003 MKS Paulinum M16 1396724 2019-06-08
Zaleski Jakub 03103 2003 MKS Paulinum M16 2053614 2019-06-08
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum M16 7200176 2019-06-08
Ślusarczyk Piotr 03853 2004 LKS Górzanka M16 428775 2019-06-10
Nowak Grzegorz 02370 2003 UKS Azymut 45 M16 8656096 2019-06-10
Kołodziejczyk Łukasz 03231 2003 UKS Kometa M16 8631682 2019-06-09
Kołodziejczyk Bartłomiej 03230 2003 UKS Kometa M16 8631696 2019-06-09
Kaczocha Szymon 03063 2003 UKS Arkady M16 2016191 2019-06-09
Nowak Michał 03929 2003 UKS Orientuś M16 8646295 2019-05-29
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS M16 8000845 2019-06-01
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS M16 8040213 2019-06-01
Kotkowiak Piotr 03665 2004 KOS BnO M16 9201342 2019-06-10
Bieniek Maksym 02704 2004 UKS Arkady M16 553467 2019-06-09
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś M16 8656097 2019-05-29
Górski Patryk 04541 2004 UKS OSiR M16 2033042 2019-06-10
Strugarek Łukasz 04160 2003 WKS Śląsk M16 8083077 2019-06-10
Galicz Krystyna 03142 1951 BKS Wataha K65 1951826 2019-06-10
Wysocka Jolanta 02181 1956 UKS Kometa K60 8631670 2019-06-09
Hornik Alicja 01296 1963 WKS Grunwald K55 1394892 2019-06-07
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS K55 8000842 2019-06-01
Drągowska Marzena 00862 1962 KS OK!Sport K55 887229 2019-05-29
Czerkawska Urszula 01495 1962 UKS Sparta Czyżowice K55 2036945 2019-06-10
Morawska Irena 00160 1962 UKS Azymut 45 K55 886657 2019-06-10
Wańczyk Magdalena 01485 1968 PUKS Młode Orły K50 412387 2019-05-24
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS K50 8655942 2019-06-01
Dyzio Anna 03433 1968 WKS Wawel K50 2074452 2019-06-06
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS K50 8000847 2019-06-01
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel K50 2114867 2019-06-04
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS K50 1408259 2019-06-01
Trykozko Urszula 02691 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni K45 8072469 2019-06-10
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS K45 1408260 2019-06-01
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut K45 8636518 2019-06-10
Topór Monika 03372 1970 WKS Wawel K45 7204933 2019-06-10
Gorczyca Magdalena 03306 1971 KS Hades K45 2067842 2019-05-29
Lamparska Iwona 04272 1973 WKS Wawel K45 8650892 2019-06-04
Polewka Beata 02460 1971 UKS Kometa K45 8629802 2019-06-10
Etterle-Biederman Lilianna 00823 1973 WKS Wawel K45 886342 2019-06-04
Spiliszewska Róża 02146 1973 KS Artemis K45 412206 2019-05-06
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades K40 8000826 2019-05-29
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades K40 2067831 2019-05-29
Roszak Maja 04192 1975 UMKS Kwidzyn K40 2019-06-10
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut Pabianice K40 7204651 2019-06-09
Grabowska Joanna 03716 1979 WKS Wawel K40 413356 2019-06-04
Paterek Honorata 00193 1974 HKS Azymut K40 8636518 2019-06-10
Olejnik Ewa 04120 1976 WKS Wawel K40 8650888 2019-06-06
Rosłaniec Anna 1978 indywidualnie K40 2019-06-11
Kędzior Katarzyna 04177 1975 UMKS Kwidzyn K40 2019-06-10
Słońska Bogusława 03655 1976 WKS Wawel K40 1414200 2019-06-04
Porzycz Agnieszka 01626 1984 UKS Siódemka K35 7191901 2019-06-10
Gawron Katarzyna 04680 1982 WKS Wawel K35 2077837 2019-06-04
Karnia-Biskupska Anna 00828 1980 WKS Wawel K35 895240 2019-06-04
Śliwczyńska Ilona 02347 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni K35 8121278 2019-06-09
Komsa Małgorzata 00366 1984 UKS Orientuś K35 8667274 2019-06-10
Bańska- Bodziona Aneta 1979 10 BKPanc K35 8648669 2019-05-14
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades K35 7200386 2019-05-29
Ner Monika 04412 1983 HKS Azymut K35 8666007 2019-06-10
Konkol-Klimczak Wioletta 01990 1980 UKS Siódemka K35 502207 2019-06-10
Golinowska Elżbieta 03675 1980 HKS Azymut K35 8636514 2019-06-10
Hornik Aleksandra 01524 1996 WKS Grunwald K21 8645196 2019-06-07
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut Pabianice K21 7204932 2019-06-09
Wicha Małgorzata 00484 1991 WKS Wawel K21 9101800 2019-06-04
Pabich Maria 00330 1982 UKS Azymut Pabianice K21 553466 2019-06-09
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice K21 505002 2019-06-09
Lubomska (Lajn) Daria 00345 1989 UKS Azymut 45 K21 8660494 2019-06-10
Drągowska Maria 00685 1995 KS OK!Sport K21 8628699 2019-05-29
Gorczyca Maria 02971 1997 WKS Grunwald K21 2067844 2019-06-07
Wicha Iwona 00485 1987 PUKS Młode Orły K21 8181205 2019-05-24
Najman Natalia 02851 1988 KS OK!Sport K21 8061088 2019-05-29
Dominiak Dagmara 00932 1997 PUKS Młode Orły K21 7205367 2019-05-24
Ślusarczyk Katarzyna 03480 1989 KS OK!Sport K21 8636522 2019-05-29
Matyba Anna 01569 1996 WKS Grunwald K21 887091 2019-06-07
Lubak Kamila 00943 1991 WKS Śląsk K21 8654381 2019-06-10
Fortuniak Weronika 02836 1998 UKS Orientuś K21 8646293 2019-05-29
Gwóźdź Ewa 00384 1990 UKS Orientuś K21 8667266 2019-05-29
Morawska Anna 00234 1993 UKS Azymut 45 K21 1406162 2019-06-10
Zięba Emilia 01828 1998 WKS Śląsk K21 8661594 2019-06-10
Cygler Paulina 00836 1991 WKS Wawel K21 895234 2019-06-04
Karpenko Yuliia 03768 1994 WKS Śląsk K21 1300874 2019-06-10
Murawska Marta 03255 1998 HKS Azymut K21 8636517 2019-06-10
Wańczyk Zuzanna 01664 1997 PUKS Młode Orły K21 1396729 2019-05-24
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś K21 8211095 2019-05-29
Wiktor Lucyna 01452 1988 WKS Śląsk K21 8636523 2019-06-10
Bugaj Katarzyna 01528 1998 WKS Wawel K21 887006 2019-06-04
Olejnik Agata 00376 1994 UKS Orientuś K21 8646294 2019-05-29
Durzyńska Katarzyna 03584 1992 HKS Azymut K21 8636511 2019-06-10
Wiśniewska Hanna 00724 1990 WKS Grunwald K21 8640913 2019-06-07
Soroka Martyna 04454 1994 KS OK!Sport K21 8666004 2019-05-29
Pachnik Małgorzata 01177 1993 MKS Paulinum K21 8110693 2019-06-10
Drągowska Malwina 00786 1985 KS OK!Sport K21 886617 2019-05-29
Nikitczenko Natasza 03250 1997 UKS Orientuś K21 8667270 2019-05-29
Kulczycka-Wójcik Dominika 00966 1993 KS Kościelec Chrzanów K21 886349 2019-05-25
Listek Marta 01530 1999 WKS Wawel K20 8653292 2019-06-04
Deptulska Maria 02366 2000 UNTS K20 8631442 2019-06-02
Głowacz Julia 02754 2000 UNTS K20 9200095 2019-06-02
Śmieszek Julia 2000 indywidualnie K20 7205879 2019-06-21
Biederman Adrianna 01509 2000 WKS Wawel K20 8120200 2019-06-04
Hutsenko Yelyzaveta 04574 2000 WKS Wawel K20 9201437 2019-06-04
Ciesiółka Katarzyna 01827 2000 WKS Śląsk K20 8645192 2019-06-10
Cych Agnieszka 02099 1999 WKS Śląsk K20 8650821 2019-06-10
Pudełek Michalina 03999 2000 LKS Górzanka K20 2121115 2019-06-10
Bielecka Aleksandra 02163 2000 UKS Siódemka K20 9101842 2019-06-10
Kreft Oliwia 02203 1999 UKS Siódemka K20 1410953 2019-06-10
Dawidowska Natalia 02202 1999 UKS Siódemka K20 8650816 2019-06-10
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły K20 8640914 2019-05-24
Smieszek Julia 2000 indywidualnie K20 7205879 2019-06-19
Sobel Natalia 02491 2002 UKS Kometa K18 8629803 2019-06-09
Polewka Aleksandra 02462 2002 UKS Kometa K18 8629801 2019-06-09
Deyna Natalia 02622 2001 UMKS Kwidzyn K18 2019-06-10
Leśnicka Agnieszka 02611 2002 UKS Azymut Dębów K18 8008007 2019-06-09
Ciura Aleksandra 03696 2001 WKS Śląsk K18 8661597 2019-06-10
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS Kwidzyn K18 2019-06-10
Sroka Małgorzata 02200 2002 UKS Patria K18 886353 2019-06-04
Seidel Jagoda 02175 2001 HKS Azymut K18 8636184 2019-06-10
Wójcik Natalia 02992 2002 WKS Wawel K18 8650889 2019-06-04
Topór Magdalena 02935 2001 WKS Wawel K18 8650894 2019-06-04
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS K18 8221001 2019-06-01
Kędzierska Nadia 02377 2002 HKS Azymut K18 8636516 2019-06-10
Block Amelia 02132 2002 UKS Orientuś K18 8640928 2019-05-29
Olszanka Gabriela 02427 2001 KS OK!Sport K18 8220701 2019-05-29
Mazurek Agnieszka 02223 2001 WKS Śląsk K18 8645191 2019-06-10
Bączek Małgorzata 04014 2001 WKS Wawel K18 8636995 2019-06-04
Gielec Zuzanna 03046 2002 UKS Orientuś K18 8640927 2019-05-29
Borzym Izabela 02751 2002 BKS Wataha K18 7020806 2019-06-10
Słońska Zofia 03191 2002 WKS Wawel K18 8120514 2019-06-04
Żurek Marta 02116 2002 UKS Siódemka K18 8650815 2019-06-10
Melzer Zofia 02114 2001 UKS Siódemka K18 8650814 2019-06-10
Piwowar Lidia 02374 2002 HKS Azymut K18 8636520 2019-06-10
Zając Magdalena 02384 2002 HKS Azymut K18 8666002 2019-06-10
Kiełb Wiktoria 03413 2004 UKS Azymut Dębów K16 8636596 2019-06-09
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut Pabianice K16 8640908 2019-06-09
Pluta Aleksandra 02507 2003 UKS Arkady K16 9102674 2019-06-09
Dobroś Aleksandra 03060 2004 UKS Arkady K16 9201794 2019-06-09
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades K16 8000831 2019-05-29
Leśniak Matylda 03406 2004 UKS Kometa K16 8631677 2019-06-09
Gola Martyna 03048 2003 UKS Orientuś K16 8667261 2019-05-29
Muller Iga 02764 2005 UMKS Kwidzyn K16 8051213 2019-06-10
Doreń Wiktoria 03854 2003 UKS Orientuś K16 8646297 2019-05-29
Zelek Klaudia 02149 2003 UKS Patria K16 886351 2019-06-04
Nitsch Aleksandra 02409 2003 UNTS K16 8280803 2019-06-01
Cieluch Patrycja 04026 2004 UKS Arkady K16 2016207 2019-06-10
Berlińska Paulina 03503 2003 UKS Orientuś K16 8667268 2019-05-29
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS K16 8444999 2019-06-01
Sadzikowska Magdalena 03453 2003 KOS BnO K16 2090689 2019-06-10
Kapska Nina 03912 2004 HKS Azymut K16 8636513 2019-06-10
Ziętek Aleksandra 03055 2003 UKS Arkady K16 9201795 2019-06-09
Skrzypczak Marika 03864 2004 HKS Azymut K16 8666008 2019-06-10
Dolińska Zuzanna 02748 2003 BKS Wataha K16 7060403 2019-06-10
Dolińska Julia 03158 2004 BKS Wataha K16 1986007 2019-06-10
Skorupa Maja 03724 2004 LKS Górzanka K16 1419851 2019-06-10
Pesta Anna 02741 2003 UKS Azymut 45 K16 8664840 2019-06-10
Moniak Zofia 04709 2003 LKS Górzanka K16 2019-06-10
Zielińska Oliwia 03217 2003 PUKS Młode Orły K16 8650819 2019-05-24
Kwiecień Paulina 04492 2004 PUKS Młode Orły K16 412117 2019-05-24
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR K16 8181203 2019-06-10
Pudełek Jowita 03998 2005 LKS Górzanka K16 2118337 2019-06-10
Rajca Luiza 02867 2004 KS Kościelec Chrzanów K16 2801065 2019-05-25
Sudoł Hanna 03491 2003 WKS Śląsk K16 8650388 2019-06-10
Majewska Maja 03218 2004 PUKS Młode Orły K16 8645193 2019-05-24
Mazurek Joanna 02222 2003 WKS Śląsk K16 8650390 2019-06-10
Przeszłowska Hanna 03317 2003 UKS Traper K16 8650883 2019-05-20
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś K16 8667262 2019-06-10
Gradek Zuzanna 02575 2003 UKS Traper K16 8650896 2019-05-20
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UMKS Kwidzyn K16 8667680 2019-06-10
Orzechowska Aleksandra 04057 2003 UKS Azymut Dębów K16 8636599 2019-06-09
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS Kwidzyn K16 8653296 2019-06-10
Cepurdej Nina 04182 2003 UMKS Kwidzyn K16 8667603 2019-06-10
Urban Aneta 02910 2004 UKS Traper K16 8650897 2019-05-20