Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO - nocne


nocne

Otwock   2019-09-14   Term. zgłoszeń: 2019-09-10
 rank: 0,70  indywidualne  nocne

  41 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Parzewski Jerzy 00072 1952 KU AZS WAT, Warszawa M65 8001099 2019-09-08
Woźniak Józef 1951 AZS WAT Warszawa M65 7207729 2019-09-09
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS, Warszawa M55 8200600 2019-09-06
Łaski Tomasz 1965 KInO Stowarzysze M50 1419854 2019-09-10
Szuryga Hubert 00683 1968 AZS UMCS, Lublin M50 8667591 2019-09-08
Krasuski Bartłomiej 02210 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 8040670 2019-09-08
Mossakowski Przemysław 01758 1960 Indywidualny Mazowsze M45 1411188 2019-09-09
Staszak Artur 02013 1970 UNTS, Warszawa M45 8123777 2019-09-08
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS, Warszawa M45 8270873 2019-09-06
Przeworski Mariusz 1973 indywidualnie M45 0 2019-09-07
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M45 8640904 2019-09-09
Wieczorek Piotr 03016 1973 Indywidualny Mazowsze M45 9101039 2019-08-21
Gmaj Bartłomiej 1977 ja i pies M40 7000622 2019-09-04
Zając Piotr 01329 1975 KU AZS WAT, Warszawa M40 431920 2019-08-27
Marte Michał 01940 1975 KU AZS WAT, Warszawa M40 7081975 2019-08-27
Biolik Grzegorz 02177 1976 UNTS, Warszawa M40 8210276 2019-09-08
Borejko Tomasz 1977 TiPi M40 2019-09-10
Mioduszewski Mateusz 03970 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M35 7207195 2019-09-03
Lewandowski Andrzej 1983 TiPi M35 2019-09-10
Gąsienica-Samek Andrzej 02394 1980 UNTS, Warszawa M35 1408266 2019-09-08
Lisak Krzysztof 1983 KU AZS WAT M35 1397522 2019-09-10
Patejko Przemysław 00530 1982 KS Spójnia, Warszawa M35 8150216 2019-09-09
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS, Warszawa M21 8220398 2019-09-06
Sokalski Dariusz 00715 1984 KU AZS WAT, Warszawa M21 8667186 2019-09-01
Popis Patryk 1984 Otwock M21 0 2019-08-26
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS, Warszawa M18 8181202 2019-09-06
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS, Warszawa M16 8000845 2019-09-06
Majowski Jan 03502 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 8062061 2019-09-10
Górski Patryk 04541 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 2033042 2019-09-10
Podworski Kacper 02780 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 8181204 2019-09-10
Dąbrowski Karol 03907 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 1419863 2019-09-10
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS, Warszawa M16 8040213 2019-09-06
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS, Warszawa K55 8000842 2019-09-08
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS, Warszawa K45 8000838 2019-09-06
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS, Warszawa K45 8655942 2019-09-06
Biolik Agnieszka 02178 1977 UNTS, Warszawa K40 8197778 2019-09-08
Gąsienica Samek Zofia 02397 2001 UNTS, Warszawa K18 1408269 2019-09-08
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS, Warszawa K18 8221001 2019-09-06
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria K16 8062062 2019-09-10
Nitsch Aleksandra 02409 2003 UNTS, Warszawa K16 8280803 2019-09-06
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria K16 8181203 2019-09-10