IV Mistrzostwa Załęczańskiego Łuku Warty w RJnO - RJnO


RJnO

Załęcze Małe   2019-06-16   Term. zgłoszeń: 2019-06-10 (pierwszy: 2019-05-05)
 indywidualne

  78 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Włodarczyk Zuzanna 2004 Nadwarciański Browar RODZINNA 2019-06-09
Strzelczak Michał 1979 UKS Załęczak RODZINNA 2019-06-09
Chabrzyk Kamila 1980 ChabTeam RODZINNA 0 2019-05-28
Chabrzyk Wojciech 2010 ChabTeam RODZINNA 2019-05-28
Chabrzyk Oliwia 2007 ChabTeam RODZINNA 2019-05-28
Kulig Ryszard 1955 Rowerowy Wieluń RODZINNA 1 2019-06-11
Kozyra Roman 1978 - RODZINNA 2019-06-02
Kozyra Jakub 2010 - RODZINNA 2019-06-02
Kozyra Alicja 1978 - RODZINNA 1 2019-06-02
Chmielewska Anna 1977 5HOPS+ RODZINNA 1 2019-05-15
Stasiak Szymon 2002 - RODZINNA 2019-06-06
Piwowar Barbara 85 Nadwarciański Browar RODZINNA 2019-06-06
Piwowar Marcin 1984 Nadwarciański Browar RODZINNA 2019-06-06
Stasiak Szymon 2002 Nadwarciański Browar RODZINNA 2019-06-06
Gajek Katarzyna 1989 Nadwarciański Browar RODZINNA 2019-06-06
Gajek Marcin 1986 Nadwarciański Browar RODZINNA 2019-06-06
Błaszczak Konrad 1985 .. RODZINNA 0 2019-06-07
Chmielewska Hanna 2008 5HOPS+ RODZINNA 0 2019-05-15
Chmielewska Julia 2008 5HOPS+ RODZINNA 0 2019-05-15
Chmielewska Olga 2010 5HOPS+ RODZINNA 0 2019-05-15
Chmielewski Paweł 1977 5HOPS+ RODZINNA 0 2019-05-15
Gatner Igor 2005 UKS Załęczak RODZINNA 2019-06-08
Błaszczak Radosław 2012 ... RODZINNA 0 2019-06-09
Błaszczak Joanna 1987 ... RODZINNA 0 2019-06-09
Błaszczak Jakub 2016 ... RODZINNA 1 2019-06-09
Budzyński Arkadiusz 1966 brak OPEN B 2019-06-10
Szczepaniak Zbigniew 1974 indywidualnie OPEN B 2019-06-10
Mencfel Joanna 1970 UKS Załęczak OPEN B 2019-06-10
Mencfel Leszek 1964 UKS Załęczak OPEN B 2019-06-10
Magott Adam 1972 brak OPEN B 2019-06-06
Jędrysiak Grażyna 1955 brak OPEN B 2019-06-06
Budzińska Masia 1964 MUKS Gliwice OPEN A 2019-06-09
LESZCZYŃSKI ZBIGNIEW 1985 INDYWIDUALNE KONTO OPEN A 1 2019-06-03
Zdanowicz Jan 1959 UKS Kometa Gliwice M60 889674 2019-06-09
Skonieczny Andrzej 02979 1957 KInO ORIENTOP M60 1401456 2019-05-20
Skorupa Stanisław 1964 Kometa M50 -8 2019-06-09
Śliwa Piotr 1974 Rowerowy Wieluń M40 2019-05-11
Polewka Tomasz 00301 1973 UKS Kometa M40 887215 2019-06-07
Lippa Grzegorz 01620 1978 LUKS Azymek M40 887004 2019-06-10
Adamczyk Marcin 1979 Rowerowy Wieluń M21 1 2019-06-06
Szeląg Marcin 1984 Rowerowy Wieluń M21 1 2019-05-09
Olczyk Jacek 1979 nie M21 2019-05-16
Leyko Konrad 1983 Róża Wiatrów/Azymut Team M21 2019-06-03
Magott Kamil 1995 VisionK Studio M21 2019-06-06
Jacheć Tomasz 03477 2003 UKS Lotna M17 1394736 2019-06-10
Drab Szymon 2003 UKS Załęczak M17 2019-06-08
Obstoj Piotr 03775 2002 UKS Lotna M17 2037508 2019-06-10
Kubicki Jakub 03725 2004 LUKS Azymek M17 2036951 2019-06-10
Plewa Franciszek 2003 UKS Załęczak M17 2019-06-08
Zapart Patryk 03776 2004 UKS Lotna M17 2037507 2019-06-10
Białek Szymon 2003 UKS Załęczak M17 2019-06-08
Gmerek Piotr 2002 UKS Załęczak M17 2019-06-04
Gmerek Piotr 2002 UKS Załęczak M17 2019-06-08
Cieślak Szymon 2002 UKS Załęczak M17 2019-06-08
Burak Łukasz 04685 2006 UKS Lotna M14 1392586 2019-06-10
Kozyra Mateusz 2004 - M14 1 2019-06-02
Ciupa Jan 03926 2008 UKS Orientuś M14 2019-06-03
Ignasiak Piotr 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-08
Wróbel Kacper 2005 UKS Załęczak M14 2019-06-08
Mordal Fabian 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-08
Ignasiak Jakub 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-08
Woźniak Wojciech 04688 2007 UKS Lotna M14 1392576 2019-06-10
Kipka Mateusz 04686 2007 UKS Lotna M14 1394742 2019-06-10
Dammfeld Adam 03772 2007 UKS Lotna M14 2037505 2019-06-10
Łukasik Szymon 04687 2007 UKS Lotna M14 1392573 2019-06-10
Wojarska Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team K50 1414597 2019-05-30
Polewka Beata 02460 1971 UKS Kometa K40 2016952 2019-06-07
Ciupa Monika 04654 1978 UKS Orientuś K40 2019-06-03
Polewka Aleksandra 02462 2002 UKS Kometa K20 682424 2019-06-07
Cembik Daria 2004 UKS Załęczak K17 2019-06-08
Dammfeld Karolina 03476 2002 LUKS Azymek K17 1394733 2019-06-10
Burak Natalia 03771 2004 UKS Lotna K17 1394731 2019-06-10
Łukasik Aleksandra 03774 2004 UKS Lotna K17 1392575 2019-06-10
Polak Karina 2005 UKS Załęczak K14 2019-06-08
Polewka Julianna 02461 2006 UKS Kometa K14 2021377 2019-06-07
Dwornik Emilia 2005 UKS Załęczak K14 2019-06-08
Kotołowska Julia 04644 2008 UKS Lotna K14 2037509 2019-06-10
Pawłowska Maria 2005 UKS Załęczak K14 1 2019-05-27