XXVI Mistrzostwa ZPK w BnO - BnO


BnO

Załęcze Małe   2019-06-15   Term. zgłoszeń: 2019-06-10 (pierwszy: 2019-05-05)
 indywidualne

  160 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Kozyra Alicja 1978 - RODZINNA 1 2019-06-02
Kozyra Jakub 2010 - RODZINNA 2019-06-02
Polewka Tomasz 00301 1973 UKS Kometa RODZINNA 887215 2019-06-07
Pudełek Paweł 04339 1971 LKS Górzanka RODZINNA 2127778 2019-06-07
Kozyra Roman 1978 - RODZINNA 2019-06-02
Polewka Beata 02460 1971 UKS Kometa RODZINNA 2016952 2019-06-07
Cieśla Mariola 1990 UKS Załęczak RODZINNA 2019-06-07
Chmielewska Olga 2010 5HOPS+ RODZINNA 0 2019-05-15
Chmielewska Anna 1977 5HOPS+ RODZINNA 1 2019-05-15
LESZCZYŃSKI ZBIGNIEW 1985 INDYWIDUALNY OPEN A 1 2019-06-03
Łubisz Beata 1975 UKS Azymut Pabianice OPEN A 2019-06-10
Wysocki Andrzej 02697 1951 UKS Kometa M50 222893 2019-06-07
Polewski Dariusz 04258 1961 Indywidualny Opolskie M50 1603313 2019-05-20
Wojarski Krzysztof 01121 1960 UKS Sparta Czyżowice M50 412345 2019-05-27
Kłos Józef 00682 1963 UKS Azymut Pabianice M50 346001 2019-06-09
Kret Jacek 03723 1957 LKS Górzanka M50 2103970 2019-06-10
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś M50 7150264 2019-06-10
Skonieczny Andrzej 02979 1957 KInO ORIENTOP M50 1401456 2019-05-20
Gliszczyński Janusz 1974 LKS Górzanka M35 1 2019-06-10
Chmielewski Paweł 1977 5HOPS+ M35 1 2019-05-15
Sztranek Paweł 1970 UKS Azymut Pabianice M35 7205969 2019-06-10
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut Pabianice M35 7202779 2019-06-09
Tkaczuk Tomasz 03253 1979 UKS Azymut Pabianice M35 8160579 2019-06-09
Krzyżostanek Jarosław 02547 1973 UKS Grom M35 2048197 2019-06-09
Domagała Andrzej 04573 1980 UKS Grom M35 2048143 2019-06-09
Łubis Michał 02657 1985 UKS Azymut Pabianice M21 887216 2019-06-09
Cybiński Dawid 1996 UKS Załęczak M21 2019-05-09
Skorupa Piotr 1993 LKS Górzanka Nawojowa Góra M21 8657175 2019-06-09
Jeziorski Adrian 2002 UKS Załęczak M18 1 2019-05-28
Pudełek Błażej 03852 2002 LKS Górzanka M18 2118338 2019-06-07
Cembik Dawid 2002 UKS Załęczak M18 2019-06-09
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut Pabianice M18 887252 2019-06-09
Ślusarczyk Piotr 03853 2004 LKS Górzanka M16 2019-06-07
Białek Szymon 2003 UKS Załęczak M16 2019-06-08
Kuźbiński Aleksander 2004 UKS Załęczak M16 2019-06-08
Drab Szymon 2003 UKS Załęczak M16 2019-06-08
Strzelczak Dominik 2002 UKS Załęczak M16 2019-06-09
Plewa Franciszek 2003 UKS Załęczak M16 2019-06-08
Malik Patryk 04109 2004 UKS Grom M16 2019-06-09
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut Pabianice M16 1407621 2019-06-09
Sieroń Karol 04404 2005 UKS Azymut Pabianice M14 8000598 2019-06-09
Kozłowski Jakub 04385 2005 UKS Grom M14 2019-06-09
Korek Kacper 03837 2005 UKS Grom M14 2048147 2019-06-09
Hryciuk Mikołaj 03836 2005 UKS Grom M14 2086649 2019-06-09
Dubas Patryk 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-08
Michalak Jakub 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-08
Wesołowski Oskar 04458 2006 UKS Azymut Pabianice M14 1403086 2019-06-09
Durma Jerzy 04457 2006 UKS Azymut Pabianice M14 553469 2019-06-09
Łubisz Dominik 04169 2006 UKS Azymut Pabianice M14 886698 2019-06-09
Gajda Sebastian 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-07
Pakuła Filip 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-07
Pęcherz Przemysław 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-07
Pęcherz Przemysław 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-07
Gajda Szymon 2005 UKS Załęczak M14 2019-06-07
Ramus Jakub 2005 UKS Załęczak M14 2019-06-07
Sztranek Maciej 03562 2006 UKS Azymut Pabianice M14 2043890 2019-06-09
Śmiechowski Miłosz 2005 UKS Załęczak M14 2019-06-07
Wilk Krystian 2005 UKS Załęczak M14 2019-06-07
Zwetler Piotr 2005 UKS Załęczak M14 2019-06-07
Marszałek Alan 04389 2006 UKS Grom M14 2086642 2019-06-09
Ignasiak Jakub 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-08
Jeziorski Konrad 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-08
Mordal Fabian 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-08
Wróbel Kacper 2005 UKS Załęczak M14 2019-06-08
Gatner Igor 2005 UKS Załęczak M14 2019-06-08
Ignasiak Piotr 2006 UKS Załęczak M14 2019-06-08
Kozyra Mateusz 2004 - M14 1 2019-06-02
Panek Wiktor 2008 UKS Załęczak M12 2019-06-07
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś M12 7070923 2019-06-10
Sobera Miłosz 2003 UKS Załęczak M12 2019-06-08
Radosław Polak 2008 UKS Załęczak M12 2019-06-07
Mordal Kacper 2008 UKS Załęczak M12 2019-06-08
Domagała Jakub 04388 2008 UKS Grom M12 2086645 2019-06-09
Kulawik Jan 2008 UKS Załęczak M12 2019-06-07
Graczyk Filip 2007 UKS Załęczak M12 2019-06-07
Wiśniewski Jakub 03879 2007 UKS Azymut Pabianice M12 7662202 2019-06-09
Gajęcki Kacper 2008 UKS Załęczak M12 2019-06-08
Mordal Mikołaj 2007 UKS Załęczak M12 2019-06-08
Łuszczyna Piotr 2007 UKS Załęczak M12 2019-06-07
Krempiński Franciszek 03559 2007 UKS Azymut Pabianice M12 7202778 2019-06-09
Cieślak Bartek 2009 UKS Załęczak M10 2019-06-08
Tasarz Kacper 2009 UKS Załęczak M10 2019-05-21
Krzemiński Bartosz 2010 UKS Załęczak M10 2019-06-07
Ramus Jan 2010 UKS Załęczak M10 2019-06-07
Kalemba Eryk 2009 UKS Załęczak M10 2019-06-07
Mosiala Kacper 2009 UKS Załęczak M10 2019-06-07
Ślusarczyk Paweł 04494 2009 LKS Górzanka M10 2019-06-07
Mucha Piotr 2009 UKS Załęczak M10 2019-06-08
Cieślak Cezary 2009 UKS Załęczak M10 2019-06-08
Kukuła Przemysław 2009 UKS Załęczak M10 2019-06-08
Tasarz Kacper 2009 UKS Załęczak M10 2019-06-08
Domagała Konrad 2011 UKS Grom M10 2019-06-09
Łubisz Łukasz 04402 2009 UKS Azymut Pabianice M10 886310 2019-06-09
Wiśniewski Adam 04406 2010 UKS Azymut Pabianice M10 2061725 2019-06-09
Watała Mateusz 04594 2010 UKS Azymut Pabianice M10 2019-06-09
Grabarz Kacper 2011 UKS Azymut Pabianice M10 2019-06-10
Wysocka Jolanta 02181 1956 UKS Kometa K50 886619 2019-06-07
Wojarska Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team K50 1414597 2019-05-30
Krzak Maria 1982 nie dotyczy K35 0 2019-06-10
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut Pabianice K35 7204651 2019-06-09
Korek Anna 1980 UKS Grom K35 2019-06-09
Sztranek Iwona 1974 UKS Azymut Pabianice K35 7204932 2019-06-10
Masłowska Brygida 1981 LKS Górzanka Nawojowa Góra K35 2019-06-07
Kocikowska Anna 1994 Indywidualnie K21 418361 2019-06-09
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice K21 505002 2019-06-09
Pudełek Michalina 03999 2000 LKS Górzanka K20 2121115 2019-06-07
Skorupa Maja 03724 2004 LKS Górzanka K18 2019-06-09
Polewka Aleksandra 02462 2002 UKS Kometa K18 682424 2019-06-07
Kalisz Kaja 04601 2002 UKS Azymut Pabianice K18 887224 2019-06-09
Kalemba Natalia 2003 UKS Załęczak K16 2019-06-07
Grochowalska Alicja 04604 2003 UKS Azymut Pabianice K16 887246 2019-06-09
Cembik Daria 2004 UKS Załęczak K16 2019-06-08
Pecherz Agnieszk 2003 UKS Załęczak K16 2019-06-07
Goszcz Julia 04602 2006 UKS Azymut Pabianice K14 887245 2019-06-09
Łabieniec Kornelia 04597 2005 UKS Azymut Pabianice K14 887236 2019-06-09
Pawłowska Maria 2005 UKS Załęczak K14 2019-06-08
Polewka Julianna 02461 2006 UKS Kometa K14 2021377 2019-06-07
Krzyżostanek Partycja 03838 2005 UKS Grom K14 2048146 2019-06-09
Dubas Klaudia 2006 UKS Załęczak K14 2019-06-07
Łuszczyna Monika 2006 UKS Załęczak K14 2019-06-07
Ramus Martyna 2005 UKS Załęczak K14 2019-06-07
Młynarczyk Kaja 04596 2006 UKS Azymut Pabianice K14 553466 2019-06-09
Pudełek Jowita 03998 2005 LKS Górzanka K14 2118337 2019-06-07
Polak Karina 2005 UKS Załęczak K14 2019-06-08
Kiełbik Nikola 04387 2006 UKS Grom K14 2048148 2019-06-09
Domagała Emilia 03835 2005 UKS Grom K14 2048188 2019-06-09
Redzynia Zofia 04595 2008 UKS Azymut Pabianice K12 2019-06-09
Chmielewska Hanna 2008 5HOPS+ K12 1 2019-05-15
Ścigała Zuzanna 2008 UKS Załęczak K12 2019-06-08
Kowal Maria 2008 UKS Załęczak K12 2019-06-08
Wolna Anna 2008 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Malik Wiktoria 04386 2007 UKS Grom K12 2048142 2019-06-09
Klimas Anna 2008 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Zadworna Malwina 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Zadworna Wiktoria 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Wiktoria Dydyna 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Dydyna Maja 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Komor Matylda 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Kozłowska Natalia 2007 UKS Grom K12 2019-06-09
Mosiala Natalia 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Błach Maria 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Ptak Julia 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Pęcherz Roksana 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Janiak Magdalena 04603 2007 UKS Azymut Pabianice K12 2019-06-09
Mosiala Paulina 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Mazur Marta 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Ladra Emilia 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Drab Kinga 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Dubas Kinga 2007 UKS Załęczak K12 2019-06-07
Chmielewska Julia 2008 5HOPS+ K12 1 2019-05-15
Masłowska Marika 2010 LKS Górzanka Nawojowa Góra K10 2019-06-07
Gmyrek Joanna 2010 UKS Załęczak K10 2019-06-07
Panek Nikola 2009 UKS Załęczak K10 2019-06-07
Kowalczyk Kalina 04171 2009 UKS Azymut Pabianice K10 887235 2019-06-09
Gajda Maja 2010 UKS Załęczak K10 2019-06-07
Rogala Katarzyna 2009 UKS Załęczak K10 2019-06-07
Kasprzak Amelia 2009 UKS Załęczak K10 2019-06-08
Błach Maja 2009 UKS Załęczak K10 2019-06-07
Stochmiałek Nikola 2009 UKS Załęczak K10 2019-06-07
Sokalska Oliwia 2009 UKS Załęczak K10 2019-06-08