Mistrzostwa Województwa w sprinterskim bno - Etap 1


Etap 1

Rumia   2019-06-15   Term. zgłoszeń: 2019-06-10
 rank: 0,80  indywidualne  sprint

  115 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Pokora Edward 01503 1944 UMKS Kwidzyn M75 412004 2019-06-10
Czabański Edward 00514 1939 UKS Azymut 45 M75 219125 2019-06-10
Miszewski Romuald 00142 1954 Indywidualni Pomorskie M65/70 888963 2019-06-10
Porzycz Jerzy 00154 1961 UKS Azymut 45 M55/60 8656100 2019-06-10
Klawczyński Zbigniew 03895 1962 UMKS Kwidzyn M55/60 1419860 2019-06-10
Kraśniewski Krzysztof 00134 1961 UMKS ORKAN M55/60 413371 2019-06-10
Mądrzyński Zbigniew 02885 1956 UMKS Kwidzyn M55/60 9102706 2019-06-10
Movko Sergei 04047 1955 UKS Azymut 45 M55/60 2300050 2019-06-10
Cepurdej Aleksandr 04180 1958 UMKS Kwidzyn M55/60 2013118 2019-06-10
Pesta Adam 02857 1969 UKS Azymut 45 M45/50 8660495 2019-06-10
Muller Tomasz 02577 1968 UMKS Kwidzyn M45/50 8230568 2019-06-10
Sass Jarosław 04717 1974 UKS Azymut 45 M45/50 7200178 2019-06-10
Wejtko Michał 03916 1975 UMKS Kwidzyn M35/40 2103956 2019-06-10
Kośnik Michał 1983 UKS Azymut 45 M35/40 895231 2019-06-10
Nowak Jacek 00143 1976 UKS Azymut 45 M35/40 8100276 2019-06-10
Perfikowski Piotr 04190 1976 UMKS Kwidzyn M35/40 2077834 2019-06-10
Paruszewski Marek 03905 1975 Indywidualni Pomorskie M35/40 2019-06-10
Droń Grzegorz 04351 1979 UMKS Kwidzyn M35/40 2133395 2019-06-10
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45 M35/40 8270379 2019-06-10
Kosowski Paweł 04178 1991 UMKS Kwidzyn M21 7205970 2019-06-10
Jarovay Sergei 1982 UKS Azymut 45 M21 1408379 2019-06-10
Reniecki Franciszek 03566 2000 UMKS Kwidzyn M20 418395 2019-06-10
Ogdowski Bartłomiej 02118 2000 UKS Siódemka M20 8650887 2019-06-10
Kuźba Jakub 02165 2000 UKS Siódemka M20 887221 2019-06-10
Porzycz Grzegorz 02371 2002 UKS Azymut 45 M18 8656099 2019-06-10
Pesta Piotr 02742 2001 UKS Azymut 45 M18 8656098 2019-06-10
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS Kwidzyn M18 2090697 2019-06-10
Borek Zbigniew 02743 2002 UKS Azymut 45 M18 887225 2019-06-10
Sienkiewicz Maksymilian 03734 2001 UKS Azymut 45 M18 9201834 2019-06-10
Petersburski Krystian 03452 2001 UKS Azymut 45 M18 8303043 2019-06-10
Soliwoda Mateusz 02880 2004 UMKS Kwidzyn M16 2087498 2019-06-10
Bielecki Michał 02855 2004 UKS Siódemka M16 895238 2019-06-10
Nowak Grzegorz 02370 2003 UKS Azymut 45 M16 8656096 2019-06-10
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS Kwidzyn M16 8040409 2019-06-10
Serzhanov Kirill 02877 2003 UMKS Kwidzyn M16 1419858 2019-06-10
Wilk Wiktor 03362 2004 UMKS Kwidzyn M16 1413972 2019-06-10
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS Kwidzyn M14 8666003 2019-06-10
Kośnik Daniel 04708 2006 UKS Azymut 45 M14 887217 2019-06-10
Miłkowski Jakub 03900 2006 UKS Azymut 45 M14 500664 2019-06-10
Chmielowski Bartosz 03918 2005 UMKS Kwidzyn M14 1419855 2019-06-10
Lazarev Igor 2006 UKS Azymut 45 M14 2011577 2019-06-10
Modzelewski Mikołaj 03840 2005 UKS Siódemka M14 2019-06-10
Breska Wiktor 04125 2006 UKS Azymut 45 M14 887218 2019-06-10
Kisłowski Marek 03754 2008 UMKS Kwidzyn M12 2133398 2019-06-10
Ukleja Krzysztof 03120 2008 UKS Azymut 45 M12 9201833 2019-06-10
Motała Piotr 04552 2008 UKS Siódemka M12 7777772 2019-06-10
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS Kwidzyn M12 8271107 2019-06-10
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS Kwidzyn M12 2103949 2019-06-10
Joniec Hubert 03917 2008 UMKS Kwidzyn M12 2111030 2019-06-10
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS Kwidzyn M12 8664842 2019-06-10
Chmielowski Krystian 04507 2008 UMKS Kwidzyn M12 332176 2019-06-10
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS Kwidzyn M12 8666001 2019-06-10
Grajewski Jakub 03915 2007 UMKS Kwidzyn M12 2127780 2019-06-10
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS Kwidzyn M12 2103950 2019-06-10
Kaszkiewicz Tymon 04467 2009 UKS Azymut 45 M10 1421941 2019-06-10
Kaszkiewicz Leon 04711 2010 UKS Azymut 45 M10 886656 2019-06-10
Jędras Jakub 04509 2011 UMKS Kwidzyn M10 332172 2019-06-10
Misiewicz Jakub 04503 2009 UMKS Kwidzyn M10 332174 2019-06-10
Rożniata Tymoteusz 04500 2011 UMKS Kwidzyn M10 332175 2019-06-10
Pękal Paweł 04444 2010 UMKS Kwidzyn M10 7211311 2019-06-10
Droń Wojciech 04510 2010 UMKS Kwidzyn M10 332173 2019-06-10
Kośnik Jerzy 2009 UKS Azymut 45 M10 887230 2019-06-10
Januszewicz Michał 2010 UKS Azymut 45 M10 502209 2019-06-10
Lemańczyk Witold 2009 indywidualnie M10 2019-06-09
Movko Marina 03901 1960 UKS Azymut 45 K55/60 2300540 2019-06-10
Lazareva Natalia 03899 1955 UKS Azymut 45 K55/60 2055107 2019-06-10
Porzycz Agata 00151 1960 UKS Azymut 45 K55/60 886301 2019-06-10
Czabańska Małgorzata 00233 1952 UKS Azymut 45 K55/60 219123 2019-06-10
Breska Ewelina 1973 UKS Azymut 45 K45/50 500662 2019-06-10
Perfikowska Aleksandra 04191 1974 UMKS Kwidzyn K45/50 8090574 2019-06-10
Nowak Beata 00144 1973 UKS Azymut 45 K45/50 9201836 2019-06-10
Ziarek Joanna 04549 1974 UMKS Kwidzyn K45/50 1419859 2019-06-10
Ukleja Ewa 03714 1980 UKS Azymut 45 K35/40 9201840 2019-06-10
Roszak Maja 04192 1975 UMKS Kwidzyn K35/40 2102489 2019-06-10
Kaszkiewicz Kamila 1980 UKS Azymut 45 K35/40 886655 2019-06-10
Rasczupkina Nina 04181 1984 UMKS Kwidzyn K35/40 332189 2019-06-10
Porzycz Agnieszka 01626 1984 UKS Siódemka K35/40 7191901 2019-06-10
Kędzior Katarzyna 04177 1975 UMKS Kwidzyn K35/40 1408883 2019-06-10
Lubomska (Lajn) Daria 00345 1989 UKS Azymut 45 K21 8660494 2019-06-10
Januszewicz Katarzyna 1986 UKS Azymut 45 K21 500664 2019-06-10
Serbo Daria 1998 UKS Azymut 45 K21 2300125 2019-06-10
Bielecka Aleksandra 02163 2000 UKS Siódemka K20 9101842 2019-06-10
Dawidowska Natalia 02202 1999 UKS Siódemka K20 8650816 2019-06-10
Kreft Oliwia 02203 1999 UKS Siódemka K20 1410953 2019-06-10
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS Kwidzyn K18 2067687 2019-06-10
Deyna Natalia 02622 2001 UMKS Kwidzyn K18 332188 2019-06-10
Melzer Zofia 02114 2001 UKS Siódemka K18 8650814 2019-06-10
Żurek Marta 02116 2002 UKS Siódemka K18 8650815 2019-06-10
Breska Nadia 04113 2002 UKS Azymut 45 K18 886655 2019-06-10
Jarovaia Elena 04543 2002 UKS Azymut 45 K18 1406683 2019-06-10
Gniewkowska Julia 03517 2002 UKS Azymut 45 K18 9201835 2019-06-10
Pesta Anna 02741 2003 UKS Azymut 45 K16 8664840 2019-06-10
Cepurdej Nina 04182 2003 UMKS Kwidzyn K16 8667603 2019-06-10
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UMKS Kwidzyn K16 8667680 2019-06-10
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS Kwidzyn K16 8653296 2019-06-10
Rutkowska Magdalena 02854 2003 UKS Siódemka K16 2019-06-10
Rygielska Kinga 04506 2005 UMKS Kwidzyn K14 2103943 2019-06-10
Melzer Anna 03295 2005 UKS Siódemka K14 886306 2019-06-10
Pupiec Agata 03391 2005 UKS Siódemka K14 895251 2019-06-10
Ukleja Patrycja 03121 2006 UKS Azymut 45 K14 9201832 2019-06-10
Kędzior Alicja 03563 2005 UMKS Kwidzyn K14 1422448 2019-06-10
Muller Iga 02764 2005 UMKS Kwidzyn K14 8051213 2019-06-10
Nowak Anna 02858 2006 UKS Azymut 45 K14 9201831 2019-06-10
Łysoń Łucja 04399 2008 UKS Siódemka K12 2019-06-10
Wejtko Diana 03360 2007 UMKS Kwidzyn K12 8001096 2019-06-10
Trzebiatowska Martyna 04470 2007 UKS Siódemka K12 2019-06-10
Szmidtka Martyna 04469 2008 UKS Siódemka K12 2019-06-10
Klimczak Olimpia 04482 2008 UKS Siódemka K12 2019-06-10
Porzycz Małgorzata 04252 2008 UKS Siódemka K12 842652 2019-06-10
Bielecka Marta 04398 2008 UKS Siódemka K12 2019-06-10
Ciećwierz Małgorzata 04712 2008 UKS Azymut 45 K12 9102642 2019-06-10
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS Kwidzyn K10 1427312 2019-06-10
Marciniak Klaudia 04505 2010 UMKS Kwidzyn K10 332184 2019-06-10
Rombel Gabriela 04502 2010 UMKS Kwidzyn K10 2090697 2019-06-10
Modzelewski Mateusz 2009 UKS Siódemka 10R 424206 2019-06-11