KMP I runda BnO - Klasyk


Klasyk -

Gdynia   2019-05-11   Term. zgłoszeń: 2019-04-26
 rank: 1,30  indywidualne  klasyk

Pozostałe etapy
Sztafeta - Gdynia   2019-05-10 Pokaż
Sprint Gdynia   2019-05-12   Term. zgłoszeń: 2019-04-26 Pokaż
  443 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades Średnia 2067831 2019-04-24
Czabański Edward 00514 1939 UKS Azymut 45 M80 219125 2019-04-26
Pokora Edward 01503 1944 UMKS Kwidzyn M75 412004 2019-04-26
Blimke Roman 00189 1946 LKS Górzanka M70 2019-04-25
Kmieciński Józef 00069 1947 PUKS Młode Orły M70 2800471 2019-04-14
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły M70 8626617 2019-04-14
Kruczek Stanisław 00830 1948 WKS Wawel M70 54021 2019-04-26
Świerczyński Bogdan 00885 1953 KOS Modrzew M65 1394482 2019-04-16
Parzewski Jerzy 00072 1952 KU AZS WAT M65 1391133 2019-04-16
Król Benedykt 01562 1953 UKS Siódemka M65 910131 2019-04-26
Paszyński Józef 00383 1953 UKS Orientuś M65 1399036 2019-04-21
Miszewski Romuald 1954 indywidualnie Pomorskie M65 888963 2019-04-26
Mientki Tadeusz 00788 1952 UMKS ORKAN M65 413391 2019-04-26
Łapanowski Jacenty 00190 1950 KU AZS WAT M65 412428 2019-04-25
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M60 886663 2019-04-24
Movko Sergei 04047 1955 UKS Azymut 45 M60 2300050 2019-04-26
Mądrzyński Zbigniew 02885 1956 UMKS Kwidzyn M60 9102706 2019-04-26
Lewandowski Krzysztof 00367 1958 UKS Orientuś M60 887234 2019-04-21
Chułek Aleksander 00547 1956 UKS Azymut 45 M60 9101302 2019-04-26
Machowski Władysław 00482 1959 UKS OSiR M60 2086529 2019-04-25
Cepurdej Aleksandr 04180 1958 UMKS Kwidzyn M60 2013118 2019-04-26
Malinowski Wiktor 01236 1958 MKS Metalowiec M60 412440 2019-04-23
Guga Romuald 00716 1955 WKS Śląsk M60 889177 2019-04-25
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś M55 7150264 2019-04-21
Chachurski Ryszard 00065 1963 KU AZS WAT M55 1963012 2019-04-26
Klawczyński Zbigniew 03895 1962 UMKS Kwidzyn M55 1419860 2019-04-26
Dyzio Włodzimierz 01533 1961 WKS Wawel M55 8650900 2019-04-26
Mikielski Marek 00136 1960 UMKS ORKAN M55 8664836 2019-04-25
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS M55 1409497 2019-04-21
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel M55 8200663 2019-04-26
Kłos Józef 00682 1963 UKS Azymut Pabianice M55 346001 2019-04-26
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS M55 1393090 2019-04-21
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS M50 8180169 2019-04-21
Żesławski Wojciech 03660 1966 WKS Wawel M50 9119669 2019-04-26
Olas Jacek 00422 1969 UKS Orientuś M50 7200161 2019-04-21
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-04-21
Ziółkiewicz Krzysztof 03986 1965 UKS Orientuś M50 887238 2019-04-21
Depta Piotr 00148 1965 MKS Paulinum M50 501904 2019-04-17
Forystek Józef 02080 1966 WKS Wawel M50 8180366 2019-04-26
Wrzesiński Krzysztof 01138 1969 WKS Śląsk M50 8636526 2019-04-25
Pupiec Mariusz 1969 UKS Siódemka M50 418923 2019-04-26
Krupiński Andrzej 01175 1969 PUKS Młode Orły M50 8651325 2019-04-14
Płytnik Stanisław 03670 1966 KOS BnO M50 7205883 2019-04-26
Słoński Marek 03192 1969 WKS Wawel M50 8172888 2019-04-26
Muller Tomasz 02577 1968 UMKS Kwidzyn M50 8230568 2019-04-26
Moniak Andrzej 04326 1965 LKS Górzanka M50 2019-04-25
Mazurek Piotr 04453 1970 WKS Śląsk M45 504050 2019-04-25
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś M45 887243 2019-04-21
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades M45 8000833 2019-04-23
Słomczyński Robert 03001 1972 UKS Orientuś M45 887244 2019-04-21
Goral Michał 04551 1971 KU AZS UMCS M45 8667593 2019-04-23
Porzycz Janusz 00232 1973 UKS Siódemka M45 9101165 2019-04-26
Borzyszkowski Jacek 03307 1974 UKS Siódemka M45 8635800 2019-04-26
Krasuski Marcin 02688 1972 KS OK!Sport M45 7202764 2019-04-26
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha M45 1972059 2019-04-18
Murawski Piotr 03588 1973 HKS Azymut M45 7200182 2019-04-26
Biederman Paweł 01390 1971 WKS Wawel M45 887009 2019-04-26
Nowakowski Sławomir 03710 1974 BKS Wataha M45 7170974 2019-04-18
Skorupa Mariusz 01004 1970 LKS Górzanka M45 2019-04-25
Dzik Mirosław 01195 1971 LKS Górzanka M45 2019-04-25
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS M45 8270873 2019-04-21
Staszak Artur 02013 1970 UNTS M45 8123777 2019-04-21
Wójtowicz Grzegorz 04546 1973 UNTS M45 2130149 2019-04-21
Wójcik Grzegorz 03195 1974 WKS Wawel M45 1415146 2019-04-26
Witkowski Adam 00158 1970 UKS Azymut 45 M45 7005151 2019-04-26
Becmer Dariusz 02148 1971 WKS Śląsk M45 8655945 2019-04-25
Szczygieł Marcin 04648 1971 MKS MOS M45 2016300 2019-04-25
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades M45 8000830 2019-04-24
Ledzion Grzegorz 04657 1971 UKS Orientuś M45 887240 2019-04-21
Serocki Wojciech 03695 1975 UMKS Kwidzyn M40 2103961 2019-04-26
Kujda Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna M40 1401466 2019-04-24
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45 M40 8270379 2019-04-26
Ciszek Marcin 01330 1976 WKS Śląsk M40 8654383 2019-04-25
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut M40 8636515 2019-04-26
Droń Grzegorz 04351 1979 UMKS Kwidzyn M40 2133395 2019-04-26
Nowak Paweł 03930 1977 UKS Orientuś M40 887249 2019-04-21
Biolik Grzegorz 02177 1976 UNTS M40 770327 2019-04-21
Wejtko Michał 03916 1975 UMKS Kwidzyn M40 2103956 2019-04-26
Ciupa Marcin 03927 1978 UKS Orientuś M40 8020578 2019-04-26
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper M40 1997225 2019-04-21
Kuryj Marek 03252 1978 WKS Wawel M40 9101303 2019-04-26
Majewski Marek 03343 1977 PUKS Młode Orły M40 7205050 2019-04-14
Perfikowski Piotr 04190 1976 UMKS Kwidzyn M40 2077834 2019-04-26
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut Pabianice M40 7202779 2019-04-26
Mrozowski Przemysław 04589 1978 UKS Siódemka M40 8664843 2019-04-26
Nowak Jacek 00143 1976 UKS Azymut 45 M40 8100276 2019-04-26
Gmur Karol 01237 1976 WKS Śląsk M40 7204930 2019-04-25
Jończy Daniel 01298 1975 MKS Paulinum M40 1411015 2019-04-17
Wdowczyk Piotr 04186 1983 UMKS Kwidzyn M35 1419987 2019-04-26
Pabich Tomasz 00331 1982 UKS Azymut Pabianice M35 886310 2019-04-26
Majasow Kostiantyn 01406 1983 WKS Śląsk M35 502257 2019-04-25
Zamiara Piotr 03698 1981 KS Hades M35 2048205 2019-04-23
Jędras Przemysław 03694 1981 UMKS Kwidzyn M35 2067686 2019-04-26
Niewiedziała Robert 01021 1993 UKS Siódemka M21 9101310 2019-04-26
Richert Marcin 00149 1979 UKS Siódemka M21 9101161 2019-04-26
Olech Przemysław 01564 1985 UKS Siódemka M21 504401 2019-04-26
Borczyk Łukasz 04534 1986 PUKS Młode Orły M21 412391 2019-04-14
Garbacik Michał 01584 1995 WKS Wawel M21 8638445 2019-04-26
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum M21 8650822 2019-04-17
Kalata Michał 00853 1989 MKS Paulinum M21 8160889 2019-04-17
Biederman Marcin 01508 1998 WKS Wawel M21 8070598 2019-04-26
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha M21 7771986 2019-04-18
Nowak Maciej 01113 1996 MKS Paulinum M21 7200189 2019-04-19
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS M21 8220398 2019-04-21
Parfianowicz Piotr 00102 1993 UNTS M21 8640916 2019-04-21
Wołowczyk Krzysztof 00488 1995 UNTS M21 8640915 2019-04-21
Zuchmański Przemysław 01724 1998 UKS Orientuś M21 8646296 2019-04-21
Paszyński Piotr 00423 1981 UKS Orientuś M21 8640929 2019-04-21
Podziński Rafał 00410 1991 UKS Orientuś M21 8640917 2019-04-21
Charuba Łukasz 00402 1990 UKS Orientuś M21 7200174 2019-04-21
Rzeńca Krzysztof 01725 1996 UKS Orientuś M21 8640930 2019-04-21
Wensław Mateusz 00153 1987 UKS Azymut 45 M21 9101164 2019-04-26
Krupa Łukasz 04250 1990 UKS OSiR M21 338297 2019-04-25
Bernaciak Aleksander 01402 1983 WKS Śląsk M21 504030 2019-04-22
Bednarski Jan 04096 1998 UNTS M21 8040198 2019-04-23
Piotrowski Radosław 01625 1996 UKS Azymut 45 M21 9101799 2019-04-26
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades M21 8000832 2019-04-24
Piekarski Ryszard 00693 1991 UKS OSiR M21 1419862 2019-04-25
Mazan Bartłomiej 01319 1992 WKS Śląsk M21 8100192 2019-04-25
Spadik Mateusz 04504 1989 UMKS Kwidzyn M21 7737737 2019-04-26
Kratov Oleksandr 1985 WKS Śląsk M21 8100101 2019-04-25
Kosowski Paweł 04178 1991 UMKS Kwidzyn M21 7205970 2019-04-26
Gryzio Łukasz 00336 1988 UKS Azymut Pabianice M21 887235 2019-04-26
Pabich Mariusz 00338 1988 UKS Azymut Pabianice M21 8281288 2019-04-26
Piłkowski Tadeusz 00689 1990 KS OK!Sport M21 8653083 2019-04-26
Rosłaniec Mateusz 02227 2000 WKS Śląsk M20 895003 2019-04-25
Kalisiak Dawid 02027 2000 UKS Azymut Pabianice M20 7205969 2019-04-26
Zając Dawid 02186 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8000525 2019-04-26
Kuźba Jakub 02165 2000 UKS Siódemka M20 887221 2019-04-26
Ogdowski Bartłomiej 02118 2000 UKS Siódemka M20 8650887 2019-04-26
Reniecki Franciszek 03566 2000 UMKS Kwidzyn M20 418395 2019-04-26
Żurek Grzegorz 02112 2000 UKS Siódemka M20 9101841 2019-04-26
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR M20 8664844 2019-04-25
Zamojski Rafał 02529 2000 UKS Siódemka M20 2019-04-26
Krzysztyński Michał 02619 2000 WKS Wawel M20 8650899 2019-04-26
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8260500 2019-04-26
Kijak Jakub 02994 2000 WKS Wawel M20 8640922 2019-04-26
Krawczyński Mikołaj 02226 2000 WKS Śląsk M20 7203701 2019-04-25
Nowakowski Maciej 03150 2002 BKS Wataha M18 1986001 2019-04-18
Sienkiewicz Maksymilian 03734 2001 UKS Azymut 45 M18 9201834 2019-04-26
Grobelny Alex 02566 2002 HKS Azymut M18 2127761 2019-04-26
Seidel Nikodem 02173 2001 HKS Azymut M18 2127753 2019-04-26
Grzegorczyk Mateusz 03447 2002 KOS BnO M18 9201337 2019-04-26
Pesta Piotr 02742 2001 UKS Azymut 45 M18 8656098 2019-04-26
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS Kwidzyn M18 2090697 2019-04-26
Deredos Bruno 02839 2001 UKS Orientuś M18 8640925 2019-04-21
Pudełek Błażej 03852 2002 LKS Górzanka M18 2118338 2019-04-25
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut Pabianice M18 887252 2019-04-26
Porzycz Grzegorz 02371 2002 UKS Azymut 45 M18 8656099 2019-04-26
Kurzyp Stanisław 02225 2002 WKS Śląsk M18 1401454 2019-04-25
Smyk Bartosz 02159 2002 UKS Traper M18 8650885 2019-04-21
Rzeńca Piotr (jr) 02129 2001 UKS Orientuś M18 8640924 2019-04-21
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS M18 1403087 2019-04-21
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS M18 8625739 2019-04-21
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS M18 8655941 2019-04-21
Petersburski Krystian 03452 2001 UKS Azymut 45 M18 8303043 2019-04-26
Sobiński Adrian 03868 2003 MKS Paulinum M16 2099922 2019-04-17
Wilk Wiktor 03362 2004 UMKS Kwidzyn M16 1413972 2019-04-26
Bielecki Michał 02855 2004 UKS Siódemka M16 895238 2019-04-26
Pachnik Stanisław 04297 2003 MKS Paulinum M16 1396724 2019-04-17
Paterek Mikołaj 02376 2003 HKS Azymut M16 2121111 2019-04-26
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut Pabianice M16 1407621 2019-04-26
Nowak Michał 03929 2003 UKS Orientuś M16 8646295 2019-04-21
Słomczyński Ignacy 02837 2003 UKS Orientuś M16 8646292 2019-04-21
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum M16 7200176 2019-04-17
Kotkowiak Piotr 03665 2004 KOS BnO M16 9201342 2019-04-26
Czyński Miłosz 03443 2004 KOS BnO M16 9201349 2019-04-26
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś M16 895254 2019-04-21
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO M16 8636996 2019-04-26
Curzytek Kacper 03843 2004 UKS Azymut Dębów M16 886652 2019-04-26
Udycz Jonasz 03319 2004 UKS Traper M16 8650886 2019-04-21
Curzytek Krystian 03844 2004 UKS Azymut Dębów M16 886653 2019-04-26
Górski Patryk 04541 2004 UKS OSiR M16 2033042 2019-04-25
Roman Szymon 03005 2003 UKS Azymut Dębów M16 886651 2019-04-26
Toborek Jakub 02141 2003 WKS Śląsk M16 8030803 2019-04-25
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś M16 8656097 2019-04-21
Łagoda Franciszek 03281 2003 WKS Śląsk M16 889184 2019-04-25
Soliwoda Mateusz 02880 2004 UMKS Kwidzyn M16 2087498 2019-04-26
Kędzierski Nataniel 04001 2003 WKS Śląsk M16 889176 2019-04-25
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS M16 1414199 2019-04-21
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS M16 8040213 2019-04-21
Żesławski Mateusz 03200 2004 WKS Wawel M16 9119229 2019-04-26
Ślusarczyk Piotr 03853 2004 LKS Górzanka M16 2019-04-25
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS Kwidzyn M16 8040409 2019-04-26
Kilichowski Kacper 04126 2006 UKS Azymut 45 M14 2086324 2019-04-26
Stefaniak Robert 04466 2006 UKS Azymut 45 M14 2086327 2019-04-26
Wasilewski Mikołaj 02779 2005 UKS OSiR M14 338300 2019-04-25
Ciechanowicz Mikołaj 03941 2006 UKS Azymut 45 M14 2086322 2019-04-26
Kotkowiak Bartosz 03664 2006 KOS BnO M14 838322 2019-04-26
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS Kwidzyn M14 8666003 2019-04-26
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel M14 1415144 2019-04-26
Durma Jerzy 04457 2006 UKS Azymut Pabianice M14 887246 2019-04-26
Kwiatkowski Olaf 03968 2005 KOS BnO M14 8050605 2019-04-26
Breska Wiktor 04125 2006 UKS Azymut 45 M14 2086321 2019-04-26
Ważny Artur 04011 2005 MKS MOS M14 2016282 2019-04-25
Modzelewski Mikołaj 03840 2005 UKS Siódemka M14 219194 2019-04-26
Kośnik Daniel 2006 UKS Azymut 45 M14 2086329 2019-04-26
Wesołowski Oskar 04458 2006 UKS Azymut Pabianice M14 887245 2019-04-26
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś M14 7200171 2019-04-21
Pankiewicz Filip 04575 2006 BKS Wataha M14 1424640 2019-04-18
Sztranek Maciej 03562 2006 UKS Azymut Pabianice M14 2043890 2019-04-26
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha M14 1986008 2019-04-18
Grzybowski Maciej 03898 2006 UKS Azymut 45 M14 2086323 2019-04-26
Kleinszmidt Michał 04127 2006 UKS Azymut 45 M14 2086325 2019-04-26
Antonowicz Jan 02385 2005 UNTS M14 8636188 2019-04-21
Majowski Jan 03502 2005 UKS OSiR M14 7204644 2019-04-25
Miłkowski Jakub 03900 2006 UKS Azymut 45 M14 2086326 2019-04-26
Sieroń Karol 04404 2005 UKS Azymut Pabianice M14 887224 2019-04-26
Dąbrowski Karol 03907 2005 UKS OSiR M14 435250 2019-04-25
Kielnierowski Wojciech 04105 2006 UKS Azymut Pabianice M14 1403086 2019-04-26
Chmielowski Bartosz 03918 2005 UMKS Kwidzyn M14 1419855 2019-04-26
Tywonek Jan 03841 2005 UKS OSiR M14 418964 2019-04-25
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR M14 1419866 2019-04-25
Podworski Kacper 02780 2005 UKS OSiR M14 1419863 2019-04-25
Żesławski Jakub 03201 2005 WKS Wawel M14 9119779 2019-04-26
Słomczyński Filip 03765 2007 UKS Orientuś M12 887247 2019-04-21
Mikołajczak Tymon 04224 2008 UKS Dąb Leszno M12 1419875 2019-04-24
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś M12 7070923 2019-04-21
Białasik Bartosz 04230 2007 UKS Dąb Leszno M12 1419871 2019-04-24
Ukleja Krzysztof 03120 2008 UKS Azymut 45 M12 9201833 2019-04-26
Wasilewski Antoni 04441 2008 UKS OSiR M12 338295 2019-04-25
Tarnowski Przemysław 03939 2007 WKS Wawel M12 2016946 2019-04-26
Chachurski Mieszko 04193 2007 UNTS M12 8291207 2019-04-26
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS Kwidzyn M12 8666001 2019-04-26
Kociuba Wiktor 04002 2008 MKS MOS M12 8644895 2019-04-25
Mokrzanowski Bartłomiej 2008 UKS OSiR M12 412164 2019-04-25
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS Kwidzyn M12 2103950 2019-04-26
Gradek Mateusz 03542 2007 UKS Traper M12 9101309 2019-04-21
Motała Piotr 04552 2008 UKS Siódemka M12 7777772 2019-04-26
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS Kwidzyn M12 8271107 2019-04-26
Wodzicki Filip 04646 2007 MKS MOS M12 2016295 2019-04-25
Kisłowski Marek 03754 2008 UMKS Kwidzyn M12 2133398 2019-04-26
Rzeńca Tomasz 03712 2008 UKS Orientuś M12 7200163 2019-04-25
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS Kwidzyn M12 2103949 2019-04-26
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS Kwidzyn M12 8664842 2019-04-26
Wiśniewski Jakub 03879 2007 UKS Azymut Pabianice M12 7662202 2019-04-26
Ciupa Jan 03926 2008 UKS Orientuś M12 412473 2019-04-26
Krempiński Franciszek 03559 2007 UKS Azymut Pabianice M12 7202778 2019-04-26
Pachucki Tymoteusz 04395 2007 BKS Wataha M12 1986007 2019-04-18
Michalski Tomasz 03950 2008 BKS Wataha M12 1986004 2019-04-18
Ziółkiewicz Jan 03932 2007 UKS Orientuś M12 887248 2019-04-21
Kaszkiewicz Leon 2010 UKS Azymut 45 M10 2086330 2019-04-26
Łubisz Łukasz 04402 2009 UKS Azymut Pabianice M10 887236 2019-04-26
Pułczyński Jeremi 04019 2009 WKS Wawel M10 7208250 2019-04-26
Kaszkiewicz Tymon 04467 2009 UKS Azymut 45 M10 2019-04-26
Wiśniewski Adam 04406 2010 UKS Azymut Pabianice M10 2061725 2019-04-26
Grochowalska Alicja 04604 2003 UKS Azymut Pabianice Krótka 886661 2019-04-26
Kalisz Kaja 04601 2002 UKS Azymut Pabianice Krótka 886662 2019-04-26
Chachurska Magdalena 1978 KU AZS WAT Krótka 64950 2019-04-26
Młynarczyk Kaja 04596 2006 UKS Azymut Pabianice Krótka 1409380 2019-04-26
Kozuń Marika 04599 2006 UKS Azymut Pabianice Krótka 1409366 2019-04-26
Kuźba Justyna 01349 1994 UKS Siódemka Krótka 9101307 2019-04-26
Galicz Krystyna 03142 1951 BKS Wataha K65 1951826 2019-04-18
Lazareva Natalia 03899 1955 UKS Azymut 45 K60 2055107 2019-04-26
Mikielska Danuta 00138 1959 UMKS ORKAN K60 8664837 2019-04-25
Movko Marina 03901 1960 UKS Azymut 45 K55 2300540 2019-04-26
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS K55 8000842 2019-04-21
Morawska Irena 00160 1962 UKS Azymut 45 K55 886657 2019-04-26
Górnicka-Antonowicz Anna 00091 1968 Indywidualny Mazowsze K50 895015 2019-04-24
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS K50 1393099 2019-04-21
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS K50 8655942 2019-04-21
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel K50 2114867 2019-04-26
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS K50 1408259 2019-04-21
Topór Monika 03372 1970 WKS Wawel K45 7204933 2019-04-26
Depta Monika 00165 1970 MKS Paulinum K45 7777773 2019-04-17
Daniluk Karina 03159 1972 BKS Wataha K45 7110672 2019-04-18
Borzym Anna 03952 1972 BKS Wataha K45 1424641 2019-04-18
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS K45 1408260 2019-04-21
Wójtowicz Katarzyna 04548 1973 UNTS K45 2130150 2019-04-21
Wysocka Joanna 01400 1971 WKS Śląsk K45 2016298 2019-04-25
Nowicka-Bielecka Kornelia 02729 1974 UKS Siódemka K45 1390881 2019-04-26
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut K45 997889 2019-04-26
Pilarczyk-Pupiec Agnieszka 1971 UKS Siódemka K45 222887 2019-04-26
Witkowska Izabela 00238 1970 UKS Azymut 45 K45 7130303 2019-04-26
Trykozko Urszula 02691 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni K45 8072469 2019-04-26
Etterle-Biederman Lilianna 00823 1973 WKS Wawel K45 886342 2019-04-26
Lamparska Iwona 04272 1973 WKS Wawel K45 8650892 2019-04-26
Topór Monika 03372 1970 WKS Wawel K45 7204933 2019-04-26
Kędzior Katarzyna 04177 1975 UMKS Kwidzyn K40 1408883 2019-04-26
Michalska Izabela 03949 1979 BKS Wataha K40 1986006 2019-04-18
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut Pabianice K40 7204651 2019-04-26
Roszak Maja 04192 1975 UMKS Kwidzyn K40 2102489 2019-04-26
Grabowska Joanna 03716 1979 WKS Wawel K40 413356 2019-04-26
Biolik Agnieszka 02178 1977 UNTS K40 8197778 2019-04-21
Machowska- Łącka Magdalena 03908 1983 UKS OSiR K35 1422870 2019-04-25
Karnia-Biskupska Anna 00828 1980 WKS Wawel K35 895240 2019-04-26
Porzycz Agnieszka 01626 1984 UKS Siódemka K35 842655 2019-04-26
Ratajczak z d. Czajka Izabela 02891 1982 UKS Siódemka K35 2077799 2019-04-26
Rasczupkina Nina 04181 1984 UMKS Kwidzyn K35 332189 2019-04-26
Gawron Katarzyna 04680 1982 WKS Wawel K35 2077837 2019-04-26
Konkol-Klimczak Wioletta 01990 1980 UKS Siódemka K35 502207 2019-04-26
Golinowska Elżbieta 03675 1980 HKS Azymut K35 8636514 2019-04-26
Piotrowska - Fastyn Małgorzata 00366 1984 UKS Orientuś K35 412375 2019-04-24
Kuźma Elżbieta 04579 1984 BKS Wataha K35 1986005 2019-04-19
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades K35 7200386 2019-04-23
Olejnik Agata 00376 1994 UKS Orientuś K21 8646294 2019-04-21
Kaczmarek Anna 04234 1986 UKS Dąb Leszno K21 8121986 2019-04-24
Mazan Aleksandra 00328 1995 UKS Traper K21 8650884 2019-04-26
Durzyńska Katarzyna 03584 1992 HKS Azymut K21 8636511 2019-04-26
Machowska Weronika 00483 1986 UKS OSiR K21 886315 2019-04-25
Murawska Marta 03255 1998 HKS Azymut K21 7200180 2019-04-26
Dominiak Dagmara 00932 1997 PUKS Młode Orły K21 7205367 2019-04-14
Wańczyk Zuzanna 01664 1997 PUKS Młode Orły K21 1396729 2019-04-14
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice K21 505002 2019-04-26
Borychowska Marlena 00167 1988 MKS Paulinum K21 1394413 2019-04-17
Pabich Maria 00330 1982 UKS Azymut Pabianice K21 553466 2019-04-26
Borczyk Iwona 04536 1986 PUKS Młode Orły K21 1419992 2019-04-14
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut Pabianice K21 7204932 2019-04-26
Wójtowicz Hanna 04547 2010 UNTS K21 8101219 2019-04-21
Żebrowska Barbara 01481 1995 UNTS K21 1407619 2019-04-21
Ewiak - Paszyńska Alicja 00363 1987 UKS Orientuś K21 505003 2019-04-21
Gwóźdź Ewa 00384 1990 UKS Orientuś K21 8667266 2019-04-21
Nikitczenko Natasza 03250 1997 UKS Orientuś K21 887239 2019-04-21
Majasow Agata 01029 1985 WKS Śląsk K21 2018695 2019-04-25
Chęcińska Angelika 03733 1993 UKS Azymut 45 K21 502202 2019-04-26
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś K21 8211095 2019-04-21
Wicha Iwona 00485 1987 PUKS Młode Orły K21 8625548 2019-04-14
Fortuniak Weronika 02836 1998 UKS Orientuś K21 8646293 2019-04-21
Ślusarczyk Katarzyna 03480 1989 KS OK!Sport K21 8636522 2019-04-26
Kubicka Zuzanna 00037 1993 UNTS K21 8001993 2019-04-21
Polishchuk Mariya 01962 1994 UNTS K21 8444924 2019-04-21
Garbacik Maja 01585 2000 WKS Wawel K20 8640909 2019-04-26
Biederman Adrianna 01509 2000 WKS Wawel K20 8120200 2019-04-26
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły K20 8640914 2019-04-14
Listek Marta 01530 1999 WKS Wawel K20 8653292 2019-04-26
Hutsenko Yelyzaveta 04574 2000 WKS Wawel K20 9201437 2019-04-26
Dawidowska Natalia 02202 1999 UKS Siódemka K20 8650816 2019-04-26
Pudełek Michalina 03999 2000 LKS Górzanka K20 2121115 2019-04-25
Cych Agnieszka 02099 1999 WKS Śląsk K20 1399031 2019-04-25
Bielecka Aleksandra 02163 2000 UKS Siódemka K20 9101842 2019-04-26
Deptulska Maria 02366 2000 UNTS K20 8631442 2019-04-21
Ciesiółka Katarzyna 01827 2000 WKS Śląsk K20 9201008 2019-04-25
Susek Julia 02890 2001 UKS Siódemka K18 8650817 2019-04-26
Melzer Zofia 02114 2001 UKS Siódemka K18 8650814 2019-04-26
Olszanka Gabriela 02427 2001 KS OK!Sport K18 8220701 2019-04-26
Deyna Natalia 02622 2001 UMKS Kwidzyn K18 332174 2019-04-26
Lipińska Julia 04159 2002 WKS Śląsk K18 895005 2019-04-25
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS Kwidzyn K18 2067687 2019-04-26
Mazurek Agnieszka 02223 2001 WKS Śląsk K18 7203696 2019-04-25
Ciura Aleksandra 03696 2001 WKS Śląsk K18 504042 2019-04-25
Tywonek Julia 04100 2001 UKS OSiR K18 1422869 2019-04-25
Piwowar Lidia 02374 2002 HKS Azymut K18 2127759 2019-04-26
Jarovaia Elena 04543 2002 UKS Azymut 45 K18 2019-04-26
Gniewkowska Julia 03517 2002 UKS Azymut 45 K18 9201835 2019-04-26
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS K18 8221001 2019-04-23
Block Amelia 02132 2002 UKS Orientuś K18 8640928 2019-04-21
Gielec Zuzanna 03046 2002 UKS Orientuś K18 8640927 2019-04-21
Leśnicka Agnieszka 02611 2002 UKS Azymut Dębów K18 8008007 2019-04-26
Topór Magdalena 02935 2001 WKS Wawel K18 8650894 2019-04-26
Borzym Izabela 02751 2002 BKS Wataha K18 7020806 2019-04-18
Słońska Zofia 03191 2002 WKS Wawel K18 8120514 2019-04-26
Bączek Małgorzata 04014 2001 WKS Wawel K18 8636995 2019-04-26
Żurek Marta 02116 2002 UKS Siódemka K18 8650815 2019-04-26
Majewska Maja 03218 2004 PUKS Młode Orły K16 8645193 2019-04-14
Nowak Maria 02922 2003 KS Hades K16 2067839 2019-04-23
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades K16 8000831 2019-04-24
Dolińska Julia 03158 2004 BKS Wataha K16 1986003 2019-04-18
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UMKS Kwidzyn K16 8667680 2019-04-26
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut Pabianice K16 8640908 2019-04-26
Kapska Nina 03912 2004 HKS Azymut K16 2127765 2019-04-26
Zielińska Oliwia 03217 2003 PUKS Młode Orły K16 8650819 2019-04-14
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR K16 889672 2019-04-25
Gola Martyna 03048 2003 UKS Orientuś K16 7200169 2019-04-21
Skrzypczak Marika 03864 2004 HKS Azymut K16 2127760 2019-04-26
Pesta Anna 02741 2003 UKS Azymut 45 K16 9201839 2019-04-26
Berlińska Paulina 03503 2003 UKS Orientuś K16 7200168 2019-04-21
Mazurek Joanna 02222 2003 WKS Śląsk K16 889178 2019-04-25
Doreń Wiktoria 03854 2003 UKS Orientuś K16 8646297 2019-04-21
Sudoł Hanna 03491 2003 WKS Śląsk K16 889179 2019-04-25
Kwiecień Paulina 04492 2004 PUKS Młode Orły K16 412117 2019-04-14
Skorupa Maja 03724 2004 LKS Górzanka K16 2019-04-25
Gradek Zuzanna 02575 2003 UKS Traper K16 8650896 2019-04-21
Urban Aneta 02910 2004 UKS Traper K16 8650897 2019-04-21
Kiełb Wiktoria 03413 2004 UKS Azymut Dębów K16 2015833 2019-04-26
Kmieć Zuzanna 02576 2003 UKS Traper K16 8650895 2019-04-21
Orzechowska Aleksandra 04057 2003 UKS Azymut Dębów K16 2015834 2019-04-26
Przeszłowska Hanna 03317 2003 UKS Traper K16 1970209 2019-04-21
Cepurdej Nina 04182 2003 UMKS Kwidzyn K16 8667603 2019-04-26
Muller Iga 02764 2005 UMKS Kwidzyn K16 8051213 2019-04-26
Nitsch Aleksandra 02409 2003 UNTS K16 8280803 2019-04-21
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS Kwidzyn K16 8653296 2019-04-26
Dolińska Zuzanna 02748 2003 BKS Wataha K16 7060403 2019-04-18
Szkudlarska Weronika 04242 2004 UKS Dąb Leszno K16 1412010 2019-04-24
Michalewicz Alicja 03261 2005 HKS Azymut K14 2127767 2019-04-26
Karkut Estera 03259 2005 HKS Azymut K14 2121110 2019-04-26
Lamparska Maja 03832 2005 WKS Wawel K14 8636994 2019-04-26
Kasprzyk Marta 04540 2006 UKS OSiR K14 418961 2019-04-25
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś K14 7200166 2019-04-21
Mikołajczak Iga 04248 2006 UKS Dąb Leszno K14 1419876 2019-04-24
Rygielska Kinga 04506 2005 UMKS Kwidzyn K14 2103943 2019-04-26
Pułczyńska Hanna 03193 2005 WKS Wawel K14 8666005 2019-04-26
Sobiepanek Barbara 03365 2006 UKS OSiR K14 338299 2019-04-25
Prais Julia 04225 2006 UKS Dąb Leszno K14 1419873 2019-04-24
Michno Marta 03937 2005 WKS Wawel K14 8650881 2019-04-26
Saładajczyk Malwina 03878 2005 UKS Azymut Pabianice K14 886660 2019-04-26
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR K14 1422868 2019-04-25
Pupiec Agata 03391 2005 UKS Siódemka K14 895251 2019-04-26
Kurtycz Natalia 04021 2005 WKS Wawel K14 2114853 2019-04-26
Dreier Anna 03256 2005 HKS Azymut K14 1424636 2019-04-26
Kędzior Alicja 03563 2005 UMKS Kwidzyn K14 1422448 2019-04-26
Pudełek Jowita 03998 2005 LKS Górzanka K14 2118337 2019-04-25
Nowak Anna 02858 2006 UKS Azymut 45 K14 9201831 2019-04-26
Ukleja Patrycja 03121 2006 UKS Azymut 45 K14 9201832 2019-04-26
Kiełb Patrycja 03845 2005 UKS Azymut Dębów K14 7203702 2019-04-26
Markowska Natalia 04226 2006 UKS Dąb Leszno K14 1419874 2019-04-24
Borkowska Lena 03756 2006 UKS OSiR K14 338293 2019-04-25
Wiśniewska Hana 04222 2004 UKS Orientuś K14 2019-04-25
Melzer Anna 03295 2005 UKS Siódemka K14 886306 2019-04-26
Szczurko Paulina 03545 2005 UKS Traper K14 9202028 2019-04-21
Komorowska Marta 04655 2005 UKS Orientuś K14 412189 2019-04-25
Hajduk Maria 03257 2006 HKS Azymut K14 2127764 2019-04-26
Ciszek Katarzyna 04290 2006 MKS MOS K14 8654388 2019-04-25
Zawada Zuzanna 03659 2006 WKS Wawel K14 2114860 2019-04-26
Staniec Julia 04346 2008 MKS MOS K12 7067739 2019-04-25
Biskupska Julia 03646 2008 WKS Wawel K12 9080722 2019-04-26
Wasilewska Olga 04251 2008 UKS OSiR K12 418960 2019-04-25
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR K12 338298 2019-04-25
Nowak Zofia 03702 2008 KS Hades K12 2067840 2019-04-23
Rożniata Dominika 04508 2008 UMKS Kwidzyn K12 332185 2019-04-26
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS K12 1408272 2019-04-25
Kuciel Hanna 04295 2007 MKS MOS K12 2057131 2019-04-25
Ciećwierz Małgorzata 2008 UKS Azymut 45 K12 2019-04-26
Wejtko Diana 03360 2007 UMKS Kwidzyn K12 1413975 2019-04-26
Klimczak Olimpia 04482 2008 UKS Siódemka K12 418982 2019-04-26
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS K12 8131207 2019-04-21
Porzycz Małgorzata 04252 2008 UKS Siódemka K12 842652 2019-04-26
Oliinyk Yelyzaveta 04023 2008 WKS Wawel K12 2114868 2019-04-26
Bielecka Marta 04398 2008 UKS Siódemka K12 361818 2019-04-26
Niessner Pola 03651 2007 WKS Wawel K12 8635047 2019-04-26
Słońska Antonina 03190 2007 WKS Wawel K12 8640921 2019-04-26
Olejnik Jaśmina 03938 2008 WKS Wawel K12 8303011 2019-04-26
Mikuła Iga 03959 2007 KOS BnO K12 8300107 2019-04-26
Mikuła Daria 03960 2007 KOS BnO K12 8073012 2019-04-26
Szczygieł Hanna 02911 2007 MKS MOS K12 2016283 2019-04-25
Ciastoń Oliwia 04312 2008 MKS MOS K12 2067741 2019-04-25
Masłowska Julia 04311 2008 MKS MOS K12 2057134 2019-04-25
Matyja Weronika 03958 2007 KOS BnO K12 8160207 2019-04-26
Stefaniak Izabela 03767 2007 KOS BnO K12 8200407 2019-04-26
Dżumaga Sara 04233 2009 UKS Dąb Leszno K10 1412009 2019-04-24
Pabich Hanna 04168 2011 UKS Azymut Pabianice K10 886698 2019-04-26
Kowalczyk Kalina 04171 2009 UKS Azymut Pabianice K10 1409362 2019-04-26
Wysocka Michalina 04012 2010 MKS MOS K10 2016299 2019-04-25
Łubis Michał 02657 1985 UKS Azymut Pabianice Długa 887216 2019-04-26