KMP II runda BnO



Data: 2019/09/20 - 2019/09/21
Organizatorzy: Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej UKS Orientuś
http://kmp2019.pl/

Etapy

nocny sprint -

Kielce   2019-09-20   Term. zgłoszeń: 2019-09-09
 rank: 1,30  indywidualne  sprint

średni -

Kielce   2019-09-21   Term. zgłoszeń: 2019-09-09
 rank: 1,30  indywidualne  sprint

sztafeta klubowa -

Kielce   2019-09-21   Term. zgłoszeń: 2019-09-09
 sztafetowe

Pliki
1   KMP2019_runda2_Biuletyn1_05092019.pdf (2.9 MB)  
2   KMP2019_lista-sztafet_17092019.pdf (129.4 kB)  
3   KMP2019_Lista_startowa_sredni.pdf (293.5 kB)  
4   KMP2019_Lista_startowa_sprint_nocny.pdf (284.9 kB)  
5   KMP2019_runda2_Biuletyn2_high.pdf (4.1 MB)  

Wyniki


Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
3 21:37 Woźniak Józef KU AZS WAT Warszawa 1951 M65
1 12:03 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01168 1946 M70 1300
2 12:16 Kruczek Stanisław WKS Wawel Kraków 00830 1948 M70 1277
4 27:44 Blimke Roman LKS Górzanka Nawojowa Góra 00189 1946 M70 0
1 12:43 Parzewski Jerzy KU AZS WAT Warszawa 00072 1952 M65 1300
2 20:09 Paszyński Józef UKS Orientuś Łódź 00383 1953 M65 540
1 11:45 Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 1958 M60 1300
2 11:55 Guga Romuald WKS Śląsk Wrocław 00716 1955 M60 1282
3 12:06 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 1956 M60 1261
4 13:33 Machowski Władysław UKS OSiR Góra Kalwaria 00482 1959 M60 1101
5 14:44 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60 970
6 15:22 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 900
7 15:44 Cepurdej Aleksander UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 859
8 16:08 Kret Jacek LKS Górzanka Nawojowa Góra 03723 1957 M60 815
9 18:27 Galla Andrzej HKS Azymut Mochy 01230 1959 M60 559
10 22:10 Andrzejewski Leszek UKS Azymut 45 Gdynia 01624 1959 M60 148
1 12:51 Wołowczyk Marek UNTS Warszawa 00113 1963 M55 1300
2 13:33 Kozłowski Jacek UKS Patria Młynne 01044 1963 M55 1229
3 13:39 Niessner Piotr WKS Wawel Kraków 02725 1963 M55 1219
4 14:00 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 1964 M55 1184
5 14:43 Mossakowski Przemysław Indywidualny Mazowsze 01758 1960 M55 1111
6 15:00 Chachurski Ryszard KU AZS WAT Warszawa 00065 1963 M55 1082
7 15:15 Dyzio Włodzimierz WKS Wawel Kraków 01533 1961 M55 1057
8 15:40 Wołek Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 1015
10 16:44 Porzycz Jerzy UKS Azymut 45 Gdynia 00154 1961 M55 907
11 17:57 Sochacki Witold UKS Patria Młynne 01392 1964 M55 784
12 18:34 Tarnowski Mirosław KU AZS UMCS Lublin 00764 1964 M55 722
13 21:26 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 432
8 17:16 Pesta Adam UKS Azymut 45 Gdynia 02857 1969 M50 991
9 17:50 Forystek Józef WKS Wawel Kraków 02080 1966 M50 938
10 18:23 Moniak Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 04326 1965 M50 887
11 22:04 Szuryga Hubert KU AZS UMCS Lublin 00683 1968 M50 544
12 22:11 Płytnik Stanisław KOS BnO Szczecin 03670 1966 M50 533
5 16:02 Żesławski Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1967 M50 1106
1 10:18 Klimczak Oksana UKS Siódemka Rumia 2009 K10
1 07:39 Niessner Pola WKS Wawel Kraków 03651 2007 K12 1300
2 07:56 Słońska Antonina WKS Wawel Kraków 03190 2007 K12 1252
3 08:07 Chabiera Filomena UNTS Warszawa 03856 2007 K12 1221
4 08:31 Kula Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K12 1153
5 08:37 Mianowska Antonina UNTS Warszawa 03554 2007 K12 1136
6 08:47 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K12 1107
7 08:53 Olejnik Jaśmina WKS Wawel Kraków 03938 2008 K12 1090
8 09:27 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K12 994
9 10:18 Biskupska Julia WKS Wawel Kraków 03646 2008 K12 850
10 10:58 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K12 736
11 11:26 Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwaria 03573 2007 K12 657
12 13:45 Bożek Ewelina UKS Azymut Siedliska 04359 2007 K12 263
2 11:00 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1300
3 12:18 Wójtowicz Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K10 1146
4 15:32 Kowalczyk Kalina UKS Azymut Pabianice 04171 2009 K10 764
13 13:58 Oliinyk Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 04023 2008 K12 227
14 14:12 Klimczak Olimpia UKS Siódemka Rumia 04482 2008 K12 187
15 14:21 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 161
16 15:08 Mielko Zuzanna UKS Azymut Siedliska 04362 2008 K12 28
17 16:45 Sierkowska Marta UKS Azymut Siedliska 04360 2007 K12 0
18 16:55 Podgórska Marta KS Kościelec Chrzanów 03611 2007 K12 0
19 17:23 Fitrzyk Magdalena UKS Patria Młynne 03622 2007 K12 0
20 17:45 Porada Jagoda UKS Reflex Rybnik 04760 2008 K12 0
1 10:45 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K14 1300
2 11:35 Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02858 2006 K14 1199
3 11:48 Lamparska Maja WKS Wawel Kraków 03832 2005 K14 1173
21 18:36 Janiak Magdalena UKS Azymut Pabianice 04603 2007 K12 0
22 19:28 Zelek Martyna UKS Patria Młynne 03632 2008 K12 0
NKL Dobromilska Izabela UKS Azymut Siedliska 04381 2007 K12 0
NKL Sokal Karolina UKS Azymut Siedliska 04734 2007 K12 0
NKL Sudak Oliwia UKS Azymut Siedliska 04361 2007 K12 0
5 12:32 Karkut Estera HKS Azymut Mochy 03259 2005 K14 1084
7 12:58 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR Góra Kalwaria 03366 2006 K14 1032
8 13:10 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 1008
20 17:11 Michno Marta WKS Wawel Kraków 03937 2005 K14 522
1 15:20 Kubicka Zuzanna UNTS Warszawa 00037 1993 K21 1300
2 15:29 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K21 1287
1 12:07 Petrova Yasna UKS Orientuś Łódź 04770 2002 K20 1300
2 13:27 Biederman Adrianna WKS Wawel Kraków 01509 2000 K20 1157
3 13:34 Głowacz Julia UNTS Warszawa 02754 2000 K20 1144
4 14:28 Pudełek Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra 03999 2000 K20 1048
5 14:47 Garbacik Maja WKS Wawel Kraków 01585 2000 K20 1014
6 16:06 Kreft Oliwia UKS Siódemka Rumia 02203 1999 K20 873
7 16:58 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01927 2000 K20 780
8 17:10 Listek Marta WKS Wawel Kraków 01530 1999 K20 758
NKL Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 01827 2000 K20 0
1 13:48 Block Amelia UKS Orientuś Łódź 02132 2002 K18 1300
2 13:51 Topór Magdalena WKS Wawel Kraków 02935 2001 K18 1295
3 14:08 Gielec Zuzanna UKS Orientuś Łódź 03046 2002 K18 1269
4 14:11 Ciura Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 03696 2001 K18 1264
5 15:02 Mianowska Julia UNTS Warszawa 02096 2001 K18 1184
6 15:37 Słońska Zofia WKS Wawel Kraków 03191 2002 K18 1129
7 15:47 Jarovaia Elena UKS Azymut 45 Gdynia 04543 2002 K18 1113
8 15:48 Bączek Małgorzata WKS Wawel Kraków 04014 2001 K18 1112
10 17:37 Leśnicka Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K18 940
11 17:56 Żurek Marta UKS Siódemka Rumia 02116 2002 K18 911
12 18:36 Dzierwa Hanna KS Kościelec Chrzanów 02057 2001 K18 848
13 18:55 Wójcik Natalia WKS Wawel Kraków 02992 2002 K18 818
14 19:12 Sroka Małgorzata UKS Patria Młynne 02200 2002 K18 791
15 19:17 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 783
16 19:37 Zając Magdalena HKS Azymut Mochy 02384 2002 K18 752
17 19:57 Kozłowska Maria UKS Patria Młynne 02270 2001 K18 721
18 24:24 Kalisz Kaja UKS Azymut Pabianice 04601 2002 K18 301
1 13:19 Sudoł Hanna WKS Śląsk Wrocław 03491 2003 K16 1300
2 13:19 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1300
3 14:39 Doreń Wiktoria UKS Orientuś Łódź 03854 2003 K16 1170
4 14:43 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1163
5 14:47 Pesta Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02741 2003 K16 1157
7 15:02 Powichrowska Ilona UKS OSiR Góra Kalwaria 02781 2004 K16 1132
8 15:05 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K16 1128
9 15:24 Chabiera Lena UNTS Warszawa 02391 2003 K16 1097
10 16:12 Berlińska Paulina UKS Orientuś Łódź 03503 2003 K16 1019
11 16:17 Nitsch Aleksandra UNTS Warszawa 02409 2003 K16 1010
12 16:17 Mazurek Joanna WKS Śląsk Wrocław 02222 2003 K16 1010
13 16:25 Zelek Klaudia UKS Patria Młynne 02149 2003 K16 997
14 16:45 Majewska Maja PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03218 2004 K16 965
15 17:15 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 916
16 17:35 Orzechowska Aleksandra UKS Azymut Dębów 04057 2003 K16 883
17 18:23 Dolińska Zuzanna BKS Wataha 02748 2003 K16 805
18 18:30 Grochowalska Alicja UKS Azymut Pabianice 04604 2003 K16 794
20 19:23 Kapska Nina HKS Azymut Mochy 03912 2004 K16 708
21 20:13 Rajca Luiza KS Kościelec Chrzanów 02867 2004 K16 626
22 23:17 Moniak Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 04709 2003 K16 327
23 25:09 Dolińska Julia BKS Wataha 03158 2004 K16 145
24 25:45 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04492 2004 K16 86
NKL Skorupa Maja LKS Górzanka Nawojowa Góra 03724 2004 K16 0
9 13:33 Kiełb Patrycja UKS Azymut Dębów 03845 2005 K14 961
10 13:48 Pułczyńska Hanna WKS Wawel Kraków 03193 2005 K14 931
11 13:55 Pudełek Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra 03998 2005 K14 917
12 13:59 Kotlińska Kamila UKS Azymut Dębów 04056 2006 K14 909
13 14:27 Zawada Zuzanna WKS Wawel Kraków 03659 2006 K14 853
14 14:47 Kurtycz Natalia WKS Wawel Kraków 04021 2005 K14 812
15 14:59 Pupiec Agata UKS Siódemka Rumia 03391 2005 K14 788
16 15:02 Komorowska Marta UKS Orientuś Łódź 04655 2005 K14 782
17 16:06 Dreier Anna HKS Azymut Mochy 03256 2005 K14 653
18 16:33 Wiśniewska Hana UKS Orientuś Łódź 04222 2005 K14 599
21 17:30 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 484
22 21:33 Młynarczyk Kaja UKS Azymut Pabianice 04596 2006 K14 0
23 22:13 Wrzyszcz Weronika UKS Orlik Rajbrot 03031 2006 K14 0
24 26:13 Kozuń Marika UKS Azymut Pabianice 04599 2006 K14 0
25 27:00 Saładajczyk Malwina UKS Azymut Pabianice 03878 2005 K14 0
NKL Bekier Monika UKS Azymut Siedliska 04730 2005 K14 0
9 20:53 Zelek Urszula UKS Patria Młynne 1984 K35
PK Pułczyńska Agnieszka WKS Wawel Kraków 1971 K45
1 05:58 Wiśniewski Adam UKS Azymut Pabianice 04406 2010 M10 1300
11 18:15 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut Mochy 03584 1992 K21 1053
2 06:54 Bałaziński Antoni UKS Patria Młynne 04587 2009 M10 1097
3 09:02 Trepczyński Franciszek UKS Orientuś Łódź 04220 M10 632
1 18:43 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60/65 1300
2 21:29 Galicz Krystyna BKS Wataha 03142 1951 K60/65 1108
1 11:05 Wołek Ewa UNTS Warszawa 01208 1968 K50/55 1300
2 11:14 Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 00112 1968 K50/55 1282
3 12:44 Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K50/55 1106
4 13:05 Misiaczek Ewa Indywidualnie 01318 K50/55 1065
5 13:18 Kurzyp Anna WKS Śląsk Wrocław 04745 1968 K50/55 1040
6 13:18 Wańczyk Magdalena PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01485 1968 K50/55 1040
7 14:11 Bugaj Teresa WKS Wawel Kraków 03313 1968 K50/55 936
8 18:53 Dyzio Anna WKS Wawel Kraków 03433 1968 K50/55 385
9 19:48 Wołek Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50/55 278
1 12:07 Nowak Barbara HKS Azymut Mochy 01222 1970 K45 1300
2 14:46 Gorczyca Magdalena KS Hades Poznań 03306 1971 K45 1016
3 15:12 Witkowska Izabela UKS Azymut 45 Gdynia 00238 1970 K45 969
5 15:36 Wójtowicz Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K45 926
6 15:57 Trykozko Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 02691 1969 K45 889
7 18:42 Topór Monika WKS Wawel Kraków 03372 1970 K45 594
8 22:14 Mianowska Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45 215
9 24:26 Tarnowska Ewa KU AZS UMCS Lublin 00821 1971 K45 0
NKL Lamparska Iwona WKS Wawel Kraków 04272 1973 K45 0
NKL Etterle-Biederman Lilianna WKS Wawel Kraków 00823 1973 K45 0
1 15:33 Grabowska Joanna WKS Wawel Kraków 03716 1979 K40 1300
2 15:55 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 1269
3 17:53 Roszak Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K40 1105
4 18:53 Bultrowicz Agnieszka KS Hades Poznań 00944 1977 K40 1021
5 21:03 Olejnik Ewa WKS Wawel Kraków 04120 1976 K40 840
6 22:04 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40 755
7 23:48 Słońska Bogusława WKS Wawel Kraków 03655 1976 K40 610
8 24:53 Filipiak Agnieszka KS Hades Poznań 04413 1975 K40 520
1 13:23 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia 01990 1980 K35 1300
2 14:08 Maj-Roksz Maria UKS Siódemka Rumia 01991 1980 K35 1227
3 15:01 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 02347 1978 K35 1141
4 16:46 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades Poznań 00915 1980 K35 971
5 17:21 Rasczupkina Nina UMKS Kwidzyn 04181 1984 K35 915
6 19:12 Karnia-Biskupska Anna WKS Wawel Kraków 00828 1980 K35 735
7 19:43 Komsa Małgorzata UKS Orientuś Łódź 00366 1984 K35 685
8 20:30 Mazur Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 1983 K35 609
10 20:56 Gawron Katarzyna WKS Wawel Kraków 04680 1982 K35 567
11 22:42 Machowska-Łącka Magdalena UKS OSiR Góra Kalwaria 03908 1983 K35 395
12 27:10 Kuźma Elżbieta BKS Wataha 04579 1984 K35 0
3 16:18 Cygler Paulina WKS Wawel Kraków 00836 1991 K21 1218
4 16:33 Sevbo Daria UKS Azymut 45 Gdynia 04767 1998 K21 1197
5 16:36 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K21 1193
6 16:46 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport Warszawa 03480 1989 K21 1178
8 16:56 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 1164
9 17:28 Machowska Weronika UKS OSiR Góra Kalwaria 00483 1986 K21 1119
10 18:09 Galla Zofia HKS Azymut Mochy 01539 1998 K21 1061
12 18:33 Nikitczenko Natasza UKS Orientuś Łódź 03250 1997 K21 1027
13 18:48 Gwóźdź Ewa UKS Orientuś Łódź 00384 1990 K21 1006
14 19:28 Filipowska Aleksandra UKS Orientuś Łódź 01448 1998 K21 950
15 19:30 Miśkiewicz Martyna KS OK!Sport Warszawa 02434 1989 K21 947
16 20:24 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 870
17 22:21 Bugaj Katarzyna WKS Wawel Kraków 01528 1998 K21 705
18 22:50 Fell Ronja KOS BnO Szczecin 04261 1993 K21 664
19 23:07 Mazan Aleksandra UKS Traper Złocieniec 00328 1995 K21 640
20 23:27 Wicha Małgorzata WKS Wawel Kraków 00484 1991 K21 612
21 25:17 Porada Lilianna UKS Reflex Rybnik 02045 1998 K21 456
23 35:16 Wypiór Patrycja KOS BnO Szczecin 03957 1993 K21 0
NKL Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00932 1997 K21 0
NKL Olejnik Agata UKS Orientuś Łódź 00376 1994 K21 0
1 12:57 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś Łódź 02837 2003 M16 1300
2 13:33 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1240
3 13:39 Ledzion Piotr UKS Orientuś Łódź 04111 2003 M16 1230
4 14:34 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 1138
5 14:38 Wójtowicz Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16 1131
6 14:42 Nowak Michał UKS Orientuś Łódź 03929 2003 M16 1124
7 14:54 Kula Mateusz KOS BnO Szczecin 03666 2003 M16 1104
1 12:22 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha 03943 2006 M14 1300
2 12:30 Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź 03049 2005 M14 1286
3 12:31 Antonowicz Jan UNTS Warszawa 02385 2005 M14 1284
4 12:37 Stopczyński Bartosz BKS Wataha 04093 2006 M14 1274
5 13:21 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 1197
7 13:59 Podworski Kacper UKS OSiR Góra Kalwaria 02780 2005 M14 1130
8 14:28 Majowski Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 03502 2005 M14 1079
9 14:36 Bublik Piotr WKS Wawel Kraków 04018 2005 M14 1065
10 14:47 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades Poznań 03700 2006 M14 1046
11 14:56 Pisarek Kordian WKS Wawel Kraków 04263 2006 M14 1030
12 14:59 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 1025
13 15:00 Miśków Krzysztof KS Kościelec Chrzanów 04165 2005 M14 1023
14 15:28 Żesławski Jakub WKS Wawel Kraków 03201 2005 M14 974
15 15:29 Owsiak Stanisław BKS Wataha 04364 2006 M14 972
16 15:52 Pankiewicz Filip BKS Wataha 04575 2006 M14 932
17 16:42 Gąsienica-Samek Adam UNTS Warszawa 02573 2006 M14 844
18 16:43 Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 2006 M14 843
20 19:17 Durma Jerzy UKS Azymut Pabianice 04457 2006 M14 573
21 19:43 Grzegorczyk Borys WKS Wawel Kraków 04481 2006 M14 527
22 19:54 Wójcik Paweł WKS Wawel Kraków 02991 2005 M14 508
23 21:24 Sieroń Karol UKS Azymut Pabianice 04404 2005 M14 350
24 22:21 Bałaziński Karol UKS Patria Młynne 03618 2006 M14 251
25 24:00 Wesołowski Oskar UKS Azymut Pabianice 04458 2006 M14 77
26 24:23 Kielnierowski Wojciech UKS Azymut Pabianice 04105 2006 M14 37
27 25:12 Kardasz Jakub UKS Azymut Siedliska 04356 2006 M14 0
28 25:44 Ładyko Bartłomiej BKS Wataha 04365 2006 M14 0
29 26:37 Mnich Marcin UKS Azymut Siedliska 04731 2006 M14 0
30 27:52 Połeć Kamil BKS Wataha 03945 2006 M14 0
NKL Chełmecki Filip UKS Orlik Rajbrot 04762 2006 M14 0
NKL Czyszkowski Igor UKS Azymut Siedliska 04729 2006 M14 0
NKL Owsiak Jan BKS Wataha 04772 2005 M14 0
1 10:21 Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 1300
2 10:51 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 1237
3 10:51 Rzeńca Tomasz UKS Orientuś Łódź 03712 2008 M12 1237
4 11:08 Chodlewski Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 2008 M12 1202
5 11:22 Wiśniewski Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 2007 M12 1172
6 12:16 Ciupa Jan UKS Orientuś Łódź 03926 2008 M12 1059
7 12:29 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź 03711 2007 M12 1032
8 13:05 Pułczyński Jeremi WKS Wawel Kraków 04019 2009 M12 957
9 13:19 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 927
11 14:09 Wasilewski Antoni UKS OSiR Góra Kalwaria 04441 2008 M12 823
12 14:16 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 808
13 14:22 Pachucki Tymoteusz BKS Wataha 04395 2007 M12 795
14 14:36 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 766
15 14:56 Tufekcis Leonidas BKS Wataha 04577 2008 M12 724
16 15:14 Pióro Dawid UKS Azymut Siedliska 04408 2007 M12 687
17 15:52 Tarnowski Przemysław WKS Wawel Kraków 03939 2007 M12 607
18 16:52 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 481
19 17:00 Bekier Daniel UKS Azymut Siedliska 04357 2007 M12 465
20 17:50 Maślanka Mateusz BKS Wataha 04581 2008 M12 360
22 18:57 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 220
23 19:58 Kuźma Kacper BKS Wataha 04578 2010 M12 92
24 20:42 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 0
25 22:11 Owsiak Józef BKS Wataha 04582 2011 M12 0
26 28:19 Mordarski Oskar UKS Patria Młynne 03628 2008 M12 0
27 28:57 Janus Marcel BKS Wataha 04771 2008 M12 0
28 29:06 Przegon Krzysztof UKS Azymut Siedliska 04733 2007 M12 0
NKL Lenczowski Adam Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 04073 2008 M12 0
NKL Kiersztyn Jakub UKS Azymut Siedliska 04431 2008 M12 0
4 09:46 Zelek Filip UKS Patria Młynne 03631 2009 M10 472
5 11:48 Kurnyta Dawid UKS Patria Młynne 03625 2009 M10 29
6 18:37 Lenczowski Krzysztof Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 04075 2011 M10 0
8 14:59 Toborek Jakub WKS Śląsk Wrocław 02141 2003 M16 1096
9 15:08 Strugarek Łukasz WKS Śląsk Wrocław 04160 2003 M16 1081
10 15:29 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02370 2003 M16 1046
11 15:45 Bartos Zbigniew UKS Orientuś Łódź 02127 2003 M16 1019
12 16:12 Wołek Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 974
13 16:18 Paterek Mikołaj HKS Azymut Mochy 02376 2003 M16 964
14 16:22 Tarnawski Jan WKS Wawel Kraków 03834 2003 M16 957
15 16:42 Żesławski Mateusz WKS Wawel Kraków 03200 2004 M16 924
4 14:59 Biederman Marcin WKS Wawel Kraków 01508 1998 M21 1210
1 14:01 Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś Łódź 01725 1996 M21 1300
2 14:10 Krawczyński Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 02226 2000 M20 1265
2 14:31 Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 00488 1995 M21 1254
3 14:45 Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 00102 1994 M21 1232
5 15:30 Bednarski Jan UNTS Warszawa 04096 1998 M21 1162
6 15:30 Galicz Karol BKS Wataha 01853 1986 M21 1162
7 15:33 Piotrowski Radosław UKS Azymut 45 Gdynia 01625 1996 M21 1158
8 15:36 Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 00410 1991 M21 1153
9 16:10 Hewelt Maciej UKS Azymut 45 Gdynia 00162 1990 M21 1101
10 16:39 Paszyński Piotr UKS Orientuś Łódź 00423 1981 M21 1056
11 16:47 Bernaciak Aleksander WKS Śląsk Wrocław 01402 1983 M21 1043
12 17:10 Mossakowski Wojciech UNTS Warszawa 01115 1998 M21 1008
13 17:25 Pabich Mariusz UKS Azymut Pabianice 00338 1988 M21 985
1 13:48 Ferenc Joans UKS Orientuś Łódź 04763 2001 M20 1300
3 14:33 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 1229
4 14:44 Krzysztyński Michał WKS Wawel Kraków 02619 2000 M20 1212
5 15:10 Kijak Jakub WKS Wawel Kraków 02994 2000 M20 1171
6 16:07 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 02118 2000 M20 1082
7 17:04 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20 992
8 17:09 Gładecki Dawid UKS OSiR Góra Kalwaria 03729 2000 M20 984
9 18:04 Kruk Michał UKS Azymut Dębów 02606 1999 M20 898
10 20:38 Rosłaniec Mateusz WKS Śląsk Wrocław 02227 2000 M20 656
1 14:11 Rzeńca Piotr (jr) UKS Orientuś Łódź 02129 2001 M18 1300
2 15:11 Olszewski Bartłomiej UNTS Warszawa 02572 2002 M18 1208
3 15:32 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 Gdynia 03452 2001 M18 1176
4 15:41 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02371 2002 M18 1163
5 15:55 Pierzchała Michał UNTS Warszawa 02411 2001 M18 1141
6 15:58 Pesta Piotr UKS Azymut 45 Gdynia 02742 2001 M18 1137
7 16:51 Deredos Bruno UKS Orientuś Łódź 02839 2001 M18 1056
8 17:01 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 1040
9 18:11 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 933
10 20:32 Nowakowski Maciej BKS Wataha 03150 2002 M18 718
11 20:44 Kurzyp Stanisław WKS Śląsk Wrocław 02225 2002 M18 700
12 25:41 Fitrzyk Krzysztof UKS Patria Młynne 02143 2002 M18 246
16 17:00 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 2004 M16 893
17 17:35 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16 835
18 18:38 Ślusarczyk Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra 03853 2004 M16 729
19 18:43 Kawala Patryk KS Kościelec Chrzanów 03635 2004 M16 721
20 19:55 Dobrowolski Jakub KU AZS UMCS Lublin 03828 2003 M16 601
21 22:14 Roman Szymon UKS Azymut Dębów 03005 2003 M16 368
1 13:43 Nowak Remigiusz KS Hades Poznań 00907 1972 M45 1300
2 13:57 Sobczyński Kalikst WKS Śląsk Wrocław 00717 1971 M45 1278
3 14:00 Krasuski Marcin KS OK!Sport Warszawa 02688 1972 M45 1273
4 14:52 Witkowski Adam UKS Azymut 45 Gdynia 00158 1970 M45 1191
5 15:34 Gorczyca Jacek KS Hades Poznań 03305 1971 M45 1125
6 15:36 Filipiak Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M45 1122
7 15:49 Czapla Przemysław WKS Wawel Kraków 02933 1974 M45 1101
8 15:52 Mianowski Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45 1096
9 15:57 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź 04657 1971 M45 1088
10 16:35 Dobrowolski Piotr KU AZS UMCS Lublin 02972 1973 M45 1028
11 16:47 Staszak Artur UNTS Warszawa 02013 1970 M45 1009
12 16:47 Słomczyński Robert UKS Orientuś Łódź 03001 1972 M45 1009
13 16:48 Dzik Mirosław LKS Górzanka Nawojowa Góra 01195 1971 M45 1008
14 16:53 Porada Robert UKS Reflex Rybnik 02084 1972 M45 1000
15 17:08 Błachut Igor Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 02679 1973 M45 976
16 17:54 Topór Marek WKS Wawel Kraków 03371 1973 M45 904
17 18:11 Skorupa Mariusz LKS Górzanka Nawojowa Góra 01004 1970 M45 877
18 18:20 Goral Michał KU AZS UMCS Lublin 04551 1971 M45 862
19 19:14 Doliński Grzegorz BKS Wataha 03143 1972 M45 777
20 20:16 Wójcik Rafał HKS Azymut Mochy 03673 1972 M45 679
21 24:50 Rzeńca Piotr UKS Orientuś Łódź 02438 1970 M45 246
22 25:07 Mazurek Piotr WKS Śląsk Wrocław 04453 1970 M45 220
23 25:13 Krasuski Bartłomiej Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 02210 1970 M45 210
24 25:42 Owsiak Robert BKS Wataha 04576 1974 M45 164
1 12:14 Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M40 1300
2 14:24 Gmur Karol WKS Śląsk Wrocław 01237 1976 M40 1070
3 15:11 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M40 987
4 16:35 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper Złocieniec 02906 1976 M40 838
5 17:16 Pyra Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01716 1979 M40 765
6 17:48 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 Gdynia 04338 1979 M40 708
7 19:01 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 03987 1979 M40 579
8 19:23 Nowak Paweł UKS Orientuś Łódź 03930 1977 M40 540
9 20:07 Mol Krzysztof HKS Azymut Mochy 02866 1975 M40 462
10 20:48 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha 03944 1976 M40 390
11 21:01 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40 367
12 21:53 Ciupa Marcin UKS Orientuś Łódź 03927 1978 M40 275
14 30:08 Mielnik Łukasz Indywidualny Świętokrzyskie 04756 1977 M40 0
NKL Olejnik Tomasz WKS Wawel Kraków 04270 1976 M40 0
1 14:39 Sokalski Dariusz KU AZS WAT Warszawa 00715 1984 M35 1300
2 14:54 Łącki Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 1982 M35 1278
3 15:51 Majasow Kostiantyn WKS Śląsk Wrocław 01406 1983 M35 1194
4 16:08 Wdowczyk Piotr UMKS Kwidzyn 04186 1983 M35 1168
5 16:14 Lesisz Kamil UNTS Warszawa 03904 1984 M35 1159
6 16:21 Trepczyński Jarosław UKS Orientuś Łódź 04221 M35 1149
7 18:01 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 1001
8 19:55 Indyka Maciej WKS Wawel Kraków 02684 1980 M35 833
NKL Jarovoy Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 04766 1982 M35 0
14 17:32 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś Łódź 01724 1998 M21 974
15 18:05 Jaroszek Radosław Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 01494 1994 M21 923
17 18:18 Rutka Jan UNTS Warszawa 02250 1998 M21 903
18 18:54 Filipiak Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M21 847
19 20:09 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21 731
20 20:19 Szmulkowski Adam PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00017 1993 M21 716
21 20:56 Garbacik Michał WKS Wawel Kraków 01584 1995 M21 659
22 21:02 Kosowski Paweł UMKS Kwidzyn 04178 1991 M21 649
23 21:14 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21 631
24 23:23 Torchała Mariusz UMKS Kwidzyn 02625 1993 M21 431
25 23:59 Krupa Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 04250 1990 M21 376
26 24:22 Cygler Sławomir WKS Wawel Kraków 00093 1990 M21 340
27 24:25 Piekarski Ryszard UKS OSiR Góra Kalwaria 00693 1991 M21 335
1 13:57 Michalak Tomasz UNTS Warszawa 02981 1969 M50 1300
2 14:22 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 1261
3 14:50 Słoński Marek WKS Wawel Kraków 03192 1969 M50 1218
6 16:45 Pisarek Piotr WKS Wawel Kraków 04588 1969 M50 1039
7 17:00 Muller Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M50 1016
25 26:13 Wójcik Grzegorz WKS Wawel Kraków 03195 1974 M45 115
NKL Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka Rumia 03307 1974 M45 0
NKL Wiśniewski Paweł WKS Wawel Kraków 02932 1974 M45 0
1 15:17 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 1300
3 13:38 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00069 1947 M70 1129
9 16:43 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 909
4 15:38 Zieliński Paweł KS Hades Poznań 00913 1968 M50 1143
13 28:15 Lenczowski Jan Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 04074 1976 M40 0
16 18:08 Jaroszek Jakub Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 01736 1998 M21 918
6 13:30 Cupryś Amadeusz HKS Azymut Mochy 02897 2005 M14 1181
19 18:19 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M14 675
NKL Górak Ignacy UKS Azymut Pabianice 04400 2006 M14 0
10 13:57 Zieliński Tomasz KS Hades Poznań 03701 2007 M12 848
21 18:57 Słomczyński Filip UKS Orientuś Łódź 03765 2007 M12 220
4 15:34 Kozłowska Jolanta UKS Patria Młynne 02841 1974 K45 930
9 33:54 Ciupa Monika UKS Orientuś Łódź 04654 1978 K40 0
7 16:49 Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 00330 1982 K21 1174
22 26:10 Kulczycka-Wójcik Dominika KS Kościelec Chrzanów 00966 1993 K21 382
9 16:00 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 Gdynia 03517 2002 K18 1093
6 14:53 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 1147
19 18:33 Zielińska Oliwia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03217 2003 K16 789
4 12:01 Gielec Julia UKS Orientuś Łódź 03047 2005 K14 1147
6 12:47 Lechowska Agata KS Kościelec Chrzanów 03609 2005 K14 1054
19 16:52 Michalewicz Alicja HKS Azymut Mochy 03261 2005 K14 560
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 26:05 Klimczak Oksana UKS Siódemka Rumia 2009 K10
1 18:37 Słońska Antonina WKS Wawel Kraków 03190 2007 K12 1300
2 19:37 Niessner Pola WKS Wawel Kraków 03651 2007 K12 1230
4 22:03 Chabiera Filomena UNTS Warszawa 03856 2007 K12 1060
5 22:39 Mianowska Antonina UNTS Warszawa 03554 2007 K12 1018
2 28:05 Wójtowicz Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K10 1300
3 37:15 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 876
4 37:40 Kowalczyk Kalina UKS Azymut Pabianice 04171 2009 K10 856
1 28:35 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K14 1300
2 31:49 Gielec Julia UKS Orientuś Łódź 03047 2005 K14 1153
3 33:30 Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02858 2006 K14 1076
4 33:39 Lamparska Maja WKS Wawel Kraków 03832 2005 K14 1070
5 35:25 Pudełek Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra 03998 2005 K14 989
6 35:43 Lechowska Agata KS Kościelec Chrzanów 03609 2005 K14 976
7 35:58 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 964
8 36:01 Karkut Estera HKS Azymut Mochy 03259 2005 K14 962
9 37:02 Michno Marta WKS Wawel Kraków 03937 2005 K14 916
10 37:33 Dreier Anna HKS Azymut Mochy 03256 2005 K14 892
6 23:11 Biskupska Julia WKS Wawel Kraków 03646 2008 K12 981
7 23:24 Kula Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K12 966
8 25:32 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K12 817
9 25:33 Bożek Ewelina UKS Azymut Siedliska 04359 2007 K12 816
10 28:00 Wąsiewicz Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 04082 2007 K12 645
11 28:20 Oliinyk Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 04023 2008 K12 621
12 28:48 Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwaria 03573 2007 K12 589
13 29:10 Podgórska Marta KS Kościelec Chrzanów 03611 2007 K12 563
14 31:13 Moszkowicz Julia WKS Wawel Kraków 04022 2008 K12 420
15 31:30 Fitrzyk Magdalena UKS Patria Młynne 03622 2007 K12 400
16 32:22 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K12 340
17 35:07 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K12 148
18 36:49 Klimczak Olimpia UKS Siódemka Rumia 04482 2008 K12 29
19 40:04 Porada Jagoda UKS Reflex Rybnik 04760 2008 K12 0
20 42:20 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 0
21 44:17 Nowak Zofia KS Hades Poznań 03702 2008 K12 0
22 51:25 Janiak Magdalena UKS Azymut Pabianice 04603 2007 K12 0
23 55:41 Dobromilska Izabela UKS Azymut Siedliska 04381 2007 K12 0
24 57:55 Sierkowska Marta UKS Azymut Siedliska 04360 2007 K12 0
25 1:04:28 Zelek Martyna UKS Patria Młynne 03632 2008 K12 0
26 1:11:44 Sudak Oliwia UKS Azymut Siedliska 04361 2007 K12 0
NKL Mielko Zuzanna UKS Azymut Siedliska 04362 2008 K12 0
NKL Sokal Karolina UKS Azymut Siedliska 04734 2007 K12 0
1 37:56 Olejnik Agata UKS Orientuś Łódź 00376 1994 K21 1300
1 29:58 Petrova Yasna UKS Orientuś Łódź 04770 2002 K20 1300
2 32:15 Biederman Adrianna WKS Wawel Kraków 01509 2000 K20 1201
3 38:15 Głowacz Julia UNTS Warszawa 02754 2000 K20 941
4 38:24 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01927 2000 K20 934
5 40:29 Pudełek Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra 03999 2000 K20 844
6 40:39 Listek Marta WKS Wawel Kraków 01530 1999 K20 837
7 40:57 Garbacik Maja WKS Wawel Kraków 01585 2000 K20 824
9 59:20 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia 02163 2000 K20 26
NKL Kreft Oliwia UKS Siódemka Rumia 02203 1999 K20 0
1 37:08 Block Amelia UKS Orientuś Łódź 02132 2002 K18 1300
2 38:01 Bączek Małgorzata WKS Wawel Kraków 04014 2001 K18 1269
3 39:23 Olszanka Gabriela KS OK!Sport Warszawa 02427 2001 K18 1221
4 39:32 Gielec Zuzanna UKS Orientuś Łódź 03046 2002 K18 1216
5 40:19 Sroka Małgorzata UKS Patria Młynne 02200 2002 K18 1189
6 42:42 Ciura Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 03696 2001 K18 1105
7 43:16 Słońska Zofia WKS Wawel Kraków 03191 2002 K18 1085
8 44:29 Topór Magdalena WKS Wawel Kraków 02935 2001 K18 1043
9 46:31 Mianowska Julia UNTS Warszawa 02096 2001 K18 971
10 47:21 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 942
12 49:49 Dzierwa Hanna KS Kościelec Chrzanów 02057 2001 K18 856
13 50:30 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 Gdynia 03517 2002 K18 832
14 51:04 Leśnicka Agnieszka UKS Azymut Dębów 02611 2002 K18 812
15 51:53 Wójcik Natalia WKS Wawel Kraków 02992 2002 K18 784
16 52:29 Kozłowska Maria UKS Patria Młynne 02270 2001 K18 763
17 53:32 Melzer Zofia UKS Siódemka Rumia 02114 2001 K18 726
18 54:49 Zając Magdalena HKS Azymut Mochy 02384 2002 K18 681
19 55:10 Żurek Marta UKS Siódemka Rumia 02116 2002 K18 669
NKL Mazurek Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02223 2001 K18 0
NKL Kalisz Kaja UKS Azymut Pabianice 04601 2002 K18 0
1 27:09 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1300
2 27:13 Sudoł Hanna WKS Śląsk Wrocław 03491 2003 K16 1297
3 29:49 Chabiera Lena UNTS Warszawa 02391 2003 K16 1172
4 30:35 Pesta Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02741 2003 K16 1136
5 30:53 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1121
7 32:51 Zelek Klaudia UKS Patria Młynne 02149 2003 K16 1027
8 33:54 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 977
9 34:11 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 963
10 34:43 Skorupa Maja LKS Górzanka Nawojowa Góra 03724 2004 K16 938
11 36:03 Mazurek Joanna WKS Śląsk Wrocław 02222 2003 K16 874
12 36:19 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 2003 K16 861
13 37:29 Majewska Maja PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03218 2004 K16 805
14 38:20 Nitsch Aleksandra UNTS Warszawa 02409 2003 K16 765
15 38:47 Berlińska Paulina UKS Orientuś Łódź 03503 2003 K16 743
16 40:15 Doreń Wiktoria UKS Orientuś Łódź 03854 2003 K16 673
17 40:46 Zielińska Oliwia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03217 2003 K16 648
18 42:19 Rajca Luiza KS Kościelec Chrzanów 02867 2004 K16 574
19 47:12 Moniak Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 04709 2003 K16 340
20 47:13 Nowak Maria KS Hades Poznań 02922 2003 K16 339
22 50:33 Dolińska Julia BKS Wataha 03158 2004 K16 180
23 50:54 Grochowalska Alicja UKS Azymut Pabianice 04604 2003 K16 163
24 51:16 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04492 2004 K16 145
NKL Orzechowska Aleksandra UKS Azymut Dębów 04057 2003 K16 0
11 38:56 Młynarczyk Kaja UKS Azymut Pabianice 04596 2006 K14 829
12 39:31 Komorowska Marta UKS Orientuś Łódź 04655 2005 K14 803
13 40:07 Kurtycz Natalia WKS Wawel Kraków 04021 2005 K14 775
14 40:21 Kotlińska Kamila UKS Azymut Dębów 04056 2006 K14 765
15 40:41 Pułczyńska Hanna WKS Wawel Kraków 03193 2005 K14 750
16 41:34 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 710
17 42:10 Michalewicz Alicja HKS Azymut Mochy 03261 2005 K14 682
18 44:04 Zawada Zuzanna WKS Wawel Kraków 03659 2006 K14 596
20 47:02 Kiełb Patrycja UKS Azymut Dębów 03845 2005 K14 461
22 50:40 Kozuń Marika UKS Azymut Pabianice 04599 2006 K14 296
23 55:04 Moszkowicz Anna WKS Wawel Kraków 03763 2005 K14 96
24 1:03:13 Pupiec Agata UKS Siódemka Rumia 03391 2005 K14 0
25 1:28:39 Saładajczyk Malwina UKS Azymut Pabianice 03878 2005 K14 0
26 1:28:51 Bekier Monika UKS Azymut Siedliska 04730 2005 K14 0
NKL Dzwonkowska Paulina UKS OSiR Góra Kalwaria 03366 2006 K14 0
7 39:29 Zelek Urszula UKS Patria Młynne 1984 K35
1 17:10 Bałaziński Antoni UKS Patria Młynne 04587 2009 M10 1300
2 19:44 Wiśniewski Adam UKS Azymut Pabianice 04406 2010 M10 1106
1 36:02 Krochmal Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 00075 1958 K60/65 1300
2 46:28 Galicz Krystyna BKS Wataha 03142 1951 K60/65 924
3 1:09:12 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60/65 103
1 21:11 Wołek Ewa UNTS Warszawa 01208 1968 K50/55 1300
2 25:12 Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 00112 1968 K50/55 1054
3 25:15 Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K50/55 1050
5 31:07 Kurzyp Anna WKS Śląsk Wrocław 04745 1968 K50/55 690
6 34:05 Bugaj Teresa WKS Wawel Kraków 03313 1968 K50/55 508
7 35:08 Misiaczek Ewa Indywidualnie 01318 K50/55 444
8 36:37 Wołek Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50/55 353
9 40:19 Dyzio Anna WKS Wawel Kraków 03433 1968 K50/55 126
1 25:43 Etterle-Biederman Lilianna WKS Wawel Kraków 00823 1973 K45 1300
2 28:30 Witkowska Izabela UKS Azymut 45 Gdynia 00238 1970 K45 1159
3 32:07 Topór Monika WKS Wawel Kraków 03372 1970 K45 976
4 32:09 Kozłowska Jolanta UKS Patria Młynne 02841 1974 K45 975
5 33:39 Nowak Barbara HKS Azymut Mochy 01222 1970 K45 899
6 34:49 Mianowska Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45 840
7 34:57 Gorczyca Magdalena KS Hades Poznań 03306 1971 K45 833
8 35:49 Tarnowska Ewa KU AZS UMCS Lublin 00821 1971 K45 789
9 36:22 Lamparska Iwona WKS Wawel Kraków 04272 1973 K45 762
10 38:01 Wójtowicz Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K45 678
11 38:36 Trykozko Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 02691 1969 K45 649
12 48:17 Wąsiewicz Marzena Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 04080 1970 K45 159
1 27:21 Grabowska Joanna WKS Wawel Kraków 03716 1979 K40 1300
2 32:17 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 1066
3 34:08 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40 978
4 39:03 Roszak Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K40 744
6 44:22 Olejnik Ewa WKS Wawel Kraków 04120 1976 K40 491
7 1:02:15 Filipiak Agnieszka KS Hades Poznań 04413 1975 K40 0
8 1:13:51 Ciupa Monika UKS Orientuś Łódź 04654 1978 K40 0
1 27:04 Maj-Roksz Maria UKS Siódemka Rumia 01991 1980 K35 1300
2 28:03 Karnia-Biskupska Anna WKS Wawel Kraków 00828 1980 K35 1253
3 29:31 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia 01990 1980 K35 1182
4 29:42 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 02347 1978 K35 1174
5 31:20 Rasczupkina Nina UMKS Kwidzyn 04181 1984 K35 1095
6 34:45 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades Poznań 00915 1980 K35 931
8 39:53 Mazur Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 1983 K35 684
9 41:27 Komsa Małgorzata UKS Orientuś Łódź 00366 1984 K35 609
10 42:33 Gawron Katarzyna WKS Wawel Kraków 04680 1982 K35 556
12 53:54 Kuźma Elżbieta BKS Wataha 04579 1984 K35 11
2 39:37 Gwóźdź Ewa UKS Orientuś Łódź 00384 1990 K21 1242
3 40:11 Cygler Paulina WKS Wawel Kraków 00836 1991 K21 1223
4 41:23 Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 00330 1982 K21 1182
5 42:43 Kubicka Zuzanna UNTS Warszawa 00037 1993 K21 1136
6 42:43 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport Warszawa 03480 1989 K21 1136
7 43:46 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut Mochy 03584 1992 K21 1100
8 44:35 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K21 1072
9 45:46 Sevbo Daria UKS Azymut 45 Gdynia 04767 1998 K21 1032
10 46:58 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K21 990
11 48:47 Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00932 1997 K21 928
12 51:32 Drągowska Malwina KS OK!Sport Warszawa 00786 1985 K21 834
13 51:37 Machowska Weronika UKS OSiR Góra Kalwaria 00483 1986 K21 831
14 51:47 Fell Ronja KOS BnO Szczecin 04261 1993 K21 825
15 52:16 Mazan Aleksandra UKS Traper Złocieniec 00328 1995 K21 809
16 52:30 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 801
18 53:07 Kulczycka-Wójcik Dominika KS Kościelec Chrzanów 00966 1993 K21 780
19 56:15 Wicha Małgorzata WKS Wawel Kraków 00484 1991 K21 672
20 57:39 Filipowska Aleksandra UKS Orientuś Łódź 01448 1998 K21 624
22 57:59 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 613
23 1:08:55 Nikitczenko Natasza UKS Orientuś Łódź 03250 1997 K21 238
24 1:15:03 Miśkiewicz Martyna KS OK!Sport Warszawa 02434 1989 K21 28
25 1:20:42 Sekreta Anna UKS Azymut Dębów 01548 1997 K21 0
26 1:41:44 Wypiór Patrycja KOS BnO Szczecin 03957 1993 K21 0
NKL Porada Lilianna UKS Reflex Rybnik 02045 1998 K21 0
NKL Bugaj Katarzyna WKS Wawel Kraków 01528 1998 K21 0
1 25:24 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś Łódź 02837 2003 M16 1300
2 27:54 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02370 2003 M16 1172
3 28:43 Bartos Zbigniew UKS Orientuś Łódź 02127 2003 M16 1130
4 29:37 Kula Mateusz KOS BnO Szczecin 03666 2003 M16 1084
5 29:41 Toborek Jakub WKS Śląsk Wrocław 02141 2003 M16 1081
6 29:46 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1077
1 26:02 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha 03943 2006 M14 1300
2 28:47 Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź 03049 2005 M14 1163
3 29:26 Stopczyński Bartosz BKS Wataha 04093 2006 M14 1130
4 29:34 Podworski Kacper UKS OSiR Góra Kalwaria 02780 2005 M14 1124
5 30:05 Antonowicz Jan UNTS Warszawa 02385 2005 M14 1098
7 32:02 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 1000
8 32:16 Cupryś Amadeusz HKS Azymut Mochy 02897 2005 M14 989
9 33:21 Majowski Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 03502 2005 M14 935
10 35:54 Wójcik Paweł WKS Wawel Kraków 02991 2005 M14 807
11 35:57 Pisarek Kordian WKS Wawel Kraków 04263 2006 M14 805
12 36:19 Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 2006 M14 786
13 38:10 Owsiak Stanisław BKS Wataha 04364 2006 M14 694
14 38:31 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades Poznań 03700 2006 M14 677
15 38:49 Wąsiewicz Jerzy Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 04079 2005 M14 662
16 40:15 Górak Ignacy UKS Azymut Pabianice 04400 2006 M14 590
17 41:21 Wesołowski Oskar UKS Azymut Pabianice 04458 2006 M14 535
18 42:29 Gąsienica-Samek Adam UNTS Warszawa 02573 2006 M14 479
19 44:51 Durma Jerzy UKS Azymut Pabianice 04457 2006 M14 360
20 44:53 Czyszkowski Igor UKS Azymut Siedliska 04729 2006 M14 359
22 46:58 Pankiewicz Filip BKS Wataha 04575 2006 M14 255
23 50:27 Bałaziński Karol UKS Patria Młynne 03618 2006 M14 81
24 50:45 Sieroń Karol UKS Azymut Pabianice 04404 2005 M14 66
25 1:05:39 Kielnierowski Wojciech UKS Azymut Pabianice 04105 2006 M14 0
26 1:06:27 Grzegorczyk Borys WKS Wawel Kraków 04481 2006 M14 0
27 1:23:40 Ładyko Bartłomiej BKS Wataha 04365 2006 M14 0
28 1:36:33 Połeć Kamil BKS Wataha 03945 2006 M14 0
NKL Żesławski Jakub WKS Wawel Kraków 03201 2005 M14 0
NKL Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M14 0
NKL Bublik Piotr WKS Wawel Kraków 04018 2005 M14 0
NKL Mnich Marcin UKS Azymut Siedliska 04731 2006 M14 0
NKL Chełmecki Filip UKS Orlik Rajbrot 04762 2006 M14 0
NKL Owsiak Jan BKS Wataha 04772 2005 M14 0
2 24:05 Chodlewski Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 2008 M12 1293
3 25:29 Rzeńca Tomasz UKS Orientuś Łódź 03712 2008 M12 1217
4 26:10 Wiśniewski Jakub UKS Azymut Pabianice 03879 2007 M12 1180
5 27:15 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 1121
6 27:59 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 1081
7 28:52 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 1033
8 29:54 Zieliński Tomasz KS Hades Poznań 03701 2007 M12 977
9 30:08 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 964
10 30:40 Ciupa Jan UKS Orientuś Łódź 03926 2008 M12 935
11 31:08 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 910
12 31:48 Bekier Daniel UKS Azymut Siedliska 04357 2007 M12 874
14 31:57 Wasilewski Antoni UKS OSiR Góra Kalwaria 04441 2008 M12 866
15 32:28 Mordarski Oskar UKS Patria Młynne 03628 2008 M12 838
16 32:32 Tufekcis Leonidas BKS Wataha 04577 2008 M12 834
17 32:40 Pióro Dawid UKS Azymut Siedliska 04408 2007 M12 827
18 33:41 Pachucki Tymoteusz BKS Wataha 04395 2007 M12 772
19 34:24 Słomczyński Filip UKS Orientuś Łódź 03765 2007 M12 733
20 34:35 Pułczyński Jeremi WKS Wawel Kraków 04019 2009 M12 723
21 39:39 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 448
22 41:32 Chachurski Mieszko UNTS Warszawa 04193 2007 M12 346
23 41:34 Lenczowski Adam Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 04073 2008 M12 344
24 42:12 Janus Marcel BKS Wataha 04771 2008 M12 309
25 44:40 Tarnowski Przemysław WKS Wawel Kraków 03939 2007 M12 176
NKL Kiersztyn Jakub UKS Azymut Siedliska 04431 2008 M12 0
NKL Maślanka Mateusz BKS Wataha 04581 2008 M12 0
NKL Przegon Krzysztof UKS Azymut Siedliska 04733 2007 M12 0
3 25:27 Kurnyta Dawid UKS Patria Młynne 03625 2009 M10 673
4 33:33 Zelek Filip UKS Patria Młynne 03631 2009 M10 59
5 34:58 Kuźma Kacper BKS Wataha 04578 2010 M10 0
7 35:29 Owsiak Józef BKS Wataha 04582 2011 M10 0
8 59:27 Lenczowski Krzysztof Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 04075 2011 M10 0
7 37:39 Kruk Michał UKS Azymut Dębów 02606 1999 M20 831
2 28:41 Kijak Jakub WKS Wawel Kraków 02994 2000 M20 1252
3 34:47 Galicz Karol BKS Wataha 01853 1986 M21 1169
30 1:18:34 Piłkowski Tadeusz KS OK!Sport Warszawa 00689 1990 M21 0
1 25:43 Majasow Kostiantyn WKS Śląsk Wrocław 01406 1983 M35 1300
2 25:49 Jarovoy Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 04766 1982 M35 1295
2 32:05 Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 00102 1994 M21 1280
4 35:19 Biederman Marcin WKS Wawel Kraków 01508 1998 M21 1147
5 35:38 Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś Łódź 01725 1996 M21 1134
6 36:48 Bednarski Jan UNTS Warszawa 04096 1998 M21 1086
7 36:59 Bernaciak Aleksander WKS Śląsk Wrocław 01402 1983 M21 1079
8 37:26 Kuca Kacper UNTS Warszawa 02032 1999 M21 1060
9 37:34 Hewelt Maciej UKS Azymut 45 Gdynia 00162 1990 M21 1055
10 38:17 Piotrowski Radosław UKS Azymut 45 Gdynia 01625 1996 M21 1025
11 38:45 Paszyński Piotr UKS Orientuś Łódź 00423 1981 M21 1006
12 42:07 Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 00410 1991 M21 867
13 42:27 Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 00488 1995 M21 854
14 42:29 Mossakowski Wojciech UNTS Warszawa 01115 1998 M21 852
15 42:49 Garbacik Michał WKS Wawel Kraków 01584 1995 M21 839
17 45:30 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś Łódź 01724 1998 M21 728
18 46:26 Szmulkowski Adam PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00017 1993 M21 690
19 47:34 Jaroszek Radosław Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 01494 1994 M21 643
20 47:35 Rutka Jan UNTS Warszawa 02250 1998 M21 642
21 48:21 Cwalina Karol KS OK!Sport Warszawa 03707 1983 M21 611
22 49:27 Cygler Sławomir WKS Wawel Kraków 00093 1990 M21 566
23 50:28 Skorupa Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra 01009 1993 M21 524
24 52:29 Wójcik Dariusz KS OK!Sport Warszawa 02454 1967 M21 441
25 55:41 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21 309
26 55:47 Kosowski Paweł UMKS Kwidzyn 04178 1991 M21 305
27 59:45 Piekarski Ryszard UKS OSiR Góra Kalwaria 00693 1991 M21 142
29 1:05:03 Siwek Marcin UKS Azymut Dębów 04773 1986 M21 0
31 1:33:34 Torchała Mariusz UMKS Kwidzyn 02625 1993 M21 0
NKL Jaroszek Jakub Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 01736 1998 M21 0
NKL Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21 0
NKL Krupa Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 04250 1990 M21 0
1 27:40 Ferenc Jonas UKS Orientuś Łódź 04763 2001 M20 1300
3 30:23 Krzysztyński Michał WKS Wawel Kraków 02619 2000 M20 1172
4 30:31 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 1166
5 30:31 Krawczyński Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 02226 2000 M20 1166
6 35:46 Byrczek Jan UKS Kometa Gliwice 02726 2000 M20 919
8 39:29 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 02118 2000 M20 745
9 41:28 Gładecki Dawid UKS OSiR Góra Kalwaria 03729 2000 M20 652
11 54:19 Rosłaniec Mateusz WKS Śląsk Wrocław 02227 2000 M20 48
2 27:11 Kurzyp Stanisław WKS Śląsk Wrocław 02225 2002 M18 1184
3 29:12 Pesta Piotr UKS Azymut 45 Gdynia 02742 2001 M18 1079
4 29:15 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02371 2002 M18 1076
5 29:23 Pierzchała Michał UNTS Warszawa 02411 2001 M18 1069
6 31:28 Deredos Bruno UKS Orientuś Łódź 02839 2001 M18 960
7 35:18 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 761
8 35:50 Olszewski Bartłomiej UNTS Warszawa 02572 2002 M18 733
9 37:47 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 Gdynia 03452 2001 M18 631
10 42:31 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 385
11 57:06 Nowakowski Maciej BKS Wataha 03150 2002 M18 0
12 58:30 Fitrzyk Krzysztof UKS Patria Młynne 02143 2002 M18 0
8 30:20 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 2004 M16 1048
9 31:36 Nowak Michał UKS Orientuś Łódź 03929 2003 M16 983
10 31:44 Wołek Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 976
11 32:00 Wójtowicz Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16 962
12 32:06 Żesławski Mateusz WKS Wawel Kraków 03200 2004 M16 957
13 33:23 Strugarek Łukasz WKS Śląsk Wrocław 04160 2003 M16 891
14 35:33 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 781
15 37:37 Tarnawski Jan WKS Wawel Kraków 03834 2003 M16 675
16 41:43 Ledzion Piotr UKS Orientuś Łódź 04111 2003 M16 465
17 42:46 Roman Szymon UKS Azymut Dębów 03005 2003 M16 411
18 43:41 Ślusarczyk Piotr LKS Górzanka Nawojowa Góra 03853 2004 M16 364
19 54:00 Dobrowolski Jakub KU AZS UMCS Lublin 03828 2003 M16 0
20 1:01:44 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16 0
5 33:52 Pyra Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01716 1979 M40 826
3 32:49 Płytnik Stanisław KOS BnO Szczecin 03670 1966 M50 1249
1 25:00 Sobczyński Kalikst WKS Śląsk Wrocław 00717 1971 M45 1300
1 26:02 Kozłowski Jacek UKS Patria Młynne 01044 1963 M55 1300
2 26:49 Wołowczyk Marek UNTS Warszawa 00113 1963 M55 1261
3 27:27 Niessner Piotr WKS Wawel Kraków 02725 1963 M55 1229
5 30:08 Dyzio Włodzimierz WKS Wawel Kraków 01533 1961 M55 1095
6 30:14 Mossakowski Przemysław Indywidualny Mazowsze 01758 1960 M55 1090
7 31:35 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 1023
1 31:35 Pesta Adam UKS Azymut 45 Gdynia 02857 1969 M50 1300
2 32:10 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 01138 1968 M50 1276
4 33:02 Muller Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M50 1240
5 34:02 Michalak Tomasz UNTS Warszawa 02981 1969 M50 1199
6 34:29 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 1181
7 36:12 Zieliński Paweł KS Hades Poznań 00913 1968 M50 1110
8 36:24 Słoński Marek WKS Wawel Kraków 03192 1969 M50 1102
9 40:37 Szuryga Hubert KU AZS UMCS Lublin 00683 1968 M50 928
10 43:46 Pisarek Piotr WKS Wawel Kraków 04588 1969 M50 799
12 49:44 Moniak Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 04326 1965 M50 553
NKL Żesławski Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1967 M50 0
2 27:50 Nowak Remigiusz KS Hades Poznań 00907 1972 M45 1153
3 28:16 Krasuski Marcin KS OK!Sport Warszawa 02688 1972 M45 1130
4 29:07 Błachut Igor Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 02679 1973 M45 1086
5 29:20 Skorupa Mariusz LKS Górzanka Nawojowa Góra 01004 1970 M45 1075
6 29:53 Czapla Przemysław WKS Wawel Kraków 02933 1974 M45 1046
7 31:09 Wiśniewski Paweł WKS Wawel Kraków 02932 1974 M45 980
8 31:23 Wójcik Grzegorz WKS Wawel Kraków 03195 1974 M45 968
10 32:43 Sędłak Krystian KS OK!Sport Warszawa 01130 1973 M45 899
11 32:48 Dobrowolski Piotr KU AZS UMCS Lublin 02972 1973 M45 894
12 34:07 Mianowski Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45 826
13 34:37 Krasuski Bartłomiej Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 02210 1970 M45 800
14 35:08 Topór Marek WKS Wawel Kraków 03371 1973 M45 773
15 35:54 Gorczyca Jacek KS Hades Poznań 03305 1971 M45 733
16 37:04 Staszak Artur UNTS Warszawa 02013 1970 M45 673
17 38:17 Słomczyński Robert UKS Orientuś Łódź 03001 1972 M45 609
18 39:01 Wójcik Rafał HKS Azymut Mochy 03673 1972 M45 571
19 39:57 Doliński Grzegorz BKS Wataha 03143 1972 M45 523
20 40:21 Mazurek Piotr WKS Śląsk Wrocław 04453 1970 M45 502
21 40:25 Porada Robert UKS Reflex Rybnik 02084 1972 M45 498
22 40:39 Goral Michał KU AZS UMCS Lublin 04551 1971 M45 486
23 41:01 Filipiak Marek KS Hades Poznań 04414 1973 M45 467
25 46:21 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź 04657 1971 M45 190
26 49:17 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka Rumia 03307 1974 M45 37
27 52:40 Wójtowicz Grzegorz UNTS Warszawa 04546 1973 M45 0
28 53:26 Rzeńca Piotr UKS Orientuś Łódź 02438 1970 M45 0
29 56:14 Witkowski Adam UKS Azymut 45 Gdynia 00158 1970 M45 0
30 1:27:09 Owsiak Robert BKS Wataha 04576 1974 M45 0
NKL Lisiak Paweł UKS Orientuś Łódź 03251 1974 M45 0
1 24:49 Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M40 1300
2 29:09 Gmur Karol WKS Śląsk Wrocław 01237 1976 M40 1073
3 29:18 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 Gdynia 04338 1979 M40 1065
4 29:27 Czapla Tomasz WKS Wawel Kraków 03432 1976 M40 1057
6 35:40 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M40 732
7 38:40 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper Złocieniec 02906 1976 M40 574
8 41:44 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40 414
9 43:27 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 03987 1979 M40 324
10 43:33 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha 03944 1976 M40 319
11 44:02 Mol Krzysztof HKS Azymut Mochy 02866 1975 M40 293
13 45:41 Nowak Paweł UKS Orientuś Łódź 03930 1977 M40 207
14 47:33 Lenczowski Jan Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 04074 1976 M40 109
15 55:51 Olejnik Tomasz WKS Wawel Kraków 04270 1976 M40 0
16 1:23:09 Mielnik Łukasz Indywidualny Świętokrzyskie 04756 1977 M40 0
3 27:40 Sokalski Dariusz KU AZS WAT Warszawa 00715 1984 M35 1201
4 30:11 Łącki Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 1982 M35 1074
5 34:45 Indyka Maciej WKS Wawel Kraków 02684 1980 M35 843
6 37:23 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 710
7 38:10 Lesisz Kamil UNTS Warszawa 03904 1984 M35 671
9 45:15 Wdowczyk Piotr UMKS Kwidzyn 04186 1983 M35 313
3 32:03 Woźniak Józef KU AZS WAT Warszawa 1951 M65
1 24:35 Bultowicz Franek KS Hades Poznań Rodzinna
2 27:13 Moszkowicz Michał Indywidualnie Rodzinna
3 27:15 Moszkowicz Ola Indywidualnie Rodzinna
4 30:45 Mielnik Stanisław Indywidualnie Rodzinna
5 32:30 Kowalski Antek WKS Śląsk Wrocław Rodzinna
6 33:58 Czapla Julia WKS Wawel Kraków Rodzinna
7 36:42 Chabrzyk Kamila i Oliwia Indywidualnie Rodzinna
8 39:38 WKS Wawel Kraków Rodzinna
9 41:38 Ciupa Jakub Indywidualnie Rodzinna
10 51:55 Patejko Zuzanna KS Spójnia Warszawa Rodzinna
11 53:44 Patejko Jan KS Spójnia Warszawa Rodzinna
12 58:24 Kamińska Basia i Antek Indywidualnie Rodzinna
13 59:09 Mielnik Lila Indywidualnie Rodzinna
14 1:01:48 Trepczyńska Hanna UKS Orientuś Łódź Rodzinna
15 1:01:51 Wojciech Ciupa UKS Orientuś Łódź Rodzinna
16 1:15:45 Komsa Aleksandra UKS Orientuś Łódź 2015 Rodzinna
17 1:18:48 Zofia Chmielecka UKS Orientuś Łódź Rodzinna
1 48:18 Chachurska Magdalena KU AZS WAT Warszawa 1978 Krótka
2 1:01:52 Chabrzyk Wojciech Indywidualnie Krótka
3 1:10:46 Majasov Agata WKS Śląsk Wrocław Krótka
1 52:22 Antonowicz Jerzy Indywidualnie 00090 1968 Średnia
2 1:03:41 Nowicki Piotr Indywidualnie Średnia
3 1:09:47 Czerwieniec Marlena UKS Azymut Siedliska 00294 1990 Średnia
4 1:46:01 Wojciechowicz Agnieszka Indywidualnie 1986 Średnia
5 1:50:36 Pułczyńska Agnieszka WKS Wawel Kraków 1971 Średnia
NKL Kamińska Zofia Indywidualnie Średnia
1 52:37 Gąsiorowski Adam UKS Azymut Pabianice 03558 1989 Długa
2 1:13:12 Chabrzyk Andrzej Indywidualnie Długa
3 1:26:25 Szrama Dariusz Indywidualnie Długa
NKL Anna Kocikowska Indywidualnie Długa
21 48:39 Wiśniewska Hana UKS Orientuś Łódź 04222 2005 K14 387
6 35:20 Trepczyński Franciszek UKS Orientuś Łódź 04220 2009 M10 0
1 45:09 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 1300
1 31:08 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01168 1946 M70 1300
2 33:19 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00069 1947 M70 1209
3 39:23 Kruczek Stanisław WKS Wawel Kraków 00830 1948 M70 956
4 Blimke Roman LKS Górzanka Nawojowa Góra 00189 1946 M70 0
1 22:39 Parzewski Jerzy KU AZS WAT Warszawa 00072 1952 M65 1300
2 29:56 Mańka Zbigniew KU AZS UMCS Lublin 00567 1954 M65 882
4 45:15 Paszyński Józef UKS Orientuś Łódź 00383 1953 M65 3
1 27:57 Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 1958 M60 1300
2 28:38 Guga Romuald WKS Śląsk Wrocław 00716 1955 M60 1268
3 30:31 Krochmal Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 00076 1959 M60 1181
4 31:10 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 1956 M60 1150
5 34:59 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 973
6 37:51 Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 840
8 43:08 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60 594
9 43:42 Jarecki Krzysztof KU AZS UMCS Lublin 00566 1955 M60 567
10 45:23 Andrzejewski Leszek UKS Azymut 45 Gdynia 01624 1959 M60 489
11 49:24 Machowski Władysław UKS OSiR Góra Kalwaria 00482 1959 M60 302
12 49:33 Galla Andrzej HKS Azymut Mochy 01230 1959 M60 295
8 31:57 Chachurski Ryszard KU AZS WAT Warszawa 00065 1963 M55 1005
9 32:17 Wołek Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 988
10 39:51 Porzycz Jerzy UKS Azymut 45 Gdynia 00154 1961 M55 610
11 53:06 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 0
NKL Tarnowski Mirosław KU AZS UMCS Lublin 00764 1964 M55 0
1 24:57 Rzeńca Piotr (jr) UKS Orientuś Łódź 02129 2001 M18 1300
21 57:39 Galla Zofia HKS Azymut Mochy 01539 1998 K21 624
1 3:09:18 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1300
7 39:06 Kret Jacek LKS Górzanka Nawojowa Góra 03723 1957 M60 781
4 29:43 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 1964 M55 1116
11 46:50 Forystek Józef WKS Wawel Kraków 02080 1966 M50 672
9 32:01 Dzik Mirosław LKS Górzanka Nawojowa Góra 01195 1971 M45 935
24 46:20 Wąsiewicz Piotr Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa 04081 1970 M45 191
12 44:03 Ciupa Marcin UKS Orientuś Łódź 03927 1978 M40 292
8 43:37 Trepczyński Jarosław UKS Orientuś Łódź 04221 1983 M35 395
1 31:36 Kowalski Wojciech WKS Śląsk Wrocław 00710 1982 M21 1300
16 45:20 Pabich Mariusz UKS Azymut Pabianice 00338 1988 M21 735
28 1:00:22 Filipiak Mateusz KS Hades Poznań 04415 1998 M21 117
10 52:15 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20 145
7 29:49 Paterek Mikołaj HKS Azymut Mochy 02376 2003 M16 1074
21 1:15:40 Kawala Patryk KS Kościelec Chrzanów 03635 2004 M16 0
6 30:13 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 1091
21 45:28 Miśków Krzysztof KS Kościelec Chrzanów 04165 2005 M14 330
1 23:57 Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 1300
13 31:54 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 868
26 56:34 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź 03711 2007 M12 0
4 26:02 Wańczyk Magdalena PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01485 1968 K50/55 1002
5 41:22 Słońska Bogusława WKS Wawel Kraków 03655 1976 K40 634
11 48:57 Machowska-Łącka Magdalena UKS OSiR Góra Kalwaria 03908 1983 K35 249
17 52:58 Morawska Maja UKS Azymut 45 Gdynia 01376 1996 K21 785
8 42:45 Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 01827 2000 K20 745
11 48:52 Jarovaia Elena UKS Azymut 45 Gdynia 04543 2002 K18 889
6 32:30 Powichrowska Ilona UKS OSiR Góra Kalwaria 02781 2004 K16 1044
21 50:08 Kapska Nina HKS Azymut Mochy 03912 2004 K16 200
19 46:40 Wrzyszcz Weronika UKS Orlik Rajbrot 03031 2006 K14 478
3 21:09 Olejnik Jaśmina WKS Wawel Kraków 03938 2008 K12 1123
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi