Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
Puchar Paulinum - bieg sprinterski (2018-05-12)
..........................: K10N :..........................
1. 04312Ciastoń Oliwia K10N 2008MKS MOS-D91 206774106.05 2067741
2. 04313Jabłońska Amelia K10N 2008MKS MOS-D91 206772806.05 2067728
3. 04012Wysocka Michalina K10N 2010MKS MOS-D91 201629906.05 2016299
4. Zaleska Julia K10N 2008MKS MOS-D91 206773706.05 2067737
5. Staniec Julia K10N 2008MKS MOS-D91 206773906.05 2067739
6. Barska Pola K10N 2008MKS MOS-D91 206774006.05 2067740
7. Zaleska Aleksandra K10N 2010MKS MOS-D91 206772306.05 2067723
8. 03881Dutkiewicz Wiktoria K10N 2008MKS Paulinum-D93 720019008.05 7200190
..........................: K12 :..........................
9. 04295Kuciel Hanna K12 2007MKS MOS-D91 205713106.05 2057131
10. 02911Szczygieł Hanna K12 2007MKS MOS-D91 201628306.05 2016283
11. 04291Złotowska Joanna K12 2006MKS MOS-D91 201628406.05 2016284
12. 04292Zimoch Nina K12 2006MKS MOS-D91 201629506.05 2016295
13. 03740Halewicz Julia K12 2007UKS Orientpark.pl-D02 202500108.05 2025001
14. 03739Szeliga Sonia K12 2007UKS Orientpark.pl-D02 832112308.05 8321123
..........................: K14 :..........................
15. 03684Winiarska Kaja K14 2004MKS MOS-D91 201628706.05 2016287
16. 03855Kulka Wiktoria K14 2005UKS Orientpark.pl-D02 201646408.05 2016464
..........................: K16 :..........................
17. 04159Lipińska Julia K16 2002WKS Śląsk-D95 04.05
18. 03325Piecek Emilia K16 2003UKS Orientpark.pl-D02 202500408.05 2025004
..........................: K18 :..........................
19. 03696Ciura Aleksandra K18 2001WKS Śląsk-D95 50404204.05 504042
..........................: K21 :..........................
20. 01029Majasow Agata K21 1985WKS Śląsk-D95 201869504.05 2018695
..........................: K45 :..........................
21. 02146Spiliszewska Róża K45 1973-KS Artemis 41220608.05 412206
..........................: K50 :..........................
22. Kurzyp Anna K50 1968MKS MOS-D91 205713706.05 2057137
..........................: KM10R :..........................
23. 04343Kulka Kornelia KM10R 2010UKS Orientpark.pl-D02 08.05
..........................: M10N :..........................
24. Stefańczak Tymon M10N 2008MKS MOS-D91 206772106.05 2067721
25. 03882Jończy Michał M10N 2008MKS Paulinum-D93 141101508.05 1411015
26. 04299Pachnik Antoni M10N 2010UKS Orientpark.pl-D02 08.05
..........................: M12 :..........................
27. 03271Kurzyp Michał M12 2006MKS MOS-D91 205713906.05 2057139
28. 04005Mądry Bartłomiej M12 2006MKS MOS-D91 201629406.05 2016294
29. 04294Złotowski Michał M12 2006MKS MOS-D91 201628506.05 2016285
30. 03867Jurczak Miłosz M12 2006MKS Paulinum-D93 209992308.05 2099923
31. 04123Dwojak Gracjan M12 2006UKS Orientpark.pl-D02 201646308.05 2016463
..........................: M14 :..........................
32. 03727Staszak Tomasz M14 2004MKS Paulinum-D93 210395308.05 2103953
33. 03869Tomalak Jakub M14 2005MKS Paulinum-D93 5409408.05 54094
34. 03105Zierałka Paweł M14 2005MKS Paulinum-D93 41228708.05 412287
..........................: M16 :..........................
35. 04001Kędzierski Nataniel M16 2003WKS Śląsk-D95 88917604.05 889176
36. 04160Strugarek Łukasz M16 2003WKS Śląsk-D95 04.05
37. 03102Jurczak Szymon M16 2003MKS Paulinum-D93 207614108.05 2076141
38. 04297Pachnik Stanisław M16 2003MKS Paulinum-D93 139672408.05 1396724
39. 03868Sobiński Adrian M16 2003MKS Paulinum-D93 209992208.05 2099922
40. 03103Zaleski Jakub M16 2003MKS Paulinum-D93 205361408.05 2053614
..........................: M18 :..........................
41. 04163Svadlena Michal M18 2001WKS Śląsk-D95 999010104.05 9990101
42. 02605Pawłowicz Bruno M18 2000MKS Paulinum-D93 205361708.05 2053617
..........................: M20 :..........................
43. 01917Domagała Marcel M20 1998MKS Paulinum-D93 88967908.05 889679
44. 03093Staszak Wiktor M20 1998MKS Paulinum-D93 210394708.05 2103947
..........................: M21 :..........................
45. 03883Bernaś Tomasz M21 1987WKS Śląsk-D95 25559004.05 255590
46. 04161Krivda Tomas M21 1999WKS Śląsk-D95 865659204.05 8656592
47. 01406Majasow Kostiantyn M21 1983WKS Śląsk-D95 50225704.05 502257
..........................: M40 :..........................
48. 01237Gmur Karol M40 1976WKS Śląsk-D95 720493004.05 7204930
49. 04162Svadlena Pavel M40 1975WKS Śląsk-D95 750200004.05 7502000
50. 02145Spiliszewski Piotr M40 1974-KS Artemis 41832608.05 418326
..........................: M45 :..........................
51. 02148Becmer Dariusz M45 1971WKS Śląsk-D95 865594504.05 8655945
52. Szarlik Przemysław M45 1970- 06.05
?
53. Szczygieł Marcin M45 1971MKS MOS-D91 201630006.05 2016300
54. 00706Pachnik Dariusz M45 1969UKS Orientpark.pl-D02 50440808.05 504408
..........................: M50 :..........................
55. 01064Widziewicz Remigiusz M50 1966WKS Śląsk-D95 50403104.05 504031
..........................: M55 :..........................
56. 00925Bartkowiak Edward M55 1948-WKS Grunwald 41241204.05 412412
57. 01084Pietkiewicz Waldemar M55 1943-ind.Dolnośląskie 202385506.05 2023855
58. 00720Dura Kazimierz M55 1939-WKS Śląsk 5411907.05 54119

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Błachut OlgierdBarański DanielDominiak ZdzisławGrabowski MaciejGrzesik MonikaJaworska NataliaJarońska WiktoriaKubica DamianKowalczyk KacperKrawniak JuliaNiedźwiecki PatrykPierzchała PatrycjaRatajczyk TomaszWojciechowska KatarzynaWójcik RafałWeisman WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies