Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
CTZ; IV Bukowa Cup - E2 (2017-10-14)
..........................: K10 :..........................
1. 03887Miłaszewicz Magdalena K10 2007UKS Traper-Z06 68238130.08 682381
2. 03546Włodarczyk Wiktoria K10 2008UKS Traper-Z06 55347405.10 553474
3. Godlewska Roksana K10 2007-SP5Szczecin 31.08
?
4. Rafałowicz Agata K10 2008- 22.09
?
5. 03961Welc Dominika K10 2009KOS BnO-Z01 05.10
..........................: K10N :..........................
6. Duda Kornelia K10N 2008UKS Traper-Z06 68239505.10 682395
7. Rozperska Oliwia K10N 2009UKS Traper-Z06 203529830.08 2035298
8. Stempniewska Nadia K10N 2008UKS Traper-Z06 205061630.08 2050616
9. Sobczak Katarzyna K10N 1999UKS Traper-Z06 203529019.09 2035290
..........................: K12 :..........................
10. 03314Borek Alicja K12 2007UKS Traper-Z06 203530030.08 2035300
11. 03545Szczurko Paulina K12 2005UKS Traper-Z06 68238530.08 682385
12. 02858Nowak Anna K12 2006UKS Azymut 45-G17 88665604.10 886656
13. 03121Ukleja Patrycja K12 2006UKS Azymut 45-G17 88666704.10 886667
14. 03962Kula Maja K12 2007KOS BnO-Z01 05.10
15. 03966Lorenz Maria K12 2006KOS BnO-Z01 05.10
16. 03958Matyja Weronika K12 2007KOS BnO-Z01 05.10
17. 03959Mikuła Iga K12 2007KOS BnO-Z01 05.10
18. 03960Mikuła Daria K12 2007KOS BnO-Z01 05.10
19. 03767Stefaniak Izabela K12 2007KOS BnO-Z01 05.10
20. 03360Wejtko Diana K12 2007UMKS Kwidzyn-G03 141397505.10 1413975
..........................: K14 :..........................
21. 03317Przeszłowska Hanna K14 2003UKS Traper-Z06 197020930.08 1970209
22. Rafałowicz Helena K14 2004-Bukowe 22.09
?
23. 02741Pesta Anna K14 2003UKS Azymut 45-G17 920183904.10 9201839
24. 02910Urban Aneta K14 2004UKS Traper-Z06 865089605.10 8650896
25. 03827Kusztelska Natalia K14 2005KOS BnO-Z01 05.10
26. 02764Muller Iga K14 2005UMKS Kwidzyn-G03 141986005.10 1419860
27. 03363Perfikowska Hanna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 207783405.10 2077834
..........................: K16 :..........................
28. 02575Gradek Zuzanna K16 2003UKS Traper-Z06 68239030.08 682390
29. 04113Breska Nadia K16 2002UKS Azymut 45-G17 208633004.10 2086330
30. 03453Sadzikowska Magdalena K16 2003KOS BnO-Z01 209068905.10 2090689
31. 02623Pudlis Natalia K16 2002UMKS Kwidzyn-G03 206768705.10 2067687
..........................: K18 :..........................
32. 01420Maciejewska Katarzyna K18 1999UKS Traper-Z06 55347830.08 553478
33. 01942Chrubczyńska Patrycja K18 2000UKS Traper-Z06 55346231.08 553462
34. Sobczak Katarzyna K18 1999UKS Traper-Z06 203529019.09 2035290
..........................: K20 :..........................
35. 01623Andrzejewska Agnieszka K20 1997UKS Azymut 45-G17 88721804.10 887218
..........................: K21 :..........................
36. Reinhardt Anna K21 1991-USV TU Dresden 20152527.09 201525
?
37. Fell Ronja K21 1993-Berliner TSC 42389502.10 423895
?
38. Wollenberg Grit K21 1986-Berliner TSC 74813002.10 748130
?
39. 01376Morawska Maja IK21 1996UKS Azymut 45-G17 720409404.10 7204094
..........................: K35 :..........................
40. 03714Ukleja Ewa K35 1980UKS Azymut 45-G17 50220904.10 502209
41. Kaszkiewicz Kamila K35 1980UKS Azymut 45-G17 208634004.10 2086340
..........................: K40 :..........................
42. 03885Gradek Beata K40 1975UKS Traper-Z06 68238231.08 682382
43. Adamek Gosia K40 1976-Bukowe 22.09
?
44. Toom Natalia K40 1974-PionerSK 201154527.09 2011545
?
45. Zschäckel Daniela K40 1972-SV IHW Alex 78 e.V. 900517203.10 9005172
?
46. 00144Nowak Beata K40 1973UKS Azymut 45-G17 88722504.10 887225
..........................: K50 :..........................
47. Boeck Ute K50 1967-Kaulsdorfer OLV 29.08
?
48. Käding Kirsten K50 1967-Kaulsdorfer OLV 29.08
?
49. Feldmann Gudrun K50 1966-Kaulsdorfer OLV Berl 506726.09 5067
?
50. Parolya Lesya K50 1963-Silkeborg OK Denmark 211170027.09 2111700
?
51. Chernysheva Tatiana K50 1963-PionerSK 230042827.09 2300428
?
52. Leonhardt Annette K50 1967-SV IHW Alex 78 e.V. 967210103.10 9672101
?
..........................: K55 :..........................
53. Brettschneider Gudrun K55 1960-Kaulsdorfer OLV 506631.08 5066
?
54. Braatz Moni K55 1957-IHW Alex Berlin 0510002.10 05100
?
55. Solovev Elena K55 1958-PionerSK 205511127.09 2055111
?
56. Matrosova Irina K55 1961-Korshunyata 100575302.10 1005753
?
57. Odintsova Marina K55 1961-Korshunyata 230004502.10 2300045
?
58. 00151Porzycz Agata K55 1960UKS Azymut 45-G17 88630104.10 886301
..........................: K60 :..........................
59. 01154Biziuk Halina K60 1957UMKS ORKAN-N61 41338129.08 413381
60. 03899Lazareva Natalia K60 1955UKS Azymut 45-G17 205510704.10 2055107
..........................: K65 :..........................
61. Lemnitzer Erika K65 1942-Kaulsdorfer OLV 720458529.08 7204585
?
..........................: K70 :..........................
62. Fillinger Rosemarie K70 1947-SV IHW Alex 78 e.V. 511827.09 5118
?
..........................: M10 :..........................
63. 03120Ukleja Krzysztof M10 2008UKS Azymut 45-G17 88665904.10 886659
64. Kaszkiewicz Tymon M10 2009UKS Azymut 45-G17 208633904.10 2086339
65. 03963Frąckowiak Tymon M10 2007KOS BnO-Z01 05.10
..........................: M10N :..........................
66. Kaszkiewicz Leon M10N 2010UKS Azymut 45-G17 208633804.10 2086338
67. Miłaszewicz Paweł M10N 2010UKS Traper-Z06 203529505.10 2035295
..........................: M12 :..........................
68. 03542Gradek Mateusz M12 2007UKS Traper-Z06 68238701.10 682387
69. Kujda Tymoteusz M12 2005-ZS Osielsko 36180424.09 361804
?
70. Didorenko Mikhail M12 2006-Korshunyata 141512802.10 1415128
?
71. 03941Ciechanowicz Mikołaj M12 2006UKS Azymut 45-G17 208632104.10 2086321
72. 04126Kilichowski Kacper M12 2006UKS Azymut 45-G17 208632404.10 2086324
73. 03900Miłkowski Jakub M12 2006UKS Azymut 45-G17 208632304.10 2086323
74. 03664Kotkowiak Bartosz M12 2006KOS BnO-Z01 920134305.10 9201343
75. 03968Kwiatkowski Olaf M12 2005KOS BnO-Z01 05.10
76. 03764Droń Wiktor M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 210394905.10 2103949
77. 03568Perfikowski Paweł M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 209068605.10 2090686
78. 03567Zaremba Adam M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 210395005.10 2103950
..........................: M14 :..........................
79. 03543Osak Maciej M14 2003UKS Traper-Z06 68238430.08 682384
80. 03319Udycz Jonasz M14 2004UKS Traper-Z06 55346130.08 553461
81. 03049Lisiak Adam M14 2005UKS Orientuś-E75 720017130.08 7200171
82. 02370Nowak Grzegorz M14 2003UKS Azymut 45-G17 920183404.10 9201834
83. 03443Czyński Miłosz M14 2004KOS BnO-Z01 920134905.10 9201349
84. 03445Dobiecki Michał M14 2003KOS BnO-Z01 920133805.10 9201338
85. 03665Kotkowiak Piotr M14 2004KOS BnO-Z01 920134205.10 9201342
86. 03451Pawłowski Leon M14 2005KOS BnO-Z01 920134805.10 9201348
87. 02578Muller Wiktor M14 2004UMKS Kwidzyn-G03 141985905.10 1419859
88. 03362Wilk Wiktor M14 2004UMKS Kwidzyn-G03 141397205.10 1413972
..........................: M16 :..........................
89. 02161Łaszkiewicz Dominik M16 2001UKS Traper-Z06 203529230.08 2035292
90. 02159Smyk Bartosz M16 2002UKS Traper-Z06 203529130.08 2035291
91. 03929Nowak Michał M16 2003UKS Orientuś-E75 720016930.08 7200169
92. Kurakin Dmitrii M16 2001-Korshunyata 209042502.10 2090425
?
93. Maksimov Gleb M16 2002-Korshunyata 139505702.10 1395057
?
94. 02742Pesta Piotr M16 2001UKS Azymut 45-G17 920183204.10 9201832
95. 02371Porzycz Grzegorz M16 2002UKS Azymut 45-G17 920183104.10 9201831
96. 03441Baczulis Miłosz M16 2002KOS BnO-Z01 920133905.10 9201339
97. 03442Biernat Michał IIM16 2002KOS BnO-Z01 920134405.10 9201344
98. 03447Grzegorczyk Mateusz IIIM16 2002KOS BnO-Z01 920133705.10 9201337
99. 03663Kondys Jakub M16 2002KOS BnO-Z01 920133405.10 9201334
100. 03666Kula Mateusz IIM16 2003KOS BnO-Z01 863699605.10 8636996
..........................: M18 :..........................
101. 04099Wojtanik Denis M18 1999-Team 360 Stopni 29.09
102. 03452Petersburski Krystian IIM18 2001KOS BnO-Z01 863699205.10 8636992
..........................: M21 :..........................
103. Czernow Sergej M21 1986-AR Kaliningrad 140832321.08 1408323
?
104. Matuszak Marcin M21 1986-Akademia Morska 30.08
?
105. Dzietczyk Kamil M21 1983-AKTYWNE CHOSZCZNO 31.08
?
106. Dzietczyk Kamil M21 1983-AKTYWNE CHOSZCZNO 31.08
?
107. Sawka Paweł M21 1989- 31.08
?
108. Pocierznicki Rafał M21 1984-12BZ 31.08
?
109. Kotylo Orest M21 1959-Silkeborg OK Denmark 51530127.09 515301
?
110. Zelenin Anatoly M21 1993-USV TU Dresden 88803827.09 888038
?
111. Stankiewicz Michał M21 1989-J.S. Hamilton Poland 88723029.09 887230
?
112. Fleiss Sebastian M21 1996-Berliner TSC 929119602.10 9291196
?
113. Zschäckel Robin M21 1997-SV IHW Alex 78 e.V. 97310103.10 973101
?
..........................: M35 :..........................
114. Łysek Grzegorz M35 1981-Klub Zdobywców Koron 11.08
?
115. Walicki Rafał M35 1978-HKS AZYMUT MOCHY 203695724.08 2036957
?
116. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979UKS Azymut-E71 790003031.08 7900030
117. Szymański Karol M35 1980- 05.09
?
118. Kühschelm Leopold M35 1979-Berliner Turnerschaf 863242513.09 8632425
?
119. 03987Kujda Arkadiusz M35 1979-1 Brygada Logistyczn 140146624.09 1401466
120. 01Frank Mieske M35 1967-Kaulsdorfer OLV 720810202.10 7208102
121. Schwartz Tobias M35 1980-Berliner TSC 811068002.10 8110680
?
..........................: M40 :..........................
122. 02906Fiedorowicz Szczepan M40 1976UKS Traper-Z06 199722530.08 1997225
123. 03251Lisiak Paweł M40 1974UKS Orientuś-E75 88724830.08 887248
124. 03930Nowak Paweł M40 1977UKS Orientuś-E75 88725030.08 887250
125. Schmiedeberg Nils M40 1967-SV Turbine Neubrande 139057003.09 1390570
?
126. Rafałowicz Marek M40 1976-Bukowe 22.09
?
127. Pancerz Piotr M40 1977- 17.09
?
128. 03934Sochacki Marcin M40 1974-UKS ENERGETYK Dychów 202382618.09 2023826
129. Karachev Aleksandr M40 1977-OK Kaliningrad 140454627.09 1404546
?
130. Gliszczyński Janusz M40 1974-Grunwald Poznań 27.09
?
131. Braatz Frank M40 1962-IHW Alex Berlin 712206202.10 7122062
?
132. W.Distler Carl M40 1976-Berliner TSC 141191002.10 1411910
?
133. Zschäckel Raik M40 1967-SV IHW Alex 78 e.V. 88651103.10 886511
?
134. 03916Wejtko Michał M40 1975UMKS Kwidzyn-G03 210395605.10 2103956
..........................: M45 :..........................
135. Jobst Henry M45 1970-Kaulsdorfer OLV 29.08
?
136. Korshunov Evgenii M45 1968-Korshunyata 65656502.10 656565
?
137. 01690Kramski Mariusz M45 1970-UKE ENERGETYK Dychów 202387308.09 2023873
138. 04094Matuszewski Grzegorz M45 1968KOS BnO-Z01 05.10
139. 02577Muller Tomasz M45 1968UMKS Kwidzyn-G03 141398005.10 1413980
..........................: M50 :..........................
140. Cirkosz Piotr M50 1967- 11.08
?
141. Boeck Thomas M50 1966-Kaulsdorfer OLV 29.08
?
142. Brettschneider Gerhard M50 1954-Kaulsdorfer OLV 29.08
?
143. Käding Bernd M50 1964-Kaulsdorfer OLV 29.08
?
144. Hase Michael M50 1963-TSV Karlshorst Berli 863026503.10 8630265
?
145. Kurr Maik M50 1965-SV IHW Alex 78 e.V. 140254503.10 1402545
?
146. 03670Płytnik Stanisław M50 1966KOS BnO-Z01 720588305.10 7205883
..........................: M55 :..........................
147. 01055Deptuła Jerzy M55 1959-UKS ENERGETYK Dychów 864091918.08 8640919
148. 01624Andrzejewski Leszek M55 1959UKS Azymut 45-G17 88721704.10 887217
149. 00154Porzycz Jerzy M55 1961UKS Azymut 45-G17 88665504.10 886655
..........................: M60 :..........................
150. 00885Świerczyński Bogdan M60 1953KOS Modrzew-F54 139448230.08 1394482
151. Solovev Mikhail M60 1956-PionerSK 205512227.09 2055122
?
152. Arsentiev Viktor M60 1954-PionerSK 205510127.09 2055101
?
153. 00142Miszewski Romuald M60 1954UKS Azymut 45-G17 88896304.10 888963
..........................: M65 :..........................
154. 00742Michałek Janusz M65 1948KOS Modrzew-F54 88631730.08 886317
155. Faltyński Władysław M65 1949-Grunwald 24992606.09 249926
?
156. 00911Faltyński Władysław M65 1949-wks grunwald 24992606.09 249926
157. Wollenberg Bernd M65 1948-Berliner TSC 913074802.10 9130748
?
..........................: M70 :..........................
158. 00884Królikowski Władysław M70 1947KOS Modrzew-F54 42759230.08 427592
159. 00883Płuciennik Waldemar M70 1943KOS Modrzew-F54 205365530.08 2053655
160. Fillinger Helmut M70 1945-SV IHW Alex 78 e.V. 610427.09 6104
?
161. 00886Wołochowicz Władysław M70 1947KOS BnO-Z01 42759105.10 427591
..........................: M80 :..........................
162. Lemnitzer Eberhard M80 1937-Kaulsdorfer OLV 29.08
?
..........................: OPEN :..........................
163. Cichowska Joanna OPEN 1988-Akademia Morska 30.08
?
164. Telatyńska Sylwia OPEN 1977-AKTYWNE CHOSZCZNO 31.08
?
165. Su Qiyi OPEN 1994-Berliner TSC 150015302.10 1500153
?
166. Piątkowski Jan OPEN 2002- 05.10
?
..........................: RODZINNA :..........................
167. Godlewska-Pocierznicka Sylwia RODZINNA 1984- 31.08
?
168. Kujda Remigiusz RODZINNA 2012-Niepubliczne Przedsz 211109024.09 2111090
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Barszczyk PawełDobrowolski MarekGórka KatarzynaHinc AleksandraKędzierski NatanielKleina AntoniMichalak MarcinPułczyńska NinaSobol MagdaStefaniak CzesławWiewióra KarinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies