Polski Związek Orientacj Sportowej
Puchar Wawelu - Etap 2
Numer id2866
Termin05.07.2018
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangamiędzynarodowe
RankingTak
1.10
OrganizatorWKS Wawel Kraków
MiejscePodlesice,Bobolice
Województwomałopolskie
Strona wwwwawelcup.pl/pl/
Biuletynzielonysport.pl/pliki/biuletynWawelCup2018.pdf
Wynikiorientharper.pl
Wawel Cup po kilku latach przerwy wraca w typowo skalisty teren. Wawel Cup 37. to największe skały na Jurze, możliwość zobaczenia dwóch średniowiecznych zamków, piękne okoliczności przyrody,… a przede wszystkim wymagające tereny i orientacja na najwyższym poziomie. Razem stworzymy prawdziwe święto polskiej orientacji!

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
Puchar Wawelu - Etap 1
Numer id: 2865
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 04.07.2018
Ranking: 1.10
Puchar Wawelu - Etap 3
Numer id: 2867
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 06.07.2018
Ranking: 1.10
Puchar Wawelu - Etap 4
Numer id: 2868
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 07.07.2018
Ranking: 1.10
Puchar Wawelu - Etap 5 start masowy
Numer id: 2869
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 08.07.2018
Ranking:
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Brzezinka SzymonDerkowska MagdalenaFitrzyk KrzysztofGórska KingaJurkowski TomaszMagiera IgorMichalski KarolMikowska KingaOkarma JacekPacek SylwesterPilarczyk KarolinaPaszek MaksymilianPatyński GrzegorzTojza AlicjaWiktorowicz MateuszZłotowski MichałZłotowska JoannaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies