Polski Związek Orientacj Sportowej
Grand Prix Małopolski - E1.1- średni
Numer id2781
Termin25.03.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaregionalne
RankingNie
OrganizatorMałopolski Związek Orientacji Sportowej
MiejsceSikorniki
Województwomałopolskie
Strona wwwwww.mzos.org.pl
Biuletyn
Wyniki

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk
Numer id: 2782
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 26.03.2017
Ranking:
Grand Prix Małopolski - E2.1- średni
Numer id: 2783
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 06.05.2017
Ranking: 0.70
Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk
Numer id: 2784
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 07.05.2017
Ranking: 0.70
Grand Prix Małopolski - E3.1- średni
Numer id: 2785
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 16.09.2017
Ranking: 0.70
Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk
Numer id: 2786
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 17.09.2017
Ranking: 0.70
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz AnnaBromboszcz MałgorzataBonarska AleksandraCzernicka JagodaCiesielska AmandaDamps KingaGzowski MateuszKukla SzymonKlimkowski MarcinMazurkiewicz JolantaMiętus MateuszNiedźwiecki AdrianSyczuk ZuzannaSzałkowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies