Polski Związek Orientacj Sportowej
MMM, strefa B - klasyk
Numer id2698
Termin17.09.2017
Termin zgłoszeń10.09.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaokręgowe
RankingTak
0.80
OrganizatorŁódzki ZOS
MiejsceŁódź
Województwołódzkie
Strona wwwlzos.pl
Biuletynwww.zielonysport.pl/pliki/MMM2017strefaB_biuletyn1.pdf
Wyniki
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegu na orientację, strefa B- woj.: lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
MMM, strefa B - sztafety
Numer id: 2696
Typ zawodów: sztafety
Termin: 16.09.2017
Ranking:
MMM, strefa B - sprint
Numer id: 2697
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 16.09.2017
Termin zgłoszeń: 10.09.2017
Ranking: 0.70
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Czampiel KatarzynaChodukiewicz EdytaDrągowski MarekGodlewska RoksanaJarząb NataliaKarwatka AgataMajasow AgataNowak-Skorupa MagdaNowak-Skorupa MagdalenaNowak ZofiaNetkowski TymonRabęda WiktoriaSzeliga BartoszSzczęsna MałgorzataWasilewska OlgaWapiński MaciejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies