Polski Związek Orientacj Sportowej
CTZ;Grand Prix Pomorza - E2
Numer id2584
Termin19.08.2017
Termin zgłoszeń06.08.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.10
OrganizatorUKS Azymut 45 Gdynia
MiejsceBieszkowice
Województwopomorskie
Strona wwwazymut45gdynia.org/nasze-zawody/grandprixpomorza
Biuletynazymut45gdynia.org/biuletyn-XIII_1.pdf
Wyniki
XIII edycja Grand Prix Pomorza w biegu na orientację zawita w tym roku do Bieszkowic. Rywalizacja odbędzie się na trzech dystansach: średni, klasyk oraz skrócony klasyk. Ciekawy teren i trasy oraz pobyt nad morzem, może być wyśmienitym zakończeniem wakacji.

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Numer id: 2583
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 18.08.2017
Termin zgłoszeń: 06.08.2017
Ranking: 1.10
CTZ;Grand Prix Pomorza - E3
Numer id: 2585
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 20.08.2017
Termin zgłoszeń: 06.08.2017
Ranking: 1.10
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Brzezinka SzymonDerkowska MagdalenaFitrzyk KrzysztofGórska KingaJurkowski TomaszMagiera IgorMichalski KarolMikowska KingaOkarma JacekPacek SylwesterPilarczyk KarolinaPaszek MaksymilianPatyński GrzegorzTojza AlicjaWiktorowicz MateuszZłotowski MichałZłotowska JoannaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies