Polski Związek Orientacj Sportowej
CTZ; Grand Prix Mazowsza - E1
Numer id2574
Termin01.05.2017
Pierwszy termin zgłoszeń26.03.2017
Termin zgłoszeń23.04.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.10
OrganizatorPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
MiejsceNowy Dwór Mazowiecki
Województwomazowieckie
Strona wwwwww.gpm2017.pl
Biuletyn
Wyniki
Grand Prix Mazowsza 2017 to trzy etapowa impreza, która w tym roku zostanie rozegrana w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Warszawie. W tegorocznej edycji na zawodników czeka między innymi: sprint po historycznej Twierdzy Modlin oraz pierwszy w Polsce bieg na 100 punktów.

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
CTZ; Grand Prix Mazowsza - E2
Numer id: 2575
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 02.05.2017
Pierwszy termin zgłoszeń: 26.03.2017
Termin zgłoszeń: 23.04.2017
Ranking: 1.10
CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3
Numer id: 2576
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 03.05.2017
Pierwszy termin zgłoszeń: 26.03.2017
Termin zgłoszeń: 23.04.2017
Ranking: 1.10
06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Bogusz EwaBreksa BlankaDzik MirosławJaworski KacperMalik WiktoriaMajewski BartoszMasztalski PawełNadachewicz JarosławOlbrycht AnnaSobczyk DanielWdowczyk PiotrZielczyńska HelenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies