Polski Związek Orientacj Sportowej
CTZ; Grand Prix Mazowsza - E1
Numer id2574
Termin01.05.2017
Pierwszy termin zgłoszeń26.03.2017
Termin zgłoszeń23.04.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.10
OrganizatorPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
MiejsceNowy Dwór Mazowiecki
Województwomazowieckie
Strona wwwwww.gpm2017.pl
Biuletyn
Wyniki
Grand Prix Mazowsza 2017 to trzy etapowa impreza, która w tym roku zostanie rozegrana w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Warszawie. W tegorocznej edycji na zawodników czeka między innymi: sprint po historycznej Twierdzy Modlin oraz pierwszy w Polsce bieg na 100 punktów.

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
CTZ; Grand Prix Mazowsza - E2
Numer id: 2575
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 02.05.2017
Pierwszy termin zgłoszeń: 26.03.2017
Termin zgłoszeń: 23.04.2017
Ranking: 1.10
CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3
Numer id: 2576
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 03.05.2017
Pierwszy termin zgłoszeń: 26.03.2017
Termin zgłoszeń: 23.04.2017
Ranking: 1.10
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Dobroś AleksandraDuda MariaKolasa SylwiaKlekotta KamilMaciejewska DariaMądrzyński ZbigniewMichalak AlicjaPabich AdriannaPelo ArturPietrusińska NicolaPatrzałek MaciejUlasiński JakubWysocka MałgorzataZielczyński PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies