Polski Związek Orientacj Sportowej
CTZ; IV Bukowa Cup - E3
Numer id2565
Termin15.10.2017
Pierwszy termin zgłoszeń31.08.2017
Termin zgłoszeń05.10.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.10
OrganizatorKOS BnO Szczecin
MiejsceSzczecin, Puszcza Bukowa
Województwozachodniopomorskie
Strona wwwbno.szczecin.pl/bukowa-cup-iv/
Biuletynbno.szczecin.pl/bukowa-cup-iv/
Wynikibno.szczecin.pl/bukowa-cup-iv/
IV Bukowa Cup; zawody indywidualne, klasyfikacja łączna po trzech etapach; Do 31 sierpnia obowiązuje tańsze wpisowe

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
CTZ; IV Bukowa Cup - E1
Numer id: 2563
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 13.10.2017
Pierwszy termin zgłoszeń: 31.08.2017
Termin zgłoszeń: 05.10.2017
Ranking: 1.10
CTZ; IV Bukowa Cup - E2
Numer id: 2564
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 14.10.2017
Pierwszy termin zgłoszeń: 31.08.2017
Termin zgłoszeń: 05.10.2017
Ranking: 1.10
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies