Polski Związek Orientacj Sportowej
CTZ; IV Bukowa Cup - E2
Numer id2564
Termin14.10.2017
Pierwszy termin zgłoszeń31.08.2017
Termin zgłoszeń05.10.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.10
OrganizatorKOS BnO Szczecin
MiejsceSzczecin, Puszcza Bukowa
Województwozachodniopomorskie
Strona wwwbno.szczecin.pl/bukowa-cup-iv/
Biuletynbno.szczecin.pl/bukowa-cup-iv/
Wynikibno.szczecin.pl/bukowa-cup-iv/
IV Bukowa Cup; zawody indywidualne, klasyfikacja łączna po trzech etapach; Do 31 sierpnia obowiązuje tańsze wpisowe

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
CTZ; IV Bukowa Cup - E1
Numer id: 2563
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 13.10.2017
Pierwszy termin zgłoszeń: 31.08.2017
Termin zgłoszeń: 05.10.2017
Ranking: 1.10
CTZ; IV Bukowa Cup - E3
Numer id: 2565
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 15.10.2017
Pierwszy termin zgłoszeń: 31.08.2017
Termin zgłoszeń: 05.10.2017
Ranking: 1.10
09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 1
Chowanek KamilDepta JustynaHajduk ŁukaszJakoniuk DawidJurczyk PiotrKielak SławomirLis BarbaraMielnik ŁukaszPaszyńska KalinaRutkowska PaulinaStróżycki MaksymilianWestfal KrzysztofŚcieszko NataliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies