Polski Związek Orientacj Sportowej
X Puchar Koziołka - klasyk
Numer id2503
Termin28.08.2016
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaregionalne
RankingTak
0.80
OrganizatorKU AZS UMCS Lublin
MiejsceBatorz/Otrocz
Województwolubelskie
Strona wwwbnolublin.pl
Biuletynmpbno2016.pl/koziolek
Wyniki
Zawody w terenie o dużym przewyższeniu, pociętym jarami, przygotowującym do Mistrzostw Polski w biegu klasycznym i sztafetowym - zawody odbędą się na nowych mapach po raz pierwszy używanych bezpośrednio w sąsiedztwie MP . Bieg klasyczny i średniodystansowy- Mistrzostwa woj. lubelskiego

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
X Puchar Koziołka - nocny
Numer id: 2501
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 26.08.2016
Ranking:
X Puchar Koziołka - średni
Numer id: 2502
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 27.08.2016
Ranking: 0.80
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Dobroś AleksandraDuda MariaKolasa SylwiaKlekotta KamilMaciejewska DariaMądrzyński ZbigniewMichalak AlicjaPabich AdriannaPelo ArturPietrusińska NicolaPatrzałek MaciejUlasiński JakubWysocka MałgorzataZielczyński PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies