Polski Związek Orientacj Sportowej
Mistrzostwa Śląska w BnO - średni
Numer id2485
Termin24.09.2016
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaregionalne
RankingTak
0.70
OrganizatorUKS Sparta Czyżowice
MiejsceGorzyczki
Województwośląskie
Strona www
Biuletyn
Wyniki

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk
Numer id: 2486
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 25.09.2016
Ranking: 0.70
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz AnnaBromboszcz MałgorzataBonarska AleksandraCzernicka JagodaCiesielska AmandaDamps KingaGzowski MateuszKukla SzymonKlimkowski MarcinMazurkiewicz JolantaMiętus MateuszNiedźwiecki AdrianSyczuk ZuzannaSzałkowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies