Polski Związek Orientacj Sportowej
UNTS Cup 2016 - bieg nocny
Numer id2477
Termin24.09.2016
Termin zgłoszeń18.09.2016
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaregionalne
RankingTak
0.70
OrganizatorUNTS Warszawa
MiejsceWarszawa
Województwomazowieckie
Strona wwwunts.waw.pl/index.php?mnu=129
Biuletynunts.waw.pl/index.php?app=docs&view=file&action=get&iid=1795
Wynikiunts.waw.pl/index.php?mnu=129

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
UNTS Cup 2016 - Ursynów City Race
Numer id: 2476
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 24.09.2016
Termin zgłoszeń: 18.09.2016
Ranking:
UNTS Cup 2016 - bieg średniodystansowy
Numer id: 2528
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 25.09.2016
Termin zgłoszeń: 18.09.2016
Ranking:
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Adamiak NataliaDrabent DawidFlorkowska-Dwojak MartaGibas NataliaGreszta KlaudiaJarzembiński BartłomiejMasny KrzysztofPołom TomaszPasek MarcinPławiak JuliaRomanowska PaulinaSzewczyk MariettaStaroń BartoszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies