Polski Związek Orientacj Sportowej
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)
Numer id2334
Termin08.10.2016
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaregionalne
RankingTak
0.70
OrganizatorUKS Azymut 45 Gdynia
MiejsceTrójmiasto
Województwopomorskie
Strona www
Biuletyn
Wyniki
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, woj.: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sztafety
Numer id: 2335
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 08.10.2016
Ranking:
10.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni
Dunajska ZuzannaGrajewski JakubNowakowski WiktorPogorzelska AgataPoteracki-Bendarczyk IgorŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies