Polski Związek Orientacj Sportowej
Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1
Numer id2293
Termin03.09.2016
Termin zgłoszeń21.08.2016
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.30
OrganizatorMKS Paulinum Jelenia Góra
MiejsceSzklarska Poreba - Jakuszyce
Województwodolnośląskie
Strona wwwjakuszyce-cup.pl/pl/
Biuletynjakuszyce-cup.pl/wp-content/uploads/2016/07/regulamin_jakuszyce_cup_2016.pdf
Wynikijakuszyce-cup.pl/pl/
W weekend 3-4 września rozegrane zostaną dwa biegi w ramach Klubowych Mistrzostw Polski – bieg klasyczny w sobotę oraz 7-osobowa sztafeta klubowa w niedzielę. Dla osób, które nie skompletują sztafety będzie możliwość wystartowania w biegu średniodystansowym, w ramach zawodów Jakuszyce Cup

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
Jakuszyce Cup 2016, KMP - Jakuszyce Cup 2016 Etap 2
Numer id: 2294
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 04.09.2016
Termin zgłoszeń: 21.08.2016
Ranking:
Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP sztafety
Numer id: 2527
Typ zawodów: sztafety
Termin: 04.09.2016
Ranking:
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Dobroś AleksandraDuda MariaKolasa SylwiaKlekotta KamilMaciejewska DariaMądrzyński ZbigniewMichalak AlicjaPabich AdriannaPelo ArturPietrusińska NicolaPatrzałek MaciejUlasiński JakubWysocka MałgorzataZielczyński PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies