Polski Związek Orientacj Sportowej
Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1
Numer id2293
Termin03.09.2016
Termin zgłoszeń21.08.2016
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.30
OrganizatorMKS Paulinum Jelenia Góra
MiejsceSzklarska Poreba - Jakuszyce
Województwodolnośląskie
Strona wwwjakuszyce-cup.pl/pl/
Biuletynjakuszyce-cup.pl/wp-content/uploads/2016/07/regulamin_jakuszyce_cup_2016.pdf
Wynikijakuszyce-cup.pl/pl/
W weekend 3-4 września rozegrane zostaną dwa biegi w ramach Klubowych Mistrzostw Polski – bieg klasyczny w sobotę oraz 7-osobowa sztafeta klubowa w niedzielę. Dla osób, które nie skompletują sztafety będzie możliwość wystartowania w biegu średniodystansowym, w ramach zawodów Jakuszyce Cup

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
Jakuszyce Cup 2016, KMP - Jakuszyce Cup 2016 Etap 2
Numer id: 2294
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 04.09.2016
Termin zgłoszeń: 21.08.2016
Ranking:
Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP sztafety
Numer id: 2527
Typ zawodów: sztafety
Termin: 04.09.2016
Ranking:
06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Bogusz EwaBreksa BlankaDzik MirosławJaworski KacperMalik WiktoriaMajewski BartoszMasztalski PawełNadachewicz JarosławOlbrycht AnnaSobczyk DanielWdowczyk PiotrZielczyńska HelenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies