Polski Związek Orientacj Sportowej
XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk
Numer id2290
Termin13.08.2016
Pierwszy termin zgłoszeń15.07.2016
Termin zgłoszeń31.07.2016
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.10
OrganizatorUKS Siódemka Rumia
MiejsceGniewowo Młynki
Województwopomorskie
Strona wwwbalticcup.org.pl/
Biuletynbalticcup.org.pl/bc2016/biul1_2016_pol.pdf
Wyniki
XXI Puchar Bałtyku BnO; Zawody indywidualne, klasyfikacja po trzech etapach 12-14.08.2016. Bieg sprinterski 15.08 oddzielna klasyfikacja// Zgłoszenia do 31.07.2016 r.

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
XXI Puchar Bałtyku - E1-średni
Numer id: 2289
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 12.08.2016
Pierwszy termin zgłoszeń: 15.07.2016
Termin zgłoszeń: 31.07.2016
Ranking: 1.10
XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk
Numer id: 2291
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 14.08.2016
Pierwszy termin zgłoszeń: 15.07.2016
Termin zgłoszeń: 31.07.2016
Ranking: 1.10
XXI Puchar Bałtyku - sprint-zawody otwarte
Numer id: 2292
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 15.08.2016
Pierwszy termin zgłoszeń: 15.07.2016
Termin zgłoszeń: 31.07.2016
Ranking:
04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.26 KMP test race - klasyk03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.16 Bukowa Cup III - E310.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk
Bartnik DamianBogumił DariuszCzapska MartaDomaros BeataGruszczyńska ZuzannaJurasz MarekJurczyk MartaJagielski JanKurasiński MichałKołodziejczyk MartaMichałowska JustynaMędry RobertNowicki ŁukaszNamysł StanisławOlszewski GrzegorzPietek JakubSwęda MarcinTosik WitoldTarasiuk PawełWorona JakubZaczkowska SandraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies