Polski Związek Orientacj Sportowej
XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk
Numer id2290
Termin13.08.2016
Pierwszy termin zgłoszeń15.07.2016
Termin zgłoszeń31.07.2016
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.10
OrganizatorUKS Siódemka Rumia
MiejsceGniewowo Młynki
Województwopomorskie
Strona wwwbalticcup.org.pl/
Biuletynbalticcup.org.pl/bc2016/biul1_2016_pol.pdf
Wyniki
XXI Puchar Bałtyku BnO; Zawody indywidualne, klasyfikacja po trzech etapach 12-14.08.2016. Bieg sprinterski 15.08 oddzielna klasyfikacja// Zgłoszenia do 31.07.2016 r.

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
XXI Puchar Bałtyku - E1-średni
Numer id: 2289
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 12.08.2016
Pierwszy termin zgłoszeń: 15.07.2016
Termin zgłoszeń: 31.07.2016
Ranking: 1.10
XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk
Numer id: 2291
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 14.08.2016
Pierwszy termin zgłoszeń: 15.07.2016
Termin zgłoszeń: 31.07.2016
Ranking: 1.10
XXI Puchar Bałtyku - sprint-zawody otwarte
Numer id: 2292
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 15.08.2016
Pierwszy termin zgłoszeń: 15.07.2016
Termin zgłoszeń: 31.07.2016
Ranking:
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Androsz KatarzynaBałamut AleksandraBiałek DominikBiolik GrzegorzBednarczyk ErykBielik KrzysztofChabiera TomaszDźwigała NataliaKlimkiewicz KacperKania FeliksKociuba WiktorKlukowska JuliaLeśniak JanLeśniak TomaszMalinowski ZbigniewNikitczenko NataszaParkitna PaulinaPisarska MałgorzataRożej KajetanRaszkiewicz PaulinaRogala MałgorzataSzafran KarolinaSłoński MarekSmolicz KonradTrocki MiłoszWróbel GabrielaZwierzyński MichałZapart PatrykŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies