Polski Związek Orientacj Sportowej
XXI Puchar Bałtyku - E1-średni
Numer id2289
Termin12.08.2016
Pierwszy termin zgłoszeń15.07.2016
Termin zgłoszeń31.07.2016
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.10
OrganizatorUKS Siódemka Rumia
MiejsceWejherowo
Województwopomorskie
Strona wwwbalticcup.org.pl/
Biuletynbalticcup.org.pl/bc2016/biul1_2016_pol.pdf
Wyniki
XXI Puchar Bałtyku BnO; Zawody indywidualne, klasyfikacja po trzech etapach 12-14.08.2016. Bieg sprinterski 15.08 oddzielna klasyfikacja// Zgłoszenia do 31.07.2016 r.

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk
Numer id: 2290
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 13.08.2016
Pierwszy termin zgłoszeń: 15.07.2016
Termin zgłoszeń: 31.07.2016
Ranking: 1.10
XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk
Numer id: 2291
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 14.08.2016
Pierwszy termin zgłoszeń: 15.07.2016
Termin zgłoszeń: 31.07.2016
Ranking: 1.10
XXI Puchar Bałtyku - sprint-zawody otwarte
Numer id: 2292
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 15.08.2016
Pierwszy termin zgłoszeń: 15.07.2016
Termin zgłoszeń: 31.07.2016
Ranking:
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Adamiak NataliaDrabent DawidFlorkowska-Dwojak MartaGibas NataliaGreszta KlaudiaJarzembiński BartłomiejMasny KrzysztofPołom TomaszPasek MarcinPławiak JuliaRomanowska PaulinaSzewczyk MariettaStaroń BartoszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies