Polski Związek Orientacj Sportowej
Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i Puchar Weteranów w NBnO - Sprint
Numer id1817
Termin22.03.2014
Termin zgłoszeń16.03.2014
Typ zawodówBnO - indywidualne
Ranga
RankingNie
OrganizatorWKS Wawel
MiejsceŻelazko
Województwodolnośląskie
Strona wwwwww.wawelbno.pl
Biuletynjot.cal.pl/wawel/wp-content/uploads/2013/12/biuletyn.pdf
Wynikiwww.wawelbno.pl
2 dniowe zawody na dystansie sprinterskim, klasycznym i sztafety 2 - zmianowe.
Aktualności16.03 Odwołanie zawodów
Z powodu braku warunków do rozegrania Narciarskich MP w BnO odwołujemy zawody, które miały odbyć się 22-23 marca. Mamy nadzieję, że uda się jeszcze rozegrać je w tym roku :)
23.12 Alternatywny termin
Ze względu na niesprzyjające prognozy pogody wyznaczamy drugi termin zawodów na 1-2 lutego 2014 r.

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i Puchar Weteranów w NBnO - Sztafety
Numer id: 1816
Typ zawodów: sztafety
Termin: 22.03.2014
Termin zgłoszeń: 16.03.2014
Ranking:
Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i Puchar Weteranów w NBnO - Klasyk
Numer id: 1855
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 23.03.2014
Termin zgłoszeń: 16.03.2014
Ranking:
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Błachut OlgierdBarański DanielDominiak ZdzisławGrabowski MaciejGrzesik MonikaJaworska NataliaJarońska WiktoriaKubica DamianKowalczyk KacperKrawniak JuliaNiedźwiecki PatrykPierzchała PatrycjaRatajczyk TomaszWojciechowska KatarzynaWójcik RafałWeisman WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies