Polski Związek Orientacj Sportowej
Klasy sportowe zawodników
Nr lic.Nazwisko i imię Kat. KlubKlasa Wygasnięcie
00684 Drągowski Kuba M-21KS OK!Sport M 2017-12-31
02971 Gorczyca Maria K-20WKS Grunwald M 2017-12-31
00336 Gryzio Łukasz M-21UKS Azymut M 2017-12-31
00165 Depta Monika K-21MKS Paulinum M 2017-12-31
02022 Łobodziński Piotr M-21KS OK!Sport M 2017-12-31
01524 Hornik Aleksandra K-21WKS Grunwald M 2017-12-31
00898 Pawlak Bartosz M-21WKS Grunwald M 2017-12-31
01569 Matyba Anna K-21WKS Grunwald M 2017-12-31
00410 Podziński Rafał M-21UKS Orientuś M 2017-12-31
03480 Ślusarczyk Katarzyna K-21KS OK!Sport M 2017-12-31
01439 Skorupa Marek M-21WKS Wawel M 2017-12-31
00724 Wiśniewska Hanna K-21WKS Śląsk M 2017-12-31
00153 Wensław Mateusz M-21UKS Azymut 45 M 2017-12-31
01508 Biederman Marcin M-20WKS Wawel M 2017-12-31
02099 Cych Agnieszka K-18WKS Śląsk M 2017-12-31
01402 Bernaciak Aleksander M-21WKS Śląsk M 2017-12-31
01627 Morawska Zuzanna K-18UKS Azymut 45 M 2017-12-31
00728 Dwojak Wojciech M-35WKS Śląsk M 2017-12-31
01664 Wańczyk Zuzanna K-20PUKS Młode Orły M 2017-12-31
00710 Kowalski Wojciech M-35WKS Śląsk M 2017-12-31
00384 Gwóźdź Ewa K-21UKS Orientuś M 2017-12-31
00340 Olejnik Michał M-21WKS Grunwald M 2017-12-31
00037 Kubicka Zuzanna K-21UNTS M 2017-12-31
01625 Piotrowski Radosław M-21UKS Azymut 45 M 2017-12-31
00330 Pabich Maria K-35UKS Azymut M 2017-12-31
01725 Rzeńca Krzysztof M-21UKS Orientuś M 2017-12-31
00485 Wicha Iwona K-21KS OK!Sport M 2017-12-31
00017 Szmulkowski Adam M-21PUKS Młode Orły M 2017-12-31
02032 Kuca Kacper M-18WKS Wawel M 2017-12-31
00488 Wołowczyk Krzysztof M-21UNTS M 2017-12-31
02672 Pryjma Fryderyk M-20UNTS M 2017-12-31
01787 Królik Kinga K-18UKS Azymut M 2017-12-31
00747 Górska Kinga K-21UMKS ORKAN I 2017-12-31
00161 Morawski Jacek M-21UNTS I 2017-12-31
02163 Bielecka Aleksandra K-18UKS Siódemka I 2017-12-31
02118 Ogdowski Bartłomiej M-18UKS Siódemka I 2017-12-31
00792 Kołosińska Jolanta K-21UNTS I 2017-12-31
00955 Owczarek Rafał M-21Indywidualny Mazowsze I 2017-12-31
01585 Garbacik Maja K-18WKS Wawel I 2017-12-31
01558 Baran Jan M-20WKS Wawel I 2017-12-31
00345 Lajn Daria K-21UKS Azymut I 2017-12-31
00423 Paszyński Piotr M-21UKS Orientuś I 2017-12-31
02205 Rosochacka Karolina K-18UKS OSiR I 2017-12-31
02250 Rutka Jan M-20UNTS I 2017-12-31
00234 Morawska Anna K-21UKS Azymut 45 I 2017-12-31
02226 Krawczyński Mikołaj M-18WKS Śląsk I 2017-12-31
00932 Dominiak Dagmara K-20PUKS Młode Orły I 2017-12-31
00489 Wołowczyk Michał M-20UNTS I 2017-12-31
00376 Stankiewicz Agata K-21UKS Orientuś I 2017-12-31
02223 Mazurek Agnieszka K-16WKS Śląsk I 2017-12-31
01829 Grobelna Kamila K-20WKS Śląsk I 2017-12-31
01171 Dudek Wojciech M-21PUKS Młode Orły I 2017-12-31
02411 Pierzchała Michał M-16UNTS I 2017-12-31
02890 Susek Julia K-16KS OK!Sport I 2017-12-31
01831 Mądra Paulina K-20WKS Śląsk I 2017-12-31
01101 Dzioba Mateusz M-21MKS Paulinum I 2017-12-31
02626 Stanek Jerzy M-16WKS Wawel I 2017-12-31
01586 Cych Weronika K-21WKS Śląsk I 2017-12-31
01936 Jurczyk Tomasz M-21UKS Sparta Czyżowice I 2017-12-31
02057 Dzierwa Hanna K-16KS Kościelec Chrzanów I 2017-12-31
02027 Kalisiak Dawid M-18UKS Azymut I 2017-12-31
00416 Ewiak Natalia K-21UKS Orientuś I 2017-12-31
02289 Marchuk Ilya M-21UNTS I 2017-12-31
01509 Biederman Adrianna K-18WKS Wawel I 2017-12-31
02165 Kuźba Jakub M-18UKS Siódemka I 2017-12-31
00413 Kaźmierczak Aneta K-21UKS Orientuś I 2017-12-31
01113 Nowak Maciej M-21MKS Paulinum I 2017-12-31
01827 Ciesiółka Katarzyna K-18WKS Śląsk I 2017-12-31
02112 Żurek Grzegorz M-18UKS Siódemka I 2017-12-31
01990 Konkol-Klimczak Wioletta K-35UKS Siódemka I 2017-12-31
00102 Parfianowicz Piotr M-21UNTS I 2017-12-31
02754 Głowacz Julia K-18UNTS I 2017-12-31
01834 Okarma Jacek M-20WKS Śląsk I 2017-12-31
01376 Morawska Maja K-21UKS Azymut 45 I 2017-12-31
02243 Terpai Dmytro M-21UNTS I 2017-12-31
01696 Seidel Julia K-18HKS Azymut I 2017-12-31
01575 Sosenko Szymon M-20WKS Śląsk I 2017-12-31
02019 Piastrouskaya Viyaleta K-21UNTS I 2017-12-31
02606 Kruk Michał M-18UKS Azymut Dębów I 2017-12-31
01539 Galla Zofia K-20HKS Azymut I 2017-12-31
02930 Babych Serhiy M-21UKS Azymut Dębów I 2017-12-31
00167 Wieleba Marlena K-21GKS Luzino I 2017-12-31
01785 Płóciennik Konrad M-18UKS Azymut I 2017-12-31
02046 Kostrzewska Justyna K-20WKS Śląsk I 2017-12-31
00774 Dutkowski Mikołaj M-21UKS Arkady I 2017-12-31
02129 Rzeńca Piotr M-16UKS Orientuś I 2017-12-31
02303 Topór Michał M-20WKS Wawel I 2017-12-31
00810 Bączek-Motała Barbara K-40WKS Wawel I 2017-12-31
01853 Galicz Karol M-21Indywidualny Mazowsze I 2017-12-31
01697 Cupryś Gracjan M-18HKS Azymut I 2017-12-31
00685 Drągowska Maria K-21KS OK!Sport I 2017-12-31
00853 Kalata Michał M-21MKS Paulinum I 2017-12-31
02935 Topór Magdalena K-16WKS Wawel I 2017-12-31
02619 Krzysztyński Michał M-18WKS Wawel I 2017-12-31
[1]
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.15 WOM - sprint10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Golinowska ElżbietaLeśnicki MarcinMamos MagdaRyniak RadosławSkorupa LeszekSzymański ErykStrózik SandraSienicz KlaudiaZabawa EmiliaZiętek ZbigniewŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies