Polski Związek Orientacj Sportowej
Klasy sportowe zawodników
Nr lic.Nazwisko i imię Kat. KlubKlasa Wygasnięcie
01508 Biederman Marcin M-20WKS Wawel M 2017-12-31
02099 Cych Agnieszka K-18WKS Śląsk M 2017-12-31
01402 Bernaciak Aleksander M-21WKS Śląsk M 2017-12-31
01627 Morawska Zuzanna K-18UKS Azymut 45 M 2017-12-31
00728 Dwojak Wojciech M-35WKS Śląsk M 2017-12-31
01664 Wańczyk Zuzanna K-20PUKS Młode Orły M 2017-12-31
00710 Kowalski Wojciech M-21WKS Śląsk M 2017-12-31
00384 Gwóźdź Ewa K-21UKS Orientuś M 2017-12-31
00340 Olejnik Michał M-21WKS Grunwald M 2017-12-31
00037 Kubicka Zuzanna K-21UNTS M 2017-12-31
01625 Piotrowski Radosław M-21UKS Azymut 45 M 2017-12-31
00330 Pabich Maria K-35UKS Azymut M 2017-12-31
01725 Rzeńca Krzysztof M-21UKS Orientuś M 2017-12-31
00485 Wicha Iwona K-21KS OK!Sport M 2017-12-31
00017 Szmulkowski Adam M-21PUKS Młode Orły M 2017-12-31
02032 Kuca Kacper M-18WKS Wawel M 2017-12-31
00488 Wołowczyk Krzysztof M-21UNTS M 2017-12-31
02672 Pryjma Fryderyk M-20UNTS M 2017-12-31
01787 Królik Kinga K-18UKS Azymut M 2017-12-31
00684 Drągowski Kuba M-21KS OK!Sport M 2017-12-31
02971 Gorczyca Maria K-20WKS Grunwald M 2017-12-31
00336 Gryzio Łukasz M-21UKS Azymut M 2017-12-31
00165 Depta Monika K-21MKS Paulinum M 2017-12-31
02022 Łobodziński Piotr M-21KS OK!Sport M 2017-12-31
01524 Hornik Aleksandra K-21WKS Grunwald M 2017-12-31
00898 Pawlak Bartosz M-21WKS Grunwald M 2017-12-31
01569 Matyba Anna K-21WKS Grunwald M 2017-12-31
00410 Podziński Rafał M-21UKS Orientuś M 2017-12-31
03480 Ślusarczyk Katarzyna K-21KS OK!Sport M 2017-12-31
01439 Skorupa Marek M-21WKS Wawel M 2017-12-31
00724 Wiśniewska Hanna K-21WKS Śląsk M 2017-12-31
00153 Wensław Mateusz M-21UKS Azymut 45 M 2017-12-31
01936 Jurczyk Tomasz M-21UKS Sparta Czyżowice I 2017-12-31
01586 Cych Weronika K-21WKS Śląsk I 2017-12-31
02027 Kalisiak Dawid M-18UKS Azymut I 2017-12-31
02057 Dzierwa Hanna K-16KS Kościelec Chrzanów I 2017-12-31
02289 Marchuk Ilya M-21UNTS I 2017-12-31
00416 Ewiak Natalia K-21UKS Orientuś I 2017-12-31
02165 Kuźba Jakub M-18UKS Siódemka I 2017-12-31
01509 Biederman Adrianna K-18WKS Wawel I 2017-12-31
01113 Nowak Maciej M-21MKS Paulinum I 2017-12-31
00413 Kaźmierczak Aneta K-21UKS Orientuś I 2017-12-31
02112 Żurek Grzegorz M-18UKS Siódemka I 2017-12-31
01827 Ciesiółka Katarzyna K-18WKS Śląsk I 2017-12-31
00102 Parfianowicz Piotr M-21UNTS I 2017-12-31
01990 Konkol-Klimczak Wioletta K-35UKS Siódemka I 2017-12-31
01834 Okarma Jacek M-20WKS Śląsk I 2017-12-31
02754 Głowacz Julia K-18UNTS I 2017-12-31
02243 Terpai Dmytro M-21UNTS I 2017-12-31
01376 Morawska Maja K-21UKS Azymut 45 I 2017-12-31
01575 Sosenko Szymon M-20WKS Śląsk I 2017-12-31
01696 Seidel Julia K-18HKS Azymut I 2017-12-31
02019 Piastrouskaya Viyaleta K-21UNTS I 2017-12-31
02606 Kruk Michał M-18UKS Azymut Dębów I 2017-12-31
02930 Babych Serhiy M-21UKS Azymut Dębów I 2017-12-31
01539 Galla Zofia K-20HKS Azymut I 2017-12-31
00167 Wieleba Marlena K-21GKS Luzino I 2017-12-31
01785 Płóciennik Konrad M-18UKS Azymut I 2017-12-31
00774 Dutkowski Mikołaj M-21UKS Arkady I 2017-12-31
02046 Kostrzewska Justyna K-20WKS Śląsk I 2017-12-31
02129 Rzeńca Piotr M-16UKS Orientuś I 2017-12-31
02303 Topór Michał M-20WKS Wawel I 2017-12-31
01853 Galicz Karol M-21Indywidualny Mazowsze I 2017-12-31
00810 Bączek-Motała Barbara K-40WKS Wawel I 2017-12-31
01697 Cupryś Gracjan M-18HKS Azymut I 2017-12-31
00853 Kalata Michał M-21MKS Paulinum I 2017-12-31
00685 Drągowska Maria K-21KS OK!Sport I 2017-12-31
02619 Krzysztyński Michał M-18WKS Wawel I 2017-12-31
02935 Topór Magdalena K-16WKS Wawel I 2017-12-31
00161 Morawski Jacek M-21UNTS I 2017-12-31
00747 Górska Kinga K-21UMKS ORKAN I 2017-12-31
02118 Ogdowski Bartłomiej M-18UKS Siódemka I 2017-12-31
02163 Bielecka Aleksandra K-18UKS Siódemka I 2017-12-31
00955 Owczarek Rafał M-21Indywidualny Mazowsze I 2017-12-31
00792 Kołosińska Jolanta K-21UNTS I 2017-12-31
01558 Baran Jan M-20WKS Wawel I 2017-12-31
01585 Garbacik Maja K-18WKS Wawel I 2017-12-31
00423 Paszyński Piotr M-21UKS Orientuś I 2017-12-31
00345 Lajn Daria K-21UKS Azymut I 2017-12-31
02250 Rutka Jan M-20UNTS I 2017-12-31
02205 Rosochacka Karolina K-18UKS OSiR I 2017-12-31
02226 Krawczyński Mikołaj M-18WKS Śląsk I 2017-12-31
00234 Morawska Anna K-21UKS Azymut 45 I 2017-12-31
00489 Wołowczyk Michał M-20UNTS I 2017-12-31
00932 Dominiak Dagmara K-20PUKS Młode Orły I 2017-12-31
00376 Stankiewicz Agata K-21UKS Orientuś I 2017-12-31
02223 Mazurek Agnieszka K-16WKS Śląsk I 2017-12-31
01171 Dudek Wojciech M-21PUKS Młode Orły I 2017-12-31
01829 Grobelna Kamila K-20WKS Śląsk I 2017-12-31
02411 Pierzchała Michał M-16UNTS I 2017-12-31
02890 Susek Julia K-16KS OK!Sport I 2017-12-31
01101 Dzioba Mateusz M-21MKS Paulinum I 2017-12-31
01831 Mądra Paulina K-20WKS Śląsk I 2017-12-31
02626 Stanek Jerzy M-16WKS Wawel I 2017-12-31
03666 Kula Mateusz M-14KOS BnO II 2017-12-31
03442 Biernat Michał M-16KOS BnO II 2017-12-31
03452 Petersburski Krystian M-16KOS BnO II 2017-12-31
03447 Grzegorczyk Mateusz M-16KOS BnO III 2017-12-31
[1]
10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.25 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego - średniodystansowy06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski
Anulewicz AnnaDębska MagdalenaGrosman AnnaImiela MateuszKania AdamMoskal ZuzannaNowak WojciechNguyen Van SandraPietrzykowski TomaszRycerski KarolRębacz KrzysztofSkorupa MariuszŚliwa KatarzynaŁugowska KrystynaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies