Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
01481 Żebrowska Barbara K-21 UNTS 1995  
02161 Łaszkiewicz Dominik M-16 UKS Traper 2001 
03552 ŁaszkowskaPłóciennik Tatiana K-35 MKS Metalowiec 1979 
02657 Łubis Michał M-21 UKS Azymut 1985  
00133 Łuńska Regina K-60 UMKS ORKAN 1956  
00132 Łuński Zbigniew M-65 UMKS ORKAN 1952  
02192 Andrzejczak Maciej M-16 UKS Azymut 2002  
03327 Andrzejewski Miłosz M-16 MKS Paulinum 2001  
02385 Antonowicz Jan M-12 UNTS 2005  
00090 Antonowicz Jerzy M-45 UNTS 1968  
01803 Antonowicz Anna-Maria K-20 UNTS 1998  
02679 Błachut Igor M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1973  
02681 Błachut Roch M-14 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2004  
02682 Błachut Olgierd M-10 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2009  
01404 Badan Jurij M-21 WKS Śląsk 1994  
01440 Banach Krzysztof M-40 UMKS ORKAN 1974  
02846 Banach Piotr M-14 UMKS ORKAN 2003  
00743 Bartczak Jarosław M-45 UMKS ORKAN 1968  
02148 Becmer Dariusz M-45 WKS Śląsk 1971  
01981 Becmer Aleksandra K-16 WKS Śląsk 2002  
02239 Berecz Eva K-21 MKS Metalowiec 1984 
01402 Bernaciak Aleksander M-21 WKS Śląsk 1983  
03883 Bernaś Tomasz M-21 WKS Śląsk 1987  
03777 Białoń Maria K-12 UNTS 2006  
00339 Biniecka Małgorzata K-21 UKS Azymut 1987  
01154 Biziuk Halina K-60 UMKS ORKAN 1957  
02245 Bogucka-Jaroszek Anna K-45 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1970  
01299 Bogulak Adam M-65 MKS Paulinum 1948  
02982 Bogumił Dariusz M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1977  
00135 Bohaczek Janusz M-65 UMKS ORKAN 1952  
03314 Borek Alicja K-10 UKS Traper 2007 
00167 Borychowska Marlena K-21 MKS Paulinum 1988 
03512 Brzóska Katarzyna K-14 UKS Włóczykij 2003 
02843 Buciak Piotr M-35 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1979  
00081 Cegiełka Jan M-55 KU AZS WAT 1962  
02521 Chabiera Tomasz M-40 UNTS 1976  
03856 Chabiera Filomena K-10 UNTS 2007  
02391 Chabiera Lena K-16 UNTS 2003  
00065 Chachurski Ryszard M-50 KU AZS WAT 1963  
03162 Chojka Krzysztof M-14 UNTS 2004  
01942 Chrubczyńska Patrycja K-18 UKS Traper 2000 
03108 Ciastek Bogusław M-35 Indywidualny Mazowsze 1982  
00357 Ciekański Mateusz M-21 UKS Azymut 1995  
01827 Ciesiółka Katarzyna K-18 WKS Śląsk 2000  
01112 Ciesiółka Sebastian M-40 WKS Śląsk 1975  
03696 Ciura Aleksandra K-16 WKS Śląsk 2001  
00718 Cych Piotr M-45 WKS Śląsk 1968  
01586 Cych Weronika K-21 WKS Śląsk 1996  
02099 Cych Agnieszka K-18 WKS Śląsk 1999  
01976 Czapliński Jakub M-18 WKS Śląsk 2000  
00951 Czechowski Bolesław M-60 UMKS ORKAN 1955  
01932 Czerniak Łukasz M-21 UMKS ORKAN 1996  
01933 Czerniak Roman M-40 UMKS ORKAN 1974  
02455 Czerniak Wojciech M-16 UMKS ORKAN 2001  
03106 Czerniak Marzena K-40 UMKS ORKAN 1976  
03513 Dembowski Kacper M-14 UKS Włóczykij 2004 
00148 Depta Piotr M-50 MKS Paulinum 1965 
00165 Depta Monika K-21 MKS Paulinum 1970 
03872 Dettlaff Anna K-21 UKS Włóczykij 1989 
01917 Domagała Marcel M-20 MKS Paulinum 1998  
00932 Dominiak Dagmara K-20 PUKS Młode Orły 1997  
03778 Dopierała Dominika K-12 UNTS 2006  
01452 Drewniowska Lucyna K-21 WKS Śląsk 1988  
03427 Drosik Oskar M-14 UNTS 2004  
03779 Drosik Marcel M-10 UNTS 2007  
03514 Dubiela Dawid M-16 UKS Włóczykij 2002 
01171 Dudek Wojciech M-21 PUKS Młode Orły 1994  
03780 Dudzińska Aniela K-12 UNTS 2006  
03781 Dudziński Patryk M-12 UNTS 2006  
00720 Dura Kazimierz M-70 WKS Śląsk 1939  
01137 Dura Magdalena K-45 WKS Śląsk 1971  
00094 Dusza Anna K-21 UNTS 1989  
01279 Dutkiewicz Damian M-40 MKS Paulinum 1977 
03881 Dutkiewicz Wiktoria K-10 MKS Paulinum 2008  
00728 Dwojak Wojciech M-35 WKS Śląsk 1981  
01101 Dzioba Mateusz M-21 MKS Paulinum 1995  
03515 Fankidejski Wiktor M-12 UKS Włóczykij 2006 
03873 Fankidejski Artur M-35 UKS Włóczykij 1978 
03547 Fastyn Marcin M-21 MKS Metalowiec 1983 
02906 Fiedorowicz Szczepan M-40 UKS Traper 1976 
03884 Fiedorowicz Hieronim M-14 UKS Traper 2004 
01927 Filipczak Natalia K-18 PUKS Młode Orły 2000  
02397 Gąsienica Samek Zofia K-16 UNTS 2001  
02394 Gąsienica-Samek Andrzej M-35 UNTS 1980  
02573 Gąsienica-Samek Adam M-12 UNTS 2006  
02396 Gąsienica-Samek Ewa K-45 UNTS 1970  
02395 Gąsienica-Samek Anna K-14 UNTS 2003  
03558 Gąsiorowski Adam M-21 UKS Azymut 1989  
03163 Gajda Tymon M-12 UNTS 2005  
03782 Gajda Ignacy M-10 UNTS 2007  
01939 Gędziorowski Maciej M-21 KU AZS WAT 1990  
03516 Gibas Adrian M-14 UKS Włóczykij 2004 
03874 Gibas Wiktor M-12 UKS Włóczykij 2006 
00428 Glińska Barbara K-65 UNTS 1949  
00429 Gliński Jan M-70 UNTS 1940  
01237 Gmur Karol M-40 WKS Śląsk 1976  
03517 Gniewkowska Julia K-16 UKS Włóczykij 2002 
02348 Gordon Diana K-21 KU AZS WAT 1990  
00091 Górnicka-Antonowicz Anna K-45 UNTS 1968  
00747 Górska Kinga K-21 UMKS ORKAN 1989  
00147 Grabowski Maciej M-35 UNTS 1981  
02575 Gradek Zuzanna K-14 UKS Traper 2003 
03542 Gradek Mateusz M-10 UKS Traper 2007 
03885 Gradek Beata K-40 UKS Traper 1975 
03886 Gradek Jarosław M-45 UKS Traper 1972 
00336 Gryzio Łukasz M-21 UKS Azymut 1988  
00716 Guga Romuald M-60 WKS Śląsk 1955  
01717 Hajdas Przemysław M-35 WKS Śląsk 1980  
03164 Hajkowicz Filip M-12 UNTS 2005  
03783 Hajkowski Olaf M-10 UNTS 2007  
02998 Hasiura Katarzyna K-14 MKS Metalowiec 2004 
02999 Hasiura Anna K-14 MKS Metalowiec 2003 
02026 Horwat Radosław M-18 UKS Azymut 2000  
02190 Horwat Adam M-12 UKS Azymut 2005  
03880 Iwaniec Iwona K-21 HKS Azymut 1991  
01342 Iwaszczyszyn Joachim M-21 WKS Śląsk 1994  
02600 Izydorczyk Urszula K-21 MKS Paulinum 1996  
03221 Jach Bartha Jan M-14 UNTS 2004  
02126 Jachna Dariusz M-40 UMKS ORKAN 1973  
02949 Jachowicz Jan M-14 UKS Azymut 2004  
02950 Jachowicz Jakub M-12 UKS Azymut 2006  
01783 Jaśkiewicz Magdalena K-20 UKS Azymut 1997  
03875 Jaśkowska Oliwia K-12 UKS Włóczykij 2006 
01944 Jarosz Małgorzata K-16 UKS Traper 2001 
01494 Jaroszek Radosław M-21 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1994  
01736 Jaroszek Jakub M-20 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1998  
02685 Jaskuła Kornel M-21 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1984  
03805 Jaskuła Wacław M-60 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1954  
01298 Jończy Daniel M-40 MKS Paulinum 1975  
03104 Jończy Jakub M-14 MKS Paulinum 2003  
03882 Jończy Michał M-10 MKS Paulinum 2008  
03102 Jurczak Szymon M-14 MKS Paulinum 2003  
00682 Kłos Józef M-50 UKS Azymut 1963  
01935 Kajzer Marcel M-16 PUKS Młode Orły 2001  
00853 Kalata Michał M-21 MKS Paulinum 1989 
02027 Kalisiak Dawid M-18 UKS Azymut 2000  
00061 Kamińska Anna K-21 KU AZS WAT 1983  
01339 Karbowiak Iga K-21 WKS Śląsk 1995  
03768 Karpenko Julia K-21 WKS Śląsk 1994  
03807 Karski Ryszard M-50 MKS Paulinum 1965 
03784 Kędzierska Zuzanna K-10 UNTS 2007  
00085 Kijewski Jacek M-45 KU AZS WAT 1970  
03520 Kleina Antoni M-12 UKS Włóczykij 2006 
02576 Kmieć Zuzanna K-14 UKS Traper 2003 
00069 Kmieciński Józef M-70 PUKS Młode Orły 1947  
02649 Kołodziejczyk Marta K-14 UKS Azymut 2003  
00792 Kołosińska Jolanta K-21 UNTS 1991  
00508 Kocińska Agnieszka K-21 UMKS ORKAN 1987  
02953 Konc Katarzyna K-40 UKS Azymut 1975  
03876 Konoplitska Karyna K-20 UNTS 1998  
[1]23nastepne
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.16 Bukowa Cup III - E310.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Kozak MateuszKupińska WiktoriaKoczubaj MajaNowak AnnaPolaszewska MarzenaRozmysłowicz GrażynaWieszaczewski JacekZalewski BartłomiejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies