Polski Związek Orientacj Sportowej
WYKAZ WŁADZ PZOS
Stosownie do rozdziału IV Statutu Polskiego Związku Biegu na Orientację władzę poza Krajowym Zjazdem Delegatów stanowią:
Zarząd PZOS
prezes
Krzysztof Urbaniak Warszawa od: 16.04.2016
tel:
email: k.urbaniak@zielonysport.pl
wiceprezes
Joanna Parfianowicz Warszawa od: 16.04.2016
tel:
email: jparfian@gmail.com
sekretarz
Łukasz Charuba Łódź od: 16.04.2016
tel:
email: charuba.lukasz@gmail.com
skarbnik
Wojciech Dwojak Wrocław od: 16.04.2016
tel:
email: wojciech.dwojak@gmail.com
czlonek
Barbara Nowak Mochy od: 16.04.2016
tel:
email: basia_nowak@poczta.onet.pl
Komisja Rewizyjna
przewodniczacy
Jacek Olas od: 16.04.2016
tel:
email: dzadza13@op.pl
czlonek
Tadeusz Jaworski od: 16.04.2016
tel:
email: jated@poczta.onet.pl
czlonek
Stanisław Wasilewski od: 16.04.2016
tel:
email: stanislaw-wasilewski@tlen.pl
06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Chojnacki MarianEreciński DamianFiejtek FilipKlain ZuzannaKiełb PatrycjaMalinowski JerzyMajewski BartoszOlejnik TomaszSzymczak KamilSkwierawski GrzegorzSzwajkowski PiotrTarlaga MariaWitak JustynaWołowczyk KrzysztofWójcik MichałZieleniewski AleksanderZiegenhagen BeataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies