Polski Związek Orientacj Sportowej
WYKAZ WŁADZ PZOS
Stosownie do rozdziału IV Statutu Polskiego Związku Biegu na Orientację władzę poza Krajowym Zjazdem Delegatów stanowią:
Zarząd PZOS
prezes
Krzysztof Urbaniak Warszawa od: 16.04.2016
tel:
email: k.urbaniak@zielonysport.pl
wiceprezes
Joanna Parfianowicz Warszawa od: 16.04.2016
tel:
email: jparfian@gmail.com
sekretarz
Łukasz Charuba Łódź od: 16.04.2016
tel:
email: charuba.lukasz@gmail.com
skarbnik
Wojciech Dwojak Wrocław od: 16.04.2016
tel:
email: wojciech.dwojak@gmail.com
czlonek
Barbara Nowak Mochy od: 16.04.2016
tel:
email: basia_nowak@poczta.onet.pl
Komisja Rewizyjna
przewodniczacy
Jacek Olas od: 16.04.2016
tel:
email: dzadza13@op.pl
czlonek
Tadeusz Jaworski od: 16.04.2016
tel:
email: jated@poczta.onet.pl
czlonek
Stanisław Wasilewski od: 16.04.2016
tel:
email: stanislaw-wasilewski@tlen.pl
10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.25 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego - średniodystansowy06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski
Anulewicz AnnaDębska MagdalenaGrosman AnnaImiela MateuszKania AdamMoskal ZuzannaNowak WojciechNguyen Van SandraPietrzykowski TomaszRycerski KarolRębacz KrzysztofSkorupa MariuszŚliwa KatarzynaŁugowska KrystynaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies