Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
MMM strefa B - bieg sprinterski z dnia: 2018-09-29
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Majewska Maja 04 03218 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo11.31 600
2 Gielec Julia 05 03047 UKS Orientuś Łódź12.57 567
3 Powichrowska Ilona 04 02781 UKS OSiR Góra Kalwaria14.15 537
4 Dzwonkowska Paulina 06 03366 UKS OSiR Góra Kalwaria15.23 510
5 Mianowska Antonina 07 03554 UNTS Warszawa15.25 510
6 Dolińska Julia 04 03158 BKS Wataha Warszawa15.47 502
7 Łącka Julia 07 03573 UKS OSiR Góra Kalwaria15.49 500
8 Woch Natalia 04 04112 UKS Orientuś Łódź16.07 493
9 Wiśniewska Hana 05 04222 UKS Orientuś Łódź16.22 488
10 Białoń Maria 06 03777 UNTS Warszawa16.26 486
11 Domagała Emilia 05 03835 UKS Grom Sokolniki16.57 475
12 Krzyżostanek Partycja 05 03838 UKS Grom Sokolniki16.59 473
13 Janik Patrycja 04 04117 UKS GOK Galewice17.19 466
14 Borkowska Lena 06 03756 UKS OSiR Góra Kalwaria17.35 459
15 Szindler Aleksandra 07 03797 UNTS Warszawa18.12 445
16 Sobiepanek Barbara 06 03365 UKS OSiR Góra Kalwaria19.53 407
17 Dudzińska Aniela 06 03780 UNTS Warszawa20.24 394
18 Parafiniuk Hanna 06 04384 MKS Metalowiec Łódź20.38 390
19 Cegiełka Milena 06 04115 UKS GOK Galewice21.58 358
20 Krolska Dominika 06 03787 UNTS Warszawa22.25 347
21 Hodur Katarzyna 04 04108 UKS Grom Sokolniki22.26 347
22 Dopierała Dominika 06 03778 UNTS Warszawa28.14 213
23 Saładajczyk Malwina 05 03878 UKS Azymut Pabianice28.36 205
24 Wasilewska Olga 08 04251 UKS OSiR Góra Kalwaria28.51 199
25 Śmigielska Weronika 08 04371 MKS Metalowiec Łódź30.58 149
26 Korzeniowska Zofia 07 03785 UNTS Warszawa33.08 100
27 Śmigielska Martyna 08 04372 MKS Metalowiec Łódź34.11 75
28 Kowalczyk Kalina 09 04171 UKS Azymut Pabianice36.15 27
29 Dziewanowska Maja 05 4461 MKS Metalowiec Łódź38.01 0
30 Kędzierska Zuzana 07 03784 UNTS Warszawa38.24 0
31 Kwiecień Paulina 4 00000 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo39.04
32 Kozłowska Maja 07 03786 UNTS Warszawa39.25 0
33 Krzosek Klementyna 07 03789 UNTS Warszawa39.58 0
nkl Nazwisko Imię 99 00000 Klub
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Antonowicz Jan 05 02385 UNTS Warszawa12.30 600
2 Rzeńca Tomasz 08 03712 UKS Orientuś Łódź13.06 582
3 Lisiak Adam 05 03049 UKS Orientuś Łódź13.20 576
4 Sztranek Maciej 06 03562 UKS Azymut Pabianice13.57 559
5 Majowski Jan 05 03502 UKS OSiR Góra Kalwaria14.00 558
6 Krempiński Franciszek 07 03559 UKS Azymut Pabianice14.21 548
6 Sobiepanek Maksymilian 04 03759 UKS OSiR Góra Kalwaria14.21 548
8 Łącki Jakub 06 03296 UKS OSiR Góra Kalwaria14.35 542
9 Podworski Kacper 05 02780 UKS OSiR Góra Kalwaria14.36 541
10 Marcjanek Filip 07 03766 UKS Orientuś Łódź15.10 525
11 Małecki Marcel 04 03086 MUKS Junior Ochędzyn16.07 499
12 Stopczyński Bartosz 06 04093 BKS Wataha Warszawa16.11 497
13 Dąbrowski Karol 05 03907 UKS OSiR Góra Kalwaria16.13 496
14 Tywonek Jan 05 03841 UKS OSiR Góra Kalwaria16.27 490
15 Ziółkiewicz Jan 07 03932 UKS Orientuś Łódź17.34 458
16 Narożny Kacper 07 04119 UKS GOK Galewice17.46 453
17 Ciupa Jan 08 03926 UKS Orientuś Łódź17.59 447
18 Drosik Marcel 07 03779 UNTS Warszawa18.09 442
19 Lewandowski Jakub 05 03165 UNTS Warszawa18.11 442
20 Ptak Szymon 07 03793 UNTS Warszawa18.12 441
21 Wiśniewski Jakub 07 03879 UKS Azymut Pabianice18.18 438
22 Świtała Michał 07 03798 UNTS Warszawa18.47 424
23 Wieczorek Hubert 05 03172 UNTS Warszawa19.46 397
24 Młynarczyk Maksymilian 07 03711 UKS Orientuś Łódź19.58 391
25 Malik Patryk 04 04109 UKS Grom Sokolniki20.14 384
25 Wasilewski Mikołaj 05 02779 UKS OSiR Góra Kalwaria20.14 384
27 Kielnierowski Wojciech 06 04105 UKS Azymut Pabianice20.34 375
28 Hajkowicz Olaf 07 03783 UNTS Warszawa20.52 367
29 Hryciuk Mikołaj 05 03836 UKS Grom Sokolniki21.10 358
30 Wiśniewski Adam 10 04406 UKS Azymut Pabianice21.22 353
31 Fronia Jakub 05 04116 UKS GOK Galewice21.58 335
32 Wolski Igor 06 04107 UKS Azymut Pabianice23.06 304
33 Krzosek Bruno 07 03788 UNTS Warszawa23.14 300
34 Drosik Oskar 04 03427 UNTS Warszawa23.31 292
35 Słomczyński Filip 07 03765 UKS Orientuś Łódź23.35 291
36 Dudziński Patryk 06 03781 UNTS Warszawa25.05 249
37 Ertel Jacek 4 00000 MUKS Junior Ochędzyn26.06
38 Łubisz Łukasz 09 04402 UKS Azymut Pabianice27.31 181
39 Kowalczyk Mateusz 06 04328 MKS Metalowiec Łódź28.22 158
40 Durma Jerzy 06 4457 UKS Azymut Pabianice29.45 119
41 Michalski Mikołaj 06 03792 UNTS Warszawa31.39 66
42 Trepczyński Franciszek 09 04220 UKS Orientuś Łódź34.23 0
43 Lendzioszek Antoni 06 03640 KS Spójnia Warszawa34.36 0
44 Janowski Filip 05 03506 KS Spójnia Warszawa34.58 0
45 Sieroń Karol 05 04404 UKS Azymut Pabianice36.01 0
46 Wasilewski Antoni 08 04441 UKS OSiR Góra Kalwaria36.17 0
48 Zieliński Michał 8 00000 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo37.52
49 Tandejko Radosław 07 03799 UNTS Warszawa39.07 0
50 Wójtowicz Krzysztof 04 03174 UNTS Warszawa39.09 0
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Barszczyk PawełDobrowolski MarekGórka KatarzynaHinc AleksandraKędzierski NatanielKleina AntoniMichalak MarcinPułczyńska NinaSobol MagdaStefaniak CzesławWiewióra KarinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies