Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski z dnia: 2018-06-01
K10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Olejnik Jaśmina 08 03938 WKS Wawel Kraków7.57 520
2 Biskupska Julia 08 03646 WKS Wawel Kraków8.25 496
3 Franc Antonina 08 04040 HKS Azymut Mochy9.29 440
4 Stempniewska Nadia 08 04139 UKS Traper Złocieniec9.39 432
5 Oliinyk Yelyzaveta 08 04023 WKS Wawel Kraków9.45 427
6 Porzycz Małgorzata 08 04252 UKS Siódemka Rumia9.52 422
7 Zelek Martyna 08 03632 UKS Patria Młynne10.12 405
8 Duda Kornelia 09 04141 UKS Traper Złocieniec11.00 363
9 Miś Milena 09 03575 HKS Azymut Mochy11.12 353
10 Wasilewska Olga 08 04251 UKS OSiR Góra Kalwaria11.18 348
11 Łysoń Łucja 08 04399 UKS Siódemka Rumia11.29 338
12 Zapart Julia 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice11.36
13 Ciastoń Oliwia 08 04312 MKS MOS Wrocław11.37 332
14 Staniec Julia 08 04346 MKS MOS Wrocław11.47 322
15 Kotłowska Sonia 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice12.13
16 Kostek Kinga 08 04102 UMKS Kwidzyn12.18 297
17 Podgórska Gabriela 09 04164 KS Kościelec Chrzanów13.23 241
18 Dutkiewicz Wiktoria 08 03881 MKS Paulinum Jelenia Góra13.28 236
19 Dżumaga Sara 09 04233 UKS Dąb Leszno13.34 232
20 Ciećwierz Małgorzata 08 00000 UKS Azymut 45 Gdynia13.37
21 Wysocka Michalina 10 04012 MKS MOS Wrocław14.00 210
22 Jabłońska Amelia 08 04313 MKS MOS Wrocław14.14 198
23 Mielcarek Karolina 09 00000 HKS Azymut Mochy15.10
24 Śmigielska Martyna 08 04372 MKS Metalowiec Łódź15.33 130
25 Bielecka Marta 08 04398 UKS Siódemka Rumia15.54 111
26 Kotłowska Julia 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice15.56
27 Mielko Zuzanna 08 04362 UKS Azymut Siedliska18.24 0
nkl Śmigielska Weronika 08 04371 MKS Metalowiec Łódź
nkl Kukawska Julia 08 00000 MUKS Junior Ochędzyn
nkl Piekielna Maja 08 00000 MUKS Junior Ochędzyn
nkl Wróblewska Jagoda 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice
K11
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Niessner Pola 07 03651 WKS Wawel Kraków8.50 650
2 Słońska Antonina 07 03190 WKS Wawel Kraków9.02 644
3 Mianowska Antonina 07 03554 UNTS Warszawa9.20 636
4 Chabiera Filomena 07 03856 UNTS Warszawa10.02 616
5 Halewicz Julia 07 03740 UKS Orientpark.pl Iwiny10.46 597
6 Kula Maja 07 03962 KOS BnO Szczecin10.52 594
7 Matyja Weronika 07 03958 KOS BnO Szczecin11.01 590
8 Podgórska Marta 07 03611 KS Kościelec Chrzanów11.02 588
9 Klecha Weronika 07 03574 HKS Azymut Mochy11.05 587
10 Miłaszewicz Magdalena 07 03887 UKS Traper Złocieniec11.19 581
10 Stefaniak Izabela 07 03767 KOS BnO Szczecin11.19 581
12 Łącka Julia 07 03573 UKS OSiR Góra Kalwaria11.27 577
13 Wejtko Diana 07 03360 UMKS Kwidzyn11.30 576
14 Mikuła Iga 07 03959 KOS BnO Szczecin11.41 570
15 Wąsiewicz Urszula 07 04082 Team 360 stopni Warszawa12.02 560
16 Szczygieł Hanna 07 02911 MKS MOS Wrocław12.39 544
17 Szindler Aleksandra 07 03797 UNTS Warszawa12.42 542
18 Mamala Magdalena 07 03924 UKS Patria Młynne12.52 538
19 Kuciel Hanna 07 04295 MKS MOS Wrocław12.53 537
19 Sikora Sandra 07 03613 KS Kościelec Chrzanów12.53 537
21 Belica Milena 07 04397 LUKS Impuls Szczerców13.07 531
22 Wojtas Julia 07 04262 WKS Wawel Kraków13.50 510
23 Myśliwiec Aleksandra 07 04341 UKS Kometa Gliwice13.58 507
24 Szczęsna Małgorzata 07 04423 UKS Arkady Raszków15.12 472
25 Żuczkowska Oliwia 07 04335 UKS GOK Galewice15.18 469
26 Hałucha Milena 07 03936 WKS Wawel Kraków15.51 454
27 Fitrzyk Magdalena 07 03622 UKS Patria Młynne16.00 450
28 Janicka Hanna 07 04166 KS Kościelec Chrzanów16.09 445
29 Malik Wiktoria 07 04386 UKS Grom Sokolniki18.13 388
30 Marciniak Weronika 07 04296 MKS MOS Wrocław20.14 332
31 Stanowska Milena 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice20.37
32 Bożek Ewelina 07 04359 UKS Azymut Siedliska21.28 297
33 Gidel Bianca 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice22.31
34 Ziętek Ewelina 07 04424 UKS Arkady Raszków23.03 252
35 Sierakowska Marta 07 04360 UKS Azymut Siedliska24.29 213
36 Jarczak Marika 07 04427 MUKS Junior Ochędzyn27.30 129
37 Janiak Lena 07 04391 UKS Reflex Rybnik28.28 101
38 Jańczak Matylda 07 04420 UKS Arkady Raszków33.12 0
39 Sudak Oliwia 07 04361 UKS Azymut Siedliska48.49 0
nkl Herbeć Anna 07 04430 MUKS Junior Ochędzyn
nkl Jagodzińska Malwina 07 00000 UKS Lotna Zdzieszowice
nkl Grembowska Julia 07 04223 UKS Dąb Leszno
nkl Borek Alicja 07 03314 UKS Traper Złocieniec
K12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Ukleja Patrycja 06 03121 UKS Azymut 45 Gdynia10.26 650
2 Nowak Anna 06 02858 UKS Azymut 45 Gdynia10.32 644
3 Banasiak Anna 06 02912 MKS MOS Wrocław11.24 597
4 Ciszek Katarzyna 06 04290 MKS MOS Wrocław11.52 571
5 Dzwonkowska Paulina 06 03366 UKS OSiR Góra Kalwaria12.04 560
6 Polewka Julianna 06 02461 UKS Kometa Gliwice12.32 534
7 Mikołajczak Iga 06 04248 UKS Dąb Leszno12.45 523
8 Borkowska Lena 06 03756 UKS OSiR Góra Kalwaria12.47 521
9 Zawada Zuzanna 06 03659 WKS Wawel Kraków13.03 506
10 Wrzyszcz Weronika 06 03031 UKS Orlik Rajbrot13.16 494
11 Dziuba Justyna 06 04340 UKS Kometa Gliwice13.30 481
12 Hajduk Maria 06 03257 HKS Azymut Mochy13.35 477
13 Sobiepanek Barbara 06 03365 UKS OSiR Góra Kalwaria13.46 467
14 Prais Julia 06 04225 UKS Dąb Leszno14.04 450
15 Siek Barbara 06 03654 WKS Wawel Kraków15.02 397
16 Jarosz Oliwia 06 04084 UKS Kometa Gliwice15.29 372
17 Markowska Natalia 06 04226 UKS Dąb Leszno15.34 367
18 Uciechowska Amelia 06 04035 UKS Arkady Raszków16.19 326
19 Pieśniak Patrycja 06 03264 HKS Azymut Mochy16.29 317
20 Golinowska Aleksandra 06 04045 HKS Azymut Mochy16.45 303
21 Wiktor Wiktoria 06 04089 UKS Kometa Gliwice17.40 252
22 Młynkowiak Karolina 06 03262 HKS Azymut Mochy18.04 229
23 Parafiniuk Hanna 06 04384 MKS Metalowiec Łódź19.06 172
24 Jąder Sandra 06 04041 HKS Azymut Mochy19.56 127
25 Białoń Maria 06 03777 UNTS Warszawa20.28 97
26 Kotlińska Kamila 06 04056 UKS Azymut Dębów20.54 73
27 Kiełbik Nikola 06 04387 UKS Grom Sokolniki24.00 0
28 Zimoch Nina 06 04292 MKS MOS Wrocław25.45 0
nkl Murek Emilia 06 03579 HKS Azymut Mochy
nkl Kaźmierczak Amelia 06 04029 UKS Arkady Raszków
nkl Ciećwierz Weronika 06 04366 UKS Azymut 45 Gdynia
nkl Cegiełka Milena 06 04115 UKS GOK Galewice
nkl Jabłońska Emilia 06 04428 MUKS Junior Ochędzyn
K13
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Lamparska Maja 05 03832 WKS Wawel Kraków13.03 780
2 Gielec Julia 05 03047 UKS Orientuś Łódź13.08 776
3 Muller Iga 05 02764 UMKS Kwidzyn13.19 770
4 Kusztelska Natalia 05 03827 KOS BnO Szczecin14.18 734
5 Karkut Estera 05 03259 HKS Azymut Mochy14.54 713
6 Michno Marta 05 03937 WKS Wawel Kraków14.57 710
7 Lechowska Agata 05 03609 KS Kościelec Chrzanów15.32 690
8 Kędzior Alicja 05 03563 UMKS Kwidzyn15.37 686
9 Szczurko Paulina 05 03545 UKS Traper Złocieniec15.52 677
10 Dreier Anna 05 03256 HKS Azymut Mochy16.07 668
11 Pudełek Jowita 05 03998 LKS Górzanka Nawojowa Góra16.11 666
12 Pułczyńska Hanna 05 03193 WKS Wawel Kraków16.41 648
13 Wiśniewska Hana 05 04222 UKS Orientuś Łódź17.10 630
14 Kochoń Julia 05 04061 UKS Kometa Gliwice18.06 596
15 Stefańska Agnieszka 05 04033 UKS Arkady Raszków18.08 595
16 Kiełb Patrycja 05 03845 UKS Azymut Dębów18.17 589
17 Maciejewska Agata 05 04003 MKS MOS Wrocław18.50 569
18 Kurtycz Natalia 05 04021 WKS Wawel Kraków19.24 549
19 Pupiec Agata 05 03391 UKS Siódemka Rumia19.30 545
20 Melzer Anna 05 03295 UKS Siódemka Rumia20.00 526
21 Domagała Emilia 05 03835 UKS Grom Sokolniki20.54 494
21 Krzyżostanek Partycja 05 03838 UKS Grom Sokolniki20.54 494
23 Kasała Eryka 05 04028 UKS Arkady Raszków22.11 447
24 Kulka Wiktoria 05 03855 UKS Orientpark.pl Iwiny23.30 399
25 Sucha Andżelinka 05 04110 UKS Grom Sokolniki25.54 311
26 Chmielarz Sandra 05 03061 UKS Arkady Raszków26.45 281
27 Owsianka Wiktoria 05 03758 WKS Wawel Kraków29.26 183
28 Kubacka Wiktoria 05 04281 HKS Azymut Mochy37.58 0
29 Saładajczyk Malwina 05 03878 UKS Azymut Pabianice41.35 0
nkl Gawron Agata 05 04425 UKS Arkady Raszków
nkl Michalewicz Alicja 05 03261 HKS Azymut Mochy
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Perfikowska Hanna 04 03363 UMKS Kwidzyn11.53 780
2 Banasiak Joanna 04 02221 MKS MOS Wrocław12.28 739
3 Leśniak Matylda 04 03406 UKS Kometa Gliwice12.34 732
4 Majewska Maja 04 03218 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.13.12 687
5 Fijałkowska Klaudia 04 03397 UKS OSiR Góra Kalwaria13.50 641
6 Dolińska Julia 04 03158 BKS Wataha Warszawa14.17 609
7 Winiarska Kaja 04 03684 MKS MOS Wrocław14.50 569
8 Sienicz Klaudia 04 03683 MKS MOS Wrocław15.18 537
8 Powichrowska Ilona 04 02781 UKS OSiR Góra Kalwaria15.18 537
10 Skrzypczak Marika 04 03864 HKS Azymut Mochy15.25 529
11 Cepurdej Katarzyna 04 04183 UMKS Kwidzyn15.29 524
12 Kapska Nina 04 03912 HKS Azymut Mochy16.01 485
13 Woch Natalia 04 04112 UKS Orientuś Łódź16.16 468
14 Kiełb Wiktoria 04 03413 UKS Azymut Dębów16.22 460
15 Szkudlarska Weronika 04 04242 UKS Dąb Leszno16.34 446
16 Zendran Maja 04 04243 UKS Dąb Leszno17.22 389
16 Hodur Katarzyna 04 04108 UKS Grom Sokolniki17.22 389
18 Dobroś Aleksandra 04 03060 UKS Arkady Raszków17.41 367
19 Skorupa Maja 04 03724 LKS Górzanka Nawojowa Góra18.03 340
20 Czachura Anna 04 03749 UKS Patria Młynne18.19 321
21 Janik Patrycja 04 04117 UKS GOK Galewice20.05 194
22 Bosak Natalia 04 04017 LKS Górzanka Nawojowa Góra20.29
23 Hałucha Martyna 04 04265 WKS Wawel Kraków20.34 161
24 Zając Barbara 04 04393 UKS Reflex Rybnik23.27 0
25 Reimann Julia 04 04284 HKS Azymut Mochy24.34 0
26 Cieluch Patrycja 04 04026 UKS Arkady Raszków27.18 0
nkl Urban Aneta 04 02910 UKS Traper Złocieniec
M10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Rzeńca Tomasz 08 03712 UKS Orientuś Łódź7.40 520
2 Ukleja Krzysztof 08 03120 UKS Azymut 45 Gdynia7.46 511
3 Kociuba Wiktor 08 04002 MKS MOS Wrocław7.52 502
4 Ciupa Jan 08 03926 UKS Orientuś Łódź7.58 493
5 Pułczyński Jeremi 09 04019 WKS Wawel Kraków8.11 474
6 Domagała Jakub 08 04388 UKS Grom Sokolniki8.26 451
7 Kaźmierczak Feliks 09 00000 UNTS Warszawa9.23
8 Stefańczak Tymon 08 04344 MKS MOS Wrocław9.24 364
9 Chodlewski Szymon 08 03603 KS Kościelec Chrzanów9.36 347
10 Kisłowski Marek 08 03754 UMKS Kwidzyn9.40 341
11 Wiśniewski Adam 10 04406 UKS Azymut Pabianice9.53 322
12 Trepczyński Franciszek 09 04220 UKS Orientuś Łódź10.04 305
13 Kaszkiewicz Tymon 09 00000 UKS Azymut 45 Gdynia10.44
14 Wasilewski Antoni 08 00000 UKS OSiR Góra Kalwaria10.51
15 Golinowski Piotr 09 04046 HKS Azymut Mochy11.00 222
16 Franc Julian 09 00000 HKS Azymut Mochy11.26
17 Mikołajczak Tymon 08 04224 UKS Dąb Leszno11.41 161
18 Zasadzki Tymoteusz 10 00000 WKS Wawel Kraków12.02
19 Mordarski Oskar 08 03628 UKS Patria Młynne12.34 82
20 Dreger Jan 09 03921 UMKS Kwidzyn12.55 50
21 Zelek Filip 09 03631 UKS Patria Młynne14.45 0
22 Jankiewicz Radosław 08 03913 UMKS Kwidzyn17.15 0
23 Joniec Hubert 08 03917 UMKS Kwidzyn20.31 0
24 Zychowicz Bartosz 10 04167 KS Kościelec Chrzanów35.46 0
nkl Kurnyta Dawid 09 03625 UKS Patria Młynne
nkl Ptak Maciej 08 04411 UKS Azymut Siedliska
M11
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Narożny Kacper 07 04119 UKS GOK Galewice9.43 650
2 Chodlewski Antoni 08 03602 KS Kościelec Chrzanów9.56 637
3 Tarnowski Przemysław 07 03939 WKS Wawel Kraków10.01 632
4 Marcjanek Filip 07 03766 UKS Orientuś Łódź10.14 618
5 Ludwin Jakub 07 03610 KS Kościelec Chrzanów10.18 614
6 Zaremba Adam 07 03567 UMKS Kwidzyn10.22 610
7 Konopka Tomasz 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice10.43
8 Krempiński Franciszek 07 03559 UKS Azymut Pabianice11.06 563
9 Perfikowski Paweł 07 03568 UMKS Kwidzyn11.15 554
10 Klakla Kacper 07 03608 KS Kościelec Chrzanów11.22 546
11 Wiśniewski Jakub 07 03879 UKS Azymut Pabianice11.45 522
12 Ziółkiewicz Jan 07 03932 UKS Orientuś Łódź11.54 513
13 Gradek Mateusz 07 03542 UKS Traper Złocieniec12.02 505
14 Młynarczyk Maksymilian 07 03711 UKS Orientuś Łódź12.35 470
15 Świtała Michał 07 03798 UNTS Warszawa12.40 465
16 Droń Wiktor 07 03764 UMKS Kwidzyn12.54 449
17 Zychowicz Krystian 07 03616 KS Kościelec Chrzanów13.02 442
18 Wyrwa Tobiasz 07 03865 HKS Azymut Mochy13.14 429
19 Kipka Mateusz 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice13.21
20 Olejnik Tomasz 07 04334 UKS GOK Galewice13.36 405
21 Pękal Mikołaj 07 03569 UMKS Kwidzyn13.48 394
22 Dammfeld Adam 07 03772 UKS Lotna Zdzieszowice13.50
23 Drosik Marcel 07 03779 UNTS Warszawa14.08 372
24 Rygielski Wiktor 07 03570 UMKS Kwidzyn14.15 365
25 Król Jan 07 04030 UKS Arkady Raszków14.27 352
26 Zieliński Tomasz 07 03701 KS Hades Poznań14.47 331
27 Bekier Daniel 07 04357 UKS Azymut Siedliska14.52 326
28 Białasik Bartosz 07 04230 UKS Dąb Leszno15.29 287
29 Łukasik Szymon 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice15.41
30 Pachucki Tymoteusz 07 04395 BKS Wataha Warszawa15.51 264
31 Lis Antoni 07 00000 UKS Azymut Dębów16.16
32 Murawski Rafał 07 03578 HKS Azymut Mochy17.11 180
33 Dominiak Kacper 07 04305 UKS Orientpark.pl Iwiny17.14 176
34 Chachurski Mieszko 07 04193 UNTS Warszawa17.22 168
35 Słomczyński Filip 07 03765 UKS Orientuś Łódź17.50 139
36 Duplak Maciej 07 03621 UKS Patria Młynne18.08 120
37 Olejnik Mikołaj 07 04092 BKS Wataha Warszawa18.36 91
38 Gimiński Dawid 07 00000 UKS Lotna Zdzieszowice18.42
39 Pióro Dawid 07 04408 UKS Azymut Siedliska22.05 0
nkl Grajewski Jakub 07 03915 UMKS Kwidzyn
nkl Woźniak Wojciech 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice
M12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Maciejewski Bartłomiej 06 03943 BKS Wataha Warszawa10.08 650
2 Cepurdej Wladyslaw 06 04184 UMKS Kwidzyn10.26 635
3 Pachnik Jędrzej 06 03073 UKS Orientpark.pl Iwiny10.27 634
4 Sztranek Maciej 06 03562 UKS Azymut Pabianice10.54 610
5 Łącki Jakub 06 03296 UKS OSiR Góra Kalwaria11.05 601
6 Dwojak Gracjan 06 04123 UKS Orientpark.pl Iwiny11.12 595
7 Stopczyński Bartosz 06 04093 BKS Wataha Warszawa11.17 592
8 Kotkowiak Bartosz 06 03664 KOS BnO Szczecin11.57 558
9 Bultrowicz Tymoteusz 06 03700 KS Hades Poznań11.58 557
10 Pisarek Kordian 06 04263 WKS Wawel Kraków11.59 555
11 Kurzyp Michał 06 03271 MKS MOS Wrocław13.33 476
12 Grzybowski Maciej 06 03898 UKS Azymut 45 Gdynia14.53 408
13 Wolski Igor 06 04107 UKS Azymut Pabianice15.14 391
14 Gąsienica-Samek Adam 06 02573 UNTS Warszawa15.26 380
15 Kloc Olaf 06 00000 UKS Kometa Gliwice15.52
16 Kilichowski Kacper 06 04126 UKS Azymut 45 Gdynia16.06 347
17 Szlafka Mikołaj 06 04289 HKS Azymut Mochy16.20 335
18 Ciechanowicz Mikołaj 06 03941 UKS Azymut 45 Gdynia17.45 263
18 Stefaniak Robert 06 00000 UKS Azymut 45 Gdynia17.45
20 Kardasz Jakub 06 04356 UKS Azymut Siedliska17.59 251
21 Skurznica Oskar 06 04174 UKS Azymut Pabianice18.20 233
22 Grzegorczyk Borys 06 00000 WKS Wawel Kraków19.03
22 Łukaszyk Maksymilian 06 04236 UKS Dąb Leszno19.03 197
24 Truty Jonasz 07 00000 WKS Wawel Kraków19.11
25 Ładyko Bartłomiej 06 04365 BKS Wataha Warszawa19.25 179
26 Wałczuk-Piech Wiktor 06 04358 UKS Azymut Siedliska22.22 28
27 Marszałek Alan 06 04389 UKS Grom Sokolniki23.14 0
28 Łubisz Dominik 06 04169 UKS Azymut Pabianice25.01 0
nkl Jurczak Miłosz 06 03867 MKS Paulinum Jelenia Góra
nkl Burak Łukasz 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice
nkl Wdowczyk Paweł 06 04036 UKS Arkady Raszków
M13
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Antonowicz Jan 05 02385 UNTS Warszawa12.24 780
2 Pawłowski Leon 05 03451 KOS BnO Szczecin12.50 770
3 Lisiak Adam 05 03049 UKS Orientuś Łódź13.12 761
4 Cupryś Amadeusz 05 02897 HKS Azymut Mochy13.33 752
5 Marszałek Patryk 05 03823 UKS Kometa Gliwice14.06 739
6 Dąbrowski Karol 05 03907 UKS OSiR Góra Kalwaria14.09 737
7 Majowski Jan 05 03502 UKS OSiR Góra Kalwaria14.28 730
8 Wąsiewicz Jerzy 05 04079 Team 360 stopni Warszawa14.58 716
9 Wójcik Paweł 05 02991 WKS Wawel Kraków15.07 714
10 Tywonek Jan 05 03841 UKS OSiR Góra Kalwaria16.05 690
11 Chmielowski Bartosz 05 03918 UMKS Kwidzyn16.06 688
12 Ważny Artur 05 04011 MKS MOS Wrocław16.53 669
13 Miśków Krzysztof 05 04165 KS Kościelec Chrzanów18.01 641
14 Górniaczyk Michał 05 03910 HKS Azymut Mochy18.24 632
15 Żesławski Jakub 05 03201 WKS Wawel Kraków18.29 629
16 Dembinski Patryk 05 04246 UKS Dąb Leszno19.31 604
17 Mielcarek Krzysztof 05 04283 HKS Azymut Mochy19.36 601
18 Skurak Adrian 05 04007 MKS MOS Wrocław19.55 594
19 Wasilewski Mikołaj 05 02779 UKS OSiR Góra Kalwaria19.56 594
20 Szczęsny Michał 05 03863 UKS Arkady Raszków20.00 592
21 Modzelewski Mikołaj 05 03840 UKS Siódemka Rumia20.32 579
22 Kaczocha Mikołaj 05 03860 UKS Arkady Raszków20.36 578
23 Hryciuk Mikołaj 05 03836 UKS Grom Sokolniki20.56 569
24 Bublik Piotr 05 04018 WKS Wawel Kraków21.04 566
25 Rabiega Kamil 05 04355 UKS Azymut Siedliska22.10 538
26 Obsadny Paweł 05 03861 UKS Arkady Raszków22.11 538
27 Kawała Mateusz 05 04027 UKS Arkady Raszków22.55 520
28 Kwiatkowski Olaf 05 03968 KOS BnO Szczecin23.30 505
29 Fronia Jakub 05 04116 UKS GOK Galewice23.50 496
30 Sieroń Karol 05 04404 UKS Azymut Pabianice24.38 477
31 Włodarczyk Robert 05 04037 UKS Arkady Raszków26.02 442
32 Kozłowski Jakub 05 04385 UKS Grom Sokolniki27.39 402
33 Nowacki Szymon 05 04031 UKS Arkady Raszków36.34 180
34 Korek Kacper 05 03837 UKS Grom Sokolniki42.34 33
35 Kurczaba Tomasz 05 04426 UKS Arkady Raszków89.59 0
nkl Jabłoński Piotr 05 04429 MUKS Junior Ochędzyn
nkl Podworski Kacper 05 02780 UKS OSiR Góra Kalwaria
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Czyński Miłosz 04 03443 KOS BnO Szczecin11.37 780
2 Muller Wiktor 04 02578 UMKS Kwidzyn12.38 731
3 Skowron Wojciech 04 03719 UKS Kometa Gliwice14.38 633
3 Wołek Stanisław 04 03557 UNTS Warszawa14.38 633
5 Małecki Marcel 04 03086 MUKS Junior Ochędzyn14.55 619
5 Reck Mateusz 04 03981 UKS Reflex Rybnik14.55 619
7 Wilk Wiktor 04 03362 UMKS Kwidzyn15.01 614
8 Kotkowiak Piotr 04 03665 KOS BnO Szczecin15.02 614
9 Curzytek Kacper 04 03843 UKS Azymut Dębów15.56 570
10 Trębacz Antoni 04 02871 KS Kościelec Chrzanów16.01 565
11 Curzytek Krystian 04 03844 UKS Azymut Dębów16.02 565
12 Staszak Tomasz 04 03727 MKS Paulinum Jelenia Góra16.37 535
13 Brożyński Oliwier 04 02380 HKS Azymut Mochy17.09 510
14 Oczkowski Kacper 04 03862 UKS Arkady Raszków17.45 480
15 Malik Patryk 04 04109 UKS Grom Sokolniki17.50 477
16 Szabat Szymon 04 03469 UKS Kometa Gliwice18.47 430
17 Vlasiuk Yaroslav 04 03674 KOS BnO Szczecin19.10 411
18 Wołowiec Daniel 04 03483 UKS Azymut Dębów20.23 352
19 Królikowski Dominik 05 04432 MKS Paulinum Jelenia Góra21.00 322
20 Ertel Jacek 04 00000 MUKS Junior Ochędzyn21.52
21 Zierałka Paweł 05 03105 MKS Paulinum Jelenia Góra28.31 0
22 Ślusarczyk Piotr 04 03853 LKS Górzanka Nawojowa Góra30.19 0
nkl Tomalak Jakub 05 03869 MKS Paulinum Jelenia Góra
nkl Żesławski Mateusz 04 03200 WKS Wawel Kraków
nkl Błachut Roch 04 02681 Team 360 stopni Warszawa
nkl Sobiepanek Maksymilian 04 03759 UKS OSiR Góra Kalwaria
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Barszczyk PawełDobrowolski MarekGórka KatarzynaHinc AleksandraKędzierski NatanielKleina AntoniMichalak MarcinPułczyńska NinaSobol MagdaStefaniak CzesławWiewióra KarinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies