Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny z dnia: 2017-06-10
K12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SIEK Barbara 06 03654 WKS Wawel Kraków27.02 350
2 PODGÓRSKA Marta 07 03611 KS Kościelec Chrzanów32.33 279
3 MYŚLIWIEC Aleksandra 07 00000 UKS Kometa Gliwice34.03
4 WRZYSZCZ Weronika 06 03031 UKS Orlik Rajbrot34.24 256
5 OLIINYK Yelyzaveta 08 04023 WKS Wawel Kraków35.30 242
6 Olejnik Jaśmina 08 03938 WKS Wawel Kraków40.17 181
7 LEUSZ Nicola 06 00000 UKS Kometa Gliwice40.38
8 KURTYCZ Natalia 05 04021 WKS Wawel Kraków43.26 139
9 MOSZKOWICZ Julia 08 04022 WKS Wawel Kraków45.47 109
10 DZIUBA Justyna 06 00000 UKS Kometa Gliwice49.05
11 SIKORA Sandra 07 03613 KS Kościelec Chrzanów49.11 66
12 HAŁUCHA Milena 07 03936 WKS Wawel Kraków50.05 55
13 KOTLIŃSKA Kamila 06 04056 UKS Azymut Dębów50.22 51
14 JAŃCZAK Lena 06 00000 UKS Kometa Gliwice52.36
15 MOSZKOWICZ Anna 05 03763 WKS Wawel Kraków57.13 0
16 PIESTRAK Karolina 06 04058 UKS Azymut Dębów57.17 0
17 BISKUPSKA Julia 08 03646 WKS Wawel Kraków58.11 0
18 JAROSZ Oliwia 06 04084 UKS Kometa Gliwice64.38 0
nkl JASIAK Oliwia 06 00000 UKS Kometa Gliwice
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Leśniak Matylda 04 03406 UKS Kometa Gliwice27.46 420
2 ZELEK Klaudia 03 02149 UKS Patria Młynne30.04 408
3 LAMPARSKA Maja 05 03832 WKS Wawel Kraków32.16 399
4 Rajca Luiza 04 02867 KS Kościelec Chrzanów33.09 393
5 CZAPSKA Wiktoria 03 03227 UKS Kometa Gliwice34.35 387
6 KIEŁB Wiktoria 04 03413 UKS Azymut Dębów35.11 384
7 ŁABUZEK Marta 03 03762 WKS Wawel Kraków35.36 381
8 KRÓLIKIEWICZ Hanna 05 03193 WKS Wawel Kraków35.45 381
9 KIEŁB Patrycja 05 03845 UKS Azymut Dębów37.19 372
10 ORZECHOWSKA Aleksandra 03 04057 UKS Azymut Dębów37.32 372
11 NIESSNER Pola 07 03651 WKS Wawel Kraków39.43 360
12 LECHOWSKA Agata 05 03609 KS Kościelec Chrzanów42.33 349
13 SŁOŃSKA Antonina 07 03190 WKS Wawel Kraków43.09 346
14 SKORUPA Maja 04 03724 Górzanka Nawojowa Góra44.07 340
15 ZDZIEBŁOWSKA Natalia 03 03395 UKS Reflex Rybnik46.56 328
16 BANIALIS Amelia 03 03975 UKS Reflex Rybnik48.41 319
17 MICHNO Marta 05 03937 WKS Wawel Kraków51.16 307
18 MURAS Dominika 04 03978 UKS Reflex Rybnik52.50 298
19 POLEWKA Julianna 06 02461 UKS Kometa Gliwice53.52 295
20 KUCHARSKA Martyna 04 04085 UKS Kometa Gliwice56.06 283
21 Boska Natalia 04 04017 WKS Wawel Kraków57.39 274
22 CZACHURA Anna 04 03749 UKS Patria Młynne62.41 250
23 Piaścik Joanna 05 04062 UKS Kometa Gliwice68.01 226
24 KOCHOŃ Julia 05 04061 UKS Kometa Gliwice68.25 223
25 KRUK Zuzanna 05 03848 UKS Azymut Dębów71.41 209
nkl SPANDEL Nadia 03 04054 UKS Reflex Rybnik
nkl Bąba Oliwia 03 03748 UKS Patria Młynne
nkl PUDEŁEK Jowita 05 03998 Górzanka Nawojowa Góra
nkl GOLENIA Julia 04 03718 UKS Kometa Gliwice
M12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 CHODLEWSKI Antoni 08 03602 KS Kościelec Chrzanów29.21 350
2 LUDWIN Jakub 07 03610 KS Kościelec Chrzanów35.21 295
3 KRÓLIKIEWICZ Jeremi 09 04019 WKS Wawel Kraków38.56 261
4 Jarząbski Bartłomiej 05 03030 UKS Orlik Rajbrot45.25 200
5 WARZECHA Szymon 07 03637 KS Kościelec Chrzanów47.16 184
6 KLAKLA Kacper 07 03608 KS Kościelec Chrzanów47.30 181
7 RUPAREWICZ Kevin 06 04088 UKS Kometa Gliwice49.58 158
8 Leśniak Jan 05 04066 WKS Wawel Kraków50.58 150
9 ŁABUDA Mateusz 06 04086 UKS Kometa Gliwice52.16 139
10 ZYCHOWICZ Krystian 07 03616 KS Kościelec Chrzanów53.11 129
11 Kruk Wojciech 07 04090 UKS Azymut Dębów61.57 47
nkl KLECZKA Maciej 06 00000 UKS Kometa Gliwice
nkl LEITNER Leon 07 03648 WKS Wawel Kraków
nkl PRÓCHNIAK Kevin 06 04087 UKS Kometa Gliwice
nkl Leśniak Tomasz 05 04067 WKS Wawel Kraków
nkl CHODLEWSKI Szymon 08 03603 KS Kościelec Chrzanów
nkl Bartoń Bartosz 06 04083 UKS Kometa Gliwice
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KOŁODZIEJCZYK Łukasz 03 03231 UKS Kometa Gliwice36.39 420
2 TOWAREK Michał 03 03359 UKS Kometa Gliwice38.10 412
3 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 03 03230 UKS Kometa Gliwice42.34 393
4 SALWIŃSKI Jan 03 02615 WKS Wawel Kraków43.00 391
5 MARSZAŁEK Patryk 05 03823 UKS Kometa Gliwice44.38 385
6 WÓJCIK Paweł 05 02991 WKS Wawel Kraków45.34 380
7 ŻESŁAWSKI Mateusz 04 03200 WKS Wawel Kraków47.36 372
8 ROMAN Szymon 03 03005 UKS Azymut Dębów47.43 369
9 RECK Mateusz 04 03981 UKS Reflex Rybnik50.33 358
10 KOCHAŃCZYK Jakub 03 03407 UKS Kometa Gliwice51.14 356
11 GONDEK Jan 03 03757 WKS Wawel Kraków51.25 353
12 CURZYTEK Kacper 04 03843 UKS Azymut Dębów51.37 353
13 KAWALA Patryk 04 03635 KS Kościelec Chrzanów53.53 342
14 WOŁOWIEC Daniel 04 03483 UKS Azymut Dębów56.10 332
15 TRĘBACZ Antoni 04 02871 KS Kościelec Chrzanów57.19 326
16 SKOWRON Wojciech 04 03719 UKS Kometa Gliwice58.11 324
17 CURZYTEK Krystian 04 03844 UKS Azymut Dębów66.14 289
18 ŻESŁAWSKI Jakub 05 03201 WKS Wawel Kraków68.05 281
19 INGLOT Maciej 05 04055 UKS Azymut Dębów69.35 273
20 PODGÓRNY Daniel 04 04063 UKS Kometa Gliwice74.46 251
21 NYGA Juliusz 05 03468 UKS Kometa Gliwice74.53 249
22 HEJSAK Maciej 05 04070 SAN Jarosław83.22 211
23 Bereźnicki Mateusz 05 04068 SAN Jarosław92.27 171
24 ŚLUSARCZYK Piotr 04 03853 Górzanka Nawojowa Góra94.56 161
25 KRUK Jakub 05 03846 UKS Azymut Dębów98.50 144
26 TARNOWSKI Przemysław 07 03939 WKS Wawel Kraków114.25 75
nkl DOŁEMSKI Hubert 05 04069 SAN Jarosław
nkl KOSTKA Dawid 03 04053 UKS Reflex Rybnik
nkl SZABAT Szymon 04 03469 UKS Kometa Gliwice
nkl KOBIERSKI Władysław 04 03467 UKS Kometa Gliwice
nkl BORAWSKI Dominik 05 04059 UKS Kometa Gliwice
nkl JADCZYK Mikołaj 05 04060 UKS Kometa Gliwice
nkl KUKLA Szymon 04 03470 UKS Kometa Gliwice
09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3
Bałakier JuliaCierpka KatarzynaFlisińska AgnieszkaKlawczyński ZbigniewKowalska MartaLucerski MaciejPudełek JowitaPietrzak KlaudiaPachnik WojciechPomagiel MichałRydliński BartoszSocha HannaWrzosek ZbigniewWasilewska DanutaŁuc ElizaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies