Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski z dnia: 2017-06-16
K10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Niessner Pola 07 03651 WKS Wawel9.29 520
2 Mianowska Antonina 07 03554 UNTS10.57 514
3 Słońska Antonina 07 03190 WKS Wawel11.44 510
4 Chabiera Filomena 07 03856 UNTS12.12 508
5 Włodarczyk Wiktoria 08 03546 UKS Traper13.15 503
6 Zawada Marcelina 07 03322 UKS Orientpark.pl13.29 503
7 Biskupska Julia 08 03646 WKS Wawel13.49 501
8 Miłaszewicz Magdalena 07 03887 UKS Traper14.21 499
9 Sikora Sandra 07 03613 KS Koscielec Chrzanó14.55 497
10 Halewicz Julia 07 03740 UKS Orientpark.pl15.01 497
11 Wąsiewicz Urszula 07 04082 Team 36015.10 495
12 Łącka Julia 07 03573 UKS OSiR15.15 495
13 Mikuła Iga 07 03959 KOS BnO16.24 491
14 Wejtko Diana 07 03360 UMKS Kwidzyn16.29 491
15 Szeliga Sonia 07 03739 UKS Orientpark.pl16.38 489
16 Matyja Weronika 07 03958 KOS BnO18.09 483
17 Klecha Weronika 07 03574 HKS Azymut18.19 483
18 Korzeniowska Zofia 07 03785 UNTS18.28 483
19 Olejnik Jaśmina 08 03938 WKS Wawel20.04 476
20 Borek Alicja 07 03314 UKS Traper20.20 474
21 Mikuła Daria 07 03960 KOS BnO20.38 472
22 Kula Maja 07 03962 KOS BnO21.57 468
23 Zabawa Emilia 07 03615 KS Koscielec Chrzanó23.30 462
24 Szczygieł Hanna 07 02911 MKS MOS24.14 458
25 Hałucha Milena 07 03936 WKS Wawel24.46 456
26 Witonska Weronika 7 00000 UMKS Kwidzyn25.50
27 Kuzak Zofia 7 00000 HKS Azymut27.17
28 Socha Barbara 07 03676 WKS Wawel27.48 443
29 Krzosek Klementyna 07 03789 UNTS31.04 429
30 Oliinyk Yelyzaveta 08 04023 WKS Wawel31.31 427
31 Kotlowska Sonia 7 00000 UKS Lotna38.21
32 Kozłowska Maja 07 03786 UNTS40.58 387
33 Zapart Julia 7 00000 UKS Lotna43.30
34 Franc Antonina 08 04040 HKS Azymut45.38 369
35 Podgórska Marta 07 03611 KS Koscielec Chrzanó46.36 365
36 Kazimierczak Martyna 8 00000 HKS Azymut47.27
37 Wojdowska Julia 7 00000 HKS Azymut48.31
38 Miś Milena 09 03575 HKS Azymut50.40 346
39 Fitrzyk Magdalena 07 03622 UKS Patria55.46 325
40 Kędzierska Zuzanna 07 03784 UNTS55.53 325
41 Odroniec Sandra 08 03629 UKS Patria57.18 319
42 Bauta Zofia 08 04039 HKS Azymut59.04 311
43 Zelek Martyna 08 03632 UKS Patria60.48 305
44 Mamala Magdalena 07 03924 UKS Patria62.43 296
45 Dudek Milena 08 03923 UKS Patria90.09 180
46 Wasilewska Olga 8 00000 UKS OSiR94.03
nkl Waligóra Alicja 7 00000 LKO
nkl Moszkowicz Julia 08 04022 WKS Wawel
nkl Kotlowska Julia 7 00000 UKS Lotna
K11
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Banasiak Anna 06 02912 MKS MOS11.21 650
2 Ukleja Patrycja 06 03121 UKS Azymut 4512.40 630
3 Nowak Anna 06 02858 UKS Azymut 4513.39 614
3 Dzwonkowska Paulina 06 03366 UKS OSiR13.39 614
5 Bernat Anna 6 00000 Indywidualnie16.19
6 Markowska Apolonia 6 00000 Indywidualnie18.10
7 Polewka Julianna 06 02461 UKS Kometa18.49 533
8 Hajduk Maria 06 03257 HKS Azymut19.42 520
9 Kowalczyk Honorata 06 03321 UKS Orientpark.pl20.26 507
10 Siniecka Katarzyna 06 03818 BUKOS20.31
11 Pieśniak Patrycja 06 03264 HKS Azymut23.35 459
12 Murek Emilia 06 03579 HKS Azymut23.50 454
13 Siek Barbara 06 03654 WKS Wawel24.47 440
14 Mikołajczak Iga 06 03812 LKO25.14
15 Stach Hanna 06 04008 MKS MOS26.40 410
16 Dudzińska Aniela 06 03780 UNTS32.28 320
17 Prais Julia 06 03858 LKO32.46
18 Golinowska Aleksandra 06 04045 HKS Azymut35.37 271
19 Wrzyszcz Weronika 06 03031 UKS Orlik Rajbrot36.28 257
20 Jąder Sandra 06 04041 HKS Azymut37.42 238
21 Borkowska Lena 06 03756 UKS OSiR41.44 175
22 Młynkowa Karolina 06 03262 HKS Azymut41.52 174
23 Krolska Dominika 06 03787 UNTS43.33 147
24 Rzyska Zofia 6 00000 HKS Azymut44.48
25 Białoń Maria 06 03777 UNTS46.10 107
26 Miś Natalia 06 03576 HKS Azymut56.50 0
27 Kaszewska Maria 6 00000 Indywidualnie61.00
nkl Żółkiewicz Agnieszka 06 04065 UKS Kometa
nkl Foterek Marta 6 00000 HKS Azymut
nkl Nowak Anna 6 00000 BUKOS
nkl Jordan Oliwia 06 04000 MKS MOS
nkl Markowska Natalia 06 03857 LKO
K12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Muller Iga 05 02764 UMKS Kwidzyn13.42 650
2 Zawada Karolina 05 03323 UKS Orientpark.pl13.51 644
3 Gielec Julia 05 03047 UKS Orientus14.06 637
4 Królikiewicz Hanna 05 03193 WKS Wawel14.33 623
5 Lamparska Maja 05 03832 WKS Wawel14.38 621
6 Kędzior Alicja 05 03563 UMKS Kwidzyn15.26 597
7 Karkut Estera 05 03259 HKS Azymut15.27 597
8 Maciejewska Agata 05 04003 MKS MOS15.51 585
9 Szczurko Paulina 05 03545 UKS Traper16.14 574
10 Lechowska Agata 05 03609 KS Koscielec Chrzanó16.27 566
11 Sen Rozalia 5 00000 Indywidualnie16.46
12 Michno Marta 05 03937 WKS Wawel18.16 513
13 Stefańska Agnieszka 05 04033 UKS Arkady18.19 511
14 Kiełb Patrycja 05 03845 UKS Azymut Debów18.25 507
15 Lipka Maria 05 03166 UNTS18.35 504
16 Kochoń Julia 05 04061 UKS Kometa18.47 496
16 Rogala Nina 05 03311 UNTS18.47 496
18 Roslaniec Katarzyna 5 00000 MKS MOS18.50
19 Dreier Anna 05 03256 HKS Azymut19.15 483
20 Kurtycz Natalia 05 04021 WKS Wawel20.07 456
21 Kusztelska Natalia 05 03827 KOS BnO20.46 437
22 Michalewicz Alicja 05 03261 HKS Azymut21.08 426
23 Chmielarz Sandra 05 03061 UKS Arkady21.34 414
24 Swobodzińska Aniela 05 03170 UNTS21.49 407
25 Kulka Wiktoria 05 03855 UKS Orientpark.pl23.46
26 Janczara Natalia 05 03686 MKS MOS27.41 230
27 Pupiec Agata 05 03391 UKS Siódemka33.22 59
28 Moszkowicz Anna 05 03763 WKS Wawel37.27 0
29 Masłowska Oliwia 05 04004 MKS MOS38.13 0
nkl Melzer Anna 05 03295 UKS Siódemka
K13
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Leśniak Matylda 04 03406 UKS Kometa13.29 780
2 Banasiak Joanna 04 02221 MKS MOS13.37 774
3 Perfikowska Hanna 04 03363 UMKS Kwidzyn15.44 682
4 Fijałkowska Klaudia 04 03397 UKS OSiR15.45 682
5 Urban Aneta 04 02910 UKS Traper16.22 655
6 Jarocka Alicja 04 03973 PKO Harpagan17.18 615
6 Sienicz Klaudia 04 03683 MKS MOS17.18 615
8 Majewska Maja 04 03218 PUKS Mlode Orly17.56 588
9 Kowalczyk Wiktoria 04 03324 UKS Orientpark.pl18.28 565
10 Winiarska Kaja 04 03684 MKS MOS18.30 563
11 Dolińska Julia 04 03158 BKS Wataha19.09 535
12 Graba Weronika 04 03685 MKS MOS19.21 527
13 Rajca Luiza 04 02867 KS Koscielec Chrzanó19.22 525
14 Kiełb Wiktoria 04 03413 UKS Azymut Debów19.46 508
15 Gonda Julia 04 03484 HKS Azymut20.19 485
16 Burak Natalia 04 03771 UKS Lotna21.28 435
17 Łukasik Aleksandra 04 03774 UKS Lotna21.32 431
18 Dobroś Aleksandra 04 03060 UKS Arkady21.39 427
19 Sobiepanek Zuzanna 04 03076 UKS OSiR22.13 402
20 Szkudlarska Weronika 04 03814 LKO22.51
21 Czachura Anna 04 03749 UKS Patria28.52 115
22 Skorupa Maja 04 03724 Indywidualnie30.47 33
23 Muras Dominika 04 03978 UKS Reflex Sekcja Bn31.22 8
24 Zendran Maja 04 03859 LKO32.35
25 Kapska Nina 04 03912 HKS Azymut34.41 0
nkl Skrzypczak Marika 04 03864 HKS Azymut
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Sudoł Hanna 03 03491 MKS MOS14.03 780
2 Gradek Zuzanna 03 02575 UKS Traper14.04 778
3 Kołodziejczyk Marta 03 02649 UKS Azymut14.56 745
4 Zelek Klaudia 03 02149 UKS Patria16.05 702
5 Doreń Wiktoria 03 03854 UKS Orientus16.50 674
6 Nitsch Aleksandra 03 02409 UNTS17.01 667
7 Sadzikowska Magdalena 03 03453 KOS BnO17.22 654
8 Mazurek Joanna 03 02222 MKS MOS17.24 652
9 Zielińska Oliwia 03 03217 PUKS Mlode Orly17.36 646
10 Pesta Anna 03 02741 UKS Azymut 4518.13 621
11 Dolińska Zuzanna 03 02748 BKS Wataha18.22 616
12 Piecek Emilia 03 03325 UKS Orientpark.pl18.53 596
13 Berlińska Paulina 03 03503 UKS Orientus19.04 590
14 Gąsienica-Samek Anna 03 02395 UNTS19.17 581
15 Gola Martyna 03 03048 UKS Orientus19.20 580
16 Ogrodnik Magdalena 03 03478 LUKS Azymek19.21 580
17 Przygoda Klaudia 03 03058 UKS Arkady20.05 551
18 Bąba Oliwia 03 03748 UKS Patria21.46 487
19 Orzechowska Aleksandra 03 04057 UKS Azymut Debów22.07 474
20 Nowak Maria 03 02922 Indywidualnie23.52 407
21 Przeszłowska Hanna 03 03317 UKS Traper24.01 402
22 Zdziebłowska Natalia 03 03395 UKS Reflex Sekcja Bn25.49 335
23 Rabiega Wiktoria 03 03813 LKO26.21
24 Łabuzek Marta 03 03762 WKS Wawel26.43 300
25 Oleśniewicz Nina 03 03726 LUKS Azymek30.50 144
26 Jurdeczka Kinga 03 02827 BUKOS31.09 132
27 Banialis Amelia 03 03975 UKS Reflex Sekcja Bn31.36 116
28 Rupocinska Magdalena 3 00000 LKO32.08
29 Rutkowska Magdalena 03 02854 UKS Siódemka33.56 28
30 Spandel Nadia 03 04054 UKS Reflex Sekcja Bn34.44 0
31 Biernaczyk Aleksandra 03 02830 BUKOS38.00 0
M10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Krempiński Franciszek 07 03559 UKS Azymut11.48 520
2 Klakla Kacper 07 03608 KS Koscielec Chrzanó13.17 504
3 Ukleja Krzysztof 08 03120 UKS Azymut 4514.09 494
4 Chodlewski Antoni 08 03602 KS Koscielec Chrzanó14.36 490
5 Wiśniewski Jakub 07 03879 UKS Azymut14.59 485
6 Ludwin Jakub 07 03610 KS Koscielec Chrzanó15.13 482
7 Kociuba Wiktor 08 04002 MKS MOS15.40 477
8 Królikiewicz Jeremi 09 04019 WKS Wawel15.50 475
9 Tarnowski Przemysław 07 03939 WKS Wawel16.02 474
10 Gutkowski Samuel 08 03920 UMKS Kwidzyn17.39 456
11 Zaremba Adam 07 03567 UMKS Kwidzyn18.06 451
12 Sen Mikolaj 7 00000 Indywidualnie18.19
13 Wyrwa Tobiasz 07 03865 HKS Azymut19.42 434
14 Zieliński Tomasz 07 03701 Indywidualnie21.00 419
15 Droń Wiktor 07 03764 UMKS Kwidzyn21.01 419
16 Jankiewicz Radosław 08 03913 UMKS Kwidzyn22.08 406
17 Zychowicz Krystian 07 03616 KS Koscielec Chrzanó22.17 405
18 Wierzbicki Grzegorz 07 03800 UNTS22.27 403
19 Hajkowski Olaf 07 03783 UNTS23.15 394
20 Słomczyński Filip 07 03765 UKS Orientus23.50 387
21 Murawski Rafał 07 03578 HKS Azymut24.34 379
22 Krzosek Bruno 07 03788 UNTS24.56 376
23 Rygielski Wiktor 07 03570 UMKS Kwidzyn24.59 374
24 Drosik Marcel 07 03779 UNTS25.21 371
25 Świtała Michał 07 03798 UNTS27.32 347
26 Perfikowski Paweł 07 03568 UMKS Kwidzyn29.07 330
27 Golinowski Piotr 09 04046 HKS Azymut29.08 330
28 Bałaziński Karol 06 03618 UKS Patria31.44 136
29 Ptak Szymon 07 03793 UNTS31.55 299
30 Tandejko Radosław 07 03799 UNTS32.27 293
31 Frąckowiak Tymon 07 03963 KOS BnO33.50 277
32 Dreger Jan 09 03921 UMKS Kwidzyn34.18 272
33 Grajewski Jakub 07 03915 UMKS Kwidzyn35.48 256
34 Młynarczyk Maksymilian 07 03711 UKS Orientus37.12 240
35 Kurnyta Dawid 09 03625 UKS Patria37.43 235
36 Gajda Ignacy 07 03782 UNTS38.33 226
37 Mordarski Oskar 08 03628 UKS Patria39.53 211
38 Zelek Filip 09 03631 UKS Patria40.44 202
39 Sporny Hubert 07 03965 KOS BnO50.07 98
40 Duplak Maciej 07 03621 UKS Patria51.16 86
41 Król Maksymilian 08 03624 UKS Patria57.54 13
nkl Olejnik Mikołaj 07 04092 BKS Wataha
nkl Dammfeld Adam 07 03772 UKS Lotna
nkl Trepczynski Franciszek 9 00000 UKS Orientus
nkl Gradek Mateusz 07 03542 UKS Traper
nkl Ziółkiewicz Jan 07 03932 UKS Orientus
nkl Kipka Mateusz 7 00000 UKS Lotna
nkl Konopka Tomasz 7 00000 UKS Lotna
nkl Ciupa Jan 08 03926 UKS Orientus
nkl Rzeńca Tomasz 08 03712 UKS Orientus
M11
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Bultrowicz Tymoteusz 06 03700 Indywidualnie12.44 650
2 Gąsienica-Samek Adam 06 02573 UNTS12.59 637
3 Łącki Jakub 06 03296 UKS OSiR13.06 630
4 Sztranek Maciej 06 03562 UKS Azymut16.04 470
5 Dwojak Gracjan 6 00000 UKS Orientpark.pl16.41
6 Pachnik Jędrzej 06 03073 UKS Orientpark.pl17.09 412
7 Kotkowiak Bartosz 06 03664 KOS BnO17.16 406
8 Stopczyński Bartosz 06 04093 BKS Wataha17.19 403
9 Sobczyk Jeremi 06 03796 UNTS18.38 332
10 Burak Lukasz 6 00000 UKS Lotna19.09
11 Kurzyp Michał 06 03271 MKS MOS19.10 303
12 Siwiorek Mikołaj 06 03794 UNTS21.05 200
13 Włodarczyk Łukasz 06 03270 HKS Azymut22.01 150
14 Michalczak Paweł 06 03260 HKS Azymut22.11 141
15 Bałaziński Karol 06 03618 UKS Patria22.17 136
16 Miłkowski Jakub 06 03900 UKS Azymut 4527.43 0
17 Wojda Michał 06 03801 UNTS28.50 0
18 Mielcarek Krzysztof 6 00000 HKS Azymut29.08
19 Kilichowski Kacper 6 00000 UKS Azymut 4529.50
20 Ciechanowicz Mikołaj 06 03941 UKS Azymut 4533.02 0
21 Łukaszyk Maksymilian 06 03811 LKO33.06
22 Filipczak-Dudziak Bartosz 6 00000 LKO33.34
23 Dudziński Patryk 06 03781 UNTS33.50 0
24 Grzybowski Maciej 06 03898 UKS Azymut 4534.36 0
25 Sobczyk Jakub 06 03795 UNTS35.04 0
26 Kleinszmidt Michal 6 00000 UKS Azymut 4536.06
nkl Jurczak Miłosz 06 03867 MKS Paulinum
M12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Antonowicz Jan 05 02385 UNTS10.52 650
2 Lisiak Adam 05 03049 UKS Orientus11.15 640
3 Cupryś Amadeusz 05 02897 HKS Azymut12.11 614
4 Pawłowski Leon 05 03451 KOS BnO13.31 579
5 Marszałek Patryk 05 03823 UKS Kometa14.16 559
6 Podworski Kacper 05 02780 UKS OSiR15.20 531
7 Janowski Filip 05 03506 KS Spójnia15.21 529
8 Majowski Jan 05 03502 UKS OSiR15.31 525
8 Wąsiewicz Jerzy 05 04079 Team 36015.31 525
10 Jarząbski Bartłomiej 05 03030 UKS Orlik Rajbrot16.39 495
11 Lubczyński Maciej 05 03167 UNTS16.40 495
12 Wieczorek Hubert 05 03172 UNTS16.59 485
13 Tywonek Jan 05 03841 UKS OSiR17.26 474
14 Wasilewski Mikołaj 05 02779 UKS OSiR17.37 469
15 Żesławski Jakub 05 03201 WKS Wawel17.43 466
16 Leśniak Tomasz 05 04067 WKS Wawel18.32 444
17 Mrugacz Szymon 05 03224 UNTS19.04 431
18 Wójcik Paweł 05 02991 WKS Wawel19.06 429
19 Szczęsny Michał 05 03863 UKS Arkady20.21 396
20 Obsadny Paweł 05 03861 UKS Arkady21.32 363
21 Placek Tymoteusz 05 03265 HKS Azymut22.07 348
22 Leśniak Jan 05 04066 WKS Wawel22.13 346
23 Jadczyk Mikolaj 5 00000 UKS Kometa22.24
24 Lewandowski Jakub 05 03165 UNTS23.38 307
25 Hajkowicz Filip 05 03164 UNTS23.52 302
26 Gajda Tymon 05 03163 UNTS25.18 263
27 Westa Jakub 05 03394 UKS Siódemka25.57 245
28 Chmielowski Bartosz 05 03918 UMKS Kwidzyn27.31 203
29 Kaczocha Mikołaj 05 03860 UKS Arkady33.06 53
30 Dąbrowski Karol 05 03907 UKS OSiR34.15 23
31 Wójcik Tomasz 5 00000 KS Spójnia40.32
32 Górniaczyk Michał 05 03910 HKS Azymut43.54 0
nkl Ważny Artur 05 04011 MKS MOS
nkl Nyga Juliusz 05 03468 UKS Kometa
nkl Kwiatkowski Olaf 05 03968 KOS BnO
M13
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Wójtowicz Krzysztof 04 03174 UNTS13.53 780
2 Skowron Wojciech 04 03719 UKS Kometa15.28 727
3 Muller Wiktor 04 02578 UMKS Kwidzyn15.32 724
4 Soliwoda Mateusz 04 02880 UMKS Kwidzyn16.45 683
5 Zaborski Maciej 04 03507 KS Spójnia17.18 664
6 Staszak Tomasz 04 03727 MKS Paulinum17.19 664
7 Brożyński Oliwier 04 02380 HKS Azymut17.23 662
8 Curzytek Kacper 04 03843 UKS Azymut Debów17.34 655
9 Urbankiewicz Kacper 04 03171 UNTS17.45 648
10 Kotkowiak Piotr 04 03665 KOS BnO17.50 645
11 Nowogrodzki Jakub 04 03877 UKS Azymut18.03 638
12 Bielecki Michał 04 02855 UKS Siódemka18.08 636
13 Cherek Norbert 04 03972 PKO Harpagan18.33 622
14 Oczkowski Kacper 04 03862 UKS Arkady19.05 604
14 Trębacz Antoni 04 02871 HKS Azymut19.05 604
16 Vlasiuk Yaroslav 04 03674 KOS BnO19.34 587
17 Wołowiec Daniel 04 03483 UKS Azymut Debów19.54 576
18 Drosik Oskar 04 03427 UNTS20.17 564
19 Wołek Stanisław 04 03557 UNTS20.30 555
20 Curzytek Krystian 04 03844 UKS Azymut Debów21.17 529
21 Wierzbicki Witold 04 02677 UNTS21.28 522
22 Reck Mateusz 04 03981 UKS Reflex Sekcja Bn21.39 518
23 Sobiepanek Maksymilian 04 03759 UKS OSiR21.54 508
24 Prusiński Kacper 04 03169 UNTS22.03 504
25 Kawala Patryk 04 03635 KS Koscielec Chrzanó23.12 464
26 Kostek Kevin 4 00000 UMKS Kwidzyn24.40
27 Lubryka Krzysztof 04 03680 MKS MOS24.59 404
28 Kubicki Jakub 04 03725 LUKS Azymek25.02 402
29 Chojka Krzysztof 04 03162 UNTS29.28 253
30 Zapart Patryk 04 03776 UKS Lotna32.01 167
31 Marcinkiewicz Cezary 04 03974 PKO Harpagan32.56 137
32 Serafin Kacper 04 03428 UNTS35.41 44
33 Husak Patryk 04 03947 BKS Wataha38.04 0
nkl Marcinkowski Dawid 04 03560 UKS Azymut
nkl Udycz Jonasz 04 03319 UKS Traper
nkl Żesławski Mateusz 04 03200 WKS Wawel
nkl Godek Damian 04 03682 MKS MOS
nkl Błachut Roch 04 02681 Team 360
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Sztranek Jan 03 02653 UKS Azymut12.40 780
2 Kula Mateusz 03 03666 KOS BnO13.11 746
3 Paterek Mikołaj 03 02376 HKS Azymut13.37 718
4 Słomczyński Ignacy 03 02837 UKS Orientus13.44 711
5 Pachnik Stanisław 03 02802 UKS Orientpark.pl13.50 705
6 Nowak Grzegorz 03 02370 UKS Azymut 4514.12 682
7 Salwiński Jan 03 02615 WKS Wawel14.17 676
8 Toborek Jakub 03 02141 MKS MOS14.47 644
9 Nowak Michał 03 03929 UKS Orientus15.07 623
10 Łagoda Franciszek 03 03281 MKS MOS15.30 598
11 Sędłak Michał 03 02426 KS OK!Sport15.38 589
12 Bartos Zbigniew 03 02127 UKS Orientus15.49 578
13 Kołodziejczyk Łukasz 03 03231 UKS Kometa15.51 575
14 Zaleski Jakub 03 03103 MKS Paulinum15.55 572
15 Gawryś Radosław 03 02752 BKS Wataha16.34 529
16 Gondek Jan 03 03757 WKS Wawel17.02 500
17 Sobiński Adrian 03 03868 MKS Paulinum17.17 484
18 Towarek Michał 03 03359 UKS Kometa17.33 466
19 Dobiecki Michał 03 03445 KOS BnO17.35 465
20 Czernicki Michał 03 02757 BKS Wataha18.36 399
21 Roman Szymon 03 03005 UKS Azymut Debów19.03 371
22 Jacheć Tomasz 03 03477 UKS Lotna20.01 309
23 Jończy Jakub 03 03104 MKS Paulinum21.05 240
24 Serzhanov Kirill 03 02877 UMKS Kwidzyn21.15 230
25 Smektała Patryk 03 02582 BUKOS21.17 227
26 Tarnawski Jan 03 03834 WKS Wawel22.05 176
27 Kędzierski Nataniel 03 04001 MKS MOS22.38 141
28 Osak Maciej 03 03543 UKS Traper26.31 0
29 Rupocinski Wojciech 03 03498 LKO27.19
30 Białasik Mikołaj 03 03494 LKO31.18
31 Sydor Hubert 03 03928 UKS Orientus35.47 0
nkl Kołodziejczyk Bartłomiej 03 03230 UKS Kometa
nkl Mejza Marcin 03 02925 BUKOS
nkl Mejza Mateusz 03 02927 BUKOS
nkl Jurczak Szymon 03 03102 MKS Paulinum
nkl Marte Igor 03 02956 UNTS
06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk
Buciak PiotrDampc AgataGolinowska AleksandraGąsienica-Samek EwaGórska ElżbietaKadziak AleksandraMiozga WiktoriaMajchrzak MartaPabich MartaRohde DominikaRupociński WojciechSielicki WładysławTrzoska AnnaWojciechowicz AnnaWięcław WeronikaWysocka WiktoriaZawiślak ŚciborZujko AnnaZawislak ŚciborŻok NataliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies