Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM) z dnia: 2016-10-09
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Krempińska Julia 03 02651 UKS Azymut Pabianice18.35 420
2 Nitsch Aleksandra 03 02409 UNTS Warszawa21.16 387
3 Block Amelia 02 02132 UKS Orientuś Łódź21.51 380
4 Gielec Zuzanna 02 03046 UKS Orientuś Łódź22.50 367
5 Kołodziejczyk Marta 03 02649 UKS Azymut Pabianice24.45 344
6 Gąsienica-Samek Anna 03 02395 UNTS Warszawa25.17 338
7 Fijałkowska Klaudia 04 03397 UKS OSiR Góra Kalwaria25.18 338
8 Hasiura Anna 03 02999 MKS Metalowiec Łódź28.32 298
9 Mikołajczyk Klaudia 03 02663 MUKS Junior Ochędzyn30.20 276
10 Borkowska Lena 06 03756 UKS OSiR Góra Kalwaria31.30 262
11 Gola Martyna 03 03048 UKS Orientuś Łódź31.43 259
12 Zielińska Oliwia 03 03217 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo32.55 245
13 Borkowska Monika 03 03505 KS Spójnia Warszawa32.57 245
14 Dzwonkowska Paulina 06 03366 UKS OSiR Góra Kalwaria33.16 240
15 Berlińska Paulina 03 03503 UKS Orientuś Łódź33.23 239
16 Powichrowska Ilona 04 02781 UKS OSiR Góra Kalwaria35.56 208
17 Krzyżostanek Partycja 05 03838 UKS Grom Sokolniki36.14 205
18 Majewska Maja 04 03218 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo36.16 205
19 Sobiepanek Zuzanna 04 03076 UKS OSiR Góra Kalwaria37.17 192
20 Domagała Emilia 05 03835 UKS Grom Sokolniki39.19 167
21 Sobiepanek Barbara 06 03365 UKS OSiR Góra Kalwaria43.48 112
22 Hasiura Katarzyna 04 02998 MKS Metalowiec Łódź45.02 98
23 Lipka Maria 05 03166 UNTS Warszawa45.18 93
24 Gielec Julia 05 03047 UKS Orientuś Łódź49.49 39
25 Łącka Julia 07 03573 UKS OSiR Góra Kalwaria50.01 36
26 Swobodzińska Aniela 05 03170 UNTS Warszawa52.37 5
27 Kropacz Daria 05 03222 UNTS Warszawa54.15 0
28 Strózik Sandra 03 02665 MUKS Junior Ochędzyn57.05 0
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Olszewski Bartłomiej 02 02572 UNTS Warszawa22.30 420
2 Bartos Zbigniew 03 02127 UKS Orientuś Łódź22.58 418
3 Sztranek Jan 03 02653 UKS Azymut Pabianice23.09 416
4 Andrzejczak Maciej 02 02192 UKS Azymut Pabianice25.27 400
5 Słomczyński Ignacy 03 02837 UKS Orientuś Łódź29.12 375
6 Podworski Kacper 05 02780 UKS OSiR Góra Kalwaria31.34 357
7 Lisiak Adam 05 03049 UKS Orientuś Łódź31.54 355
8 Wójtowicz Krzysztof 04 03174 UNTS Warszawa32.14 353
9 Majowski Jan 05 03502 UKS OSiR Góra Kalwaria35.10 334
10 Jach Bartha Jan 04 03221 UNTS Warszawa38.53 308
11 Gąsienica-Samek Adam 06 02573 UNTS Warszawa40.34 296
12 Wołek Stanisław 04 03557 UNTS Warszawa41.06 292
13 Zych Wiktor 04 03429 UNTS Warszawa41.41 289
14 Małecki Marcel 04 03086 MUKS Junior Ochędzyn41.46 289
15 Wierzbicki Witold 04 02677 UNTS Warszawa43.20 277
16 Marcinkowski Dawid 04 03560 UKS Azymut Pabianice43.58 273
17 Łącki Jakub 06 03296 UKS OSiR Góra Kalwaria45.10 265
18 Krempiński Franciszek 07 03559 UKS Azymut Pabianice46.17 257
19 Rutka Antoni 05 03732 UNTS Warszawa46.24 255
20 Chojka Krzysztof 04 03162 UNTS Warszawa47.28 249
21 Mrugacz Szymon 05 03224 UNTS Warszawa48.29 241
22 Tywonek Jan 05 03841 UKS OSiR Góra Kalwaria50.10 230
23 Kadłubaj Jakub 03 03050 UKS Orientuś Łódź51.01 224
24 Lubczyński Maciej 05 03167 UNTS Warszawa52.41 212
25 Gajda Tymon 05 03163 UNTS Warszawa53.14 208
26 Serafin Kacper 04 03428 UNTS Warszawa55.21 194
27 Janowski Filip 05 03506 KS Spójnia Warszawa56.19 188
28 Drosik Oskar 04 03427 UNTS Warszawa58.19 175
29 Malinowski Michał 04 03168 UNTS Warszawa59.25 167
30 Urbankiewicz Kacper 04 03171 UNTS Warszawa65.19 126
31 Sobiepanek Maksymilian 04 03759 UKS OSiR Góra Kalwaria68.55 100
32 Szuryga Bogusz 05 03644 KU AZS UMCS Lublin75.02 59
33 Hryciuk Mikołaj 05 03836 UKS Grom Sokolniki107.12 0
nkl Ciszewski Konrad 02 02532 UKS GOK Galewice
nkl Onik Adam 03 03245 UKS Saper Kazuń
nkl Gąsiorowski Bartłomiej 05 03548 MKS Metalowiec Łódź
nkl Horwat Adam 05 02190 UKS Azymut Pabianice
nkl Sztranek Maciej 06 03562 UKS Azymut Pabianice
nkl Marcjanek Filip 07 03766 UKS Orientuś Łódź
nkl Jeziorowski Kacper 05 03821 KU AZS UMCS Lublin
nkl Wasilewski Mikołaj 05 02779 UKS OSiR Góra Kalwaria
nkl Antonowicz Jan 05 02385 UNTS Warszawa
nkl Zaborski Maciej 04 03507 KS Spójnia Warszawa
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Burzała AleksandraCieleń KarolinaDemska RoksanaGalla MarekHibner SylwiaKratov OleksandrKapska NinaKiel SandraKępik KamilNiepośpiał KrzysztofSzymańska ZuzannaWąsiewicz AnnaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies