Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint z dnia: 2016-10-08
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Krempińska Julia 03 02651 UKS Azymut Pabianice13.18 420
2 Nitsch Aleksandra 03 02409 UNTS Warszawa13.50 412
3 Block Amelia 02 02132 UKS Orientuś Łódź14.18 406
4 Gielec Zuzanna 02 03046 UKS Orientuś Łódź14.23 404
5 Kołodziejczyk Marta 03 02649 UKS Azymut Pabianice14.34 399
6 Fijałkowska Klaudia 04 03397 UKS OSiR Góra Kalwaria14.35 399
7 Zielińska Oliwia 03 03217 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo15.36 383
8 Hasiura Anna 03 02999 MKS Metalowiec Łódź16.40 366
9 Powichrowska Ilona 04 02781 UKS OSiR Góra Kalwaria17.24 354
10 Borkowska Monika 03 03505 KS Spójnia Warszawa17.31 352
11 Majewska Maja 04 03218 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo17.44 350
12 Gąsienica-Samek Anna 03 02395 UNTS Warszawa17.45 350
13 Mikołajczyk Klaudia 03 02663 MUKS Junior Ochędzyn17.55 346
14 Gielec Julia 05 03047 UKS Orientuś Łódź18.45 334
15 Łącka Julia 07 03573 UKS OSiR Góra Kalwaria18.46 334
16 Gola Martyna 03 03048 UKS Orientuś Łódź19.09 327
17 Mianowska Anotnina 07 03554 UNTS Warszawa19.48 317
18 Dzwonkowska Paulina 06 03366 UKS OSiR Góra Kalwaria19.51 315
19 Berlińska Paulina 03 03503 UKS Orientuś Łódź20.52 299
20 Strózik Sandra 03 02665 MUKS Junior Ochędzyn20.56 299
21 Borkowska Lena 06 03756 UKS OSiR Góra Kalwaria21.01 296
22 Swobodzińska Aniela 05 03170 UNTS Warszawa21.37 286
23 Sobiepanek Barbara 06 03365 UKS OSiR Góra Kalwaria22.34 272
24 Sobiepanek Zuzanna 04 03076 UKS OSiR Góra Kalwaria24.03 247
25 Hasiura Katarzyna 04 02998 MKS Metalowiec Łódź26.08 214
26 Krzyżostanek Partycja 05 03838 UKS Grom Sokolniki29.56 152
27 Domagała Emilia 05 03835 UKS Grom Sokolniki49.17 0
28 Lipka Maria 05 03166 UNTS Warszawa49.27 0
29 Kropacz Daria 05 03222 UNTS Warszawa53.28 0
nkl Chabiera Filomena 07 03856 UNTS Warszawa21.13
nkl Naworol Julia 99 00000 UKS Azymut Siedliska
nkl Budzyńska Natalia 99 00000 UKS Azymut Siedliska58.11
nkl Szala Aleksandra 99 00000 UKS Azymut Siedliska55.15
nkl Młynarska Magdalena 99 00000 UKS Azymut Siedliska48.23
nkl Krupska Barbara 99 00000 KU AZS UMCS Lublin22.38
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Sztranek Jan 03 02653 UKS Azymut Pabianice13.04 420
2 Andrzejczak Maciej 02 02192 UKS Azymut Pabianice13.32 410
3 Olszewski Bartłomiej 02 02572 UNTS Warszawa13.48 404
4 Antonowicz Jan 05 02385 UNTS Warszawa14.15 397
5 Słomczyński Ignacy 03 02837 UKS Orientuś Łódź14.22 395
6 Bartos Zbigniew 03 02127 UKS Orientuś Łódź14.41 387
7 Lisiak Adam 05 03049 UKS Orientuś Łódź14.44 387
8 Onik Adam 03 03245 UKS Saper Kazuń15.10 377
9 Marcjanek Filip 07 03766 UKS Orientuś Łódź16.16 356
10 Podworski Kacper 05 02780 UKS OSiR Góra Kalwaria16.41 346
11 Marte Igor 03 02956 UNTS Warszawa16.51 342
12 Łącki Jakub 06 03296 UKS OSiR Góra Kalwaria17.03 338
13 Jach Bartha Jan 04 03221 UNTS Warszawa17.39 326
14 Wołek Stanisław 04 03557 UNTS Warszawa17.45 324
15 Rzeńca Tomasz 08 03712 UKS Orientuś Łódź17.47 324
16 Małecki Marcel 04 03086 MUKS Junior Ochędzyn18.20 313
17 Krempiński Franciszek 07 03559 UKS Azymut Pabianice18.34 307
18 Kadłubaj Jakub 03 03050 UKS Orientuś Łódź18.41 305
19 Zaborski Maciej 04 03507 KS Spójnia Warszawa19.23 291
20 Janowski Filip 05 03506 KS Spójnia Warszawa19.42 285
21 Sobiepanek Maksymilian 04 03759 UKS OSiR Góra Kalwaria19.56 279
22 Drosik Oskar 04 03427 UNTS Warszawa20.05 275
23 Rutka Antoni 05 03732 UNTS Warszawa20.14 273
24 Sztranek Maciej 06 03562 UKS Azymut Pabianice20.33 268
25 Malinowski Michał 04 03168 UNTS Warszawa21.01 258
26 Wasilewski Mikołaj 05 02779 UKS OSiR Góra Kalwaria21.15 252
27 Urbankiewicz Kacper 04 03171 UNTS Warszawa21.30 248
28 Gąsienica-Samek Adam 06 02573 UNTS Warszawa22.19 231
29 Gajda Tymon 05 03163 UNTS Warszawa22.41 223
30 Młynarczyk Maksymilian 07 03711 UKS Orientuś Łódź23.05 215
31 Lubczyński Maciej 05 03167 UNTS Warszawa24.01 195
32 Tywonek Jan 05 03841 UKS OSiR Góra Kalwaria25.08 172
33 Chojka Krzysztof 04 03162 UNTS Warszawa25.37 162
34 Szuryga Bogusz 05 03644 KU AZS UMCS Lublin25.42 160
35 Hryciuk Mikołaj 05 03836 UKS Grom Sokolniki30.15 68
36 Gąsiorowski Bartłomiej 05 03548 MKS Metalowiec Łódź30.18 66
37 Zych Wiktor 04 03429 UNTS Warszawa31.11 49
38 Majowski Jan 05 03502 UKS OSiR Góra Kalwaria31.23 45
39 Horwat Adam 05 02190 UKS Azymut Pabianice34.24 0
40 Ciszewski Konrad 02 02532 UKS GOK Galewice37.21 0
nkl Bojko Sebastian 02 00000 UKS Azymut Siedliska34.25
nkl Naworol Kamil 99 00000 UKS Azymut Siedliska38.27
nkl Oleszek Krystian 03 00000 UKS Azymut Siedliska40.22
nkl Grondkowski Gracjan 99 00000 UKS Azymut Siedliska49.30
nkl Kozak Kacper 99 00000 UKS Azymut Siedliska53.24
nkl Poździk Mateusz 99 00000 UKS Azymut Siedliska
nkl Rabiega Kamil 99 00000 UKS Azymut Siedliska
nkl Smyk Marcin 02 00000 UKS Azymut Siedliska29.45
nkl Selech Przemysław 02 00000 UKS Azymut Siedliska26.35
nkl Przegoń Jan 03 00000 UKS Azymut Siedliska25.59
nkl Makowski Dawid 99 00000 UKS Azymut Siedliska17.13
nkl Marcinkowski Dawid 04 03560 UKS Azymut Pabianice
nkl Serafin Kacper 04 03428 UNTS Warszawa
nkl Wierzbicki Witold 04 02677 UNTS Warszawa
nkl Jeziorowski Kacper 05 03821 KU AZS UMCS Lublin
nkl Mrugacz Szymon 05 03224 UNTS Warszawa
nkl Gilewski Szczepan 03 00000 UKS Azymut Siedliska21.14
10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.25 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego - średniodystansowy06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski
Anulewicz AnnaDębska MagdalenaGrosman AnnaImiela MateuszKania AdamMoskal ZuzannaNowak WojciechNguyen Van SandraPietrzykowski TomaszRycerski KarolRębacz KrzysztofSkorupa MariuszŚliwa KatarzynaŁugowska KrystynaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies